--Notification--

logo

Nakup trenažerja

Komentarji

• 0 |-10+10

Zdaj preverjam tale Bkoolov aparat.

Njihov ANT+ usb deluje z zwiftom tudi če ne plačuješ mesečno Bkoolove naročnine za simulator?

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    @Miholjovka preverjeno deluje :) sam imam omenjen trenažer in uporabljam zwift.. naročnine za bkool ne plačujem
  • 0 |-10+10

@gorann3

za muina rabm še kaseto + hub (predvidevam ker mam campagnolo centaur 11) ?

@dfrim

lepa ti dala za predlog, imam zdaj še tega bkoola v mislih :)

• 0 |-10+10

Tudi jaz nekaj gledam za moj prvi trenažer.
    Prva izbira je bil prej Tacx Vortex, vendar sem šel malo stopnjo gor in mi je sedaj prva izbira Tacx Bushido. Gledal sem tudi Tacx Flux, saj mi tan ni treba kupiti zadnjega obroča in plašča, glede na to, da pozimi kolesarim tudi zunaj, vendar žal ni primeren z daljšim zadnjim menjalnikom (katerega pač imam), tako da mi žal odpade.

Je pa Bkool pro tudi zelo zanimiv. Predpostavljam da je takšen popust ker je za dobiti tudi že Bkool Pro 2
    www.bike-discount.de/en/buy/b kool-pro-2-trainer-simulator- 6 59084/wg_id-16999
    Ne vem pa v čem je boljši, saj koliko na hitro vidim, je tudi do 1.200W in 20%naklon.

Kako pa je kaj glasen Bkool Pro? Ter ali prikazuje tudi moč (watte) kot Tacxovi? ter ali so kolikor toliko natančni? Prav tako, kakšen je Freewheel na Bkoolu?

Kaj bi recimo bila prednost Bkoola pred Bushidom in kaj slabost?

• 0 |-10+10

@gorann3

popravek - kupim samo kaseto za shimano 11s in zmontiram in bo normalno delovalo čeprav imam campa centaur?

• 0 |-10+10

to pa ne vem, kako sodeluje campa menjalnik in ketna  pa shimano zobnik
    lahko poguglas, ali pa na youtubu poglej, ce je kaj
    imas pa za dokupit campa racno

meni je zelo vsec, mogoce si ga omislim za zimske dni

• 0 |-10+10

shimano campa no go 

• 0 |-10+10

jst prodajam bkool smart pro...ugodno!!!!

• 0 |-10+10

bkool pro ali bkool smart pro?

• 0 |-10+10
    @maldini:

www.bike-discount.de/en/buy/b kool-pro-trainer-simulator-46 2 015/wg_id-16999

Takega?
    Cena?

• 0 |-10+10
    @Agent041:
    @maldini:

Takega?
    Cena?

takega ja...190€

• 0 |-10+10
    @Miholjovka:

bkool pro ali bkool smart pro?

men je isti šmorn :)

• 0 |-10+10

kako je pa s ceno bkool pro pri ghost.si, glede na to, da je že nov model zunaj.

• 0 |-10+10
    @maldini:
    @Agent041:
    @maldini:

Takega?
    Cena?

takega ja...190€

Kaj je pa razlog prodaje? A ni bilo kaj v redu?

Kakšen pa je sploh flywheel pri Bkool Pro? A se še vsaj nekaj sekund vrti, ko nehaš pedalirat in lahko kar ujameš ritem ko ponovno pedaliraš, ali pa se takoj ustavi?

• 0 |-10+10
    @zaliz:

kako je pa s ceno bkool pro pri ghost.si, glede na to, da je že nov model zunaj.

zaliz...tolko časa kot si porabu za pisanje posta...bi že 1000x najdu ceno :)

• 0 |-10+10

maldini očitno si pa ti nisi vzel dovolj časa za branje mojga komentarja.Vem koliko je cena pri ghost in tudi vidim cenik, ampak zato sprašujem ker je v tujini model pro 340eur zato ker je zunaj že pro2 model.Pri ghostu je pa še vedno cena 550 eur za starejši model.210 eur pa ni zanemarljiva razlika.

• 0 |-10+10
    @zaliz:

maldini očitno si pa ti nisi vzel dovolj časa za branje mojga komentarja.Vem koliko je cena pri ghost in tudi vidim cenik, ampak zato sprašujem ker je v tujini model pro 340eur zato ker je zunaj že pro2 model.Pri ghostu je pa še vedno cena 550 eur za starejši model.210 eur pa ni zanemarljiva razlika.

si si vendarle uzel čas in mal pogledal...tolko besed za prazen nič :)

• 0 |-10+10
    @maldini:
    @zaliz:

si si vendarle uzel čas in mal pogledal...tolko besed za prazen nič :)

pa še to ..

- v SLO skoraj vedno dražje..razen če dobiš res dober popust
    - če msiliš da se bo cena drastično znižala,se pravi,še manj od 340, se motiš
    - veliko stvari sem že prodal, pa vem iz izkušenj da bi ljudje zbijajo cene na takšne in drugačne načine..pa pogajanja gor in dol, čeprav vedo kakšna je cen cena na trgu..v takem primeru predlagam nakup nove naprave in je mir

ko berem te poste tukaj..se večino ljudem NE da mal poguglat in pogledat cene, tehnične lastnosti...

• 0 |-10+10

Mene pa zanima primerjava med tema dvema trenažerjema:

www.eurobike.si/sl/notranje-n aprave/trenazerji-dodatki-tren azerjem/tacx-vortex-smart-za-t ablico-t2180.html

in

www.eurobike.si/sl/notranje-n aprave/trenazerji-dodatki-tren azerjem/tacx-bushido-smart-za- tablico-t2780.html

In ali mogoče priporočate kaj drugega (more biti smart trainer, kompatibilen z zwiftom)? Kupil pa bi ga v Sloveniji

• 0 |-10+10

Za približno isto ceno se da dobiti Tacx Vortex in ta Bkool pro. 
    Kaj bi priporočali?   Hvala lp

• 0 |-10+10

Za 10 EUR mesečno imaš pri BKOOL-u, ogromno "live" prog. Če kupiš novega, imaš 3 mesece PREMIUM dostop - vsaj tako je bilo nekaj časa nazaj...

• 0 |-10+10
    @sf69:

Za 10 EUR mesečno imaš pri BKOOL-u, ogromno "live" prog. Če kupiš novega, imaš 3 mesece PREMIUM dostop - vsaj tako je bilo nekaj časa nazaj...

... še vedno je isto in še več nudijo ...

... virtualni trenažer ... (in ne samo bkool, ... najboljše investicija za vse, ki radi vozijo in obračajo ko je zunaj neprimerno in bo kratek dan) ... 

• 0 |-10+10

kupi bkool, imaš 1 mesec zastonj registracijo, potem pa kodo za 3mesece premium :)

v tem cenovnem rangu je to najboljša izbira.

• 0 |-10+10
    Maldini se prodajaš?

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Sidi Shot

Sidi Shot

Prodam omenjene Čevlje, velikost 46, kupljene aprila. Prodajam ker so mi malenkost preveliki. Brez praske, barva črno bela.(slika)

Cena: 220,00 EUR
  • Shimano Ultegra di2 6870 disc grupa

Shimano Ultegra di2 6870 disc grupa

Prodam omenjeno grupo. V komplet spada2 x Zavorno prestavne ročiceSprednji menjalnikZadnji menjalnik, dolga kletka (GS)2 x Zavorne čeljustiVsi kabli in baterijaPolnilecTL-EW02 ConnectorGrupa je š(...)

Cena: 800,00 EUR
  • KOLESARSKA BUNDA PUHOVKA VINI FANTINI DE ROSA MASS

KOLESARSKA BUNDA PUHOVKA VINI FANTINI DE ROSA MASS

Naprodaj je enkrat rabljena bunda/puhovka pofesionalne kolesarske ekipe Vini Fantini povezava:www.nippovinifantini.com/ je v odličnem stanju brez znakov uporabe velikost S ( za cca 169-174 cm ) t(...)

Cena: Po dogovoru
  • Scott Solace 15 disc

Scott Solace 15 disc

Prodam karbonsko cestno kolo Scott Solace 15 disc ! Kupljen oktober 2016. Kot nov, prevoženih 500 km v letu 2016. Letošnje leto (2017) nevoženo. Račun in garancija (5 let).Prodam zaradi neustrezn(...)

Cena: 1.800,00 EUR
  • Krmilna opora PRO Vibe 7s

Krmilna opora PRO Vibe 7s

Prodam krmilno oporo PRO Vibe 7s !   Opora je malo rabljena (3 mesece). Prodajam, ker mi žal ne ustreza dolžina.   Material: ALU 7050 Za premer krmila: 31,8 mm Za krmilno cev premera: 1 1/8 Kot: (...)

Cena: 20,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

Oglas 300x250

• Prodajam
    Sidi Shot
      Prodam omenjene Čevlje, velikost 46, kupljene aprila. Prodajam ker so mi malenkost preveliki. Brez praske, barva črno bela.(slika)
    Cena: 220,00 EUR
  • Prodajam
    Shimano Ultegra di2 6870 disc grupa
    Prodam omenjeno grupo. V komplet spada2 x Zavorno prestavne ročiceSprednji menjalnikZadnji menjalnik, dolga kletka (GS)2 x Zavorne čeljustiVsi kabli in baterijaPolnilecTL-EW02 ConnectorGrupa je š(...)
    Cena: 800,00 EUR
  • Prodajam
    KOLESARSKA BUNDA PUHOVKA VINI FANTINI DE ROSA MASS
    Naprodaj je enkrat rabljena bunda/puhovka pofesionalne kolesarske ekipe Vini Fantini povezava:www.nippovinifantini.com/ je v odličnem stanju brez znakov uporabe velikost S ( za cca 169-174 cm ) t(...)
    Cena: Po dogovoru
  • Podarjam
    DMT cestni čevlji
    Podarim dobro ohranjene čevlje za cestno kolo, št.43, z rdečimi Look Keo blokerji ter malce dodelano peto, podlat karbon. Prevzem lasten v Mengšu oz. po dogovoru
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Kupim
    MTB Hardtail 29er velikost 21" (XL)
    Kupim-iščem karbonski MTB hardtail 29er v velikosti 21" (xl), s ceno do okrog 1000eur.
  • Kupim
    Obroče fulcrum ali campagnolo
    Kupim lepo ohranjene obroče campagnolo eurus,zonda,shamal ali fulcrum r3,r1,zero. Obroči naj bodo ohranjeni in brezhibni pa za neko normalno ceno brez pretiravanja. Ponudbe na zs. Hvala (...)
  • Kupim
    specialized tamarc
    kupim specialized tamarc v barvnih kombinaciji kot je na spodnjih sliki Velikost ovkvirja 58. Lahko je tudi sl5 z podobno barvno kombinacijo.

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih