--Notification--

logo

Najbolj udobne kolesarske hlače

Komentarji

• 0 |-10+10
    @gorann3:

nekomu pasejo hlace za 30eur bolj kot une za 200eur

Ni samo v tem point. Tudi v tem je, da nekaterim že prej nekateri napolnijo glavo z nekaterimi nemogočimi idejami, da nekatere cenene hlače nekaterim nikakor ne bodo prav v smislu, da bodo kolesarili z užitkom in da ne bo nekih poškodb oz. odrgnin. Pika!

Ne bom se hvalil, vsaj nekdo na tem forumu lahko to potrdi, meni paše vse, kar dajo name, ne sekiram se ne za sedež in niti ne za vrsto piva, če že laškega ni! Ker sem bil v samem začetku kolesarjenja popoln samouk tudi nisem imel ob sebi kakšnega "znalca", kateri bi mi popolnoma zmešal pojme o tem, kaj oblči in kaj ne, kaj voziti in kaj nikakor ne in še bi se našlo.

Če bi izvedli neki test, da bi dali stotim čisto navadne npr. hofer hlače sem prepričan, da noben ne bi imel težav. Pod predpostavko, da so tesne. Seveda držijo manj, zato so cenejše, seveda mogoče res ni tistega optimalnega navdušenja, sem pa prepričan, da se da v njih voziti. Problem je edino, ker gori pač verjetno piše Hofer?

• 0 |-10+10
    pise crane gor
    :)

jest nimam nobenih njihovih
    no ja enkrt sm zimske nabavu in fuknu dol po prvi voznji ker niso mele naramnic
  • 0 |-10+10

Jaz imam pa ene dolge iz Lidla in ene iz Hoferja. Iz hoferja nimajo naramnic pa sem kupil ene hozentregarje. Ponavadi dam pozimi ali ko je hladno najprej ene bolj slabe ( delno strgane) kratle letne hlače čez pa te iz Lidla ali Hoferja. Pa je čisto OK.

Če imaš dober in udoben sedež bi se lahko vozil tudi s hlačami brez podloge oz. s kakimi tekaškimi hlačami.

• 0 |-10+10

ma ja ne da se mi ubadat se z naramnicami, itk niso drage dobre zimske itk jih mas za dolgo

• 0 |-10+10
    @boyan64:

Jaz imam pa ene dolge iz Lidla in ene iz Hoferja. Iz hoferja nimajo naramnic pa sem kupil ene hozentregarje. Ponavadi dam pozimi ali ko je hladno najprej ene bolj slabe ( delno strgane) kratle letne hlače čez pa te iz Lidla ali Hoferja. Pa je čisto OK.

Če imaš dober in udoben sedež bi se lahko vozil tudi s hlačami brez podloge oz. s kakimi tekaškimi hlačami.

Sem vozil s tekaškimi kaki 2 zimi. Pač strgajo se hitro na riti ko ni mišljeno za to. Drugače pa ok.

• 0 |-10+10
    @Girogio:
    @boyan64:

Sem vozil s tekaškimi kaki 2 zimi. Pač strgajo se hitro na riti ko ni mišljeno za to. Drugače pa ok.

Sam imam dvoje izpred kar precej let in seveda so se strgale. Sem lepo sam zašil sedalno površino na hlače, ročno. Pa žulijo zadnjico? Meni ne, kajti VEDNO imam ob hladnejših dnevih, ko so potrebne zimske ali dolge hlače tudi spodaj še kaj... Meni je mehur in še kaj bolj pomembno, kakor kolesarska teorija o tem, da se izpod kolesarskih hlač ne nosi ničesar. Poleti je to seveda normalno, tudi nekje nasred pomladi in na rano jesen, v ostalem času pa ne pri meni.

Pogrešam pa tako pri Hoferju, kakor Lidlu in tudi Hervisu... prodajo jesensko/zimskih dolgih hlač z nekimi normalnimi cenami. Pred leti sem kupil v Hervisu dolge hlače Benger... in počasi razpadajo. Neke ponudbe ni... ima kdo podatek, kje se lahko kupi kaj podobnega, tam maksimalno do 50 eur, kajti neko bogastvo za hlače, katere se bodo drgnile tako ob mojo smrdljivo rit, kakor kolesarski sedež, ne mislm dajati.

• 0 |-10+10
    @Nikita:
    @Girogio:
    @boyan64:

Sam imam dvoje izpred kar precej let in seveda so se strgale. Sem lepo sam zašil sedalno površino na hlače, ročno. Pa žulijo zadnjico? Meni ne, kajti VEDNO imam ob hladnejših dnevih, ko so potrebne zimske ali dolge hlače tudi spodaj še kaj... Meni je mehur in še kaj bolj pomembno, kakor kolesarska teorija o tem, da se izpod kolesarskih hlač ne nosi ničesar. Poleti je to seveda normalno, tudi nekje nasred pomladi in na rano jesen, v ostalem času pa ne pri meni.

Pogrešam pa tako pri Hoferju, kakor Lidlu in tudi Hervisu... prodajo jesensko/zimskih dolgih hlač z nekimi normalnimi cenami. Pred leti sem kupil v Hervisu dolge hlače Benger... in počasi razpadajo. Neke ponudbe ni... ima kdo podatek, kje se lahko kupi kaj podobnega, tam maksimalno do 50 eur, kajti neko bogastvo za hlače, katere se bodo drgnile tako ob mojo smrdljivo rit, kakor kolesarski sedež, ne mislm dajati.

Aliexpress

• 3 |-11+14
    @Nikita
    @Girogio:
    @boyan64:

Nkita kje spiš da ti ne ukradejo vse te tvoje "modrosti"???
  • 0 |-10+10
    Kaj te pa moti?
  • 0 |-10+10
    @biser:
    @Nikita
    @Girogio:
    @boyan64:

Vseh teh tvojih modrosti .mežik

• 0 |-10+10
    @Nikita:

. ima kdo podatek, kje se lahko kupi kaj podobnega, tam maksimalno do 50 eur, kajti neko bogastvo za hlače, katere se bodo drgnile tako ob mojo smrdljivo rit, kakor kolesarski sedež, ne mislm dajati.

če velja internet imaš še kr neki izbire

www.amazon.co.uk/s/ref=sr_st_ price-asc-rank?keywords=cyclin g+bib+tights+winter &rh=n%3A318949011%2Ck%3Acy cling+bib+tights+winter &qid=1509385063 &sort=price-asc-rank

www.planetx.co.uk/c/q/clothin g/clothes/leggings-tights-and- shorts

• 0 |-10+10
  • 1 |-10+11
    @ckr.si.:
    @biser:
    @Nikita
    @Girogio:
    @boyan64:

Vseh teh tvojih modrosti .mežik

Zakaj bi bile to modrosti. Pri meni je to stvarnost. Kaj je tako čudnega, modrega, če uporabljaš cenene hlače in ti odgovarjajo. Kaj je tako "modrega", če skrbim za svoj mehur in si spodaj še kaj oblečem?

• 3 |-10+13

"Ne bom se hvalil, vsaj nekdo na tem forumu lahko to potrdi, meni paše vse, kar dajo name, ne sekiram se ne za sedež in niti ne za vrsto piva, če že laškega ni! Ker sem bil v samem začetku kolesarjenja popoln samouk tudi nisem imel ob sebi kakšnega "znalca", kateri bi mi popolnoma zmešal pojme o tem, kaj oblči in kaj ne, kaj voziti in kaj nikakor ne in še bi se našlo."

mežik

• 0 |-10+10

kaj pa jelenja koža!?

• 0 |-10+10

Jaz lahko povem, da sem imel lansko leto hlače od Tamai al nekaj takega. Vložek nič posebnega.

Sezono zaključil s kar precej kilometri. Prevozil tudi brevet 300km in nobenega problema.

Meni osebno več pomeni prava izbira sedeža kot pa kompliciranje okoli hlač.

• 0 |-10+10

od najbolj udobnih hlac ste presli na hofer hlace pa tamai. Hlace so enako pomembne kot sedez, ce je vlozek slab te bo ozulil ne glede na sedez. Je pa dober sedez predpogoj da se z dobrimi hlacami lepo peljes. Iz mojih izkusenj vem da se dobre hlace oz dober vlozek zacnejo pri 70--80€ + 

• 0 |-10+10
    @pek123:

od najbolj udobnih hlac ste presli na hofer hlace pa tamai. Hlace so enako pomembne kot sedez, ce je vlozek slab te bo ozulil ne glede na sedez. Je pa dober sedez predpogoj da se z dobrimi hlacami lepo peljes. Iz mojih izkusenj vem da se dobre hlace oz dober vlozek zacnejo pri 70--80€ + 

Če te hlače ožilijo je ponavadi prevelika številka hlač. Hlače morajo biti oprijete, isto je s čevlji..čevelj ti mora biti čisto oprijet, ker drugače noga notri skače, kar se pozna pri vleki navzgor. Sem imel pred leti problem z enimi hlačami, ki sem si jih naročil preko interneta in so mi bile prevelike. Vedno so se mi nekje malce nagužvale. Sedaj pred nakupom vedno hlače probam.

• 0 |-10+10
    @fuego:
    @pek123:

Če te hlače ožilijo je ponavadi prevelika številka hlač. Hlače morajo biti oprijete, isto je s čevlji..čevelj ti mora biti čisto oprijet, ker drugače noga notri skače, kar se pozna pri vleki navzgor. Sem imel pred leti problem z enimi hlačami, ki sem si jih naročil preko interneta in so mi bile prevelike. Vedno so se mi nekje malce nagužvale. Sedaj pred nakupom vedno hlače probam.

Se strinjam s tem, da je velikokrat težava ožuljenosti v prevelikih hlačah. Še nekaj v razmislek. Ista znamka dveh različnih modelov hlač ni nujno, da ti pašejo iste velikosti. Letos sem vozil večino časa s hlačama Sportful Giro in Sportful Grupetto. Giro so bolj rekreativne, Grupetto pa je višji razred, oboje sem takrat vzel XL. Nelagodje in žulje sem dobil samo pri modelu Giro, pri Grupetto tudi 300km vožnje niso predstavljale težav. V mojem primeru bi verjetno bila model Giro boljša velikost L. 

• 1 |-10+11
    @pek123:

..razvajeno rit mašsmeh V 25 letih kolesarjenja sam še nism imel tako dragih hlač, pa (skoraj) nikoli nobenega problema z ožuljenostjo..lpa

• 0 |-10+10

jah pa tudi dvomim da si vozil tako dolge dirke da bi jih potreboval..lp

• 0 |-10+10

No to pa res. Kaki breveti 200 km so moj maximum. Za daljše vožnje kot to pa ne morem komentirat. Tam do 6-7 h so pa za mene  "no name" hlače čist ok.lpa

• 0 |-10+10
    @areh:

No to pa res. Kaki breveti 200 km so moj maximum. Za daljše vožnje kot to pa ne morem komentirat. Tam do 6-7 h so pa za mene  "no name" hlače čist ok.lpa

Sem ter tja se je potrebno tudi preobleči.mežik Razne kreme pa tudi lahko pomagajo pri daljših vožnjah.kul

• 0 |-10+10

assos hlace penda oz vlozek je funkcionalen 4h potem moras menjat + seveda krema

• 0 |-10+10

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • KCNC Jockey Wheel System

KCNC Jockey Wheel System

Prodam KCNC Jockey Wheel System, komatibilen za Shimano 10-/11-speed Dura Ace in 10-/11-speed Ultegra, kot nov rabljen 3. mesece. (slika) (slika) (slika) (slika)  

Cena: 50,00 EUR
  • Garmin EDGE 1000 HR+CAD+SPD

Garmin EDGE 1000 HR+CAD+SPD

Prodam kolesarski računalnik Garmin EDGE 1000 HR+CAD+SPD, star 2. leti, kot nov. Senzorji HR+CAD+SPD so poolnoma novi ne uporabljeni. (slika) (slika) (slika)    

Cena: 350,00 EUR
  • KOLESARSKI ČEVLJI GAERNE CARBON G CHRONO

KOLESARSKI ČEVLJI GAERNE CARBON G CHRONO

Prodam kolesarske čevlje GAERNE CARBON G CHRONO stare 3 leta, številka 42, čevlji so kot novi. (slika) (slika) (slika) (slika)

Cena: 120,00 EUR
  • KOLESARSKI ČEVLJI GIRO PRIVATEER R MTB

KOLESARSKI ČEVLJI GIRO PRIVATEER R MTB

Prodam kolesarske čevlje GIRO PRIVATEER R MTB, uporabljene samo dvakrat, številka 42 (za nogo 41). Kot nove. (slika) (slika) (slika)

Cena: 90,00 EUR
  • PRODAM FSA ENERGY COMPACT - KRMILNA OPORA IN KRMILO

PRODAM FSA ENERGY COMPACT - KRMILNA OPORA IN KRMILO

Prodam popolnoma nove komponente za cestno kolo FSA, vzete iz novega kolesa:- Krmilo FSA ENERGY COMPACT, diameter 31.8mm, širina krmila 420 (aluminij).....70,00 EUR- Krmilna opora  FSA ENERGY, OS(...)

Cena: Po dogovoru
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• kawasaki je ocenil +1
    Aero vsestransko cestno kolo
  • Maj_ex je ocenil +1
    Biciklistika
  • Maj_ex je ocenil +1
    Aero vsestransko cestno kolo
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Iščemo dostavljavce s kolesom!
  • Biciklistika
  • Shimano pedala PD-R540

Oglas 300x250

• Prodajam
    KCNC Jockey Wheel System
    Prodam KCNC Jockey Wheel System, komatibilen za Shimano 10-/11-speed Dura Ace in 10-/11-speed Ultegra, kot nov rabljen 3. mesece. (slika) (slika) (slika) (slika)  
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    Garmin EDGE 1000 HR+CAD+SPD
    Prodam kolesarski računalnik Garmin EDGE 1000 HR+CAD+SPD, star 2. leti, kot nov. Senzorji HR+CAD+SPD so poolnoma novi ne uporabljeni. (slika) (slika) (slika)    
    Cena: 350,00 EUR
  • Prodajam
    KOLESARSKI ČEVLJI GAERNE CARBON G CHRONO
    Prodam kolesarske čevlje GAERNE CARBON G CHRONO stare 3 leta, številka 42, čevlji so kot novi. (slika) (slika) (slika) (slika)
    Cena: 120,00 EUR
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Kupim
    kupim 11 redno grupo
    Kupim 11 redno grupo za cestno kolo. Ponudbe na ZS ali 031 311 675.
  • Kupim
    cestno krmilo Syncros
    Kupim alu cestno krmilo Syncros širine 42 cm.   Krmilo naj bo s kolesa Scott Foil letnik 2013 - 2015, z napisi v rdeči, beli ali sivi (črni) barvi.
  • Kupim
    Cannondale starejše, brez vzmetenja
    Zdravo,Moj dobri stari Rog ga razpada :( zato iščem starejše cannondale kolo, brez vzmetenja. Visok sem 182, okvir naj bo primerne velikosti.moj mail: sampejmo@gmail.comLP,M

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih