--Notification--

logo

Iščemo dostavljavce s kolesom!

Komentarji

• 0 |-10+10

haha Presna, ti na naročilo ne boš čakal v topli pisarni, ampak boš odpeljal kakšno furco čez Rožnik in Golovec... smeh

• 2 |-10+12

Če bo kaka fura k mladim študentkam se še jaz javim za kako dostavo z mojim starim ponijem

• 1 |-10+11
    brezplacno tut v dezju :-)
  • 3 |-10+13
    @kawasaki:
    @peciklist: Bravo nejc svaka čast mulc naj gre pri 20 na šiht brez perspektive delat za male pare da bo že pri 20 obsojen na revščino. In bo tudi za zmeraj obsojen na hotel mama, daj naredi hišo z 690 ali kupi stanovanje, mogoče do 55leta glih rata.

Kako smo pa mi začeli delati...najprej šola, potem JNA, pol pa šiht, če si ga dobil za 400 mark na mesec, več let..pa nismo toliko jamral. Aja samo iphonov za jurja in več si tudi nismo želeli :)

Tako, da če začneš,dobiš nekaj delovnih navad je to solidna plača, malo reda v glavi glede potrošnje, pa se da.

Lahko pa probate v tujini za 2 jurja, samo stroški so tam takšni, da boš spet iskal Canyona  na razprodaji , če se ti bo dalo sploh vozit.

Lp

Z 690€ če ne živiš doma konec mesca še za par gat ne ostane ne pa za iphone. Drugače pa take kot si ti z mentaliteto hlapcev imajo najraje ;) ni čudno da je polovica vsega imetja v lasti 1% populacije ;)

EDIT: Pa da neboš mislil da zaradi sebe jamram, ker jaz imam dobro plačo, se mi pa zdi žalostno da v sloveniji delavec ni nič več vreden, ampak dokler se bodo taki kot ti hvalili kdo za majn dela bo tako tudi ostalo.

• 0 |-10+10

LOL @peciklist  kje živiš ti v Švici ali na Norveškem. Če si pa v Sloveniji pa enkrat le malo poglej okoli sebe kaj vse ljudje delajo pa za kakšen denar.

• 0 |-10+10

mene bolj cudi da ne zbezi se vec mladih izobrazenih iz slovenije glede na to kako v kurcu je vse skupaj. Najebali so pa otroci revnih starsev

• 1 |-10+11

3/4 slovencev ima tako plačo (penzije pa zadnje čase nihče več tko visoke).....ne vem kaj se čudite in zgražate. Še vseeno je 100€ nad minimalno. In kot je nekdo že napisal, marsikateri ima več znanj kot to kar se tu zahteva, pa verjetno dobi manjšo plačo.

• 0 |-10+10

Stvar je za une ki rekreativno kolesarijo kar zanimiva, sploh za mlajše. 

Manjka mal Jugoslavije danes. Včasih so mel prostovoljne brigade. Beograd-Bar, proga med Top 10 v National Geographicu je bila med njimi. Danes gre več denraja za teoretike o drugem tiru do Kopra. Pa kakšna je proga BG-Bar, Gothard se skrije. 

Skratka, plača je čisto OK. Gor je en lepo napisal, sam si, v "svoji pisarni". Diplomci garajo za pod jurja, garajo celo tok da so nedolgo nazaj skuril generator na savski HE za milijon.

• 1 |-10+11
    @andrejgr:

LOL @peciklist  kje živiš ti v Švici ali na Norveškem. Če si pa v Sloveniji pa enkrat le malo poglej okoli sebe kaj vse ljudje delajo pa za kakšen denar.

Sej zato pa smo tam kjer smo. Ljudje ste se sprijaznili, da je 690e dovolj oz. solidna plača ne le za to delo, ampak tudi za ostala dela, kjer potrebuješ višjo izobrazbo.

• 0 |-10+10
    @Mile:

Stvar je za une ki rekreativno kolesarijo kar zanimiva, sploh za mlajše. 

Manjka mal Jugoslavije danes. Včasih so mel prostovoljne brigade. Beograd-Bar, proga med Top 10 v National Geographicu je bila med njimi. Danes gre več denraja za teoretike o drugem tiru do Kopra. Pa kakšna je proga BG-Bar, Gothard se skrije. 

Skratka, plača je čisto OK. Gor je en lepo napisal, sam si, v "svoji pisarni". Diplomci garajo za pod jurja, garajo celo tok da so nedolgo nazaj skuril generator na savski HE za milijon.

Kupi si še črno bel televizor, stoenko, rutko...

• 0 |-10+10

Za 690e dostavljati na kolesu pozimi,poleti in tvegati glavo, kjer je možnost nesreče bistveno večja kot v avtu???
    Pojdite se raje dostavo hrane z avtom, kjer imaš gretje, klimo in manj možnosti za nesrečo. Kolesarite pa v prostem času za svoj užitek, ne delodajalčev.

• 1 |-10+11
    @task:
    @andrejgr:

Sej zato pa smo tam kjer smo. Ljudje ste se sprijaznili, da je 690e dovolj oz. solidna plača ne le za to delo, ampak tudi za ostala dela, kjer potrebuješ višjo izobrazbo.

Ja mam občutek da eni tekmujejo kdo ma majnšo plačo..če nimaš majhne plače nisi kul. Če nebi NOBEN delalza tak denar bi se delalo samo ali bi se pa plače dvignile.

• -3 |-13+10

Ti andrej pa kar delaj za 600€ da bo dovolj ostalo za Ahmeda

• 5 |-10+15

Daj ne nakladajte. To je za naše razmere solidna plača za takšno priložnostno in največkrat začasno vrto dela, kjer ne potrebuješ nobene posebne izobrazbe in kvalifikacij. 

• 1 |-10+11
    @peciklist:

Ti andrej pa kar delaj za 600€ da bo dovolj ostalo za Ahmeda

Ne delam za 600€, ne poznam dobenega Ahmeda nevem kaj si s tem mislil, niti nevem s čim sem te tako užalil da pišeš na tak način.

Vse kar sem hotel povedat je to da nevem kje živite če ne veste da je večina študentskih del razen tistih pri katerih potrebuješ neko specifično znanje (inštrukcije, programiranje...) plačano 3,8€/h prav tako je minimalna plača v Slo nekej 570€ če se ne motim. 
    In osebno poznam ljudi ki delajo oboje!

Kaj je prav in kaj bi bilo če bi bilo pa ni moja stvar in tega niti ne mislim razglabljat ker nebomo prišli nikamor.

@StaraKost:

Daj ne nakladajte. To je za naše razmere solidna plača za takšno priložnostno in največkrat začasno vrto dela, kjer ne potrebuješ nobene posebne izobrazbe in kvalifikacij. 

+1

• 0 |-10+10
    zapečatenozapečateno@peciklist:
    @kawasaki:
    @peciklist: Bravo nejc svaka čast mulc naj gre pri 20 na šiht brez perspektive delat za male pare da bo že pri 20 obsojen na revščino. In bo tudi za zmeraj obsojen na hotel mama, daj naredi hišo z 690 ali kupi stanovanje, mogoče do 55leta glih rata.

Kako smo pa mi začeli delati...najprej šola, potem JNA, pol pa šiht, če si ga dobil za 400 mark na mesec, več let..pa nismo toliko jamral. Aja samo iphonov za jurja in več si tudi nismo želeli :)

Tako, da če začneš,dobiš nekaj delovnih navad je to solidna plača, malo reda v glavi glede potrošnje, pa se da.

Lahko pa probate v tujini za 2 jurja, samo stroški so tam takšni, da boš spet iskal Canyona  na razprodaji , če se ti bo dalo sploh vozit.

Lp

Z 690€ če ne živiš doma konec mesca še za par gat ne ostane ne pa za iphone. Drugače pa take kot si ti z mentaliteto hlapcev imajo najraje ;) ni čudno da je polovica vsega imetja v lasti 1% populacije ;)

EDIT: Pa da neboš mislil da zaradi sebe jamram, ker jaz imam dobro plačo, se mi pa zdi žalostno da v sloveniji delavec ni nič več vreden, ampak dokler se bodo taki kot ti hvalili kdo za majn dela bo tako tudi ostalo.

Daj mi prodaj boljšo mentaliteto...če je nimaš pa zapečateno. Za navigacijo uporabite tipki levo in desno

• 0 |-10+10
    A ni rekel Iztok Mlakar v eni svojih pesmi "sej če jemaš polno rit, se moraš dosti pej tud usrat"
  • 0 |-10+10
    Vsi prispevki so plačani, delujemo v skladu z zakonom, zato si morda ne moremo privoščiti 100€ višje plače, vendar je vse zakonito, delavec pa že pred pričetkom dela izve vse pogoje, tako da ni drobnega tiska.

Ker delujete po zakonu ne morate dati delavcu 100e višje plače. Tale stavek je pa za okvirit pa nest v parlament.

Važno da nimate stroška z vozilom, gorivom, zavarovanjem le tega...
  • 0 |-10+10
    @task: Vsi prispevki so plačani, delujemo v skladu z zakonom, zato si morda ne moremo privoščiti 100€ višje plače, vendar je vse zakonito, delavec pa že pred pričetkom dela izve vse pogoje, tako da ni drobnega tiska.

Ker delujete po zakonu ne morate dati delavcu 100e višje plače. Tale stavek je pa za okvirit pa nest v parlament.

Važno da nimate stroška z vozilom, gorivom, zavarovanjem le tega...

Nekje sem zasledil, da nam bodo v prihodnosti pošto dostavljali Srbi in verjetno malce kasneje še Bolgari in Romuni.presenečen Vešči kolesarjenja pa so še marsikje po svetu. V poštev pa seveda ne pridejo tisti, ki jih država uvaža direktno na seske.zarečeni kruh

• 0 |-10+10
    @pek123:

mene bolj cudi da ne zbezi se vec mladih izobrazenih iz slovenije glede na to kako v kurcu je vse skupaj. Najebali so pa otroci revnih starsev

Točno tko... A je kdo vodilnih oz. teh famoznih pametnjakovičev ala AI kdaj sprožil kako javno debato na to temo in kaj to pomeni za našo nacijo da se toliko potenciala izseljuje? Nisem nikjer zasledil, važno da  zdej že 14 poslušamo od neke Šeme kaj vse mu manjka, pripada...krik
    Tisti ki ste si pa v bivši jugi ustvarili topel domek za male pare lahko pametujete kako solidna je plača 700-800 evrov. S tem samo živiš iz dneva v dan, stopicaš mestu ustvarit pa si ne morš nič..

• 3 |-10+13

Ja tako je. Ena vrsta del so na žalost dovolj samo  zato, da preživiš. Da bi si nekaj ustvaril, pa moraš uložit nekaj več, kot bit samo raznašalec. Nažalost je tako. Vse filozofiranje, kaj bi bilo, če bi bilo, je brez veze. Če mislite kaj spremenit, zakaj iščete zaposlitev pri drugih? Sami ustvarite pogoje za nova, dobro plačana delovna mesta. Noben vam ne brani, da na primer odprete firmo za "razvažanje" in ponudite plačo vsaj 1000€ ali kakšna bolj zahtevna dela za vsaj 1500€. Takoj boste zapolnili delovna mesta.

• 0 |-10+10

TomažK, ti bi se lohk specjaliziral za britje nog, tvoja Šema bi te pa inštruiral đabe...

• 0 |-10+10
    @StaraKost:

Ja tako je. Ena vrsta del so na žalost dovolj samo  zato, da preživiš. Da bi si nekaj ustvaril, pa moraš uložit nekaj več, kot bit samo raznašalec. Nažalost je tako. Vse filozofiranje, kaj bi bilo, če bi bilo, je brez veze. Če mislite kaj spremenit, zakaj iščete zaposlitev pri drugih? Sami ustvarite pogoje za nova, dobro plačana radna mesta. Noben vam ne brani, da na primer odprete firmo za "razvažanje" in ponudite plačo vsaj 1000€. Takoj boste zapolnili delovna mesta.

Točno tako. Sam delam trenutno za plačo nekaj nad 600 eur, mi je in mi mora biti dovolj. Pa še ostane mi vsak mesec nekaj, stotka, stopetdeset. Pač živim glede na razmere, ne hodim na križarjenja in tudi neko drago kolo pač nimam v mislih. Po svoje sem tudi zadovoljen in tudi to šteje!!!

Če niste šolani ali nimate služb oz. ste za nameček še doma kje na obrobju države, kjer se veliko težje dobi služba, pa bi bilo tako delo kar dar z neba!

• 0 |-10+10

Da prideš s 700eur čez je res cela jeba. Mi je pa vseeno malo smešen tale naš kao visoko izobražen kader. Zahod opevajo kot sirski begunci. Sam med in mleko, resnica pa je, da se tudi tam večina prebija iz dneva v dan. Đabe ti je 2 jurja Švici. In z večino je tako, razen s tistimi procentom ki so res »hudi« Ampak taki, običajno tudi pri nas dobro poskrbijo zase. Se je že marsikdo poparjen vrnil domov.

• 0 |-10+10
    @-BLAŽ-:

Da prideš s 700eur čez je res cela jeba. Mi je pa vseeno malo smešen tale naš kao visoko izobražen kader. Zahod opevajo kot sirski begunci. Sam med in mleko, resnica pa je, da se tudi tam večina prebija iz dneva v dan. Đabe ti je 2 jurja Švici. In z večino je tako, razen s tistimi procentom ki so res »hudi« Ampak taki, običajno tudi pri nas dobro poskrbijo zase. Se je že marsikdo poparjen vrnil domov.

Povsod po svetu je povsem običajno, da mladi delajo več, ker so pač slabše plačani. "second job" je povsem logična rešitev za vse, ki želijo nekaj prihraniti. Tudi pri tem razvozu se računica izide, če je zaposleni pripravljen delati vsaj deset ur na dan in šest dni v tednu. Če k temu prištejemo še nekaj napitnine in morda še kakšen obrok po proizvodni ceni bi moralo zadostovati. Seveda pa to ni služba za daljše obdobje.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo

Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo

Kolo je bilo kupljeno 12/2016, vozeno na 2 mtb maratonih in na par treningih(cca.600km). Oprema je sram x0 eagle, obroci pa so karbonski roval control in tubless ready. Prodam zaradi nakupa cestn(...)

Cena: 2.200,00 EUR
  • grupa SHIMANO 6800 11redna

grupa SHIMANO 6800 11redna

Prodam NOVO kompletno grupo SHIMANO 6800 11 redna, demontirano iz novega kolesa. Več info na ZS ali 031 311 675.

Cena: 550,00 EUR
  • Kolesarski sedež Bontrager Montrose Comp

Kolesarski sedež Bontrager Montrose Comp

Prodam kolesarski sedež Bontrager Montrose Comp, vzet z novega kolesa. Več na: www.evanscycles.com/bontrager -montrose-comp-road-saddle-EV2 22811  

Cena: 30,00 EUR
  • MTB čevlji Northwave lizzard 43

MTB čevlji Northwave lizzard 43

Prodam lepo ohranjene gorsko kolesarske čevlje Northwave lizzard, številka 43, skupaj z spd blokeji.    

• Fizik Antares R3 K:ium 2017 Large

Fizik Antares R3 K:ium 2017 Large

Prodam kolesarski sedež Fizik Antares R3 K:ium 2017 Large v črni barvi z belimi napisi. Mere sedeža so 274 x 152 mm (10 mm širši sedež od standardne verzije), teža približno 205 gramov, K:ium nos(...)

Cena: 100,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Biciklistika
  • Katere led luci
  • Katere led luci

Oglas 300x250

• Prodajam
    Specialized epic ht pro wc mozna menjava za cestno kolo
    Kolo je bilo kupljeno 12/2016, vozeno na 2 mtb maratonih in na par treningih(cca.600km). Oprema je sram x0 eagle, obroci pa so karbonski roval control in tubless ready. Prodam zaradi nakupa cestn(...)
    Cena: 2.200,00 EUR
  • Prodajam
    grupa SHIMANO 6800 11redna
    Prodam NOVO kompletno grupo SHIMANO 6800 11 redna, demontirano iz novega kolesa. Več info na ZS ali 031 311 675.
    Cena: 550,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarski sedež Bontrager Montrose Comp
    Prodam kolesarski sedež Bontrager Montrose Comp, vzet z novega kolesa. Več na: www.evanscycles.com/bontrager -montrose-comp-road-saddle-EV2 22811  
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih