--Notification--

logo

Sport tracker

Komentarji

• 1 |-10+11
    Vem da se ta spletna stran imenuje bicikel.com ampak vseeno vem da je na tej strani zelo veliko (resnih sportnikov)

Star sem 13 let in sem bolj debelusne postave....Visok sem 165 tehtam pa nekje 60 kilogramov...Sicer pa je pred tremi leti bilo hujse saj sem takrat bil visok 152 in tehtal 57...Med poletjem se zdaj nekaj gibam, kondicijo pa hocem ohraniti tudi med zimo....odlocil sem se da bom zvecer sel ven. V okolici mojega kraja je kar nekaj lepih makadamskih poti zato bi poskusil s hitro hojo... Imam pa nalozen sport tracker in zanima me nekaj stvari....

1. Ali rabis za delovanje trackerja meti vklopljene podatke in gps, in ce, koliko ti jih porabi na uro...?
    2. Mi bolj priporocate hitro hojo ali tek?

Hvala.....
  • 0 |-10+10

1. ne bi smelo velik porabit
    2. HIIT 2-3x na teden, preostali cajt pa igraj igrice na plejstejsnukaže jezik

• 0 |-10+10

vpisi se v kak sport v bliznjem kraju kar ti je vsec in se s tem ukvarjaj malo bolj aktivno.. glede na to da se rastes samo cuvaj da se ne redis ko prasic za tracker ti je dovolj gps ne rabis met podatkov
    za razvoj ti priporocam plavanje ce imas moznost kakega kluba v blizini. 

• 1 |-10+11
    Pa ucit se je veliko treba za solo...
  • 0 |-10+10
    Plavalnih klubov pa v nasih krajih ni veliko...oziroma je najblizji mislim da 35 km stran....
  • 0 |-10+10
    @Wassabe: Pa ucit se je veliko treba za solo...

Počak, da prideš v srednjo šolo ali pa na gimnazijo, tam boš videl, kaj s epravi učiti. Napram OŠ. Na faxu se je potrebno pa še več. 
    Poznam veliko mladih, ki imajo poleg OŠ ali SŠ še hobbyje kot so šport ali glasba, veliko jih je, ki se udejstvujejo na obeh področjih in so uspešni.

• 0 |-10+10

Verjamem ja....Danes planiram prvo hitro hojo nekje 5-6 km

• 0 |-10+10

A v OŠ pri športni vzgoji nič ne tečete? presenečen  Če lahko tam, lahko tudi doma. 

• 0 |-10+10
    Skoraj nič, razen za jesenski kros, ucitelj bolj promovira hitro hojo....
  • 0 |-10+10
    Sicer pa ko tecemo nekako moram...opazam pa da se v hitri hoji dosti lazje kosam s sosolci
  • 0 |-10+10

Kot prvo poizkusi ne jesti OH po 18 uri, pa zjutraj do 12 ure bodi zgolj na sadju (izogibaj se polnemu sadju kot so banane, zaužij bolj vodeno (pomaranča, grozdje, itd.), seveda tudi jabolka, itd...) ter ne meašaj sadja skupaj (npr. eno jabolko pa 30 min premora, oz. naslednji obrok sadja, itd...).
    Med dnevom, pij zgolj vodo.

Kar je zadeva hoja ali tek itd. vseeno sam da je minimum 90 minut brez prestanka (pa vsaj 3x na teden), rezultat garantiran.

• 0 |-10+10

@Nofrus: a si spregledal,da ima poba šele 13 let? Diete, rast, fizična aktivnost. Koliko energije mu bo še ostalo za kaj drugega? Zmanjšati količino in/ali št. obrokov ja, ampak dieta, postenje? 

• 0 |-10+10
    Nofrus problem nastane da mamo v soli ob 8.50 malico in pa ob 11.40 že kosilo....
  • 1 |-10+11
    @sodrovc - res je sry, spregledal sem leta.

@wassabe - hm pri teh letih se ne oziraj na prehrano. Preberi moj post, ce bo se problem cez 7 let.
    Vse je ok glede hrane, jej kot vsak mladostnik, povecaj treninge v stevilu na teden pa bo rezultat prisel sam po sebi, naj se ti ne mudi.
    Malo mojih idej/nasvetov:
    - ko bi lahko sel z dvigalom pojdi po stopnicah
    - vedno izberi tezjo/daljso pot, ko gres pes
    - v kolikor ti ni nujno sedeti, raje stoj
    - sladkarijam se pa ja lahko odpoves, vsaj za 6 dni v tednu (1x na teden pa komot lahko vzames neko zmerno merico sladkega)

• 0 |-10+10

Tudi sam uporabljam Sport tracker. Med drugim na njemu vidim zanimive poti, ki jih drugi opravijo. Nikakor pa ni mi uspelo, da bi si s tem lahko pomagal in sam opravil enako pot. Karte so zelo skope z oznakami, pa me zanima, ali je možno to kakor koli skopirat s trekerja in potem na drugem mestu pripravit do te mere, da bi lahko opravil podobno pot. Podatki o pohodnih poteh so precej težko dosegljivi, ali pa jih sploh ni.

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Cestno kolo Scott obnovljeno

Cestno kolo Scott obnovljeno

Prodam popolnoma obnovljeno cestno kolo Scott Speedster, velikost M oz. 54. Kolo ima novo:- gonilni ležaj Shimano Ultegra, - krmilni ležaj Ritchey,- prestavne ročice Ultegra, - prednji in zadnji (...)

Cena: 690,00 EUR
  • KOLESARSKI DRES+HLAČKE BODY BAHRAIN KRONOMETER DRES

KOLESARSKI DRES+HLAČKE BODY BAHRAIN KRONOMETER DRES

Naprodaj je body, hlačke+dres v enem , zadaj z žepki pro ekipe BAHRAIN MERIDA :teambahrainmerida.com/ primerno tudi za kronometer / triatlon v odličnem stanju , brez napak cena na trgu €147.92 :(...)

Cena: Po dogovoru
  • gonilka Shimano FC-RS500 52/36T

gonilka Shimano FC-RS500 52/36T

Prodam gonilko Shimano FC-RS500 52/36T !   Gonilka je nova, sneta z novega kolesa. Dolžina 172,5 mm.   Cena 70 EUR ali po dogovoru.

Cena: 70,00 EUR
  • Okvir Scott Plasma Premium

Okvir Scott Plasma  Premium

Novi okvirji Scott Plasma Premium, 10, 20 Velikosti 52,54,56 Več na enduro.si

• Specialized Enduro Comp 2017

Specialized Enduro Comp 2017

Enduro Comp 29 Medium, črni in zeleni Enduro Comp650b Small, zelen Cena za gotovino 2200€

Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• eustahija je ocenil +1
    Lepa tura
  • ZigaK je ocenil +1
    Kolo z Ultegra Di2
  • heron je ocenil +1
    Maratona dles Dolomites
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Črna gora s kolesom
  • Lepe kolesarke
  • Lepe kolesarke

Oglas 300x250

• Prodajam
    Cestno kolo Scott obnovljeno
    Prodam popolnoma obnovljeno cestno kolo Scott Speedster, velikost M oz. 54. Kolo ima novo:- gonilni ležaj Shimano Ultegra, - krmilni ležaj Ritchey,- prestavne ročice Ultegra, - prednji in zadnji (...)
    Cena: 690,00 EUR
  • Prodajam
    KOLESARSKI DRES+HLAČKE BODY BAHRAIN KRONOMETER DRES
    Naprodaj je body, hlačke+dres v enem , zadaj z žepki pro ekipe BAHRAIN MERIDA :teambahrainmerida.com/ primerno tudi za kronometer / triatlon v odličnem stanju , brez napak cena na trgu €147.92 :(...)
  • Prodajam
    gonilka Shimano FC-RS500 52/36T
    Prodam gonilko Shimano FC-RS500 52/36T !   Gonilka je nova, sneta z novega kolesa. Dolžina 172,5 mm.   Cena 70 EUR ali po dogovoru.
    Cena: 70,00 EUR
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih