--Notification--

logo

osem koles v enem letu

Komentarji

• 0 |-10+10

enosledna,topeak journey trailer drybag...jaz sem bil navdušen nad vožnjo in praktičnostjo pa še atrakcija je...midva sva imela v njej vso opremo za dva.....zgoraj sem že prilepil eno,evu tu je še ena...

uploaded

• 0 |-10+10

Tomi, po moje pa to ni normalno. Normalno bi namreč za kaj takega potreboval malo več kot eno leto. Zame si itak heroj. Pri meni že nakup enega bicikla ponavadi traja več let, ker se ne morem odločiti niti za tip bicikla, kaj šele za proizvajalca ali cenovni razred. No vseeno sem  z leti prišel čez 10, bi pa nujno rabil še kakšnega.

• 0 |-10+10

res je bilo malo na silo,sej sem se tega zavedal ampak mi ni žalnasmeh nekaj sem jih že prodal nekaj jih še bom...bom pa tudi kupil še kakšnega...ležeči me zdej zanimajo,baje niso slabi sploh pogled iz ležečega položaja mora biti super,pa hitri so...
    drugače pa saj je ok,da nismo normalni kaj sploh je definicija normalega...fajn je,da si nekaj posebnega...včasih je težko,ker te takoj,ko malo štrliš hočejo nazaj potlačit....zato sem pa zdej tukaj ker vem,da me razumetezapečateno

• 0 |-10+10

uploaded

• 0 |-10+10

Zdravo

Malo me zanima prikolica. Za kakšno ceno bi jo pa prodal?

Lp Klemen

• 0 |-10+10

na bolho sem jo dal za 280eu nova je 450eu bi bilo to ok?

• 0 |-10+10

Klemen ali pa morda kdo drug,če  te prikolica zanima se javi in se bova zmenila za ceno,raje vidim,da jo ima kdo,ki jo bo naložil in se kam odpeljal,kot pa da meni leži doma....

• 0 |-10+10

Malo izkoriščam temo (se opravičujem ;), ker vidim da človek išče prikolico za potovanja.

Imam tole na prodaj (imam dve) in se odlično obnese za potovanja in splošno rabo.
    Znamka Carry Freedom.
    Prodam pa tudi kolo, če koga zanima.

image

• 0 |-10+10

porka duš,premajhna mi je ta sequoia specialized,ki sem jo kupil od 165 do 173cm je...
    jaz pa visok 174c  sem mislil,da bo to še šlo skozi pa ni OK...če bi bil to recimo tarmac bi šlo ta kolesa so pa namenjena za udobno vožnjo in so že v osnovi krajša tako,da hočem 54 velikost....
    bi kdo imel 52 velikost?

• 0 |-10+10
    @tomi1imot:

porka duš,premajhna mi je ta sequoia specialized,ki sem jo kupil od 165 do 173cm je...
    jaz pa visok 174c  sem mislil,da bo to še šlo skozi pa ni OK...če bi bil to recimo tarmac bi šlo ta kolesa so pa namenjena za udobno vožnjo in so že v osnovi krajša tako,da hočem 54 velikost....
    bi kdo imel 52 velikost?

Kaj pa če bi podaljšal fajfo?

• 0 |-10+10

Hvala,
    razmišljam,da bi res najprej poskusil z daljšo fajfo,ker je ta original dokaj kratka mislim,da 70mm ...tako,da je tukaj še nekaj lufta

• 1 |-10+11

@tomi1imot : tele geometrije za udobno vožnjo so "ker nekej". Dizajnirane tako, da sediš "kot ps na kuzl", pol te pa u križu uščipne. Najbolj udobna so tekmovalna kolesa, ker precejšen delež teže nosijo tudi roke in so križna vretenca manj obremenjena. Mene so tudi nategnili in sem kupil po proizvajačevih nasvetih 54 cm okvir, ki ima 14 cm-sko krmilno cev (sam sem si zaželel 52 cm, ki ima 12 cm krmilno cev in je bolj "rejsi"), pa ti povem, da imam sedaj le en 5 mm-ski spejser in 100 mm fajfo. Se dooosti bolje počutim kot v začetku, ko je bilo gor za 25 mm spejserjev. 

• 1 |-10+11

Najslabši nasvet, ki ga kolesar lahko da drugemu kolesarju je, da svetuje glede na to, kaj njemu paše...

• 1 |-10+11
    @bodygeometry:

Najslabši nasvet, ki ga kolesar lahko da drugemu kolesarju je, da svetuje glede na to, kaj njemu paše...

Imaš prav. 

• 0 |-10+10

hvala za mneneja....bom videl kako bo,najprej bom dal daljšo fajfo nažgal par km ,če bo ok super drugače bom pa zamenjal kolo....najbolj me jezi,ker ne morem imeti gor brooks sedeža zato,ker se ga neda prestaviti dosti nazaj onega original pa lahko....

• 1 |-10+11

Poizkusi z off-set sedežno oporo. (Spet en nasvet klolesarja kolesarju. Ampak si ne morem pomagat, sem pač študiral tudi ergonomijo mežik  ). 

• 0 |-10+10

pa reeees...hvala ti si moj najbolš prjatunasmeh grem kr gledat kok zgledajo tekšne opore

• 0 |-10+10

kva si pa mislu, da si sou kupt premajhno kolov zadregi

nism poznavalec, ampak a ne bos mel prevelki drop med sedezom in balanco

• 0 |-10+10

drop nemore bit nikoli prevelik razen ce si star pa te hrbet boli

• 0 |-10+10

vzem manjsi okvir pa porocaj pol

• 0 |-10+10

od znanca sem kupil kolo,že drugo prvi je bil 17,5 velikost in je ok...nekako se mi je zdelo,da je 52 velikost v redu zame glede nato,da sva približno enako visoka,sploh pa sem mislil,da sem 173cm ni mi jasno a sem zrastel ali kaj...
    zdej sem se pa še enkrat čisto natančno izmeril in sem res 174cm lahko,da je to zaradi teh piščancev,ki jih danes jemo nafilanih z hormoninasmeh

• 1 |-10+11

Če primerjaš geometrijo današnjih koles in klasičnih, se vidi, da sta podsedežni cevi pod različnima kotoma. In potem je dodana še off-set sedežna opora. Potem je 52 cm kolo nekako primerno za različne uporabnike, ker so komponente različnih dimenzij. Dodajo še 110 mm krmilno oporo.
    Itak si pa najprej poizkusi sposoditi eno in drugo, da ne boš brez potrebe kupoval. mežik

• 1 |-10+11
    @bodygeometry:

Lower back

While many aspects of bike fit can cause pain or injury in other parts of the body, if it is lower back pain you are experiencing then there is only one thing to consider.

“Lower back is dead simple. It’s all to do with the position of the saddle. If the saddle height is too high and you’re over-reaching to the front end, it will cause problems.

Generally back pain is a function of stack and reach.

“If your stack (the vertical length from the centre of the bottom bracket to the top of the headtube) and reach (the horizontal length from the centre of the bottom bracket to the centre of the headtube) is too low and long then it will cause lower back pain. The other extreme of that is that if your saddle is too low and you’re seat too upright, then you are taking all the shock of the road through your back. You actually can be too upright and have back pain.”

Morda boš razumel, kaj sem želel povedati našemu kolegu. mežik

• 0 |-10+10

kakor koli meni si fejst pomagal in sem dobil drug pogled na situacijo...sicer sem rabil en čas,da sem točno zakapiral kok pa kaj....kakšna je pozicija psa na kuzli smeh  mislim,da bom zdej lahko rešil zadevo in mi nebo treba kolesa prodati...hvala ti

• 0 |-10+10
    @Geanos:

Meni se dopade enačba glede števila koles, ki bi jih moral imeti vsak kolesar.

N+1

število koles, ki si jih lasti + 1

A to je enaka enačba kot za mačja stranišča - število mačk +1 smeh

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • ČELADA EVADE S-WORKS

ČELADA EVADE S-WORKS

EVADE S-WORKSODLIČNO OHRANJENA. PRED PRODAJO BODO ZAMENJANE GOBICE.

Cena: Po dogovoru
  • Shimano prestavno zavorni di2 set

Shimano prestavno zavorni di2 set

Prodam Shimano prestavno zavorni disk DI2 set skupaj z rotorji. V kompletu prestavno zavorne ročice ST-R 785, zavorne čeljusti BR-R805, rotorja. Set vzet iz kolesa, parkrat voženo.www.bike24.com/(...)

Cena: 310,00 EUR
  • Cannondale Synapse Ultegra 6800 (L) 56

Cannondale Synapse Ultegra 6800 (L) 56

Prodam zelo lepo ohranjeno kolo Cannondale Synapse Ultegra disc, kupljenokonec maja 2015. Montirane čisto nove gume Specialized Roubaix Pro 25/28.Resnemu kupcu podarim še zapakirana 2 para zavor(...)

Cena: 1.200,00 EUR
  • Canyon endurace CF SLX 8.0 DI2 DIsc

Canyon endurace CF SLX 8.0 DI2 DIsc

Prodam skoraj novo kolo Canyon Endurace CF SLX 8.0 DI2 Disc. Kolo velikosti L, rdeče barve. Seveda priložen račun, garancija, embalaža,..Kupcu podarim rezervni nosilec menjalnika, canyon nosilec (...)

• Rotor INPOWER 3D30 (powermeter - merilec moči)

Rotor INPOWER 3D30 (powermeter - merilec moči)

(slika) (slika) (slika) (slika) (slika) Prodam malo rabljen powermeter Rotor InPower 3D30 175 mm, 110 BDC + Rotorjeva zobnika 52/36 in še gonilni ležaj Rotor UBB 4630 386 Steel Black. P(...)

Cena: 570,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• slab dan za kolesarje
  • Doping in ergogena sredstva
  • Assos

Oglas 300x250

• Prodajam
    ČELADA EVADE S-WORKS
    EVADE S-WORKSODLIČNO OHRANJENA. PRED PRODAJO BODO ZAMENJANE GOBICE.
  • Prodajam
    Shimano prestavno zavorni di2 set
    Prodam Shimano prestavno zavorni disk DI2 set skupaj z rotorji. V kompletu prestavno zavorne ročice ST-R 785, zavorne čeljusti BR-R805, rotorja. Set vzet iz kolesa, parkrat voženo.www.bike24.com/(...)
    Cena: 310,00 EUR
  • Prodajam
    Cannondale Synapse Ultegra 6800 (L) 56
    Prodam zelo lepo ohranjeno kolo Cannondale Synapse Ultegra disc, kupljenokonec maja 2015. Montirane čisto nove gume Specialized Roubaix Pro 25/28.Resnemu kupcu podarim še zapakirana 2 para zavor(...)
    Cena: 1.200,00 EUR
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Kupim
    Syncros sedež
    Če se komu slučajno doma valja sedež Syncros (model 2012-2014), ga kupim !   V barvah: črna, bela, siva, oranžna, zelena, bela. Sedež naj bo nov ali rabljen, vendar lepo ohranjen. Nekaj primerov(...)
  • Kupim
    Tubeless ready MTB obroči
    Kupim tubeless ready xc obroče za 29". 15 x 100 mm / 12 x 142 mm Thru 11 redna shimano račna s QR pesti. Cena do nekje 400€ (skupaj z diski in verižnikom)ponudbe na privat ali alenstucin@gmail.co(...)
  • Kupim
    Campagnolo Record 10v ročke
    Iščem Campagnolo Record 10 redne ergopower ročke. Gumice na ročkah ni panike, če so že malo obrabljene, bi bilo pa fino, da je vse ostalo v čim lepšem stanju.

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih