--Notification--

logo

Edge 25 ali SIGMA SPORT BC 23 16

Komentarji

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10
    @heron:

Živjo
    lahko svetujete katerega izbrati
    buy.garmin.com/sl-SI/SI/p/508 489ali
    www.veb-company.si/stevci-bre z-gps/stevec-sigma-sport-bc-2 3 16-sts-6752

prednosti,slabosti,..

Nekaj tednov nazaj so na Bike radar-ju objavili članek top 10 GPS števcev za leto 2018
    (www.bikeradar.com/road/gear/a rticle/best-gps-devices-for-cy cling-43224/)

Sedaj je čisto od tebe odvisno kaj potrebuješ in kaj pričakuješ od GPS števca oz. navadnega kolesarskega števca. Sam sem lansko kupil Edga 25. In sem kar zadovoljen. Prejšni GPS ni bil več natančen, podjetje ki ga je proizvajalo je propadlo tako ni bilo nobenih programskih posodobitv.

Večje prednosti Edga je, da na njega lahko povežeš kateri koli senzor za hitrost, kadenco, srčni utrup ki deluje preko sistema ANT+ / Bluetooth. Prenos podatkov za Stravo lahko opraviš kar preko mobitela. Seveda pa tudi da je zelo natančen.

Slabot edga 25 je da ima majhen zaslon. Na voljo imaš 3 menije, na katem prikazuje max 3 podatke. Baterija pa tudi zdži mah.. ene 2 do 3 vožnje po 4 ure.

Priporočam ti da še malo pogledaš po rablenih Edge-ih 25 preko Ebay-a. Sam sem imel veliko srečo Edga 25 sem dobil za 50€+poštnino, uporabljen je bil pa samo 3x po 10km.

• 0 |-10+10

To Sigmo imam jaz in sem popolnoma zadovoljen. Ima vse kar rabim in še več, deluje super,

pregledna in enostavna.

Ko jo je kolega videl, jo je takoj naročil in potem še njegov prijatelj.

Eden boljših števcev, kar sem jih imel in imel sem jih res že precej.

Gps nima in ga tudi ne rabim, ker imam za navigacijo druge naprave.

Evo to, če ti bo kaj v pomoč. Pa lp

• 0 |-10+10

@heron, samo v vednost, na amazonu imaš to sigmo za 30€ ceneje ;/

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Sedež Fizik arione 00

Sedež Fizik arione 00

(slika) (slika) (slika) Prodam NOV sedež fizik arione 00 (replika) s karbonsko školjko, zelo lahek in kvaliteten. Črne barve. www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a(...)

Cena: Po dogovoru
  • kronometer TT tratlon belanca ročke

kronometer TT tratlon belanca ročke

Prodajam zelo malo rabljeno karbonsko (526 gramov) balanco / krmilo namenjeno vožnji na čas (kronometer), triatlonu.Širina belance je 42cm, dolžina podaljškov (lenke) je 33cm (lahko se skrajšajo)(...)

Cena: 80,00 EUR
  • Kolesarski čevlji, Šprintarice NALINI TORPEDINE

Kolesarski čevlji, Šprintarice NALINI TORPEDINE

NALINI TORPEDINE rabljene 3x. Kupil napačno številko oz. imam preširoko nogo. Številka 43. Nove so bile 160€NALINI TORPEDINE ROAD SHOES HIGHLIGHTS:UPPER: 1.6 mm seamless microfiber material HEEL:(...)

• FSA karbonski zobnik 54 zob + 39zobnik

FSA karbonski zobnik 54 zob + 39zobnik

Prodajam malo uporabljen FSA zobnik 54 zob in 39 zobZraven lahko prodam tudi gonilke 172,5mm Hollowgram SL + 80€K-Force TT chainring, 130BCDx54T blkSpeed: 9/10/11spBCD: 130mmTeeth: 54tColor: carb(...)

Cena: 70,00 EUR
  • krono Felt B12, L

krono Felt B12, L

Crono/TT FELT B12, 2011 Velikost L/57; 180-192cm Prevoženih do 2500km Grupa Ultegra 6700, Gonilka Dura Ace 53/39 ima več km, lahko druga Obroči Felt TTR Aero by Zipp  ... ali drugi Brezhibno, vs(...)

Cena: 1.350,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• DOS 2018
  • Biciklistika
  • Amatersko kolesarstvo (KOLOTEK)

Oglas 300x250

• Prodajam
    Sedež Fizik arione 00
    (slika) (slika) (slika) Prodam NOV sedež fizik arione 00 (replika) s karbonsko školjko, zelo lahek in kvaliteten. Črne barve. www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a(...)
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    kronometer TT tratlon belanca ročke
    Prodajam zelo malo rabljeno karbonsko (526 gramov) balanco / krmilo namenjeno vožnji na čas (kronometer), triatlonu.Širina belance je 42cm, dolžina podaljškov (lenke) je 33cm (lahko se skrajšajo)(...)
  • Prodajam
    Kolesarski čevlji, Šprintarice NALINI TORPEDINE
    NALINI TORPEDINE rabljene 3x. Kupil napačno številko oz. imam preširoko nogo. Številka 43. Nove so bile 160€NALINI TORPEDINE ROAD SHOES HIGHLIGHTS:UPPER: 1.6 mm seamless microfiber material HEEL:(...)
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Kupim
    MERILEC KADENCE za RS800cx
    Kupim merilec kadence W.I.N.D za uro POLAR RS800CX
  • Kupim
    Fajfo 120 mm
    Kupim fajfo 120 mm za krmilo 25 mm premera.
  • Kupim
    sedež Syncros
    Če se komu slučajno doma valja sedež Syncros (model 2012-2014), ga kupim !   V barvah: črna, bela, siva, oranžna, zelena, bela. Sedež naj bo nov ali rabljen, vendar lepo ohranjen. Nekaj primerov (...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih