--Notification--

logo

ROG Kolesa

Komentarji

• 0 |-10+10
    Ja z rogovimi kolesi se zmajnšajo stroški !
    Enako je bilo s Favoriti - dosti glazbe za malo denarja.
    Tole z današnjimi kolesi in šminkersko opremo se mi zdi snobizem !
    Po Slovensko - bolše kot ga ima sosed !
    Jaz bi imel Roga ( Elan bike ), če se mi ne bi zdel Vizualno neprivlačen, razen (za vsakodnevno uporabo) Klatež ali Potepuh .
  • 0 |-10+10
    Kar nekaj časa sem poganjal Roga in morem rečt, da so samo v hrib delale prestave oz zadnji zobniki po svoje.
  • 0 |-10+10
    fredi je napisal:
    Kar nekaj časa sem poganjal Roga in morem rečt, da so samo v hrib delale prestave oz zadnji zobniki po svoje.

Js mam tud s tem probleme. Tko da moram kar pogosto naštimavat prestave. Ampak ko gre v 24.prestavo pa ma zmiri cca. 10 s zamika (tud po ravnin). Sej ga bom vrjetn itak na servis pelu dokler je še v garanciji.
  • 0 |-10+10
    Ja saj smo že omenili denar pa muziko. Tako je to.
  • 0 |-10+10
    Se spomnem kak sm se slino ko sm v Trimu v izložbi gledo Maratonca obešenga! 8O
  • 0 |-10+10
    Ta prvi je bil Poni, pol pa junior na pet prestav! Metalik zelen! Tako sem ga čistil, da sem skoraj barvo znucal!
  • 0 |-10+10
    včasih bil rog zakon. moj tapru je bil Kekec :lol:
    pol bmx, nato pa hud stroj 'Traktor' na 21 prestav :lol:
  • 0 |-10+10
    Za "Traktorja" pa nisem slišal. Dobro ime!
  • 0 |-10+10
    fredi je napisal:
    Za "Traktorja" pa nisem slišal. Dobro ime!

MTB sm mislu :wink: :D
  • 0 |-10+10
    nostalgija :oops:
    na takem sm pa jst začel kolesarsko 'kariero' (sam da je bil zelen) :lol:

• 0 |-10+10
    uauuuuu jz sm mu oranžnga kekca..čist polimanga..pa teniške žoge notr med špicam..je zgledal k ene feltne za kronometr..pa tok sm se nagibu na eno stran da so bli koleščki ful bl znucani k na drugi stran...noro kva smo to divjal okol blokov..pa kukrat sm podrajsan domov prjoku..

SVAŠTA!

lp jaka
  • 0 |-10+10
    cawboy jst sm imel glih tazga, sam da je bil rdeč!!!
    :lol: :lol: :lol:
  • 0 |-10+10
    :lol: :lol: :lol:

Js sm bla tste čase usekana na roza barvo in oči mi je u Železnin kupu roza kekca, lih tašnga k je na slikim mami mi je pa iz Avstrije prnesla roza ta visoke All Star-ke k jih tle še prodajal niso in sm bla glavn gaunar tle okol.
    K sm pa tega prerastla sm pa dobila rog bmx :D
    (zdej mi pa oči noče več koles kupvt...)
  • 0 |-10+10
    Ma zdaj je s tem Rog - Elan - Rog samo iskanje krivca za 5 minut. Rog naj bi bil namenjen raji, medtem ko bi Elan bil za boljša kolesa, pa je šlo vse u ............. :evil: Če ni pravi na vrhu vse koj zjebe!
  • 0 |-10+10
    Evo, njega:
    http://www.geocities.com/tivadarferi/pony.jpg

oziroma tu:
  • 0 |-10+10
    Včasih so bili lepi cajti k si imel na izbiro samo ROG 8) .
  • 0 |-10+10
    ampak čez kekca ga pa še vseeno ni kolesa :wink: :D
  • 1 |-10+11
    jeti je napisal:
    Včasih so bili lepi cajti k si imel na izbiro samo ROG 8) .

Sej zato ko so mel monopol se pa niso nč trudl izbolšat svojih koles. In tko je pršl do dons d ime ROG ne pomen čist nč več. Tud če se š tok trudjo, pa z ugodnimi cenami .. Pomoje bo še kr neki cajt trajal d bodo mel boljši ugled.
  • 0 |-10+10

Bom kar tukaj vprašal poznavalce starih rogovih koles. Sodelavec ima doma v razsuten stanju cestno kolostanju Rog JUNIOR in mi ga je pripravljen dati, da bi ga obnovil za otroka.

Za začetek bi vas vprašal ali bi bilo kolo primerno za otroka (trenutne) višine 155 cm in ali bi bilo mogoče namesto 24" nanj montirati 26" obročnike ?

• 0 |-10+10

Rog Junior 1x5 brzin je za zadovoljitev otroških  zahtev po "dirkalcu"  super. Nauči se na dirkalno balanco , na ročno menjaje zadnjega menjalnika . Na juniorja gre tudi zobnik s 6 prestav ,  če pa menjalnik privariš na zunanji del ušesa vilic je pa prostora za 8 brzin. Narobe hodi samo vijak , ki drži zadnji menjalnik.  Gonilka je problematična , če je Unisova na eno zagozdo , če sta dve zagozdi , se da menjati samo BB osovina , pri Unisovi moraš pa menjati tudi gonilko , ker je vse skupaj problematično tudi zaradi načina vstavitve BB v okvir in ne novih delov Unisa.

Moj sin ga je gonu zelenega tri leta okol bajte in prijateljev . Menjava velikosti obročev za 26 col ne pride v poštev zaradi vpetja- višine zavornih čeljusti zadaj in prekratkih vilic spredaj .

• 0 |-10+10

Uhh hvala Maratonac !
    Si pa res stručko, kar takole iz glave veš vse podatke in celo z vsemi detajlji. V veliko pomoč mi bodo, če se bo pa kje zataknilo, se pa spet oglasim.

• 0 |-10+10

Prjatu , k bi ti vedel kolk biciklov sem razdrl na prafaktorje in jih potem z zamenjavo pokvarjenih delov zopet sestavil. Ampak samo Rog , drugi me ne zanimajo, razen mojih dirkalcev, ki pa jih Rog nima.

• 0 |-10+10
    @robizo:

Če si iz LJ ali širše okolice , lahko pridem ob moji turi , pogledat če se splača popravljati.

• 0 |-10+10

Super, hvala ! Ko dobim kolo, se pa oglasim.

• 0 |-10+10

Bi si kar sposodil tole temo ...

Obstajajo kje podatki o Rogovih cestnih kolesih?

Zanima me, kaj vse je obstajalo in kako je šlo to po datumih.

Personal, Prestige, ...

Maraton in Senior verjetno ne spadata v kategorijo specialk?

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Krmilo in krmilna opora PRO Vibe 7s

Krmilo in krmilna opora PRO Vibe 7s

Prodam krmilo in krmilno oporo PRO Vibe 7s !   Komplet je malo rabljen (3 mesece). Prodajam, ker mi žal ne ustreza širina krmila.   Krmilo PRO Vibe 7s kompakt Material: Alu 7050 Širina: 40 cm (c-(...)

Cena: 25,00 EUR
  • Scott Spark 900RC HMX 29 - Sram XX1

Scott Spark 900RC HMX 29 - Sram XX1

(slika) Naprodaj dobro ohranjeno kolo Scott Spark 900RC carbon kupljeno leta 2015. Okvir je velikosti L, idealen za kolesarja velikosti med 175cm in 185cm. Pred kratkim so bili pri pooblaščenem s(...)

Cena: 2.250,00 EUR
  • Shimano,Ultegra 6800, verižnik 34

Shimano,Ultegra 6800, verižnik 34

Čakal na Rotor Qring, narejenih 80 km na valarjih, nov verižnik, sem iz Ljubljane

• Za kolesarje nad 100 kg, klinčer obroči

Za kolesarje nad 100 kg, klinčer obroči

GIPIEMME poltubular klinčer obroči za močnejše kolesarje skupaj s Conti plašči in 10 redno Ultegro 11 28, imel sem jih he rezervo, na valarjih narejenih 500 km.

Cena: 125,00 EUR
  • Sigma+srčni utrip

Sigma+srčni utrip

MERILEC SRČNEGA UTRIPA s KADENCO, SIGMA 1606 L, VSI SENZORJI, MAGNETI, ROČNA URA, NOVE BATERIJE, uporabljeno 5x

Cena: 65,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Tour de France 2017
  • Tour de France 2017
  • Zavorne gumice za karbonska in Alu kolesa

Oglas 300x250

• Prodajam
    Krmilo in krmilna opora PRO Vibe 7s
    Prodam krmilo in krmilno oporo PRO Vibe 7s !   Komplet je malo rabljen (3 mesece). Prodajam, ker mi žal ne ustreza širina krmila.   Krmilo PRO Vibe 7s kompakt Material: Alu 7050 Širina: 40 cm (c-(...)
  • Prodajam
    Scott Spark 900RC HMX 29 - Sram XX1
    (slika) Naprodaj dobro ohranjeno kolo Scott Spark 900RC carbon kupljeno leta 2015. Okvir je velikosti L, idealen za kolesarja velikosti med 175cm in 185cm. Pred kratkim so bili pri pooblaščenem s(...)
    Cena: 2.250,00 EUR
  • Prodajam
    Shimano,Ultegra 6800, verižnik 34
    Čakal na Rotor Qring, narejenih 80 km na valarjih, nov verižnik, sem iz Ljubljane
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Podarjam
    Talno tlačilko SKS
    Podarim talno tlačilko SKS, primerno za avto in presta ventil. Potrebno zamenjati glavo. Več info na ZS  
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.

Vroče strani

Seznam vseh

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih