Premajhen/Prevelikč

Domov > Forum > Premajhen/Prevelikč

Premajhen/Prevelikč

SORTIRAJ PO:
Hendrixxx 29.03.2006 14:10
OK, s kolegi ob piru pridemo do neumne razprave...

...s katerim kolesom bi bil hitrejši od naprimer točke A do točke B, normalna mestna relacija. Z prevelikim ali premajhnim kolesom, skratka noben ne ustreza, kot bi moral.

Mimogrede, v igri je denar, jaz sm reku da tavelki....a ni logičnoč :roll:
jo-jo 29.03.2006 14:17
Relativno ... kdo vozi ...
Recimo da je to Pony VS stari Rog s torpedom :wink:
Pred mnogimi leti se mi je zgodilo , da sem s starim Rogom (5 prestav) komaj dohajal divjaka na Ponyju 8O
Vseeno mislim, da bi z velikim bil prej ... :č
CHEF860 29.03.2006 16:03
bolš met premejhn kot prevelik bicikl...

sicer pa bedna tema za pogovor, hoho, primerna samo, če maš minimum 6 pirov v riti, hehe... vpraši me, ko bom na tisti meji, heh!
hugo 29.03.2006 17:21
SPET ŽALIŠ...,s tisto mejo si pa tko že rojen.
Ich 29.03.2006 17:32
Če imaš iste obrate, sigorno da prideš prej z ta veliim kolesom :idea:

Čif:nehi z tako neumnimi pripombami :č :!:
Uporabnik ne obstaja. 29.03.2006 20:02
hugo je napisal:
SPET ŽALIŠ...,s tisto mejo si pa tko že rojen.


Ejga, beri svoje poste nedolgo nazaj. Pa potem soli pamet ostalim.
Ich 29.03.2006 20:13
Grampy je napisal:
V tej temi itak ne more bit druzga kot neumne pripombe. Saj je tudi vprašanje trapasto, a nič

Ich, Pomembno je biti Resen, kaj č (earnest = resen) Se še spomniš ali ne večč :)


Ma kaj ti mena mal zafrkavaš :č: :č: :lol: :lol: :lol:
Hendrixxx 29.03.2006 20:30
Jebem vam!!!

Tema je Prevelik/premajhen.

Čif ma prov, pijan moraš bit. :lol:
ROFL 29.03.2006 20:32
Ce imas majhnega, povleces sedezno oporo ven 30cm in ti je ze bolj prav :lol:
Otiss 29.03.2006 22:02
Če prav razumem vprašanje je vse enako razen okvir je premajhen/prevelikč

S prevelikim boš imel bolj aerodinamično lego, ker boš bolj stegnjen naprej s premalim boš bolj pokončen, kar pomeni obratno.

Sam se kar lahko vozim, če imam zic previsoko in nikakor, če ga imam prenizko. Se potem počutim, kot bi bil na kakšnem otroškem triciklu.
mdic 29.03.2006 22:37
Ja ampak če je prevelik pol ti je prevelik, to pomen da sploh ne morš poganjat....
Hendrixxx 30.03.2006 00:09
Otiss je napisal:
Če prav razumem vprašanje je vse enako razen okvir je premajhen/prevelikč


Točno to, samo okvir, oba se poganjata normalno. S katerim torejč
Otiss 30.03.2006 08:35
Oprosti, ampak to me spominja na srednjeveške filozofe, ki so razpravljali koliko zob ima konj, nihče pa se ni tako 'ponižal', da bi šel preštet.

Vzameš premajhno kolo in se zapelješ xy traso in štopaš. Potem greš drug dan s prevelikim in spet štopaš in tako lahko večkrat ponoviš, da prideš do točnejšega rezultata.

Po moje edino tako objektivno, ker filozofiranje o tem, je bolj jalovo.
mitkos 30.03.2006 08:57
Otiss je napisal:
Oprosti, ampak to me spominja na srednjeveške filozofe, ki so razpravljali koliko zob ima konj, nihče pa se ni tako 'ponižal', da bi šel preštet.

Vzameš premajhno kolo in se zapelješ xy traso in štopaš. Potem greš drug dan s prevelikim in spet štopaš in tako lahko večkrat ponoviš, da prideš do točnejšega rezultata.

Po moje edino tako objektivno, ker filozofiranje o tem, je bolj jalovo.



Mislim da je to še najbolj pameten odgovor na bolj neumno temo !!! BRAVO
jeti 30.03.2006 09:02
da bi potem test bil verodostojen moraš imeti veliko število ponovitev in osebkov, vse je potrebno snemati, natačno določiti traso, vremenske razmere, evidenca mora bit, štopanje seveda s TIMING-om :wink: :lol: :wink: , se vid da preveč discovery gledam, debata je res za pr pjači!
CHEF860 30.03.2006 12:26
Kar se MTB-ja tiče, si definitivno hitrejši s premajhnim kot s prevelkim!

K sreči je pa Hendrixxx tok faca in jaz to vem, da ne zameri, če mu povem, da je vprašanje neumno, oziroma mu je to že tako al tako jasno, hehe
Hendrixxx 30.03.2006 13:56
Ma ti kolegi, kvazi fiziki/filozofi trdijo, da si z manjšim gištelom res hitrejši...

..moral bom sprobat en dan.

PS: če bi zameru čifu, to bi bil greh. :lol:
CHEF860 30.03.2006 13:59
še najboljš nardiš, če maš lih tapravo velikost! :lol:
eustahija 30.03.2006 15:19
sploh ni važen kolk je velik važna je TEHNIKA....jeb......to sem že nekje slišal...
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI