Testing bicikel.com

Domov > Forum > Testing bicikel.com

Testing bicikel.com

SORTIRAJ PO:
Urozzz 05.04.2006 15:13

Bicikel.com je danes zaživel v novi podobi. Ker se stran narejena popolnoma na novo, se lahko pojavljajo na strani kakšne napake.
Trenutno se intenzivno ukvarjamo z vnašanjem preostalih vsebin.
Če opazite kakšno napako v delovanju strani - jo prosim napišite tukaj

Do sedaj smo zabeležili:

Splošno V določenih člankih ne pokaže slik. Konkretno v članku Adria Mobil se predstavi. moja stran: vpis MSN kontakta – mail, ki se pokaže tudi na forumu in seznamu uporabnikov V Operi so zavihki Domov,Iskanje ... razštelani na sto koncev. V FF pa je vse ok. admin: STATISTIKA – povezave morajo biti ativne ... sedaj so samo napisani linki VSEBINE-NOVICE: Na vrhu novice se ponovi CELOTEN uvod SEZNAM Uporabnikov naj ima default razvrstitev po trenutno prijavljenih vprasaji so se spremenili v c-je (zato tudi php strani z variablami ne delajo :> POP-UP vsebine povezava ne deluje na vsebino, vsebine ne prikaže  v elektronskem sporočilu katerega se prejme o novem ZS je nepravilen link: Prejeli ste novo privat sporočilo! Pri nekaterih userjih ne dela podpis – ne morejo ga spreminjati – primer COWBOY

Forum Na seznamu topicov/tem naj piše kdo je dodal zadnji prispevek in kdaj Link neprebrana sporočila Link označi vsa sporočila kor prebrana Prva stran: forum zadnjih x , ko klikneš na temo, te naj vrže na zadnjo Stran, zadnjo objavo te teme Forum: ko klikneš na uporabnika se pokažejo njegovi prispevki Forum: ko pišeš odgovor, se prikaže spodaj zadnjih 10(oz ... pač vidi se kaj je bilo prej napisano) prispevkov Ne obvešča me preko e-maila da je bil objavljen odgovor na temo v kateri sodelujem Seznam tem: pod  temami z več stranmi je link do zadnje strani Forum: Ko napišeš odgovor te vrže na prvo stran teme in ne na zadnjo... Forum: Ne vidi se na začetku rubrike kdo je avtor teme Forum: Ni preview-a ko pišeš odgor ali temo... orum; paging: Številke strani pri posamezni temi na forumu naj bodo prikazane tudi na vrhu in ne le spodaj. Za določeno objavljeno temo ima možnost moderator, urednik, ... določiti da je prva v posameznem forumu. Sem spreminjal datum oziroma čas teme in datum in čas prispevka pa ni bilo vpliva, da bi bila tema na vrhu.

Cowboy 05.04.2006 16:57
naslov www.bicikel.com NE DELA :!: :!:
Urednik 06.04.2006 12:02
Živ!

Še moj pozdrav.

Eno veliko delo je bilo narejeno (Urozz, Edi, pa še kod hvala), sedaj pa je še kar nekaj dela.

Ekipca si bo vzela pravico do ponedeljka, da uredimo vse korekturne napake od vejic do spremljajočega besedila na strani.

Še enkrat hvala za razumevanje in res smo pogrešal BICIKEL.COM.
:D
Otiss 06.04.2006 12:05
V določenih člankih ne pokaže slik. Konkretno v članku Adria Mobil se predstavi.

Verjetno je treba povezave (linke) malo pogledati, ker kažejo na naslov, ki se nahaja na bicikel strežniku.
BlackOrange 06.04.2006 12:05
Odlično ste tole zrihtal. Čestitke vsem ustvarjalcem nove oblike spletne strani.
Buhica 06.04.2006 12:06
Huh komaj čakam da doma sprobam na Firefox-u, ker mi je prej forum javljal neke napake. Vse pohvale za nov design... :roll:

lp Buhica
BlackOrange 06.04.2006 12:06
Aja, zasebna sporočila so podvojena.
eustahija 06.04.2006 12:11
eej svaka čast ..samo meni ,staremu kozlu, se bo spet težko vse na novo naučit,hehe.....še dobro, da sem obdržal isto tipkovnico...

POHVALA!!!
BlackOrange 06.04.2006 12:12
Pod forumi piše Greš z menojč. Tale č na koncu je odveč.
ironking_x 06.04.2006 12:13
Vidim da je vsebine kr`neki pobrisana ;)
jo-jo 06.04.2006 12:14
Malo privajanja bo treba ... :?
"zadnjih 8" bi še lahko prikazal kdo je napisal prispevek...
kavlj 06.04.2006 12:18
Tole bo pa trajal da se bom navadil.

Kak smeško več je lahko :mrgreen: :!:
BlackOrange 06.04.2006 12:19
Pa spodaj, kjer imamo PM in EMAIL bi bil lahko tudi MSN tako kot je bilo prej.
Buhica 06.04.2006 12:20
Meni manjka moja najljubša funkcija foruma - Poglej nove objave od prejšnjega obiska... :cry:
TG 06.04.2006 12:24
http://klanci.muha.cc/ ne dela

oz.
http://klanci.muha.cc/ dela

tisti č v linkih (nameto php?) bo potrebno še poštimat.
Urednik 06.04.2006 12:25
Buhica je napisal:
Meni manjka moja najljubša funkcija foruma - Poglej nove objave od prejšnjega obiska... :cry:

Vse tri možnosti bodo ena je še v izdelavi ;)

Kar sipajte kar opazite super!!!

To bo še dela do ponedeljka. :)
TG 06.04.2006 12:26
ni popravljanja na odgovorjeni post
jo-jo 06.04.2006 12:28
Kaj pa sedaj, ko se "legendam" ne vidi št. postov ? :lol:
kavlj 06.04.2006 12:30
V Operi so zavihki Domov,Iskanje ... razštelani na sto koncev. V FF pa je vse ok.
Urednik 06.04.2006 12:31
Kot ste opazili se forum Kr'neki vsebina ni prenesla. Veliko je bilo notri tem katere so zelo povečevalo celotno bazo in temu je sedaj namenjen KRIČAČ

Izbere se vpisana vsebina in gremo klepetat....
ironking_x 06.04.2006 12:32
Chef bo s tem izgubil tla pod nogami in najverjetneje zapustil forum :lol:

Več smilov bi lahko bilo, pri zasebnih sporočilih še ni funkcije IZBERI VSE, tudi profil uporabnika pogrešam, pa okvirčke okoli seznama tem, pa msn naslov in še kup je takih malenkosti.
Bom še pregledal in če kaj opazim bom seveda napisal tukaj ;)
ironking_x 06.04.2006 12:36
Manjka tudi "zadnja objava" na seznamu foruma ;)
TG 06.04.2006 12:36
Kr'neki ? Tragedija :mrgreen:

- ni iskanja po avtorju.

Sicer pa lepo. Da ne pozabte da vam domena drug mesec zapade ..
ironking_x 06.04.2006 12:39
Manjka tudi možnost popravljanja postov za nazaj, ter število podstrani določene teme.

Upam da uredniki ne boste tega vzeli kot kritiko, ampak kot pomoč k bolj prijaznemu forumu. :)
BlackOrange 06.04.2006 12:41
Pod Forum mali oglasi:

MTB
Prodajate ali kupujeteč Prosimo vas le, da vsak oglas oddate kot novo temo, če pa prodajate stvar, namenjeno vsem kolesarjem, vpišite oglas tudi v rubriko Cestno & Treking.

Cestno & treking
Prodajate ali kupujete specialko, treking kolo ali opremo za cestno kolesarjenječ

Ukradeno!
So Vam ukradli kolo ali pa ste ujeli tatuč! Ne kupujte kolesa, če je preveč poceni in je sumljivega izvora!

Preveč č- jev. :D
vuce 06.04.2006 12:44
BlackOrange je napisal:
Pod Forum mali oglasi:

MTB
Prodajate ali kupujeteč Prosimo vas le, da vsak oglas oddate kot novo temo, če pa prodajate stvar, namenjeno vsem kolesarjem, vpišite oglas tudi v rubriko Cestno & Treking.

Cestno & treking
Prodajate ali kupujete specialko, treking kolo ali opremo za cestno kolesarjenječ

hint: vsi vprasaji se spremenijo v č-je. (ali pa so se pa se zdaj ne vec) da vidimo... ???

Ukradeno!
So Vam ukradli kolo ali pa ste ujeli tatuč! Ne kupujte kolesa, če je preveč poceni in je sumljivega izvora!

Preveč č- jev. :D

hint: vprasaji so se spremenili v c-je (zato tudi php strani z variablami ne delajo :>;)
BlackOrange 06.04.2006 12:46
Ja, najbrž je res tako. Bo treba popraviti.
Urednik 06.04.2006 12:47
Jasno,d a ne bo nonbenih zamer.

Veliko smo spregledali, ker mamo sliko BICIKEL.COM-a že kr v glavi.

Pišitie, pišite, pišite,...

Vsak dan konec dneva bom preletel in zbiral najdeno in pripombe.
GT dancer 06.04.2006 12:48
a dinamičnega foruma pa ne bo več :(
LOV2XLR8 06.04.2006 12:49
Nikjer ne vidim opcije za vpogled profila uporabnika (kjer si lahko pogledal zadnje objave, etc.).

Dizajn in urejenost mi je zelo vsec, manj pa mala pisava in fiksna sirina okna. Na 1400x1050 resoluciji je vse skupaj bolj bogo.
1 2 3 ... 54
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI