Prijateljsko kolesarjenje po dolini Sotle

Domov > Forum > Prijateljsko kolesarjenje po dolini Sotle

Prijateljsko kolesarjenje po dolini Sotle

SORTIRAJ PO:
areh 09.05.2006 11:50
21.05.2006 - Slovenija kolesari - Prijateljsko kolesarjenje po dolini Sotle - OŠ Rogatec
To je vse kar piše na Bicikel.comu pod prireditve.Ve kdo kaj več o tem?
lpA
jo-jo 09.05.2006 12:32
Tukaj ga ni :
http://www.olympic.si/oks/p_koledar.rekreativne?s=201
Je pa Špica, a to štima ? :?

Piše : 80 km
info: g. Herček 041/ 416-177
FUNAKI 09.05.2006 12:51
če imaš un kartonček za štemplat, je notri v seznamu maratonov

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
areh 09.05.2006 13:55
Nimam :? .Noben nič več ne ve?
lpA
FUNAKI 09.05.2006 14:24
bom pogledal na kartonček pa zvečer ali jutri napišem

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wrong 09.05.2006 15:20
Kolkor jaz vem šteje za SLOVENIJA KOLESARI, zgleda pa tak, da je ta krajši cca. 15 km ravnice za none in nonote, srednji maraton je nekaj čez 60 km in na tega grem jaz, ta daljši je čez 80 km in ima postanek v Kumrovcu za ogled ne vem že česa (kar je za nas kolesarje moteče). Za tiste, ki ne vejo - pol poti je po Hrvaški, pol po Sloveniji.
FUNAKI 09.05.2006 20:27
si me mal prehitel, tukaj piše da je 15,50,80 km v nedeljo 21.05.2006 ob 10. uri v Rogatcu, trgovski center Mercator

Organizator je Športno društvo OŠ Rogatec, Ptujska cesta 30, 3252 Rogatec
g. Marko Herček
041 416 177
Tel/Fax 03 5827 058
marko.hercek@guest.arnes.si

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
areh 09.05.2006 20:50
Hvala obema.Bom pisal gospodu in bom posredoval kaj mi bo odpisal.
Če pa kdo ve kaj konkretnejšega, pa naj pove.
lpA
killer 09.05.2006 20:50
a se gre tud v kumrovec??
je to tam?
areh 10.05.2006 12:29
Danes sem poslal mail gospodu z vprašanji o prireditvi. Ko mi odgovori, bom posredoval odgovor.
lpA
wrong 10.05.2006 13:08
killer je napisal:
a se gre tud v kumrovec??
je to tam?


Ja, to je tam ja. Boš videl sliko našega TITEKA, pa njegovo zibelko, pa kip tudi, če so ga že nazaj postavili!! :D
areh 10.05.2006 13:27
Neverjetno, odgovor z razpisom sem prejel že v eni uri 8O . Včasih se že po tem vidi, da bo prireditev odlična. Sedaj pa najvažnejše copy pase sporčila in razpis:
"Pozdravljeni!V prilogi so vse potrebne informacije, če bi bilo še kaj pa povprašajte!
Cesta so zavarovane z redarji po celotni trasi prog, spremljevalna vozila, zdravniška pomoč...
Kaj prejmete je tudi navedeno v prilogi..
Lep vabljeni na našo prireditev.
Predsednik ŠD OŠ ROGATEC
MArko Herček, prof."
NEDELJA, 21.05.2006
»PRIJATELJSKO KOLESARJENJE PO DOLINI SOTLE»
»PRIJATELJSKI BICIKLIZAM DOLINOM SUTLE«

PRIJAVE:
-na dan prireditve od 8. do 10. ure na štartno – ciljnem prostoru (parkirni prostor železniške postaje Rogatec).
-Po e-pošti Marko.Hercek@guest.arnes.si ali SDOSROGATEC@MAIL386.COM
ŠTARTNINA:
-Štartnina znaša 1700 SIT v predprijavi, ter 2200 SIT na dan kolesarjenja, Zajema nezgodno zavarovanje, osvežitev med potjo, pogostitev z golažem in brezalkoholnim napitkom in spominsko majico. Otroci do 14 leta v spremstvu staršev kolesarijo brezplačno.
POPUSTI IN UGODNOSTI

- 20% popust za imetnike olimpijske kartice (predprijava 1400SIT in na dan prireditve 1800 SIT).
- Vsak udeleženec kolesarjenja je nezgodno zavarovan, dobi osvežilno pijačo med potjo, golaž in brezalkoholni napitek ter spominsko majico.
POGOJI UDELEŽBE
-Kolesarjenje je rekreativnega značaja – udeleženec je vsak, ki se prijavi in plača prijavnino.
-S plačilom prijavnine udeleženec potrdi, da se strinja s pogoji kolesarjenja.
-Vsi udeleženci kolesarjenja so udeleženci v cestnem prometu in so dolžni upoštevati cestno prometne predpise ter navodila organizatorja.
-Organizator ne odgovarja za nastalo materialno in fizično škodo, ki jo je udeleženec povzročil sebi ali drugim.
-Osebe mlajše od 14. let, se lahko udeležijo kolesarjenja v spremstvu staršev ali skrbnikov in obvezno uporabljajo varnostno čelado.
-Proga bo zavarovana na vseh nevarnejših mestih.
-Potek proge bo označen s talnimi označbami na vozišču, ponekod tudi s smernimi tablami.
-Na progi bo tudi zdravniška služba in servis za morebitna pokvarjena vozila.
PROGRAM PRIREDITVE
-pozdrav organizatorjev
-nastop kulturnih društev
- ob 10. uri START kolesarjev ob spremstvu in nadzoru redarjev
1. kolesarjenje po predvideni poti
2. CILJ na parkirnem prostoru železniške postaje Rogatec pogostitev z golažem in napitki. Potekalo bo tudi žrebanje nagrad: kolesarske čelade, oprema za kolesarjenje; glavna nagrada gorsko kolo.
Vsi športniki kateri bodo sodelovali na športnih prireditvah v petek, soboto in nedeljo imajo možnost, da si ogledajo dvorec Strmol in muzej na prostem Rogatec.
PROGE

- KRAJŠA PROGA (dolžina 16km). Potek proge: parkirni prostor železniške postaje v Rogatcu, mejni prehod Dobovec pri Rogatcu - Lupinjak, Klenovec – Pivnica, Brod. Proga je nezahtevna, poteka po ravnini brez vzponov in spustov. NEZAHTEVNA.
-

- SREDNJA PROGA (dolžina 63 km). Potek proge: parkirni prostor železniške postaje v Rogatcu, mejni prehod Dobovec pri Rogatcu - Lupinjak, Klenovec – Pivnica, Brod, Hum na Sutli, Gornje in Donje Brezno, Prišlin, Zalug, Harine Zlake, Miljana - Imeno, Aqualuna, Sodna vas, ob bodočem Soteljskem jezeru (Vonarsko jezero), Rajnkovec, Rogaško Slatino, Rjavico, Brezovec, do parkirnega prostora železniške postaje Rogatec. Proga ima en večji vzpon po koncu krajše proge, sledi spust in ravninski del ob strugi Sotle. SREDNJE ZAHTEVNA.


- DALJŠA PROGA (dolžina 84 km). Potek proge: parkirni prostor železniške postaje v Rogatcu, mejni prehod Dobovec pri Rogatcu - Lupinjak, Klenovec – Pivnica, Brod, Hum na Sutli, Gornje in Donje Brezno, Prišlin, Zalug, Harine Zlake, Miljana, Zagorska Sela, Kumrovec (postanek z osvežitvijo in ogled muzeja staro selo Kumrovec),Bistrica ob Sotli, Imeno, Podčetrtek, Terme Olimia, Aqualuna (postanek z osvežitvijo), Sodna vas, ob bodočem Soteljskem jezeru (Vonarsko jezero), Rajnkovec, Rogaško Slatino, Rjavico, Brezovec, do parkirnega prostora železniške postaje Rogatec zaključek na parkirišču železniške postaje Rogatec. Proga ima en večji vzpon po koncu krajše proge, sledi spust in ravninski del ob strugi Sotle. Zvrsti se nekaj položnejših vzponov. ZAHTEVNA.


Izgleda zanimivo, kaj pravite?

lpA










[/b]
FUNAKI 10.05.2006 13:59
jaz še ne vem, grem najprej v soboto do metlike potem pa če bo vse v redu pridem.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pa mal "neumesno" vprašanje: kako se pride do rogatca iz ljubljane? hvala

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Truplo 10.05.2006 15:15
FUNAKI je napisal:
jaz še ne vem, grem najprej v soboto do metlike potem pa če bo vse v redu pridem.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pa mal "neumesno" vprašanje: kako se pride do rogatca iz ljubljane? hvala

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Pot: po mojem do Konjic, nato do Rogaške in od tam v Rogatec. Levo, desno, to si oglej na zemljevidu. Lahko greš tudi do Slovenske Bistrice, Ptuja, nato pa zaviješ proti Hrvaški in tam nekje je Rogatec...

Ajd phoenix, pridi (zakaj feniks: tako dolgo te ni bilo na forumu, da sem mislil, da si se kar stegnil - ne zameri)...
Truplo 10.05.2006 15:16
:D Andrej, jaz sem tudi zainteresiran oz. radoveden, kajti v Kumrovcu nisem bil še nikoli, he, he. Lahko bi se zmenili, da bi morda ali krenili skupaj, ali pa da se vsaj tam najdemo. Bom poizkušal nagovoriti še Bhhhhhhh-ico in Danila...
stef 10.05.2006 15:46
FUNAKI je napisal:


pa mal "neumesno" vprašanje: kako se pride do rogatca iz ljubljane? hvala

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Po avtocesti Lj. - Mb.
Prvi izvoz za Celjem se imenuje "Dramlje", tam zapustiš avtocesto in prišparaš eno cestnino, ki se plača v Tepanju pri Konjicah. V Šentjurju sledi oznake "Rogaška Slatina". Drži se levo (glavna cesta), vse do Podplata, kjer greš desno. Takoj za Rog. Slatino je Rogatec.

Lp
killer 10.05.2006 15:56
Rad bi se enkrat skoz KUMROVEC peljal
jo-jo 10.05.2006 17:50
Kaj je Areh, gremo s pecikli dol :? ;) ?
DJZIZI 10.05.2006 18:34
Če odpade Kobanski korenjak,pridem dol,TITO-ta pa najdem :mrgreen:
Lipak 10.05.2006 19:29
Ja, če je pa tako potem pa gremo v Kumrovec na osvežitev in ogled.
Upam, da ne pride kaj vmes.
Se vidimo.

lp
maraton 10.05.2006 20:48
Ta zna pa lepa trasa bit, bom se malo pozanimal, morda pa pridem :)
areh 11.05.2006 06:26
Jo-jo, nekam dolga bi bla iz Mb do Rogatca, tam na 80 km pol pa še nazaj...Po mojem bi se kakih 130-140 nabral...A ni bolš da bi šli z avti pol pa tam še malo poklepetamo, pojemo zagorske dobrote, zapojemo Druže Tito mi ti se kunemo in počasi gremo z avti domov :D .
Truplo,Funaki, jaz bi šel, če bo vreme oz. če se še par stvari poklopi...
Edino kaj me "skrbi" je tisti ogled muzeja na prostem med tadaljšim maratonom, a to nas bodo ustavl in dal 1/2 ure za ogled cajta pol pa naprej, al kak?
Smrt fašizmu!
lpA
Truplo 11.05.2006 07:26
8O Po mojem ni potreben ogled muzeja, verjetno lahko pelješ kar naprej, kdo ti pa kaj more. Mene sicer ne moti, če se ustavim za pol ure v Kumrovcu in vidim še tisto čudo, verjetno bodo dali tam kakšne napitke (beri vodo z malinovcem), pa morda obložen kruhek.........

V glavnem sem zainteresiral Buhico, rabim še enega, ker imam na strehi tri nosilce in potem bi si lahko pametno razdelili stroške...
jo-jo 11.05.2006 07:57
areh je napisal:
Jo-jo, nekam dolga bi bla iz Mb do Rogatca, tam na 80 km pol pa še nazaj...Po mojem bi se kakih 130-140 nabral...A ni bolš da bi šli z avti pol pa tam še malo poklepetamo, pojemo zagorske dobrote, zapojemo Druže Tito mi ti se kunemo in počasi gremo z avti domov :D .
Truplo,Funaki, jaz bi šel, če bo vreme oz. če se še par stvari poklopi...
Edino kaj me "skrbi" je tisti ogled muzeja na prostem med tadaljšim maratonom, a to nas bodo ustavl in dal 1/2 ure za ogled cajta pol pa naprej, al kak?
Smrt fašizmu!
lpA

Sloboda narodu ! :lol:
Saj vmes ( po končanem maratonu) malo počinemo ;)
Muzeja pa si tudi ne bi ogledal (že drugič), verjetno kaj novega ni za videt :? :lol:
Po drugi strani pa imaš prav, samo šofer abstinira ;)
areh 11.05.2006 08:03
Dobro, če boste silil lahko gremo tudi iz Mb, čeprav jaz sem za avto. Muzej pa si lahko če je obvezno tudi ogledamo, konec koncev je na tem kolesarjenju res poudarek na "Prijateljsko"!
LPa
Truplo 11.05.2006 08:16
;) Samo naš bivši "rdečkar" Jeti pa se ne javlja. Sedaj, ko je prešel med SDS-ovce, ga Kumrovec in maršal več sploh ne mikata, kaj, he, he
jo-jo 11.05.2006 08:55
Bilo je včasih v kumrovcu ... 8) :
Truplo 11.05.2006 09:39
:D Ne vem, vsi so ti podobni. Rekel bi, da si ti tisti najbolj na levi, a?
areh 11.05.2006 10:07
Primaju se opklade: Truplo za pivo stavim da je oni na desni pravi Jo-Jo!
:lol: Sam ki si jo potegno iz naftalina vun! :lol:
lpA
Truplo 11.05.2006 10:46
areh je napisal:
Primaju se opklade: Truplo za pivo stavim da je oni na desni pravi Jo-Jo!
:lol: Sam ki si jo potegno iz naftalina vun! :lol:
lpA


Saj če dobro pogledam, je desni res bolj podoben Jo-jo-jotu, he, he
1 2 3 ... 9
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI