Po Sloveniji za en teden

Domov > Forum > Po Sloveniji za en teden

Po Sloveniji za en teden

SORTIRAJ PO:
Fearless 27.07.2006 21:35
Enkrat po 7. avgustu bom šel s kolesom mal raziskovat Slovenijo. Sabo bom vzel šotor, pa drugo opremo za kamperat. Slogan izleta je POČASI SE DALEČ PRIDE. Upam da bo čim več zainteresiranih, da se bomo dober mel. Vsak k je tole prebrav lahko kej napiše.

LP Fearless
LOV2XLR8 27.07.2006 21:46
Okvirna trasa?
Truplo 27.07.2006 22:15
Fearless je napisal:
Enkrat po 7. avgustu bom šel s kolesom mal raziskovat Slovenijo. Sabo bom vzel šotor, pa drugo opremo za kamperat. Slogan izleta je POČASI SE DALEČ PRIDE. Upam da bo čim več zainteresiranih, da se bomo dober mel. Vsak k je tole prebrav lahko kej napiše.

LP Fearless


Če boš vozil po naših krajih, se oglasi, da se ti vsaj jaz pridružim, pa makar za uro!
Fearless 30.07.2006 12:29
Jest sem iz Ljubljane, nimam pa še nič načrta. Važen je samo da se gre. Mogoče bi šel mal do Bohinja, ker je zdejle full topla voda. Drugač bi se lahko vsemu prilagodu. Kej predlagi. Drugač pa lahko kej spontanga, kamor te pač zanese brez načrta. LP Fearless
SCOTTMAN 31.07.2006 13:33
Jaz bi tudi šel, od 6.8. do 11.8. Za 13. sem že prijavljen na Banovce. Če ti odgovarja termin se lahko kaj zmenimo. Mislim, da je to dovolj časa za en krog po Sloveniji.
Fearless 03.08.2006 08:30
Jest sem za, samo pridem iz Hrvaške šele v soboto, zato bi blo dober če bi šla šele v ponedeljek. Pošelj mi tvojo telefonsko na fearless@email.si
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI