Lucija in primorska nasploh

Domov > Forum > Lucija in primorska nasploh

Lucija in primorska nasploh

SORTIRAJ PO:
liveStrong 28.07.2006 17:07
Lep pozdrav! Naslednji teden se odpravljam na slovensko primorsko, seveda gre bicikel poleg drugih stvari tudi zraven! En majhen konček primorja poznam (malo proti Kortam, Seča), veliko večino pa ne. Torej rabil bi kake karte (slike), profile,... karkoli kar lahko s sabo nesem na laptopu (brez interneta :( ), pa zanima me če bi kako turco usekali skupaj, tempo: penzionističen :) LP
CHEF860 28.07.2006 17:22
Lepo si pejt zemljevid kupit, nasprot Križank maš supr trgovino, mislm da Kod&Kam
Cowboy 28.07.2006 18:10
pantanifan je najbolša iizbira :D on dobro pozna poti tam doli. morm rečt, da so da prov lepo kolesarit po neprometnih poteh.drugač dobiš zastonj zmeljevid na vseh turističnih info točkah ;)
liveStrong 28.07.2006 18:16
Hvala ;) še kak info dobrodošel, LP ;)
SCOTTMAN 28.07.2006 18:37
Odlična pot je po trasi stare ozkotirne železnice. Greš nekako pri Ambasadi gavioli, sredi ''bodočega refoška'' - beri trte, in upadeš v tunel, ki te pripelje malo pred Strunjanom. Potem pa čez glavno cesto, mimo kampa Strunjan, v drugi tunel, ki te pripelje do Portoroža. Če ne najdeš vprašaj domorodce. Jaz sem bil pred leti in sem ravno tako vprašal domorodce. Super izletek. No, to je delček od mene. Uživaj!
liveStrong 28.07.2006 18:49
Tunel med Lucijo in Strunjanom že poznam, že z več prevoznimi sredstvi sem vozil skozi :lol: :twisted: lepa turca tud z biciklom ja ;) Za drugega pa še ne vem... do Izole pridem čez Belvi, gor je tak lušten klanc :) Hvala in LP ;)
cultko 28.07.2006 19:17
liveStrong je napisal:
Tunel med Lucijo in Strunjanom že poznam, že z več prevoznimi sredstvi sem vozil skozi :lol: :twisted: lepa turca tud z biciklom ja ;) Za drugega pa še ne vem... do Izole pridem čez Belvi, gor je tak lušten klanc :) Hvala in LP ;)

ta tunel je beden :evil: :evil:
Lance_fan 28.07.2006 19:21
livestrong, lahko greva kdaj skupaj ko bos dol, ce hoces, jaz sem iz pirana

bom pa karto zdej nalozu na net, samo da jo najdem(1:50000)
Cowboy 28.07.2006 19:27
zadnjič se mi je zgodil da je blo pol tunela neosvetljenga. je bla kr kriza :D

men je bla tale turca všeč: piran-portorož-lucija-korte-grintovec-šmarje-sv.peter (se mi zdi da se tko reče)-dragonja-sečovlje-lucija.
45km razgibanega terena. prov lepa turca.
CHEF860 28.07.2006 20:04
V unin tuneli se da kr fajn seksat, z nekaj avanturistične žilice, seveda :D
Lance_fan 28.07.2006 20:16
CHEF je napisal:
V unin tuneli se da kr fajn seksat, z nekaj avanturistične žilice, seveda :D

ahahaha, v tistih luknjah ob strani :D

livestrong evo mapca(10mb)
CHEF860 28.07.2006 20:19
Lih tm!!! :D
spiner4173 28.07.2006 21:00
Cowboy je napisal:
zadnjič se mi je zgodil da je blo pol tunela neosvetljenga. je bla kr kriza :D

men je bla tale turca všeč: piran-portorož-lucija-korte-grintovec-šmarje-sv.peter (se mi zdi da se tko reče)-dragonja-sečovlje-lucija.
45km razgibanega terena. prov lepa turca.
spiner4173 28.07.2006 21:02
Cowboy je napisal:
zadnjič se mi je zgodil da je blo pol tunela neosvetljenga. je bla kr kriza :D

men je bla tale turca všeč: piran-portorož-lucija-korte-grintovec-šmarje-sv.peter (se mi zdi da se tko reče)-dragonja-sečovlje-lucija.
45km razgibanega terena. prov lepa turca.



sveti anton je uno, pazi kauboj k svetniki znajo bit maščevalni. A si mogočee Pomjan spustu, al ga nis vozu ??? :D :D :D
Lance_fan 28.07.2006 21:09
ne sej v redu ce je sel na smarje in potem zavil za novo vas in sveti peter, prides lepo dol v dragonjo, ce pa gres naprej za pomjan pa lahko gres na sv. anton
spiner4173 28.07.2006 21:15
valjda je vse v redu :D
liveStrong 29.07.2006 06:58
hvala usm, posebi Lance_fanu za mapco, dans sm na kratkem s cajtom sam loh si izmenava cifri pol na ZS ali pa kaj podobnega, za kako turo seveda ;) LP
Pantanifan 02.08.2006 07:55
mal raziskujte, ker slovensko primorje je prečudovito, pa za praktično vse glavne ceste se da najdt obvoze tako da je užitek skoraj brez avtov popol. Samo kakšni tuneli, ali greste na plac s cekarjem al kolesart? :?:
CHEF860 02.08.2006 07:58
Ne, pod tuneli lahko nardiš supr 20-minutno turco, yeah!

Ne, Pantanifan, ti morš zdej za te malinoučke po ceumu internetu iskat zemljevide, z rdečo barvo narisat kje so lepe ture in potem nalimat sm na forum, 2 ure dela, ker slučajno poznaš Primorje, da malinoučki naujo slučajno moral kej nardit sami od sebe!!!

Pa to je grozno!
Pantanifan 02.08.2006 08:09
ampak to je najbolj romantično malo raziskovat, drugaže je pa na praktično vseh cestah asvalt tako da ni panike.
Ture na: Korte, Malija, Šared iz 4 koncev.
pomjan iz 3 koncev
Baredi itd.
Pantanifan 02.08.2006 08:11
CHEF je napisal:
Ne, pod tuneli lahko nardiš supr 20-minutno turco, yeah!


tunela sta za izlet odlična tako za deklco pelat ta turo pa preoske ceste.
liveStrong 06.08.2006 19:59
Zemljevid mi je rešu kožo, super turce se da nardit! Kaki tuneli, čez hribe se hod! :) Spoznou sem par fajn cest, klancou, kolesarskih stez; zlo lepa turca je preko Sečovelj do Dragonje in potem do Kopra, potem pa čez hribe nazaj do Portoroža/Lucije... tudi po glavnih cestah se da fajn vozit, nasploh sem prvi del morskih počitnic užival, kako bo pa drugi bomo pa vidli, tudi vreme bo svoje povedalo... LP ;)
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI