POWERbreathe izboljša rezultat kolesarjev za 4,6 %

Domov > Forum > POWERbreathe izboljša rezultat kolesarjev za 4,6 %

POWERbreathe izboljša rezultat kolesarjev za 4,6 %

SORTIRAJ PO:
plezalec 09.08.2006 11:02
Na njihovi spletni strani (www.powerbreathe.com) trdijo, da se z uporabo POWERbreathe poveča športni rezultat kolesarja za 4,6%. Že v štirih tednih s 2 x 3 minutno uporabo dnevno.

Kaj pravite na to? Je že kdo poizkusil to zadevo?
cultko 09.08.2006 11:06
sej tut z redno 5 min vadbo z različnimi orodji lahko izgubiš 5cm špeha v pasu v 1 tednu :lol:
plezalec 09.08.2006 11:08
Jaz sem razumel to bolj v smislu, po 6 urnem treningu še 6 minut dihajte skoz to mašino in športni rezultat se bo ŠE izboljšal.
Zajebanec 09.08.2006 11:10
če misliš to,in je stvar prišla iz Amerike,še en izdelek ki je namenjen,da iz bedakov izvlečejo denar :lol:
plezalec 09.08.2006 11:14
Zajebanec je napisal:
če misliš to,in je stvar prišla iz Amerike,še en izdelek ki je namenjen,da iz bedakov izvlečejo denar :lol:


si probal?
Višnjan 09.08.2006 11:15
Se strinjam ja,veš pa,da navjo napisal,da ni pol kurca vredn :lol:
BorutV 09.08.2006 11:21
Jaz sem probal. Pred dvemi leti sem ga kupil in ga uporabljal (no ja, nekajkrat uporabil), ko sem se zjutraj na šiht peljal. Ker zadeva otežuje dihanje, mi ni bilo preveč všeč.

Presenetljivo pa od takrat vsako leto napredujem zelo blizu temu, kar obljubljajo. Ne zdej čist točno 4.6%, ampak tu negdje pa res.

Drži pa tudi, da preden sem postal ponosni lastnik Powerbreatherja, da sem bistveno več kot 4,6% vsako leto napredoval. :?
nosiesta 09.08.2006 11:29
idi na pohorje, pokljuko, ipd., pa ga tam peglaj na 150 utripa pa boš mel powerbrath s prvovrstnimi sestavinami in učinkom
si mislim, da bi kombinacija čistega, prečiščenega, po kaki nevihti še ozonjenega višinskega zraka tudi opravila svoje.
kaj pa ti ta mašina naredi s pljučami, če ti za šest minut DIHANJA dnevno omogoči 4,6% napredek?
TupacShakur 09.08.2006 12:22
nosiesta je napisal:
idi na pohorje, pokljuko, ipd., pa ga tam peglaj na 150 utripa pa boš mel powerbrath s prvovrstnimi sestavinami in učinkom
si mislim, da bi kombinacija čistega, prečiščenega, po kaki nevihti še ozonjenega višinskega zraka tudi opravila svoje.

se popolnoma strinjam 8)
Nsimo 09.08.2006 13:03
plezalec je napisal:
Na njihovi spletni strani (www.powerbreathe.com) trdijo, da se z uporabo POWERbreathe poveča športni rezultat kolesarja za 4,6%. Že v štirih tednih s 2 x 3 minutno uporabo dnevno.

Kaj pravite na to? Je že kdo poizkusil to zadevo?


Jst uporabljam to zadevo od februarja letos... o rezultatih raj ne bom govoru, ker so neopazni (pa ne zato ker zadeva ne bi delovala ampak je napredek pr men bl počasn in ga je težko pripisat točno določeni metodi ali pripomočku). Najbrž je teh 4,6% zlo optimističnih, če ne že celo nerealnih. Je pa res, da s PB-jem izuriš trebušno prepono kar težko dosežeš s kakšnim drugim treningom brez mašine.

PB je zato najbrž idealn za astmatike in tiste, ki so z običajnimi metodami treningov obstali na določeni točki in bi jih lahko ravno izboljšanje zajema zraka potisnlo čez.
Delgado 09.08.2006 13:23
He,he,.. :mrgreen: , ko se ornk skoč ti tole prov nč ne pomaga. Takrt nimaš cajta za dihanje. :twisted:
CHEF860 09.08.2006 14:15
Zadevo prodajajo tudi v Butiku na bicikel.com, pa še ugopno je :lol:
Delgado 09.08.2006 14:45
Tud če maš kar naenkrat več kisika v pljučih in ga ne znaš porabit , ti je džabe. Tole je bolj za stare mame! ;)
oTTo 09.08.2006 14:53
Pomoje pa pomaga. Če ravno 4,6% ne vem, kak % ali 2 pa verjetno. Včasih te tudi samo % loči od zmage. :mrgreen:
Sam problem je v tem, da se ti lih ne da pihat v to zadevo vsak dan. Pol pa slej ali prej v kakem predalu konča. :lol:
Vsaj pr men je..

lp,oTTo
andrejl 09.08.2006 15:10
Delgado je napisal:
He,he,.. :mrgreen: , ko se ornk skoč ti tole prov nč ne pomaga. Takrt nimaš cajta za dihanje. :twisted:


delgado, zakaj si že ti s tistim flajštrom na nosu včasih kolesaril? :lol:

jaz se glede PB popolnoma strinjam z ottom...
CHEF860 09.08.2006 15:12
un flajšter je kr kul zadeva!!! nosnice ti narazen drži in laže vdihneš...

je pa res, da ko si na fulu, itak skoz usta dihaš in je brezveze!
KAVITATOR_ 09.08.2006 15:47
Večina neki napiše kar še probala ni..
Mogoče res ne rabi enemu rekreativcu ki trenira po občutku v tri dni.
Če pa treniraš na niviju profesionalcev in spremljaš formo ter vse dogajanje v telesu bi se gotovo poznala tudi powerbreath uporaba.Sam ga še nisem probal ker je cena malo visoka.Goptovo ti pa ojača dihalne mišice in lahko pri večji obremenitvi lažje in bolj polno dihaš.
Mi je nekdo pravil da je vsak večer pred spoanjem dihal na tole in se je poznalo (kot sem napisal lažje dihaš na ZELO visoki obremenitvi) in s tem je lepši dovod kisika v mišice :arrow: višji izkoristek stroja.
Mende pa hitro grlobol faseš.
KAVITATOR_ 09.08.2006 15:48
Aja pa ne iz tega sklepat da sm nek profesionalc :lol: Sem sam napisu moj mišljenje
jeri 09.08.2006 16:13
tistemu, ki z rdečim powerbreathom naredi na neki srednji stopnji 30 pravilnih!! ponovitev, brez da bi prej kdajkoli zadevo uporabljal dam za pir!! 8O
gricko 09.08.2006 19:19
17 let sem kadil in lahko mirno rečem, da mi pljuča po 3 mesecih brez cigaret ne bi tako dobro delala, če ne bi uporabljal še powerbreath-a ... za ostale, ki si niste uničevali pljuč pa ne vem.
Rado 09.08.2006 19:56
Preberte si kak članek o ENDOGENEM DIHANJU, pol pa razpravljajte naprej...
CHEF860 09.08.2006 20:53
Kje se mi pa da še s tem jebat, sej ne služm dnarja z biciklom, respiratorne sposobnosti mam pa po mojem v zgornjih 99% svetovnega prebivalstva :roll:
Delgado 09.08.2006 21:38
andrejl je napisal:
Delgado je napisal:
He,he,.. :mrgreen: , ko se ornk skoč ti tole prov nč ne pomaga. Takrt nimaš cajta za dihanje. :twisted:


delgado, zakaj si že ti s tistim flajštrom na nosu včasih kolesaril? :lol:

Ti je že Chef odgovoru. Sicer ga imam pa vedno gor na dirkah. Imam ozke nosne dihalne poti in flajšter mi daje občutek 'svežine' pri dihanju. Sicer pa tisti, ki veliko diha tako in drugače na visokih pulzih že s tem pri treningu avtomatsko krepi dihalne mišice in tale PB ne bo kaj prida pomagal. Ko prideš do neke meje se napredek zelo upočasni ali pa čisto ustavi.
hilly_the_kid 14.08.2006 23:17
CHEF je napisal:
Kje se mi pa da še s tem jebat, sej ne služm dnarja z biciklom, respiratorne sposobnosti mam pa po mojem v zgornjih 99% svetovnega prebivalstva :roll:

:mrgreen:
ZigaK 15.08.2006 10:30
sej ne ve kaj je napisal :lol:
1
Zadnji komentarji v kategoriji "ZDRAVJE IN TRENINGI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI