Navodila za Polar s725x

Domov > Forum > Navodila za Polar s725x

Navodila za Polar s725x

SORTIRAJ PO:
FUNAKI 18.08.2006 07:16
Pozdravljeni,
potrebujem slovenska ali angleška navodila za Polar s725x, če ma kdo za skopirat ali dat, pivo ni opcija ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dvince 18.08.2006 08:01
http://support.polar.fi/PKBSupport.nsf/Product/S725X?openForm
Luigi3821 18.08.2006 08:09
Slovenska navodila ti lahko pošljem na mail.
Pošlji mi svoj naslov.
1sportnik 22.10.2006 13:15
Ima še kdo ta navodila?

Se priporočam.
nemiran 06.07.2007 16:08
No, če (še) ima kdorkoli slovenska navodila, bi mu bil zelo hvaležen, če mi jih pošlje na mail...

miranbevc@hotmail.com

Hvala!
FERENCAK 09.01.2010 10:12
Živjo

Imam problem ker sem uro kupil v nemčiji in dobil nemška navodila. Ali ima mogoče kdo slovenska navodila in bi mi jih bil pripravljen poslati na mail?

Lp FerenčakU
daks 09.01.2010 10:25
Angleska niso vredu?
FERENCAK 09.01.2010 10:28
Če ne bo slovenskih bojo vredu :D ali jih imaš?
JakaKk6933 09.01.2010 10:30
Jaz tudi ne vidim fore, zakaj angleška ne bi bila ok... Osnovno znanje angleščine je danes že kar pogoj, pa še ura nima slovenskega vmesnika...

So pa navodila na priloženem cd-ju v mapi "manuals" (in ne samo za en model). Na mojem, ki je bil ob CS600 so za ene 8 modelov, tudi s625x, ni jih pa za s725x, se mi pa zdi, da so enaka.

Jaz knjigice z navodili sploh odprl nisem, ker elektronska za CS600 so res dobro narejena in zelo pregledna. Pa še iskanje po njih je zelo enostavno.

Seveda pa tudi google ob zelo enostavnemu in logičnemu iskalnemu nizu najde zadevo in jo prikaže kot prvi zadetek (če si len, lahko ob iskanju pritisneš kar "i'm feeling lucky" :twisted: ).
daks 09.01.2010 10:35
angleski manual --> klik

oz. na www.polar.fi najdes vse potrebno.
Slovenska navodila sploh ne vem ce obstajajo.
sonny_ 09.01.2010 10:36
:) jaz imam SLO navodila za Polar 725,samo...povej kako jih naj spravim do tebe ;)

LpS
rollo 09.01.2010 11:44
Imam pdf navodila, lahko pošljem na e-mail. Daj na pm
FERENCAK 09.01.2010 12:55
Hundey je napisal:
Jaz tudi ne vidim fore, zakaj angleška ne bi bila ok... Osnovno znanje angleščine je danes že kar pogoj, pa še ura nima slovenskega vmesnika...

So pa navodila na priloženem cd-ju v mapi "manuals" (in ne samo za en model). Na mojem, ki je bil ob CS600 so za ene 8 modelov, tudi s625x, ni jih pa za s725x, se mi pa zdi, da so enaka.

Jaz knjigice z navodili sploh odprl nisem, ker elektronska za CS600 so res dobro narejena in zelo pregledna. Pa še iskanje po njih je zelo enostavno.

Seveda pa tudi google ob zelo enostavnemu in logičnemu iskalnemu nizu najde zadevo in jo prikaže kot prvi zadetek (če si len, lahko ob iskanju pritisneš kar "i'm feeling lucky" :twisted: ).
neki znam angleško tko da če ne bo slovensko bom tud z angleško verzijo verjetno kej lahko urediu. Gre predvsem za to da določene strokovne besede angleške ne razumem in nevem točno kaj naredit saj veš slovenščina je le slovenščina :D drugače pa polarjeva stran odpove ker se model umika iz prodaje in na njihovi strani nisem več zasledil tega modela. Google sem prvo uporabo neki preisko ampak nisem našel željenega, če pa je nekdo kupil slovenskega nevem zakaj nebi mogel mi poslati navodil in kot vidimo so se nekateri ponudili tako da hvala
daks 20.01.2010 14:30
Mam en problem. Ne morem sklopit sounda. Takoj ko zazenem stoparico, mi vklopi sound in potem mi ura ves cas piska. Dejansko bi lahko zvisal HR limits in mi nebi vec piskala, sam bi vseeno raje sklopil sound. Ce grem pod OPTIONS --> MONITOR --> SOUND in dam na OFF mi zadeva se zmeraj piska.

A je imel ze kdo podoben "problem"?
DusanK 20.01.2010 15:00
Pa slišiš potem še zvok ob pritiskanju na gumbe, če je na OFF ?
Poizkusi preko Polar programa.
Poveži se z uro, odpri zavihek "USER" in desno spodaj pod "Features" odstrani kljukico pred "Activity/Button sound" . Klikni na "Transfer" , da bo ura sprejela to spremembo.
Še test in poročaj.

Kaj se vse izklopi s tem, ko odstraniš kljukico :
"By checking/unchecking the Activity/Button sound item you can turn on/off the button sounds, heart rate limit alarms, stopwatch start/stop sounds and countdown/action timer alarms. "
daks 20.01.2010 15:06
Ko dam na OFF, ne slisim zvoka ob pritisku na gumbe.
Samo med stopanjem casa se ga slisi. Tudi to ko sem preko PPT5 programa izklopil "Activity/Button Sound" se ni nic spremenilo.

Zgleda da bo treba resitirati uro?
DusanK 20.01.2010 15:11
Najboljš. Za vsaj slučaj še prej poglej Odometer kolko ima total vseh km, če se slučajno še to postavi na 0. ;)
tigeer 20.01.2010 15:44
Če imaš baterijo fest prazno če ravno še ti ne kaže tega potem se zvok mislim da sam izklopi,ali se pa tak tiho sliši .Če ura dolgo stoji v prodaji je navadno že kar prazna,sploh pa če vsi štrckajo po njej.
andrejl 20.01.2010 15:59
daks je napisal:
Ko dam na OFF, ne slisim zvoka ob pritisku na gumbe.
Samo med stopanjem casa se ga slisi. Tudi to ko sem preko PPT5 programa izklopil "Activity/Button Sound" se ni nic spremenilo.

Zgleda da bo treba resitirati uro?

nimam več te ure, ampak mislim, da ni z uro nič narobe. ti mešaš 2 stvari: zvok ob pritiskanju na gumbe in zvok, ko si izven nastavljenega območja pulza.

poskusi medtem, ko ti piska, za kakšno sekundo držati levi zgornji ali spodnji gumb. mislim, da to izklopi zvok.
daks 20.01.2010 16:02
Hvala vsem za nasvete ;)
Sem kar Master reset naredil in je ;) :mrgreen:
Novo sezono se z 0 starta
uros 01.02.2010 13:26
mene zanima če so slučajno senzorji POLAR iz serije S kompativilne s serijo CS.
Se pravi da bi mi polar S serije (s720i) vleku cadenco iz senzorja serije CS.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI