Lepa tura

Domov > Forum > Lepa tura

Lepa tura

SORTIRAJ PO:
ROTOR 28.09.2006 19:18

Ker bo v nedeljo lepo vreme, se odpravljam preko Rogle, Peska na Osankarico.....morda celo na Areh.
Šel bom po stari cesti preko Resnika..........

Če še koga mika ta tura, je vabljen

killer 28.09.2006 19:33
ROTOR je napisal:
Ker bo v nedeljo lepo vreme, se odpravljam preko Rogle, Peska na Osankarico.....morda celo na Areh.
Šel bom po stari cesti preko Resnika..........

Če še koga mika ta tura, je vabljen :D


a to z MTB???
ROTOR 28.09.2006 19:35
Z MTB, ja :roll:
tomy 28.09.2006 19:42
To je pa res lepa tura! :lol:
holloB 28.09.2006 20:45
v soboto me kolega spravlja na eno laufanje tak da ne vem če bom fit v nedeljo..
se mi pa lušta da bi se ti pridružil.. :)
ROTOR 28.09.2006 21:08
Kot vedno, tudi tokrat ne bo divjanja :D
presna 29.09.2006 12:28
ROTOR je napisal:
Kot vedno, tudi tokrat ne bo divjanja :D

Kje se pa štarta in kdaj in koliko km to znese , da vidim če bom zdržal. :lol:
ROTOR 29.09.2006 13:30
Štart iz Celja ob 8 uri zjutraj.......potem pa počasi proti Osankarici ali Arehu.
Kilometrov bo okoli 130. Višinskih okoli 1900 m :D
presna 29.09.2006 18:06
ROTOR je napisal:
Štart iz Celja ob 8 uri zjutraj.......potem pa počasi proti Osankarici ali Arehu.
Kilometrov bo okoli 130. Višinskih okoli 1900 m :D

Jaz sem za , sam upam da ne bom preveč bremzal.Sicer je pa tudi vseeno če me kje pustite , bom pa ženko poklical in pride pome. :D
Mroula 29.09.2006 18:21
presna je napisal:
ROTOR je napisal:
Štart iz Celja ob 8 uri zjutraj.......potem pa počasi proti Osankarici ali Arehu.
Kilometrov bo okoli 130. Višinskih okoli 1900 m :D

Jaz sem za , sam upam da ne bom preveč bremzal.Sicer je pa tudi vseeno če me kje pustite , bom pa ženko poklical in pride pome. :D


Kr misl si, da bo jutri ženka pote hodila. Ona šiba za Ljubljano, da osvoji prvo mesto med ženskami...ha,ha,ha. :D :D :D
presna 29.09.2006 18:27
Mroula je napisal:
presna je napisal:
ROTOR je napisal:
Štart iz Celja ob 8 uri zjutraj.......potem pa počasi proti Osankarici ali Arehu.
Kilometrov bo okoli 130. Višinskih okoli 1900 m :D

Jaz sem za , sam upam da ne bom preveč bremzal.Sicer je pa tudi vseeno če me kje pustite , bom pa ženko poklical in pride pome. :D


Kr misl si, da bo jutri ženka pote hodila. Ona šiba za Ljubljano, da osvoji prvo mesto med ženskami...ha,ha,ha. :D :D :D


Jutri kar naj gre, mi gremo v nedeljo.Čeprav za jutri tudi nič ne vem da kam gre.Od kod tebi informacije, ženska posla. :D
Mroula 29.09.2006 18:38
presna je napisal:
Mroula je napisal:
presna je napisal:
ROTOR je napisal:
Štart iz Celja ob 8 uri zjutraj.......potem pa počasi proti Osankarici ali Arehu.
Kilometrov bo okoli 130. Višinskih okoli 1900 m :D

Jaz sem za , sam upam da ne bom preveč bremzal.Sicer je pa tudi vseeno če me kje pustite , bom pa ženko poklical in pride pome. :D


Kr misl si, da bo jutri ženka pote hodila. Ona šiba za Ljubljano, da osvoji prvo mesto med ženskami...ha,ha,ha. :D :D :D


Jutri kar naj gre, mi gremo v nedeljo.Čeprav za jutri tudi nič ne vem da kam gre.Od kod tebi informacije, ženska posla. :D

Poglej na največ km v septembru. Sam če pride do mene, jo v nedelo še nau nazaj :twisted: Bova šle prevert če se po tolk km še da žurat do jutra :D :D :D
presna 29.09.2006 18:42
Mroula je napisal:
presna je napisal:
Mroula je napisal:
presna je napisal:
ROTOR je napisal:
Štart iz Celja ob 8 uri zjutraj.......potem pa počasi proti Osankarici ali Arehu.
Kilometrov bo okoli 130. Višinskih okoli 1900 m :D

Jaz sem za , sam upam da ne bom preveč bremzal.Sicer je pa tudi vseeno če me kje pustite , bom pa ženko poklical in pride pome. :D


Kr misl si, da bo jutri ženka pote hodila. Ona šiba za Ljubljano, da osvoji prvo mesto med ženskami...ha,ha,ha. :D :D :D


Jutri kar naj gre, mi gremo v nedeljo.Čeprav za jutri tudi nič ne vem da kam gre.Od kod tebi informacije, ženska posla. :D

Poglej na največ km v septembru. Sam če pride do mene, jo v nedelo še nau nazaj :twisted: Bova šle prevert če se po tolk km še da žurat do jutra :D :D :D


Če pa mojo prepričaš da gresta žurirat do jutra , pa kar naj gre. Bom že kako prišel domov, ni hudič. :evil:
ROTOR 29.09.2006 18:42
Se zna zgodit, da se v nedeljo dobimo z mariborčani na Pesku ali Osankarici........imajo namen zvozit isto traso, vendar kontra smer :lol:
LudWIG 29.09.2006 18:47
Sicer delam ponoči iz sobote na nedeljo ampak........privlačno....sploh ker je bilo danes fenomenalno v pohorskih šumah...... :D
presna 30.09.2006 16:31
ROTOR je napisal:
Se zna zgodit, da se v nedeljo dobimo z mariborčani na Pesku ali Osankarici........imajo namen zvozit isto traso, vendar kontra smer :lol:

Kaj je zdaj , a sploh gre kdo jutri?
če , potem velja ob 8h , sam ne vem od kje iz Celja.Rotor napiši, če se gre.
holloB 30.09.2006 17:00
sem bil že danes malo gor okrog Resnika, je bilo prav luštno
:D
upam da bo tudi jutri vreme ugodno in vam želim lepo turo

PS
če greste it CE je tudi zelo lepa po na Socko Vitanje Rakovec Skomarje Rogla.. ne rabite se toliko po prometnih cestah vozit..
holloB 02.10.2006 20:55
a ste bli gor?

jaz sem laufal s peska na klopni vrh in sem jih nazaj grede srečal enih 20, eden je rekel da so iz MB in niso s foruma..
ROTOR 02.10.2006 20:58
Celje-Zreče- Rogla- Pesek -Trije žeblji-Areh-Osankarica-Pesek-Rogla-Komisija-Mislinja-Dolič-Paški kozjak-Dobrna-Celje...........156 km, 9 ur, 2493 vm.
holloB 02.10.2006 21:10
ROTOR je napisal:
Celje-Zreče- Rogla- Pesek -Trije žeblji-Areh-Osankarica-Pesek-Rogla-Komisija-Mislinja-Dolič-Paški kozjak-Dobrna-Celje...........156 km, 9 ur, 2493 vm.


sweet mother of god!!!
to pa je tura! :lol:
dober da nisem šel z vami, ko samo pomislim me noge bolijo

svaka čast da to sfuraš v enemu dnevu, koliko boš imel sedaj regeneracije? :lol:
ROTOR 02.10.2006 21:14
Eh, to ni nič posebnega. Sem vozil že daljše ture :D
ZZZ 02.10.2006 21:19
holloB je napisal:

svaka čast da to sfuraš v enemu dnevu, koliko boš imel sedaj regeneracije? :lol:


kolikor ga poznam - 2 pira in eno noč..,
holloB 02.10.2006 21:22
kje na RAAMU? :lol:
V Sloveniji čez celo Pohorje pa še Kozjak daljše že skoraj ni možno naredit hehe

no brez heca za MTB je to po mojem skromnem menju kar extremna, vsaj zame, Pohorje sicer poznam že skoraj ko svoj žep pa sem ga prevozu tudi iz MB v Slovenj gradec v cca 6,5h (nisem šel z vzpenjačo gor), slabih 80km pa se mi je zdela kar divja, ta tvoja je praktično x2 tak da kapo dol..

a si bil sam a je šla ona mroula al kaj je zraven? bi rekel da ne :)
ciciban 02.10.2006 21:23
jebiga, dečko obvlada za razliko od raznih "profijev" ki vedno jamrajo da niso v formi in vse ostalo... ;) svaka čast
ROTOR 02.10.2006 21:28
Bil sem sam :roll: Ker sem v soboto telefon pozabil v službi, sem šele danes videl sporočilo od cicibana.
Jebiga, ker sem pa na T2, mi kdaj pa kdaj zmanjka signala :evil:
Da ni daljše trase......oja, je. Če malo prebrskaš nazaj, boš našel turo 235 km po hribih na koroškem, savinjskem in mariborskem koncu.
Enodnevno seveda :D
ciciban 02.10.2006 21:35
ROTOR je napisal:
Bil sem sam :roll: Ker sem v soboto telefon pozabil v službi, sem šele danes videl sporočilo od cicibana.
Jebiga, ker sem pa na T2, mi kdaj pa kdaj zmanjka signala :evil:
Da ni daljše trase......oja, je. Če malo prebrskaš nazaj, boš našel turo 235 km po hribih na koroškem, savinjskem in mariborskem koncu.
Enodnevno seveda :D


no sej jz sem pa pol šel na paški, pa dol na vitanje pa kuči pevajuči.. 65 km :ups:
ROTOR 02.10.2006 21:40
Zdaj bom kakšen mesec (če zdržim) pavziral, potem pa so itak na vrsti zimski vzponi in ture.
In če bo vse po sreči, že z novim biciklom in s tem večjo motivacijo 8)
ZZZ 03.10.2006 07:13
ROTOR je napisal:
Zdaj bom kakšen mesec (če zdržim) pavziral, potem pa so itak na vrsti zimski vzponi in ture.
In če bo vse po sreči, že z novim biciklom in s tem večjo motivacijo 8)


če boš ti en mesnc pr mir - bom jaz balerina !
ROTOR 03.10.2006 15:01
ZZZ je napisal:
ROTOR je napisal:
Zdaj bom kakšen mesec (če zdržim) pavziral, potem pa so itak na vrsti zimski vzponi in ture.
In če bo vse po sreči, že z novim biciklom in s tem večjo motivacijo 8)


če boš ti en mesnc pr mir - bom jaz balerina !


Ok, pa bodi balerina Bolšoj teatra.....primabalerina Zlatkovskaja Izgubljenko :mrgreen:
FERENČAK 12.10.2006 19:53
mene pa zanima če bo še kaka taka tura letos?
1 2 3 ... 133
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI