maxisport

Domov > Forum > maxisport

maxisport

SORTIRAJ PO:
coki 06.12.2006 19:48
kot zadovoljna stranka se mi zdi da bi lahko pohvalil to trgovino saj so mi reklamacijo okvirja uredili brez kompliciranja in hitro(dobil sem nov okvir)skratka imam dobro iskušnjo vse od nakupa kolesa s ustrežljivimi prodajalci in serviserji.
na ta način so me prepričali,da bom naslednje kolo ponovno kupil pri njih.
vambomzepokazu 06.12.2006 19:51
za katero kolo se to sploh gre?
coki 06.12.2006 19:52
gre za pinarello galilejo
vambomzepokazu 06.12.2006 19:53
aha, gorc!
coki 06.12.2006 19:56
očitno ti kolesa niso blizu gre namreč za cestno kolo
cherokee 06.12.2006 19:57
vambomzepokazu je napisal:
aha, gorc!

od kdaj pa ma pinarello gorce? :lol:
s-works 06.12.2006 20:22
Spomnem se dalnega leta 93, ko smo drkal na mtb-je iz Pinarellotovega kataloga koles.

Lep pa morm priznat je biu sam model z XTR, ostalo je blo bol tko tko :)
vambomzepokazu 06.12.2006 20:44
s-works je napisal:
Spomnem se dalnega leta 93, ko smo drkal na mtb-je iz Pinarellotovega kataloga koles.

Lep pa morm priznat je biu sam model z XTR, ostalo je blo bol tko tko :)

Tistga leta na Claudio Schiffer že, ampak na kolo pa nikoli! :lol: :lol: :lol:
Buschi 06.12.2006 23:12
Tistga leta na Claudio Schiffer že, ampak na kolo pa nikoli!...

Čak da Betty tole prebere...si ga boš lahko 2007 tudi... :mrgreen:
Cowboy 07.12.2006 07:06
lohk še povem da se je trgovina preselila

http://www.maxisport.si/
koko82 07.12.2006 10:02
Jest mam z njimi slabe izkušnje.
Lani sem si kupil zimske rokavice biemme za 10k. Rokavice so totalno zgrešene in niso primerne za kolesarjenje, ker imajo palec prišit na dlani tko da žulijo. Rokavice sem nosil eno uro potem pa me je roka še 2 dni bolela. Ko sem jih nesel nazaj jih je nek mlad prodajalec probal in potrdil da res žulijo in jih bodo zamenjali za drug model sam da se mora prej z šefom zment. Čez 2 dni me kliče in mi pove da mi jih ne bodo zamenjali, ker so vse rokavice tega modela take. Mislim k da je moj problem da biemme ne zna delat rokavic.
seamus 07.12.2006 10:07
ti če maš račun lahko spišeš pritožbo pa še na zvezo potrošnikov praši, za kakšne dodatne info.
Hec je v tem da ne moreš sprobati rokavic v štacuni za namem , ki jih boš uporabljal.
Upam, da jih zamenjaš ;)
koko82 07.12.2006 10:30
To je blo lani tko da je mem. Sem presodil da se mi za 10k ne splača prepirat, ker bi dal več za bencin ko bi letal okol.
Sej ubistvu so oni na slabšmu. Jest bi pri njih še marsikej kupu.
Če bi se v trgovini usedel na kolo bi takoj videl da neki ni vredu. Sam to so ble moje prve rokavice in nisem vedel da je kej tazga sploh možno. Sploh pa sem mislil da je Čerin neka super firma in sem zaupal njihovemu svetovanju. Pač začetniška naivnost.
Kolega je pri njih kupil GT-ja za 160k pa očitno ni bil vreden da bi mu naštelal menjalnika in pritegnil vse vijake.
seamus 07.12.2006 11:47
je pač tako, da je on v BTC-ju, kšn z isto opremo pa ne in je pol bolš, k tistmu jt ;)
CHEF 07.12.2006 12:09
koko82 je napisal:
Jest mam z njimi slabe izkušnje.
Lani sem si kupil zimske rokavice biemme za 10k. Rokavice so totalno zgrešene in niso primerne za kolesarjenje, ker imajo palec prišit na dlani tko da žulijo. Rokavice sem nosil eno uro potem pa me je roka še 2 dni bolela. Ko sem jih nesel nazaj jih je nek mlad prodajalec probal in potrdil da res žulijo in jih bodo zamenjali za drug model sam da se mora prej z šefom zment. Čez 2 dni me kliče in mi pove da mi jih ne bodo zamenjali, ker so vse rokavice tega modela take. Mislim k da je moj problem da biemme ne zna delat rokavic.

Popolnoma tvoj problem je, če si kupil slabe rokavice! Kaj ima tukaj trgovec s tem? Zakaj bi ti menjal neoporečno robo (pa čeprav je v osnovi slabo narejena).
Ne razumem.
seamus 07.12.2006 12:14
Vsaka stvar, ki jo kupiš mora služiti svojemu namenu. Če te žuli pol to ni izpolnjeno in (bom tole naprej napisal na pamet) je prodajalec dolžan zamenjati artikel za ustreznega (reklamacija). Nekak tako: zamenjat ti more al pa vrnt denar (če je dejansko res problem v rokavici, ne v tem da je recimo rokavica premajhna)

mislm tole je zle čist z lufta, sam takoj ko bom mel čas zadevo zbral in jo dal v blog, da bom pol samo link nalimal.
vambomzepokazu 07.12.2006 12:18
Mislim, da gre za skrito napako! Drgač pa mam jst tud Biemme ws rokavice, ampak me ne žulijo!
seamus 07.12.2006 12:23
Mislim, da gre za skrito napako! Drgač pa mam jst tud Biemme ws rokavice, ampak me ne žulijo!

če je skrita napaka je pa sploh še drgačna zgodba - skrito napako lahko uveljavlaš še en let pa pol po nakupu. Pogoj normalna uporaba!
Je pa skrita napaka mišljena napaka v kvaliteti blaga, premočjo, čeprav so deklarirane kot nepremočljive ...

Tuki je samo napaka, če je vse tko kot je napisano.
vambomzepokazu 07.12.2006 12:31
Pol ma moj Polo tud skrito napako! Namreč porabo ima večjo kot je na homologaciji! Ga grem kar menjat! :lol:
seamus 07.12.2006 12:34
ja sam morš vedt da tista poraba ustreza enmu IEC standardu, kar velja za približek realne porabe in neposredno ni primerljiv s porabo, ki jo narediš ;)
Obstaja zato da dobiš občutek kolk porabi in da je možno enakovredno primerjat razne avtomobile med sabo.
1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI