slab dan za kolesarje

Domov > Forum > slab dan za kolesarje

slab dan za kolesarje

ken 18.05.2018 23:23
Mucek ji je ušel..;)
nanisimi 19.05.2018 07:16

Slovencelj je ravno toliko žaljivo kot bosanc. Nanaša pa se na našo prodanost in potrebo po temu, da je vedno nekdo nad nami. Ko pa smo 91 končno postali samostojni, smo MORALI probat še pofu.... EU. 

SODROVC 19.05.2018 13:12

Basanac ni užaljen, če mu rečeš, da je Basanac. Žaljivka je, če kateremu drugemu državljanu bivše Juge to rečeš. 

nanisimi 19.05.2018 21:04
@SODROVC:

Basanac ni užaljen, če mu rečeš, da je Basanac. Žaljivka je, če kateremu drugemu državljanu bivše Juge to rečeš. 

O je, je in še kako.  25 let sem delal z njimi in verjemi da je tako. En je bil užaljen, ko sem mu rekel da sem jedel bosanske šljive. Tip, pa me je vprašal zakaj glih bosanske? Da take slive sploh ne obstajajo. smeh  

ckr.si. 19.05.2018 23:10
@nanisimi:
@SODROVC:

O je, je in še kako.  25 let sem delal z njimi in verjemi da je tako. En je bil užaljen, ko sem mu rekel da sem jedel bosanske šljive. Tip, pa me je vprašal zakaj glih bosanske? Da take slive sploh ne obstajajo. smeh  

Kot sorta morda res ne, glede na pozicijo sadovnjaka pa zagotovo niso Švedske.kaže jezik

bécane 19.05.2018 23:33

Avgusta meseca jih ni čez bosanske slive al pa sliv iz Bosne (če se tako lepše siši) za pripravo sočnih cmokov. Seveda brez masla, drobtin in kristalnega sladkorja za povrh ne gre. Prpravte kdaj in v smeti s tistimi zamrznjenimi s fake marmelado iz veleblagovnic. Če ne veste kako, pobrskajte po home-made kuharicah svojih babic ;-)

SODROVC 20.05.2018 08:32
@nanisimi:
@SODROVC:

No, jaz sem v tujini delal z Bosanci in Bošnjaki. In en Bošnjak je rekel, da je "čistokrvni Bosanac". In potem sem mu poizkusil razložiti, da takih ni. So multimacionalna mešanica. Izvor poimenovanja prebivalcev v Bosni, "Bosanec": imeni plemena Sanov in plemena Bogomilov so združili.
Potem pa so jih podjarmili Turki, ki so tudi mešanica narodov, da ne rečem celo ras. In potem so Turki ugrabljali slovenske, hrvaške in albanske otroke.

Sorta slive je tudi Bosanska sliva. Tako, kot je sorta Stanley-eva sliva. Je pa bosanska sliva mnogo bolj okusna.

duke 20.05.2018 09:11

Kam zaidejo debate na tem forumu?! presenečen

nanisimi 20.05.2018 11:37
@ckr.si.:
@nanisimi:
@SODROVC:

Kot sorta morda res ne, glede na pozicijo sadovnjaka pa zagotovo niso Švedske.kaže jezik

Predvsem kot sorta.  www.fajntim.si/sliva-sorta-bo sanska

Et tu, Brute?  mežik

nanisimi 20.05.2018 11:41
@duke:

Kam zaidejo debate na tem forumu?! presenečen

Mal kulinarike in splošne izobrazbe ne škodi. Sem zasledil na forumu tudi temo košarka. 

ckr.si. 20.05.2018 11:43
@nanisimi:
@ckr.si.:
@nanisimi:
@SODROVC:

Predvsem kot sorta.  www.fajntim.si/sliva-sorta-bo sanska

Et tu, Brute?  mežik

Tisti je bil verjetno pravoveren musliman, ki nima nič od toplotno obdelane slive?!nagubano čelo Marmelada pa je za ženske in otroke. Slivo bistveno bolj cenijo kristjani. Tudi bosanski seveda!smeh

SODROVC 20.05.2018 13:28
@ckr.si.:

Tisti je bil verjetno pravoveren musliman, ki nima nič od toplotno obdelane slive?!nagubano čelo Marmelada pa je za ženske in otroke. Slivo bistveno bolj cenijo kristjani. Tudi bosanski seveda!smeh

Dandanašnji so vsi bosanski muslimani pravoverni. So jih spravili na pravo pot tuji bojevniki, ki so po vojni ostali v Bosni. In sedaj se jim slabo godi. Tujci jim vzamejo še mlade hčerke in jih oženijo ali pa tudi ne. Sinove pa jimna silo vzamejo za vojake. Če so starši proti, jim pa sina kar ustrelijo. Najprej sem mislil, da govorijo o arabskih ali pa afriških državah, ampak mi je en v Sloveniji živeči mladenič povedal, da se to sedaj dogaja tudi v Bosni. In vsi morajo biti lepo tiho, ker muslimani so bratje in morajo v težavah držati skupaj in se vedno boriti proti brezvercem. 

Bi lahko pisal cele strani o naših medsebojnih odnosih, pa o odnosih med njimi in Srbi. V začetku so bila med njimi trenja, par mesecev, in v tistem času so si stvari povedali naglas in počasi so postali dobri sodelavci. In vedno, vedno, so bili vsi proti Slovencem. So nam zavidali, da smo imeli samo 10 dni vojne.

Kar se slivovke tiče, so jo pa nekateri, predvsem mlajši, zelo radi konzumirali. Jaz sem jo dobil večkrat v dar, odlična stvar. smeh  Nespodobno se jim pa zdi, če se kdo od njih preveč opije (nimajo radi, da se ga kdo od njih napije). 

duke 20.05.2018 16:40

Tema je "slab dan za kolesarje", vi se pa o slivah in bosancih pregovarjate.....adijo pamet krik

bécane 20.05.2018 17:40

duke, ti si kandidat za kakšen privat in zaklenjen forum, kjer vsake tri tedne pade kakšen post, za ene revelation, za druge boring.

Mislim, da je nekaj takšnih forumov, kjer admini brišejo in benajo vse kar je izven tem, ampak jih večina takoj zbeži in potem posta 3-4 uporabniki. Le zakaj ne grejo kar na SMS ? Najbrž zato, ker se še vedno najdejo naivni oglaševalci kaže jezik

duke 21.05.2018 07:23
@bécane:

duke, ti si kandidat za kakšen privat in zaklenjen forum, kjer vsake tri tedne pade kakšen post, za ene revelation, za druge boring.

Mislim, da je nekaj takšnih forumov, kjer admini brišejo in benajo vse kar je izven tem, ampak jih večina takoj zbeži in potem posta 3-4 uporabniki. Le zakaj ne grejo kar na SMS ? Najbrž zato, ker se še vedno najdejo naivni oglaševalci kaže jezik

Becane, mal si se zmotu... Zaradi mene se lahko tukaj debatira tudi o napihljivih sex lutkah, samo novo temo si odprite. A zdaj razumeš?!
Ban 27.06.2018 16:35
 https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/zabio-se-u-mene-svom-snagom-jos-ne-vjerujem-da-sam-ostao-ziv-pomahnitali-vozac-tijekom-cestovne-utrke-pokosio-poznatog-hrvatskog-biciklista/7529535/
bajsikl 12.07.2018 22:30
 https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/oblezal-na-cesti-na-gorenjskem-umrl-kolesar-70973
Lumen 13.07.2018 08:28

Japonci znajo stvari rešiti na najboljši način.

oschti 14.07.2018 15:20
 Danes okoli 13:40 sem videl, kako je kolesar (bel dres/črne hlače) iz smeri Trzin-Domžale v semaforiziranem križišču pri Petrolu-McDonalds, zavestno prevozil križišče pri rdeči luči na semaforju ter zavil desno proti OŠ Domžale. Zavestno zato, ker sem ga opazoval v stranskem ogledalu kako je pogledal nazaj; ni bilo nikogar, ter nato zavil v rdeč semafor desno. Pobi in dekleta, a je res tako težko počakat tiste par sekund pri rdeči, da se srce malo umiri in malce zadihaš, ali pa je res tako pomembna tista povprečna hitrost/cajt/ in nadvladajoč ego, da se s tem meče slabo luč na vse kolesarje, ki upoštevamo CPP? Djte mal to študirat, preden zavijete v rdečo. Škoda da ni bilo policajev, ker takemu bi js z veseljam prpopal listek s kaznijo najmanj jurja...naslednjič pa x2...in naslednjič x3... Dokler si ne bi prišel gor, da tut za kolesarje na cesti obstajajo CPP. Aja, pa tk mimogrede, tut js sem kolesar s cca.7k+ km na leto, a se na cesti obnašam zelo korektno ker vem, da sem zelo zelo ranljiv...pa tut odločen, da hodim na šiht za svoj žep, ne za policaje. Djte no...čist mal je treba v glavi prestavit
bajsikl 15.07.2018 14:09
Če bi mel kolesarji vsaj tablice,...bi ga kar tako kaznoval... 
Vse objave
1 ... 131 132 133
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI