akcija v hervisu kolo Balance

Domov > Forum > akcija v hervisu kolo Balance

akcija v hervisu kolo Balance

SORTIRAJ PO:
rok217 27.02.2007 15:27
Spravil sem se k nakupu novega kolesa, vendar nimam pojma o tehničnih specifikacijah, zato me zanima ce je kolo iz hervisa Balance 2.1 vredno nakupa? Velik sem 190cm je 26 col kolo premajhno?
Vsak nasvet dobrodosel :P

prekopirano iz hervisa:
BALANCE 2.1
Gorsko kolo, 26 col, 21 prestav, oprema Shimano CT 95 Altus, sprednje vzmetenje, zavore Revoshift.
199.99 EUR
namesto 349.99 EUR

[/url]
merida bikes 27.02.2007 15:33
ne tega kopuvat kot si že vrjetno prebral kje na forumu, da se jedobro trgovin hervis, interspor itd. izogibat raje pojd v kakšno specializirano trgovino za kolesa, da ti bojo strokovno svetovali.
malo povej kje bi sploh rad vozil, koliko časa na teden kakšno zvrst kolesarstva se da bolš še kaj povedat
skratka hervis ne definitivno
CHEF860 27.02.2007 15:35
26 col ti je bistveno prevelik :lol:

Razen, če so mišljena kolesa (kar so). Ta so pa na praktično vseh MTBjih 26 col, hehe.

Ne kupovat tega šita. Potem raje kupi Holland.
maticek 27.02.2007 15:40
More že bit dobr bicikl, še Robič ga je hvalu, ne vem, če ga celo ni imel na Raamu... ;)
ola 27.02.2007 15:43
gehehhehe :) vrjetno ja
Višnjan 27.02.2007 16:49
Ne vem kaj se neki greste,ker za v Bufet in nazaj je tale bicikl super zadeva ;)
hooger 27.02.2007 16:51
Višnjan je napisal:
Ne vem kaj se neki greste,ker za v Bufet in nazaj je tale bicikl super zadeva ;)

ampak samo za bufet....

pa še ni se treba bat, da ti ga bo kdo ukradel :mrgreen:
JC29 27.02.2007 17:09
hooger je napisal:
Višnjan je napisal:

ampak samo za bufet....

pa še ni se treba bat, da ti ga bo kdo ukradel :mrgreen:

ma kaj ne ... moj bivši sošolc je meu neki tazga pa so mu ga pajsnl... Čefurji sam take stvari kradejo... ker cestakov, DH ... ipd. sploh ne znajo vozit :lol: drugače pa ti odsvetujem nakup tega kolesa ... če se misliš vozit za rekreacijo dej še enkrat tolk € pa si kup neki mal bol konkretnega (čeprav za tolk € zlo težko)... če ga pa mislš met za vožno do trgovine in nazaj ... pol pa raj enga ponija na bolhi nabav :lol:
FAUSTO 27.02.2007 17:49
Altus oprema je za otroke, mladostnike in nežne punce...
mihat 27.02.2007 18:23
Dej še enkrat tolko zraven pa kupi enga lepo ohranjenega rabljenega. Deore rang(kar je bistveno bolše) 2 leti star pomoje dobiš :roll:
simeon 27.02.2007 19:05
to kolo je super da se pelješ na faks al pa v službo (če si v mestu doma) 8)
JiRi 27.02.2007 19:31
Jaz osebno ti tega kolesa NE priporočam, saj če ga rabiš le za v službo ali faks, je prvo kot prvo 50tisoč sit preveč denarja, pol si raje kupiš eno staro cjazo za 5-10k, ki ti ga nebo žal v primeru kraje.

Če ga boš mel pa za kakšne ture-rekreacijo, pa ga vsekakor NE priporočam, prvič zato, ker ima to kolo verjetno 15-20kg, drugič zato ker je PREDRAG, saj vsak začetnik, ki da 50tisoč za kolo, pričakuje kvaliteto, ki pa je tu NI.

Boš imel dosti več od tega, če boš kupil rabljeno kolo za tak denar.

Poglej, samo kot primer..
lani sem na bolhi kupil tole kolo za točno 30tisoč slovenskih sit:

Bicikel je aluminjast, z Alivio opremo, ki je v rangu koles, ki stanejo 100tisoč sit. Uporabljam ga za v šolo in tu in tam kakšno turco, ko nimam specialke pri roki. Biciklu čisto nič ne manjka, zraven sem dobil še polletno garancijo in račun(kolo je stalo nekaj čez 100k), ima pa okrog 13kg. Mogoče sem imel srečo, ampak še marsikdaj najdem kakšno zelo ugodno ponudbo, tako, da se splača pogledat malo po oglasih in se pozanimat... ;)
rok217 28.02.2007 13:05
Najprej vsem hvala za odgovore...
Torej se ne splaca kupt tega kolesa iz hervisa. Kaj pa naj potem z 200€ kupim en rabljen kolo? Potreboval bi ga za ture tam od 5 do 10 km, bolj kot ne po asfaltu... ne potrebujem neko ekstra lahko kolo, ker ga rabim za rekreacijo ne za podiranje rekordov... Imate kaksen predlog glede znamke ali opreme :?:
Jurcy 28.02.2007 13:29
Mah za takšne ture od 5-10km pa še tud mal več bo po mojem mnenju tale kolo iz hervisa čist ok.Sicer je res da znaš "padit notr" pa ti bo potem premalo...sam sem naredil podobno,sedaj staro kolo uporabljam za v mesto itd. .Drugače pa mislim da bo za začetek to kolo kar ok. ;)

LP
walter 28.02.2007 14:43
Ah dej ga srat... tko nared, kot ti je predlagal c0oki. Na bolhi maš malo morje rabljenih biciklov za ta denar (200 eur)...
za moje pojme je to sigurno najboljša varianta za začetek.
JC29 28.02.2007 15:37
rok217 je napisal:
Potreboval bi ga za ture tam od 5 do 10 km, bolj kot ne po asfaltu.

Ma to se lih ogreješ komi :lol:
StaraKost 28.02.2007 15:49
Za 5-10 km ne potrebuješ kolo. To se dela peš. :D :D :D
vajenc 02.03.2007 21:23
Biciklizm je kokr droga, začneš s 5-10, kmal je 50-100, zato kup en taprau bicikl pr štacnarju k predaja samo bicikle ne pa u hervisu kjer prodajajo sam krafl pa še ta je u akciji
jurman 03.03.2007 12:42
jest sm kupu bicikl u sport2000 ze dovg cajta nazaj pa sm ga mev sam za dam poj mi je pa kuj menjalnik su u maloro pa sam 15 km sm naredu po cest... 8O 8)
betty 03.03.2007 12:52
No, to pove vse :!:
ROTOR 03.03.2007 12:53
Če je to Hervisovo kolo leta, se nakup splača.

V ponedeljek grem gledat če še imajo kakšnega, ker imam namen kupit enega.
JC29 03.03.2007 13:47
ah ne seri ... Tak kolo je take k še v plenice serjejo... če rabš kolo za do trgovine, šole, službe ... pol bo pony čist uredu :D Razen če seveda nisi preveč fin :twisted:
jurman 03.03.2007 14:25
sm raj brez kolesa k pa d kupm u hervisu,intersport al pa sport2000 pa u podobnih sranjih
Joc 03.03.2007 14:34
Tudi jaz sem pred dvema letoma kupil kolo v Giga športu. Nameraval sme ga voziti samo do službe in bifeja, pa me je nekako potegnilo in sem se vozil vedno dlje tudi na maratone. Kolo je za svojo ceno ( 300€ ) odlično, še vedno služi svojemu namenu in je brezhibno ( prevoženo okoli 8000 km po dveh sezonah ). Ne vozimo vsi Pinarellotov, Moserjev in ostalih hudih znamk, vsaj tisti, ki razumemo kaj je to rekreacija.
ROTOR 03.03.2007 15:12
Itak da je v redu bicikl.
jurman 03.03.2007 15:46
to je cist odvisn jest nimam srece :D :D
Slavomir 03.03.2007 16:41
Fantje vse se da :D . Lansko sezono sem z gorskim kolesom Balace 1.1 (cena v akciji 150 EUR) prevozil 3 maratone: Banovci, Radenci in Puconci ;) . Vse brez težav. Menjalnik je deloval nad pričakovanji :twisted: , skoraj kot moj prejšnji XT.
jurman 03.03.2007 16:43
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D ma men je uglavnm menjanlik komi do doma zdrzov 8O :lol: :lol:
jo-jo 03.03.2007 17:01
Poslušajte, ob pravilni (normalni) uporabi, bo še najslabši menjalnik delal leta in leta .... Vozil sem že od Favoritov , Sachsov, do Shimano SIS-ov, pa je še vsak menjaval ! Govorim o rekreativni vožnji. Če pa dirkate , ali se ekstremno vozite, potem pa je treba nabavit kaj drugega.
Ko že govorite o Hervisih - priložnost sem imel videt reklamacijo stranke, ki že eno leto trpi "čohanje" verige (ki pa tudi redno pada) na cestnem Scottu s Sora opremo. Zdaj ne vem kdo je kriv, da še po enem letu kolesar ne ve, da ima leva ročica menjalnika po dva zoba za eno šajbo in da si lahko fino nastavitev dela kar na zajli pri ročicah ... ?! Zgleda, da nihče ni bral navodil - niti kupec, niti prodajalec :) Vglavnem, rekli so mu, da je treba verigo menjat ... :?
Merlin 03.03.2007 17:07
jo-jo je napisal:
Poslušajte, ob pravilni (normalni) uporabi, bo še najslabši menjalnik delal leta in leta .... Vozil sem že od Favoritov , Sachsov, do Shimano SIS-ov, pa je še vsak menjaval ! Govorim o rekreativni vožnji. Če pa dirkate , ali se ekstremno vozite, potem pa je treba nabavit kaj drugega.
Ko že govorite o Hervisih - priložnost sem imel videt reklamacijo stranke, ki že eno leto trpi "čohanje" verige (ki pa tudi redno pada) na cestnem Scottu s Sora opremo. Zdaj ne vem kdo je kriv, da še po enem letu kolesar ne ve, da ima leva ročica menjalnika po dva zoba za eno šajbo in da si lahko fino nastavitev dela kar na zajli pri ročicah ... ?! Zgleda, da nihče ni bral navodil - niti kupec, niti prodajalec :) Vglavnem, rekli so mu, da je treba verigo menjat ... :?

Točno tako. Za par tisoč kilometrov je čisto v redu.
1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI