akcija v hervisu kolo Balance

Domov > Forum > akcija v hervisu kolo Balance

akcija v hervisu kolo Balance

SORTIRAJ PO:
JiRi 04.03.2007 19:18
CHEF860 04.03.2007 19:24
Kdor kupi bicikel za 150 evrov in trdi, da je dovolj dober zanj, se definitivno ne ceni!!!
JiRi 04.03.2007 21:21
Ja dobro, če bi on rekel da išče kolo za 2000eur, bi mu jaz dal linke s kolesi za 2000eur.

To, kar sem prilepil, so dobra kolesa, ampak v razredu za 200eur!

Jaz bi tud mel makino, če bi bil sin bogatega fotra ;) :lol: :lol: Pa magari samo za v trgovino :lol: :lol:
Slavomir 05.03.2007 10:47
CHEF je napisal:
Kdor kupi bicikel za 150 evrov in trdi, da je dovolj dober zanj, se definitivno ne ceni!!!

Lepo povedano in cenim tvoj odgovor, še posebaj ker se nanaša name ;) .
Kot je znano (ali pa tudi ne) sem lansko leto proti koncu sezone ostal brez cross-treking kolesa (1.000 EUR). In da zaključim sezono na kolesih, sem namensko nabavil najcenejši bicikel :twisted: .
Zadeva je v opravila svoje poslanstvo in s te strani sem tudi napisal, da se da s takim biciklom tudi bolj resno rekreirati 8) .
Seveda z upoštevanjem omejitev, to je vožnja le po asfaltu in z nežno roko. Verjamem pa da začetniki, ki točno taka kolesa kupujejo tega ne vedo in razsujejo kolo po 100 kilometrih :o .
Bojler 06.03.2007 11:53
zanimivo je kako ima hervis nas budale dobro naštudirane in ve na kaj raja pali ----> popusti!! Tiste prečrtane cene seveda nikoli niso veljale, zanimivo da naša blesava tržna inšpekcija to ne odkrije pri tako velikem trgovcu, kaj si lahko potem šele mali privoščijo :evil:
Moja mati je kupila nekoč balanca za mislim da 30 jurjev...bože mili, jaz sem se skoraj zjokal ko sem to gledal, kaj šele probal vozit, vse je plastik fantastik cheep shit.
Kupi kolega nekega balanca in pride celi ponosni: jaaaa sem kupil ta stroj zdaj, znižan iz neverjetnih 85k sit na 50k sit, to je prilika...to moraš izkoristit!!! :roll:

No da vam povem kaj je zdaj takoj dober nakup za 300€.... greš v freestyle, kupiš bajke ki še jih imajo od lani. Punca kupila rincona za 300€, redna cena se mi zdi okrog 500€, puna kapa za nedeljski krog in do gostilne :)
_BraneK 06.03.2007 12:11
Bojler je napisal:
Kupi kolega nekega balanca in pride celi ponosni: jaaaa sem kupil ta stroj zdaj, znižan iz neverjetnih 85k sit na 50k sit, to je prilika...to moraš izkoristit!!! :roll:
Si ga vprasal, zakaj ni dveh kupil? Bi se vec prisparal 8)
slavko 06.03.2007 14:13
Bojler je napisal:
zanimivo je kako ima hervis nas budale dobro naštudirane in ve na kaj raja pali ----> popusti!! Tiste prečrtane cene seveda nikoli niso veljale, zanimivo da naša blesava tržna inšpekcija to ne odkrije pri tako velikem trgovcu, kaj si lahko potem šele mali privoščijo :evil:
Moja mati je kupila nekoč balanca za mislim da 30 jurjev...bože mili, jaz sem se skoraj zjokal ko sem to gledal, kaj šele probal vozit, vse je plastik fantastik cheep shit.

Aja pa glede inšpektorjev ! Grem stavit da jih je v celi sloveniji morda deset..sem zadnjič slišal da sta za celo pri neki zadevi pa se ne spomin keri samo dva inšpektorja.Morala bi pa tudi zveza potrošnikov in kutinova upozorjati na tovrstne anomalije ,toda tudi to ne bo zaleglo dokler bo folk palil na popuste.

No da vam povem kaj je zdaj takoj dober nakup za 300€.... greš v freestyle, kupiš bajke ki še jih imajo od lani. Punca kupila rincona za 300€, redna cena se mi zdi okrog 500€, puna kapa za nedeljski krog in do gostilne :)
Pa sej lih to kako nas hočejo imeti za norce se mjaz izpostavil in tudi zat omožakarj utoplo priporočam da se zglasi v specializirani trgovini kar pa pri hervisu gotovo niso.V bistvu sej tistim fantom tam ni nič za zameriti oni so pač samo študentje ki si zaslužijo še dodaten zaslužek kot prodajalec..

Zamerim pa tistim akterjem ki načrtno lovijo in ujamejo folk na limanice .No res pa je da je za svoj denar vsak sam odgovoren .
slavko 06.03.2007 14:18
Ups sem zajebal ,tisto na sredi glede inšpektorjev koliko jih je sem jaz napisal .. :ups:
semic 06.03.2007 14:28
Trgovci imajo za norca tako kupca kolesa za 200€ kakor tistega za 2500€. Kdo med nami je pa večji pa vsak sam ve :D :D :D :D
jurjur 06.03.2007 15:06
Tri zaporedna leta sem imel dve akcijski kolesi Miles Blaze (shimano revoshift prestave) iz Giga Sporta za ceno okoli 29.990 SIT. To je kolo za eno sezono in nič več. Po ravnem se je dalo vozit. Po klancih gor pa dol (vožnja po cesti, brez skakanja in podobnega) so se razmajale gonilke, Sprednji zobniki od prestav so postali jajčasti, zadnji zobniki izrabljeni, veriga se je raztegnila za dva centimetra. Pedali so razpadli. Na povprečno dve do tri vožnje na Krvavec so se začele drobiti kroglice v osi od gonilke, ker so se tekalne površine ležajev izrabile. Z denarjem in časom za popravila bi si skoraj kupil en dober bicikel. Oba bicikla so mi praseti ukradli. So bile gor dobre ključavnice, ampak so tipi imeli še boljše klešče. Eno kolo so kradli kar štirje (posnetek varnostne kamere). V principu je škoda kupit dobro kolo, ker se bo nekdo drug vozil z njim.

Jur
Višnjan 06.03.2007 15:11
jurjur je napisal:
V principu je škoda kupit dobro kolo, ker se bo nekdo drug vozil z njim.

Se znaš lepo potolažit :lol:
Modri_dirkač 06.03.2007 15:23
No, ker ste se vsi toliko razpisali o tem, moram še jaz nekaj dodat. Kar se tiče teh koles se večina strinja, da so v čistem ku(pip). Kar pa prekrižanih cen - preberite še kdaj mali tisk - lepo piše, da prekrižane cene niso cene pred akcijo ampak so "priporočene maloprodajne cene s strani proizvajelcev" Ker se je itak že očitno kdo obregnil v to.
slavko 06.03.2007 15:57
Višnjan je napisal:
jurjur je napisal:
V principu je škoda kupit dobro kolo, ker se bo nekdo drug vozil z njim.

Se znaš lepo potolažit :lol:
Ja no samo če bi imel res dobro kolo , potem ključavnice sploh ne potrebuješ ker ga imaš skozi na očeh.Jz na temu taboljšmu nimam nikoli ključavnice saj ga imam skozi na očeh k okam grem .Pred blokom mi niti na pamet ne pade da bi ga puščal.Sicer so pa tudi meni že dva stara ukradli pa sem imel obadva zakljenjena ..Enega celo v službi vratarju pred nosom :twisted: Sedaj imam z v službo bicikel za 10.000 bivšega denarja in kolo je čisto v k.... ,, pa tudi grd je ko svina :lol: :lol: zanima pa itak nobenega ne ker je res grd ! Tore jtut če mi tega spet kd osune bom še vesel :mrgreen: sam opelem se pa isto lahko po majhnih opravkih brez problema .
JiRi 08.03.2007 19:58
Drago kolo se uporablja samo za trening(čemur je v osnovi tudi namenjeno), torej ne rabiš nobenih ključavnic in podobnega sranja, ker greš na trening in prideš domov, brez da bi kje stopil s kolesa(razen pri kakšnem krajšem postanku).
Za kaj drugega(trgovina, šola, faks,...), bo pameten človek itak uporabljal nekaj, zaradi česar se ne bo tolkel po glavi v primeru kraje.
Kdor pa hoče bit šminker, pa mu jaz nisem kriv, da mu vkradejo bicikl vreden 2000eur, ker ga je mel cel dan zaklenjenega bogu za hrbtom in vsem nepridipravom na očeh.
Tak bicikel je namenjen za dirkanje in treninge, pravi kolesarji pa zelo skrbijo za njih in je greh, če pustiš tak bicikel kje samega za več kot 5 minut. Nekateri jih majo celo v spalnici zraven postelje parkirane med netreningom. :D ;)
jurman 09.03.2007 13:14
hervis je kr neki jest se zoge nebom vec tm kupu
Adamovc 09.03.2007 13:42
c0oki je napisal:
Drago kolo se uporablja samo za trening(čemur je v osnovi tudi namenjeno), torej ne rabiš nobenih ključavnic in podobnega sranja, ker greš na trening in prideš domov, brez da bi kje stopil s kolesa(razen pri kakšnem krajšem postanku).
Za kaj drugega(trgovina, šola, faks,...), bo pameten človek itak uporabljal nekaj, zaradi česar se ne bo tolkel po glavi v primeru kraje.
Kdor pa hoče bit šminker, pa mu jaz nisem kriv, da mu vkradejo bicikl vreden 2000eur, ker ga je mel cel dan zaklenjenega bogu za hrbtom in vsem nepridipravom na očeh.
Tak bicikel je namenjen za dirkanje in treninge, pravi kolesarji pa zelo skrbijo za njih in je greh, če pustiš tak bicikel kje samega za več kot 5 minut. Nekateri jih majo celo v spalnici zraven postelje parkirane med netreningom. :D ;)

To ni čisto res, na raznih maratonih ala Franja imaš pred štartom predvsm pa po cilju ob stenah prislonjenih na stotine dobrih koles. Prav za take prireditve imam jaz ključavnico, da lahko v miru kaj pojem ali popijem, saj se verjetno lopovi ob sto nepriklenjenih kolesih ne bi lotili ravno mojega. Drugače pa jaz zaklenem kolo tudi, ko ga imam v prtljažniku avta (karavan), če slučajno kje pustim avto za nekaj minut samega.
Blinder 09.03.2007 15:13
@ rok217: kaj si potem kupil?

Jaz na mojo sem si dal cestne gume, 26*1.50; so bolj primerne za voznjo vecinoma po cesti
simmi 09.03.2007 21:45
vse kar si želim od hervisa odhitim... upam da sem ti vse povedal :lol:
JiRi 09.03.2007 21:56
Adamovc je napisal:
To ni čisto res, na raznih maratonih ala Franja imaš pred štartom predvsm pa po cilju ob stenah prislonjenih na stotine dobrih koles....

Saj pravim, šminkerji :mrgreen:
slavko 26.03.2007 18:42
Evo danes sem bil v šparu pri nas v kranju in glej ga zlomka že prodajajo polnovzmetena kolesa . :lol: Cena je dobrih 125 eu ali skoraj 30.000 sit ..Če koga zanima, ima šanso priti do poceni kolesa . :mrgreen:
vambomzepokazu 26.03.2007 18:50
Na kraškem teku sem dobil popust 15% na vse izdelke! Grem kar po to kolo! 8)
holloB 26.03.2007 19:56
pa liter Merlota :)
vambomzepokazu 26.03.2007 21:13
holloB je napisal:
pa liter Merlota :)

al je bil Teran? Zej pa nisem več ziher, kaj sm pil! :mrgreen:
DreamBoy 27.03.2007 17:11
c0oki je napisal:
Jaz osebno ti tega kolesa NE priporočam, saj če ga rabiš le za v službo ali faks, je prvo kot prvo 50tisoč sit preveč denarja, pol si raje kupiš eno staro cjazo za 5-10k, ki ti ga nebo žal v primeru kraje.

Če ga boš mel pa za kakšne ture-rekreacijo, pa ga vsekakor NE priporočam, prvič zato, ker ima to kolo verjetno 15-20kg, drugič zato ker je PREDRAG, saj vsak začetnik, ki da 50tisoč za kolo, pričakuje kvaliteto, ki pa je tu NI.

Boš imel dosti več od tega, če boš kupil rabljeno kolo za tak denar.

Poglej, samo kot primer..
lani sem na bolhi kupil tole kolo za točno 30tisoč slovenskih sit:

Bicikel je aluminjast, z Alivio opremo, ki je v rangu koles, ki stanejo 100tisoč sit. Uporabljam ga za v šolo in tu in tam kakšno turco, ko nimam specialke pri roki. Biciklu čisto nič ne manjka, zraven sem dobil še polletno garancijo in račun(kolo je stalo nekaj čez 100k), ima pa okrog 13kg. Mogoče sem imel srečo, ampak še marsikdaj najdem kakšno zelo ugodno ponudbo, tako, da se splača pogledat malo po oglasih in se pozanimat... ;)

Tole je bil pa moj bicikel, a vidiš, da se ga je splačalo kupit :P
Blinder 27.03.2007 18:18
A prodajas se kako kolo? :D
DreamBoy 27.03.2007 19:54
:D nimam
nosiesta 28.03.2007 08:37
CHEF je napisal:
To moram enkrat prelit še v blog ;)

bo počasi tisti enkrat?
Maratonac 02.04.2021 17:10

Moram dodati sledeče , kar se tiče ravno tega bicikla. V Centru ponovne uporabe sem naletel na odvrženega,  ravno tega modela kolesa Balance 1+1 z Zoom vilico  . Kupil za 5 € . Bil je na pogled za v smeti . Ker je lepe barve in aluminij sem se odločil , da ga probam oživeti. Takole : BB brezhiben še po 14 letih , pogonski zobniki v redu , oba menjalnika brezhibna Altus - brez zračnosti , amortizerji delujejo , V zavore namazal in dodal nove gumice ~6€. Prestave so bile dobre , razen desne ročke  gume , ki je bila obrabljena . Zamenjal obe prestavi ~15 € , zamenjal še obe zajli bremz in dal vse nove božirje v barvi kolesa ~ 15 € . Zaključki božirja zlati  KCNC tako,  da se ga ukradet ne bo moglo . Nova veriga 8€ in menjava obeh ležajev v pestih ~10 € . Zadnji zobniki  7 na pogled dobri , bomo videli. Gor dal nove mestne gume 2.125 in nove zračnice skupaj  34 € . Kolo pa ni imelo ne sedežne opore 28.6mm , ne zapenjala ~4€ , ne sedeža . Pedali zanič , nova 10 € . Nogica 8 € . Suma sumarum , 130 € . Kolo ko grom za naslednjih 5000km in naslednji servis. Nobeden nima takšnega , kar je prvo pravilo varnosti pred krajo.   Novo je danes ~ 300€ . Kupim pa sedežno oporo 28.6mm - dirkalno .

Maratonac 03.04.2021 20:11

Na generalki imam Merido iste vrste kolesa , ki je stara ~ isto , kot Balance , menjava je bila potrebna pa : ležaji v kolesih 12 € , 8 redna kaseta - uničena 20 € , veriga tako rastegnjena , da notri ni šel kaliber na drugi strani trna 9 € , total uničen BB 13 € + 10 € menjava , menjalniki z normalno zračnostjo , pedala uničena  10 € , sedež počen 15 € , menjane vse zajle 10 € , ena guma 11 € in obe zračnici- ventili , ki se jih ne da zamenjati - 9€,  venčki krogličnih ležajev  krmila za 1 mm manjši od standardnih - predno sem ugotovil kaj me ebe , sem izdil , tako da sem stare dal nazaj .  Strošek skupaj 120 € . Primerjava obeh :  Balance je veliko boljše urejen kot pa Merida tudi boljše ohranjen za praktično isti denar . 

1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI