Tadej Valjavec

Domov > Forum > Tadej Valjavec

Tadej Valjavec

SORTIRAJ PO:
tuco 14.07.2007 16:46
Foxy lady 15.07.2007 15:01
No, pa smo spet Slovaki... :evil:
cherokee 15.07.2007 15:10
pri nationality, če klikneš na njegovo ime, jim pa piše Slovénie...jao
Maillot_Jaune 15.07.2007 15:30
Kar je popolnoma pravilno...tako kot bo na Vuelti za Brajkoviča pisalo Eslovenia. :roll:
hilly_the_kid 15.07.2007 15:36
Kaj pa to narobe? Ti tudi rečeš Španija in ne Espana.
Atorz 15.07.2007 16:16
SODROVC 15.07.2007 16:31
No, na ES je zdele lepo rekel: Tadej Valjavec is pushing a huge gear... Eni komentatorji pač niso tako ignorantski kot drugi. (se pač bolj pozanimajo itd.). Največ težav imajo z izgovorjavo baskovskih in slovanskih priimkov in imen. No ja, tudi nekatera nemška so jim 9. vas.
:roll:
Atorz 15.07.2007 16:34
Na RAI čisto lepo rečejo Tadej Valjavec.
cunego 15.07.2007 17:55
danes je vrgu sidro, ma ajde, glede na to, kje bi etepo konču jst, mu je za čestitat, kljub zaostanku :D
SODROVC 17.07.2007 14:58
Lepo je komentator pohvalil Valjevca, ko je rekel, da se zelo dobro drži in da ima težave šele, ko močneje potegnejo "čisti" hribolazci.
SODROVC 17.07.2007 15:18
Kako se že reče: Pod tole se pa podpišem! 8)
ZigaK 17.07.2007 18:18
Grampy je napisal:
Iz vsega, kar je povedal, in verjamem, da je mm to korektno povzel, sem prišel do sklepa, da Valjavec nima zmagovalne miselnosti, zato ne bo nikoli prvi. Bo drugi, bo med 10, zmagovalec pa ne bo nikoli.

mal te morm popravt, je aktualni državni prvak v cestni vožnji
makaron 17.07.2007 18:36
ZigaK je napisal:
Grampy je napisal:
Iz vsega, kar je povedal, in verjamem, da je mm to korektno povzel, sem prišel do sklepa, da Valjavec nima zmagovalne miselnosti, zato ne bo nikoli prvi. Bo drugi, bo med 10, zmagovalec pa ne bo nikoli.

mal te morm popravt, je aktualni državni prvak v cestni vožnji

Naj te ne razjezi...na ta naslov državnega prvaka pa res ne more biti preveč ponosen,ko pa je manjkala polovica taboljših kolesarjev, :mrgreen: tako,da bi se kar strinjal z Grampy-jem kar je napisal. 8)
black rose 17.07.2007 20:14
k ve kdo mail od euro sporta? ne mormo dopustit da Valjavca kar za slovaka proglasijo.
ole 17.07.2007 20:15
black rose je napisal:
k ve kdo mail od euro sporta? ne mormo dopustit da Valjavca kar za slovaka proglasijo.


nevem, če ti bo kej eurosportov mail pomagal... ;)

no, vsaj kolikor jst vem.. drugače pa me popravite
andro1 17.07.2007 20:19
ole je napisal:
black rose je napisal:
k ve kdo mail od euro sporta? ne mormo dopustit da Valjavca kar za slovaka proglasijo.


nevem, če ti bo kej eurosportov mail pomagal... ;)

no, vsaj kolikor jst vem.. drugače pa me popravite


ne. smo jim že velikokrat pisali ;) :mrgreen:
nima smisla ;)
black rose 17.07.2007 20:21
andro1 je napisal:
ole je napisal:
black rose je napisal:
k ve kdo mail od euro sporta? ne mormo dopustit da Valjavca kar za slovaka proglasijo.


nevem, če ti bo kej eurosportov mail pomagal... ;)

no, vsaj kolikor jst vem.. drugače pa me popravite


ne. smo jim že velikokrat pisali ;) :mrgreen:
nima smisla ;)


pa halo, ne more bit to tko!! :evil:
cultko 17.07.2007 20:24
mislim da vsak dan komentator odgovori na par vprašanj ki jih dobi prek maila... tm mu povejte
andro1 17.07.2007 20:40
black rose je napisal:
andro1 je napisal:
ole je napisal:
black rose je napisal:
k ve kdo mail od euro sporta? ne mormo dopustit da Valjavca kar za slovaka proglasijo.


nevem, če ti bo kej eurosportov mail pomagal... ;)

no, vsaj kolikor jst vem.. drugače pa me popravite


ne. smo jim že velikokrat pisali ;) :mrgreen:
nima smisla ;)


pa halo, ne more bit to tko!! :evil:


ja ne more bit tko, pa žal je tko ;)
pa sej komentatorja vedno govorita Slovenian rider in ne Slovakian rider ;)
ZigaK 17.07.2007 21:34
Grampy je napisal:
Še tole bi dodal: včasih je bolje biti pretirano samozavesten in se bahati v stilu črnskih boksarjev kot pa preskromen.


:lol: kaj bi mu nardil novinarji - zgrrrizli bi ga, da o forumofcih ne govorimo :mrgreen:
Ketna 17.07.2007 21:47
Grampy je napisal:
Moje tokratno mnenje bo verjetno koga razjezilo, upam da ne koga tudi užalilo ali razžalostilo.

Na biciklizem se ne spoznam, Tour spremljam zelo mimogrede, Valjavca ne poznam, vsak dan pa preberem v Dnevniku kaj se dogaja z njim in kako se uvršča.

Iz vsega, kar je povedal, in verjamem, da je mm to korektno povzel, sem prišel do sklepa, da Valjavec nima zmagovalne miselnosti, zato ne bo nikoli prvi. Bo drugi, bo med 10, zmagovalec pa ne bo nikoli. Vse njegove izjave so obrnjene v to kako se matra, kako je težko, kako ni zadovoljen... Še ko ga vprašajo o dogajanju OB cesti, pogovor obrne spet v smer Križevega pota. Že pred štartom ga je motila gneča v Londonu.

Verjamem, da je odlično pripravljen, verjamem, da trenira kot nor, da se trudi, da da vse od sebe, ampak če tudi med pedaliranjem toliko razmišlja o trpljenju kot o tem govori v svojih izjavah za časopise, potem se mora po vsaki etapi posebej psihično pobirati.

Po moje ne bom dočakal dneva, ko bo rekel, da je užival v trpljenju, ko je brcal tja gor nekam na višino 2000m+. Pa ravno uživat moraš v tem, ker drugače izpadeš neumen, kaj hudiča ti je treba potem gonit, če ne uživaš. Če pa uživaš v trpljenju, potem nisi neumen, pač pa nor. In do norcev sem vedno gojil simpatije. In tile biciklisti na Touru so vsi nori.

Upam, da tudi Valjavca sreča norost. Držim pesti zanj!


Moje mnenje je podobno in se strinjam z napisanim. Valjavec ni in ne bo nikoli kolesar zmagovitega formata. Čeprav sem po duši kolesar, kolesarjenja - razen večjih dirk - ne spremljam redno, vendar se ne spomnim, da Valjavec na kakšni dirki ne bi obupaval in objokoval svojega stanja in počutja. Medtem, ko je nekaterim poraz nov izziv in motivacija za naprej, Valjavec tone v samopomilovanju. Seveda pa je potrebno priznati, da so napori na Touru nečloveški - toda za vse enaki. Vsi, ki pridejo v Pariz pa so zmagovalci, tudi Valjavec, bolj pa ga bom cenil, če bo deloval bolj "moško".
chico 17.07.2007 22:39
Se ne strinjam. Mislim, da zmagovalni miselnosti pripisujete prevelik pomen. So prej pomembne še druge stvari.

Me ne moti, če jamra. Kaj pa naj reče, da se špara?
gregario_ 17.07.2007 23:05
ne, tut prbližn nej ne reče da se špara..
reče nej, da je šu do filtra in je ta trenutek to maximum..mimo je šele prva tretjina toura, za želenim 10. mestom pa zaostaja dobre 2 minuti..s tem da najtežje še pride..in s tem da nekateri že veselo razmetavajo metke..

moja prognoza je, da se bo v odsotnosti težav (bolezen, padec, nenad pad forme) valar povzpel po lestvici..

nej se uresnič tista, da bolj ko jamra, boljši je..

lp jaka
Cowboy 18.07.2007 07:15
ampak res. še vedno je v družbi najbolših. tud na noben klanec ni čist odpadel. bi blo pa mogoče najbolše da v zadnjem tednu štarta na etapni rezultat. ker med 10 bo res težka. sploh že sobotoni krono ne odpelje dobro.

za včeraj pa vsaka čast solerju za zmago. sem bil sigurno da bo hitro ujet. škoda da je bil popovič pečenka in ni mogel kj dost pomagat contadorju. mi je pa všeč vožnja od tega španca
JC29 18.07.2007 07:18
Ampak kok ma ta kolumbijc grdo držo na kolesu :roll: :roll:

Valjavc bo pomoje do konca Toura še mal napredoval, ampak kej preveč pa tut ne smemo pričakovat :)
pluto 18.07.2007 07:24
Pireneji in vročina znajo še marsikomu dodati minute. Veselim se že klanca in cilja na Plateau de Beille. Dobrih 15 km "čistega užitka".
radomr 18.07.2007 07:39
Dirke še ni konec!

Ali kdo misli, da bi mu pustili, da se sam odpelje v kakšen klanec, če bi imel cca 5 minut zaostanka in bil 10?

Vedno je veljalo, da je po bitki lahko biti general, ampak :
1. dirko je treba pripeljati do konca,
2. obstajajo še Pirineji in vse vmes in potem
3. v prejšnjih letih se je nekajkrat rahlo opekel pri pobegih, pa

Najbolj pametni bomo ostali, če počakamo do zadnje etape in takrat komentiramo. Sicer pa : koliko slovenčkov se lahko pohvali s prevočenim Tourom? ( menda 5 )

Tudi pri drugih sportih bi novinarčki lahko malo počakali in pogledali okrog sebe in potem popljuvali!
semic 18.07.2007 10:01
Nisem poznavalec, vendar menim, da Tadej najbolj ve kako in kaj. Pravico ima tudi biti tako zadovoljen kot nezadovoljen. Za mene je vsak, ki pelje ta pekel heroj. Tudi Tadej, pa je popolnoma vseeno ali je deseti, dvajseti ali trideseti. Tiščim pesti, da pride srečno v cilj.
GT dancer 18.07.2007 10:10
Citiram:

Dodatna motivacija mu bo tudi dejstvo, da še nima pogodbe za prihodnjo sezono. ''Očitno me letos čaka še veliko stresa, saj bo, kot kaže, najtežje doslej dobiti dobro ponudbo in s tem pogodbo za prihodnjo sezono,'' je o prihodnosti in načrtih za nadaljevanje dirke za Sportal dejal Valjavec.

Definitivno se bo mogu pokazat iz pelotona vsaj na kšnem begu, da bo bolj opažen, da dobi tudi kako pametno pogodbo za naprej :idea:
1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI