Doping afera med amaterji (Rogla)

Domov > Forum > Doping afera med amaterji (Rogla)

Doping afera med amaterji (Rogla)

SORTIRAJ PO:
DOMINOPLUS 17.09.2007 22:03
berem dnevnik nakar preberem tole citiram zadnji odstavek

Da ne bo šlo brez afer še naprej, bo
v tem tednu poleg seje predsedstva
KZS tudi razkritje dveh pozitivnih
dopinških primerov,ki so jih ujeli na
nenapovedani kontroli amaterskega
vzpona na Roglo.

podn
areh 17.09.2007 22:06
Čaki, a lahko gledajo urin amaterjem, al ka? 8O
lpA
m_boy 17.09.2007 22:11
Ena tema je že odprta ne pretiravat no...Poleg tega se pa na DP-jih kontrola izvaja!
GT dancer 17.09.2007 22:13
Ja zanimiv zaključek članka mmja v Dnevniku, provokacija ali resničnost :roll: ??, mislim da dosedaj KZS med rekreacijo še ni izvedla doping testa, ker je enostavno predrag, oziroma so bili napovedani :idea: :mrgreen:
vin 17.09.2007 22:27
areh je napisal:
Čaki, a lahko gledajo urin amaterjem, al ka? 8O
lpA


nič bat areh,saj teran ne bo nič pokazal. :) ;)
castel 17.09.2007 22:29
ja ma izvajajo. so jo že na začetku sezone v PSLO. ma ne vem točno katera tekma je bla ma grem stavit na kronometer Kras. je bla, 100 % je bla.
areh 17.09.2007 22:30
He he, glih sn ga deci. Pa že mam črne zobe :roll:
V glavnem nisn vedu, da čekirajo tudi amaterje..
lpA
FAUSTO 17.09.2007 22:35
"En deci ga vsi spijejo...sam če maš črne zobe...ne govor, da si ga sam deci spiu!"

V narekovaje sem dal, da se ve, da so metafore :lol:
areh 17.09.2007 22:40
Majke mi, sam je tak got, ko džem. Vpraš Vina ;) Pr takmu teranu maš črne zobe, ko ga samo povohaš.. :lol:
lpA
DusanK 17.09.2007 22:40
Zdaj imate dve teme odprte !!!
http://www.bicikel.com/sl/forum/?thread_id=17794

castel je napisal:
ja ma izvajajo. so jo že na začetku sezone v PSLO. ma ne vem točno katera tekma je bla ma grem stavit na kronometer Kras. je bla, 100 % je bla.

milk je napisal:
.... Bil pa sem testiran na DP v kronometru na Krasu.
daRkdog- 17.09.2007 22:41
kras , pa mislim da tut krožna dirka u logatcu
KAVITATOR+ 17.09.2007 22:45
pa cestna Lukovica ko je še bila
castel 17.09.2007 22:49
vem pa zato ker so enga našga iskali da da svoj urin. pa se menda prvo zgubo. pol pa ne vem kako točno blo.


dusank je napisal:
Zdaj imate dve teme odprte !!!
http://www.bicikel.com/sl/forum/?thread_id=17794

castel je napisal:
ja ma izvajajo. so jo že na začetku sezone v PSLO. ma ne vem točno katera tekma je bla ma grem stavit na kronometer Kras. je bla, 100 % je bla.

milk je napisal:
.... Bil pa sem testiran na DP v kronometru na Krasu.
hilly_the_kid 17.09.2007 22:49
Ponavljam iz druge teme. Kdorkoli je naj najebe!!!

Komaj čakam, da izvemo kdo sta ta dva kretena! :o No, če sploh bo kaj...
slavko 17.09.2007 22:55
Lahko samo rečem nekaj .Če je to vse res je to velika sramota za ta dva bumbarja in ju je treba javno razkrinkati ! Sicer se je pa ravnu tu gori že nekajkrat omenilo da da en ise baje dopingirajo in izgleda da je na temu res nekaj..

Milsim da gredo rekreativci to početi :roll: :roll:
morskow 17.09.2007 23:41
Počas, počas...
Kakor se jaz spoznam na doping teste, so to zelo občutljive zadeve, od rekreativcev pa nihče ne more zahtevati takšne vzdržnosti pri hrani, pijači, arcnijah in kaj jaz vem še čemu...
Preden popluvate vse počez, osebno mislim, da bi nas vsaj polovica pogrnila na tem testu...
ZigaK 18.09.2007 06:31
ne seri, Nose je javno jemal testosteron, pa je bil en vzorc čist na meji en pa negativen.
To, da si pozitiven od navadne hrane so pravljice za javnost.
Uporabnik ne obstaja. 18.09.2007 07:11
hilly_the_kid je napisal:
Ponavljam iz druge teme. Kdorkoli je naj najebe!!!

Komaj čakam, da izvemo kdo sta ta dva kretena! :o No, če sploh bo kaj...


Oba sta te nažgala na Vršič (Mene tud';)
Cowboy 18.09.2007 07:14
a bo bettini zdej tud kj sočnega napisal?? :D
andrejl 18.09.2007 07:48
mm je napisal:
hilly_the_kid je napisal:
Ponavljam iz druge teme. Kdorkoli je naj najebe!!!

Komaj čakam, da izvemo kdo sta ta dva kretena! :o No, če sploh bo kaj...


Oba sta te nažgala na Vršič (Mene tud';)


zdej pa men neki ni več jasen...

no, mene pa tud zanima, če iz te moke sploh bo kaj kruha. po mojem bo tole vse lepo potihnilo...
ironking_x 18.09.2007 07:57
Poleg omenjenih tem:
povezava
povezava

je zdaj nekdo odprl že tretjo temo z istim naslovom. Hvala bogu, da je moderator eno že zaklenil.

morskow je napisal:
Počas, počas...
Kakor se jaz spoznam na doping teste, so to zelo občutljive zadeve, od rekreativcev pa nihče ne more zahtevati takšne vzdržnosti pri hrani, pijači, arcnijah in kaj jaz vem še čemu...
Preden popluvate vse počez, osebno mislim, da bi nas vsaj polovica pogrnila na tem testu...


Pišeš takšne, kot da ne ločiš pariške klobase od testosterona. A misliš da bo nekdo padel na doping testu ker je spil včeraj pol litra vodke, ali požrl 20dag zaseke?

Predlagam ti da si prebereš tale Staretov citat. se najprej nasmejiš, pa potem strinjaš z njim:
"Današnje metode točno spoznajo, katere snovi je proizvedlo telo in katere so umetne. Na te stare 'fore', da je športniku nekdo nekaj dal v zobno pasto, ne padam. Testom verjamem, v antidopinški agenciji niso 'šalabajzerji'. Samo pri nas mislimo, da tam delajo bedaki, športniki pa nikoli ničesar ne 'požrejo'. Resnica je drugačna: smo v svetovnem vrhu po dopinških škandalih na število športnikov."
hermes 18.09.2007 08:20
Kaj bo zdaj komentiral tipček, ki je tega T-ja tako hvalil na forumu?
alesb 18.09.2007 08:22
A to pomeni da MM ve katera dva sta bila? Upam da se zve katera umetnika se bosta takole blamirala.
jemcek 18.09.2007 08:24
tole vam gre pa ornk v nos, ker da se rekreativc ukvarja s kemijo, to se pa res ne spodob, ti prevarant ti!

tist, k štoparco uvedu na rekretativne prireditve je itak vse zamoču...
areh 18.09.2007 08:28
ironking_x je napisal:
...... A misliš da bo nekdo padel na doping testu ker je spil včeraj pol litra vodke, ali požrl 20dag zaseke?

...v."[/i]

Ufff, sem si oddahnil.. :lol:
lpA
areh 18.09.2007 08:28
ironking_x je napisal:
...... A misliš da bo nekdo padel na doping testu ker je spil včeraj pol litra vodke, ali požrl 20dag zaseke?

...v."[/i]

Ufff, sem si oddahnil.. :lol:
lpA
Heligo 18.09.2007 08:33
Nobeno namigovanje z "bettini-ji in T-ji" v tej ali katerikoli temi ni korektno, dokler ni uradnega podatka o imenih!

S tem še preden je karkoli uradnega namigujete kdo je ali bo grešni kozel. Za zdaj je to nedopustno in naj vam samoponujajoči se pomisleki ne uhajajo skozi tipkovnico!
cunego 18.09.2007 08:42
hilly_the_kid je napisal:
Ponavljam iz druge teme. Kdorkoli je naj najebe!!!

Komaj čakam, da izvemo kdo sta ta dva kretena! :o No, če sploh bo kaj...
ne dajej takih izjav, da ne boš razočarn na koncu...
jemcek 18.09.2007 08:45
Ja, hočmo imena, dajte nam imena, da jih pribijemo na križ!!!
cunego 18.09.2007 08:50
dokler se jih ne obsodi so nedolžni, imena ti pa mora dat kolesarska zveza, ker na prošnji za licenco al kje že piše, da se te rezultate javno objavi.
1 2 3 ... 15
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI