Izbira kolesa

Domov > Forum > Izbira kolesa

Izbira kolesa

SORTIRAJ PO:
Strzo 27.05.2008 08:13
Pozdravljeni!
Kupujem gorsko kolo. Ker se na te stvari ne spoznam in bi mi lagko prodajalec prodav zemljo za zlato, sem se odločil, da vprašam na tem forumu za mnenje.
V mojem ožjem izboru so se znašli:


Focus BLACK RAIDER 890eur
STEVENS S8 945 eur
Gary Fisher TASSAJARA 854eur

Zraven so še cene po katerih dobim kolesa.
Najbolj me mikata Focus in Fisher. Sem pa v dilemi....
Focus naj bi imel dosti bolšo opremo, Fisher pa okvir. Cena po kateri dobim ta dva je skoraj enaka (čeprov je prodajna cena Fisherja 899, Focusa pa 1020 eur).
Kaj naj kupim?? Bi mogoče lahko kaj več dobil za svojih 1000 eur?

Prosim za pomoč in nasvet.

LP,Strzo
Strzo 27.05.2008 08:41
Še v eni možnosti sem razmišlju... o nakupu rabljenega. Prodaja kdo kaj takega za 800-1000 eur?
Strzo 28.05.2008 18:58
Bolj al manj sem že odločen. Vseeno pa bom vesel kakšnega mnenja.
Drugače pa me zanima, če še kdo kupuje kolo??? V fun sportu je namreč popust na gotovino 5% če kupiš eno kolo in 10% če kupiš dva.
Moj predlog (če kdo kupuje in najde primerno kolo v fun sportu)... skupaj kupiva in prišparava 5%.. Pri meni se bo kar poznalo (caa 50 eur). :roll: :roll:
ROTOR 28.05.2008 19:28
Obdelaj še tole varianto:

http://ghostkolesa.mojforum.si/ghostkolesa-about21.html

Gotovinski popust.
moris 28.05.2008 19:59
Ja poglej še ghost kolesa, v zadnjem času so deležna številnih pohval(tudi na račun cene) ;)
thebeast 28.05.2008 21:32
Strzo je napisal:

Drugače pa me zanima, če še kdo kupuje kolo??? V fun sportu je namreč popust na gotovino 5% če kupiš eno kolo in 10% če kupiš dva.
Moj predlog (če kdo kupuje in najde primerno kolo v fun sportu)... skupaj kupiva in prišparava 5%.. Pri meni se bo kar poznalo (caa 50 eur). :roll: :roll:

Ampak matematika ti pa ne gre najbolje :D
Če kupita dva kolesa, vsak prišpara 10%, kar bi pri kolesu vrednem 1000 eur pomenilo 100 eur prihranka na vsakega.
bratec 28.05.2008 21:41
thebeast je napisal:
Strzo je napisal:

Drugače pa me zanima, če še kdo kupuje kolo??? V fun sportu je namreč popust na gotovino 5% če kupiš eno kolo in 10% če kupiš dva.
Moj predlog (če kdo kupuje in najde primerno kolo v fun sportu)... skupaj kupiva in prišparava 5%.. Pri meni se bo kar poznalo (caa 50 eur). :roll: :roll:

Ampak matematika ti pa ne gre najbolje :D
Če kupita dva kolesa, vsak prišpara 10%, kar bi pri kolesu vrednem 1000 eur pomenilo 100 eur prihranka na vsakega.


ampak če kupi eno kolo, je že itak 5% popusta. se pravi profitira 5% = 50 eur. ja, kot praviš, matematika ni za vsakega.
Strzo 28.05.2008 22:01
bratec je napisal:
thebeast je napisal:
Strzo je napisal:

Drugače pa me zanima, če še kdo kupuje kolo??? V fun sportu je namreč popust na gotovino 5% če kupiš eno kolo in 10% če kupiš dva.
Moj predlog (če kdo kupuje in najde primerno kolo v fun sportu)... skupaj kupiva in prišparava 5%.. Pri meni se bo kar poznalo (caa 50 eur). :roll: :roll:

Ampak matematika ti pa ne gre najbolje :D
Če kupita dva kolesa, vsak prišpara 10%, kar bi pri kolesu vrednem 1000 eur pomenilo 100 eur prihranka na vsakega.


ampak če kupi eno kolo, je že itak 5% popusta. se pravi profitira 5% = 50 eur. ja, kot praviš, matematika ni za vsakega.


Tako sm razmišlju :)

Kako je s kvaliteto okvirja pri tem ghost-u? Kako se po kvaliteti (gledano celotno kolo) primerja s kolesi iz mojega izbora?
Kje je kakšna trgovina, kjer bi si lahko ogledal kakšnega ghosta?
thebeast 29.05.2008 09:06
Glede matematike:

jaz sem razumel, da govori o 5% popustu v primeru nakupa dveh koles. Dodatna razlika v primeru nakupa dveh koles je pa res dodatnih 5%. Se posujem s pepelom :ups:
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI