JANČE - LITIJA - ASFALT?!

Domov > Forum > JANČE - LITIJA - ASFALT?!

JANČE - LITIJA - ASFALT?!

SORTIRAJ PO:
gonzo 21.07.2008 09:39
Zanima me, če je pot iz Janč proti Litiji asfaltirana.
S tem ne mislim tpoti, ki gre proti Besnici in potem po dolini proti Litiji temveč tisto "direktno".
LP
crtj 21.07.2008 10:01
mislis na trebeljevo in potem dol? do trebeljevega je vmes mislim da en kratek in dokaj gosposki makadamski vlozek (kmalu po tistem, ko se odpravis z janc).
lking 24.07.2008 07:30
Če greš na Janče in pol direktno proti Litiji je kakšen kilometer makadama med Tujim grmom in Volavljami ampak ni krize se da komot prevozit s specialko.
Rumbler 24.07.2008 08:44
Ravno včeraj sem vozil po tej poti....reči moram, da je zelo vredu....praktično nobenega prometa....čisti mir :P
gonzo 28.07.2008 09:40
Hvala za odgovore!
Sicer sem imel v mislih bolj tisto pot čez Malo Štango na Veliki vrh pri Litiji.
Malo mi je škoda specialke za po makadamu ampak bom poskušal.
Tux 29.07.2008 17:01
gonzo je napisal:
Hvala za odgovore!
Sicer sem imel v mislih bolj tisto pot čez Malo Štango na Veliki vrh pri Litiji.
Malo mi je škoda specialke za po makadamu ampak bom poskušal.

Jaz sem prejšnji teden poskušal priti s Št. Poljan na Janče, vendar je asfalt samo do Male Štange. Naprej do Janč pa potem nisem šel, ker se pri odcepu za Malo Štango začne makadam.
vili 01.12.2015 16:48

Je pa iz Besnice končno asfalt na Pečarja oziroma proga 29 MPP nima več makadamskega odseka.

-BLAŽ- 01.12.2015 21:12
@vili:

Je pa iz Besnice končno asfalt na Pečarja oziroma proga 29 MPP nima več makadamskega odseka.

U lepa. Pecelj bo ob promet.

CKR.SI 01.12.2015 21:35
@-BLAŽ-:
@vili:

Promet se bo od Sostra preko Pečarja verjetno precej povečal. V Sostru že čaka urejen parking nasproti avtobusne postaje ( P+R sistem). Za kolesarje to ni najboljša novica. 

-BLAŽ- 01.12.2015 21:47
@CKR.SI:
@-BLAŽ-:
@vili:

Promet se bo od Sostra preko Pečarja verjetno precej povečal. V Sostru že čaka urejen parking nasproti avtobusne postaje ( P+R sistem). Za kolesarje to ni najboljša novica. 

Ne ne, včasih smo šli na kofe in radlerja k Peclju....to sem mislil nasmeh

CKR.SI 01.12.2015 21:52
@-BLAŽ-:
@CKR.SI:
@-BLAŽ-:
@vili:

No saj jaz o Peclju sploh nisem razmišljal in sem imel v mislih samo cestni promet. Velika večina osebnih vozil je prej vozila mimo Peclja, ker je bila čez Pečarja cesta slaba. Sedaj pa se bo to tudi zaradi razširjene Litijske ceste spremenilo. 

-BLAŽ- 01.12.2015 22:18
@CKR.SI:
@-BLAŽ-:
@CKR.SI:
@-BLAŽ-:
@vili:

No saj jaz o Peclju sploh nisem razmišljal in sem imel v mislih samo cestni promet. Velika večina osebnih vozil je prej vozila mimo Peclja, ker je bila čez Pečarja cesta slaba. Sedaj pa se bo to tudi zaradi razširjene Litijske ceste spremenilo. 

To pa res ja. Verjetno so to asfaltiral, ker bo Zaloška zaradi obnove zaprta dobro leto in želijo promet iz Besnice preusmeriti na Litijsko.

Lopata 02.12.2015 08:16

Ko smo že pri teh okoliških hribih, je kdo zainteresiran za kak nočni vzpon na Janče ali Pečarja? 

JaMa 02.12.2015 12:29
@vili:

bemti, sem že skoraj obupal.

PrinceUD 02.12.2015 13:39
@Mosad:
@vili:

bemti, sem že skoraj obupal.

Jaz tudi. Končno . Super !

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI