Najboljši kolesar

Domov > Forum > Najboljši kolesar

Najboljši kolesar

SORTIRAJ PO:
Maruska 22.07.2008 18:25
Zanima me ali imate vašega najljupšega kolesarja in če ga imate prosim napišite... Lahko napišete tudi razloge zaradi katerih vam je všeč
danijelsan 22.07.2008 18:34
Maruska je napisal:
Zanima me ali imate vašega najljupšega kolesarja in če ga imate prosim napišite... Lahko napišete tudi razloge zaradi katerih vam je všeč

Najboljši sem itak jaz...Drugac pa kok si stara?
Cwetko8091 22.07.2008 18:35
Vsekakor Lance Armstrong...razlogi: 1993 postal svetovni prvak, nato pa še zmagal TDF 1999-2005, po prebolelem raku, ki mu je grozil z 80% možnostjo smrti, pa še zaradi njegove organizacije LiveStrong....kolesar in pov 8) na drugem mestu je pa robič valda (legenda) 8)
amritaya 22.07.2008 18:38
Kako se lahko postavi Armstronga kot najboljšega kolesarja, čeprav v življenju gledano v zmagah ni dosegu nič posebnega....lahko se ga omeni zaradi zmage nad rakom in to tudi vse....za kolesarske podvige se omenja Induraina, Merckx in ostale legende!
Jurcy 22.07.2008 18:41
amritaya je napisal:
Kako se lahko postavi Armstronga kot najboljšega kolesarja, čeprav v življenju gledano v zmagah ni dosegu nič posebnega....lahko se ga omeni zaradi zmage nad rakom in to tudi vse....za kolesarske podvige se omenja Induraina, Merckx in ostale legende!

Vsakmu svoje, ampak vseeno mislim na 7x Tour(LA) ni kar tako za v smeti,ali pač?
amritaya 22.07.2008 18:54
Preglej npr. rezultate enega gospoda, ki se piše Indurain in poglej rezultate enega Armstronga....ta se je pripravljal celo leto samo na eno tekmo oz. etapno dirko in drugo nič.
Kolesarsko gledano je Armstrong nič proti Indurainu in ostalim kolesarskim legendam!
StaraKost 22.07.2008 18:55
To temo smo že obdelali. Kdo je najboljši je itak jasno. Lahko se samo pogovarjamo kdo nam je najljubši kolesar.

Ranglista najboljših:
http://www.c yclinghalloffame.com/riders/al ltime25graph.asp

in njihove uvrstitve:

http://www. cyclinghalloffame.com/riders/a lltime25.asp

Po kategorijah:

http://ww w.cyclinghalloffame.com/riders /rrankings.asp

http ://www.cyclinghalloffame.com/r aces/historical.asp
Maruska 22.07.2008 19:15
Tudi meni osebno mi je med najljubšimi Armstrong....Predesem zaradi velikih zmag pa tudi zaradi bolezni, ki jo je uspešno premagal......Se pa opravičujem ker sm se mal narobe izrazila. Hotela sem vas vprašat kateri kolesar vam je NAJLJUBŠI. :D
sernk 22.07.2008 19:18
ZABEL ker pa drug edini k je vstrajn pa tud če ne zmaga pa proba pa edn bolših šprinterjov na svetu 8) 8) 8) No ja kr veliki šprintersi dvojček Zabel-Petacchi 8) 8)
Zgubich 22.07.2008 20:35
trenutno so najboljši do sedaj 3-kolesarji. e.merx-indurajn-armstrong lens-pri nas TEKAVEC :roll:
bodoča 22.07.2008 20:53
Grampy, Fausto,Areh, Truplek, Daks in jst ...pogojno še Sodrovc in Lukkka...ja, ta tud! :mrgreen: :mrgreen:

aja, pa vrstni red je naključen, da ne bo pomote! :!:
Armstrong3 22.07.2008 21:10
Lance je najbolši to ni dileme!!! Vsaj za mene!
bodoča 22.07.2008 21:34
Armstrong3 je napisal:
Lance je najbolši to ni dileme!!! Vsaj za mene!

tega jst recimo zate ne bi nikol uganla...drgač pa, men tud... ;)
KAVITATOR+ 22.07.2008 21:36
Jens Voight!..ta je care :P
Steel 22.07.2008 22:06
KAVITATOR+ je napisal:
Jens Voight!..ta je care :P
Res dober vleče ni kej ampak armstrong je pa zakon.
lukkka 22.07.2008 22:33
Najprej mora imeti poleg rezultatov srce in biti človek.

Armstrong je AS - biti toliko dolgo šampijon, ko vsako leto vsi, ki štartajo ciljajo samo na to, da te bodo premagal... ni lahko zmagovati leto za letom. In ko gre človek v "penzijo" ti odlaufa maraton v 2:45 - večina tekačev ga NIKOLI ne bo odlaufala v 3 urah.

Robič je ena mašina, ki kaže do kam seže človeška vztrajnost, moč, vzdržjivost in odločenost. Primer nekoga, ki nikoli ne odneha, ker ve zakaj se bori.

In poleg njega še Baloh - da človek zmore zvozit toliko in s takim tempom, ob vseh rednih obveznosti vseh navadnih smrtnikov, ni mačji kašelj in je že samo po sebi dosežek.

Potem bi jih pa lahko še našteval... Ajda Opeka, Fredi Virag, Ale Jet, Smrekar, Luzner, Horvat, Poce, Blaž85, Slavko... bodoča je v vzponu ... in še in še
Maruska 22.07.2008 22:59
Kateri vam je pa iz Slovenije najboljši? Jaz jih mam že veliko zbranih....
podgora 23.07.2008 03:17
Lance je zakon...ker so me njegovi nastopi prilepili pred TV in ker je odbil vsa polena ki so mu jih metali pod nogami...pa postopek treninga je bil med najbolj sistematičnimi med vsemi....

Od naših pa Valjavec...ko bi mu vsaj letos uspelo pokazati kaj zmore...pa Špilak ker so ga žejnega čez vodo pelal...
ZEBRA 23.07.2008 06:01
Maruska je napisal:
Kateri vam je pa iz Slovenije najboljši? Jaz jih mam že veliko zbranih....

Sandi Papež,27 naslovov državnega prvaka
areh 23.07.2008 06:29
Slika mojega najljubšega kolesarja je v mojem avatarju.
lpA
slavko 23.07.2008 06:34
Lance Armstrong . 8) Aja pa Jure Robič od naših ! Čeprav gre za dva različna kolesarja toda , ta dva sta mi najboljša.
Zakaj Armstrong , odgovor se nahaja na : http://www.slavko.mojforu m.si/slavko-about129.html
copi 23.07.2008 06:55
tujina moški-L.Armstrong(7 zmag tdf pa nikoli ga niso dobili)
Slovenija moški-J Robič(on je res iron)
tujina ženske-G.R Dahle(rezultati povedo svoje)
Slovenija ženske(odločitev teška)-Tanja Žakelj(rezultati povedo svoje zaslužila bi si tudi OI)
an_že 23.07.2008 09:05
men osebno contador
Il Pirata 23.07.2008 09:09
Marco Pantani!
Če ne bi bilo sumljive dopinške afere okoli njega, Lance Armstrong nikoli nebi zmagal Toura!!!
blaz 23.07.2008 09:27
Il Pirata je napisal:
Marco Pantani!
Če ne bi bilo sumljive dopinške afere okoli njega, Lance Armstrong nikoli nebi zmagal Toura!!!

Nimam navade se vmeševa v take "pereče" teme, ker ima vsak svoje razloge za svojo zvezdo. Ampak tale izjava je pa kar malo smešna.

No, če že smetim potem bom zapisal tudi nekaj imen

Tujina: Lance Armstrong in da ne bo samo "cesta", Julien Absalon in Thomas Frischknecht
Ženske: Gunn Rita Dhale Flesja

Slovenija: Brajkovič,Špilak,Valjavec, Vrečer, Golčer, Jure Robič, Marko Baloh in ne nazadanje Miran Cvet.
Človek, ki še trenutno drži najboljšo moško uverstitev v svetovnem pokalu in udeležbo na OI v disciplini kros Primož Štrancar.

Ženske: Tanja Žakelj, Blaža Klemenčič, Tjaša Rutar

Ne morem se odoločit samo za enega :ups:
StaraKost 23.07.2008 09:49
Il Pirata je napisal:
Marco Pantani!

Zanimiva razlaga. Kaj govoriš o dopinški aferi Pantanija ali Armstronga :D .

Kar se tiče rezultatov sem že podal lestvice. Tu je vse jasno tako, da je smešno to kar vi mislite kdo je najboljši na osnovi samo tistih podatkov, ki so vam znani.

Enako velja za SLO lestvico. Očitno poznate rezultate samo aktivnih SLO kolesarjev in prehitro pozabljate na dosežene rezultate neaktivnih..
Truplo 23.07.2008 10:31
:arrow: Ko sta se še "dvobojevala" Armstrong in Ulrich, sem navijal za Nemca, saj je imel podoben slog vožnje, kakor jaz: pedal je obrnil vsake pol ure enkrat, he, he... Ker sedaj tudi sam vem dosti bolje pedalirati, so mi smešni kolesarji na vzponih, kateri se mučijo, mučijo in res obrnejo na vsake pol ure enkrat.

StaraKost dobro gleda na zadevo: več je dosegel Merx, v denarnem smislu pa zagotovo Armstrog, ane. Ampak, to slednje ne moremo primerjati.

Zanimivo lestvico ima Bodoča, hvala, da sem med nomiranci, he, he... Tam glasujem za Grampya, saj me je uspel tako dekoncentrirati, da se več ne prepiram z njim o političnih temah. Zdaj, kakšen kolesar je, pa nimam pojma.

Glede žensk s foruma pa jih res poznam samo nekaj, tu je za sedaj brez konkurence Trmica. Kolikor sem jo jaz spoznal, ni neka avša, ampak kar prijetna sogovornica.
lukkka 23.07.2008 11:26
Žal mi je, da je Ricco padel med smrduhe... mali je res bil taprav in prav všeč mi je bila njegova našpičenost... škoda
Cowboy 23.07.2008 11:33
lukkka je napisal:
Žal mi je, da je Ricco padel med smrduhe... mali je res bil taprav in prav všeč mi je bila njegova našpičenost... škoda

men je bil pa totalno antipatičen....ga ne pogrešam res čisto nič.
KROF1 23.07.2008 12:23
Cowboy, s tem si pa zadel žebljico na glavico 8) !
1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI