TracksBox.net

Domov > Forum > TracksBox.net

TracksBox.net

SORTIRAJ PO:
pingwin 15.10.2008 11:03
Ojla,

na TB-ju se trudimo narediti uvoz treningov iz datotek polarjevih in garminovih naprav. Lepo prosim vse tiste, ki te imate, če nam lahko pomagate tako, da nam pošljete kakšen svoj trening na mail <a href="mailto:info@tracks box.net">info@tracksbo x.net</a>
Mail naj vsebuje:
- datoteko(e) iz vaše naprave
- podatke o napravi
- kakšne senzorje (opcije) imate vključene na poslanem treningu

Hvala vsem, še posebej tistim, ki ste že pošiljali.

P.S.:To temo lahko uporabljate tudi za buge/želje/pohvale/graje itd...
pingwin 17.10.2008 08:17
:arrow:
pingwin 19.10.2008 23:03
:arrow:
Mad_one 20.10.2008 07:49
Saj se trudimo .... ;)
pingwin 11.11.2008 14:47
Ojla,
za vse lastnike polar napravic - od danes naprej lahko na www.tracksbox.net dodajate svoje treninge z uploadom hrm datotek.
Navodila so na prvi strani. Vsi predlogi dobrodošli.
Razvoj strani gre naprej v smeri gps napravic in gps trackov.
Lahko pa dodate tudi fotke svojih karbonskih in aluminjastih konjičkov - pripravljamo še možnost prikaza svojega kolesarskega profila v stilu:
"Pokaži kje kako kaj voziš!"
pingwin 13.11.2008 13:01
:arrow:
Ridik13 17.11.2008 20:20
Ali se bo možno vpisovati tudi tekaške treninge,
saj pozimi kolesarji tudi tečemo :)
pingwin 17.11.2008 21:51
Nekaj razmišljamo v tej smeri, čeprav delamo bolj v smeri kolesarstva. Ko bo dodana še možnost dodajanja gps trackov, bi bilo mogoče smiselno dodati tudi tek, za vse ki tečete z gps napravami. Trenutno ne obljubim nič, saj čeprav se to na prvi pogled ne vidi, cela zadeva vzame obilo časa za razvoj in kolikor tolikor korektno delovanje (vse je treba na miljone načinov preizkusiti, pa še potem ne dela povsod vse :) )

Koliko vas teče in bi to vpisovali + ali uporabljate kakšne naprave za beleženje (katere)?

Sam uporabljam Polar RS800, pri katerem smo že opazili da uprablja stare verzije gpx-ov, ki nam že povzročajo probleme...
Garmin teh problemov nima.
pingwin 17.11.2008 21:52
Mad_one-u pa res hvala za dobro sodelovanje, pomoč in testiranje!
Mad_one 18.11.2008 07:10
Hvala, hvala .... 8) ... mi je kar špeh zrasu .... čeprav se ravno zdaj borim proti temu .... :?
Me pa čudi, da folk ne sodeluje prav preveč - pa tako dobro je zadeva zastavljena .... 8) 8) 8) :!:
Zato jaz raje prevoženo vpisujem na obeh mestih .... kdove, kakšen rezultat mi bo na koncu leta dala samoevidenca ... ;)
pingwin 03.12.2008 18:39
TracksBox nadaljuje s svojim razvojem, v želji, da bi res postal kolesarjev spletni brlog. Dobili smo tudi nekaj namigov, da bi bilo praktično, če bi dodali še možnost beleženja drugih športov. Vsekakor, smo veseli predlogov, na že znanem naslovu <a href="mailto:info@tracks box.net">info@tracksbo x.net</a>, kjer se lahko tudi pritožite, čez morebitne napake. Novosti sta dve:

- po novem lahko top listo izpišete na željeni datum - če bi radi pogledali kdo je bil koliko priden do avgusta, enostavo izberete ustrezen datum (picikl :) )

- možnost pogleda v kolesarjev profil, kjer lahko pogledate nekatere njegove lastnosti, kakor tudi njegove kolesa in še kaj... Do svojega profila pridete, če v kolesarski kartici, pod avatarjem, kliknete na "Moj profil", ali pa kliknete na ime v top listah (na svoje, ali pa imena drugih).

Če bo vse ok, se kmalu javimo s kakšno novo dobroto...

še link do mojega profila za vzorec:
http://www.track sbox.net/profil/3
picikl 13.02.2009 07:46
a se je server podrl, al ste ga ukinli :(
pingwin 13.02.2009 08:06
Se opravičujem :) smo imeli eno štalo - server je nazaj online!
Mad_one 13.02.2009 09:52
PingWin je napisal:
Se opravičujem :) smo imeli eno štalo - server je nazaj online!

Letos boš pa očitno raztural .... šele 13. februar, ti imaš pa že 125 treningov, dobrih 6k km in 60k višincev ... 8O 8O 8O 8)
;) :mrgreen:
pingwin 13.02.2009 10:39
jah, eni smo in :)

ne saj sem že venem drugem postu napisal, da me programer zajebava in je spizdu na smučanje brez popravit.
Bo že :)
Mad_one 13.02.2009 12:35
PingWin je napisal:
... me programer zajebava in je spizdu na smučanje brez popravit.

Menjat. :|
Takle pr men ne bi bil prav dolgo v službi ... ;) :roll:
dennis 26.05.2009 15:54
danes ne delate...? :? :mrgreen:
pingwin 30.06.2009 07:23
Pozdravljeni!
Končno, kot smo obljubili - GPS ture. Vabljeni vsi, na upload GPS tur in seveda tudi, da jih date tudi na uporabo vsem ostalim. Novost je tudi ta, da smo podprli upload garminovih datotek, kot tudi možnost beleženja treningov za več športov. Kolesarji včasih počnemo tudi kaj drugega!? :)

Več na www.tracksbox.net.
T B Team

P.S.: seveda obstaja možnost, da najdete kakšnega hrošča, ali pa imate kakšen konstruktivni predlog :lol: :arrow: mailto:info@tracksbox.net
jeti 30.06.2009 08:04
bravo, vsekakor pa kategorizirajte garmin file in ne vse metati v isti koš. potrebno jih je ločiti po načinu, ali gre za kolesarjenje ali tek, itd....
pingwin 17.07.2009 11:25
:arrow: 8)
castel 17.07.2009 13:25
vsak dan boljše :D
Tux 23.07.2009 10:50
PingWin, nekaj vas dribla tale TracksBox.

1. Če kliknem na pregled mojih treningov, imajo nekateri za 1 dan prezgoden datum. Če pa želim datum takega treninga popraviti, pa ima tam pravilen datum.

2. Pri pregledu Top Cestni mi tekoči mesec prikaže precej manj km, kot sem jih dejansko naredil.
pingwin 23.07.2009 11:31
@Tux

1. gre za zamik "locale" ure, če dodajaš treninge okoli polnoči in ne nastaviš ure treninga - bomo popravili in odpravili bug (napačen prikaz)

2. top cestni ti ne šteje km trenažerja - odštej trenažer od skupno in dobiš top cestni... (trenažer je pač trenažer :) )

lp,
PingWin
Tux 23.07.2009 11:36
Trenažer nima veze. Tisto je narobe izračunano.
Sem šel seštet: julija imam 930km vnešenih treningov, na Top Cestni listi pa mi jih prikaže 569.
pingwin 23.07.2009 12:01
Tux, 4 treninge si vpisoval pod "privzeto kolo", za katerega nimaš potrjene objave (privzeto je namenjeno, da ga editiraš ali pobrišeš - ti si ga pustil in dodal dva svoja picikla) popravi 4 treninge na pravo kolo in dobil boš svoje pravo št. km (lahko ti pošljemo spisek treningov, pri katerih si zgrešil)

lp,
PingWin
Tux 23.07.2009 12:06
PingWin je napisal:
Tux, 4 treninge si vpisoval pod "privzeto kolo", za katerega nimaš potrjene objave (privzeto je namenjeno, da ga editiraš ali pobrišeš - ti si ga pustil in dodal dva svoja picikla) popravi 4 treninge na pravo kolo in dobil boš svoje pravo št. km (lahko ti pošljemo spisek treningov, pri katerih si zgrešil)

lp,
PingWin


Aha, to je fora. Hvala, bom popravil.
ted75 02.08.2009 12:17
Zdravo!
A je kaj narobe s TracksBox , nikakor mi noče naložiti strani?
LP,Tadej
pingwin 02.08.2009 13:32
žal čakamo tehnike siol-a, kateri morajo poštimati centralo... se opravičujem, napaka je bila prijavljena takoj, žal pa so ti tehniki iz slow motion filma...
ted75 02.08.2009 15:13
PingWin je napisal:
žal čakamo tehnike siol-a, kateri morajo poštimati centralo... se opravičujem, napaka je bila prijavljena takoj, žal pa so ti tehniki iz slow motion filma...


Ni panike, samo da ni težava na mojem koncu ;)
Itak pa drugače odlično urejeno! Kar tako naprej!
Mad_one 02.08.2009 16:35
Mater, so hitri tile SIOLovci ... :roll: :evil:
Sicer pa tudi na BCju očitno ne bom prav dolgo, ker je kvaliteta povezave (moje) takšna, da bogpomagaj ... SIOL rulz .... težko čakam na optiko ... :?
1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI