Mnenje o kolesu Leader fox

Domov > Forum > Mnenje o kolesu Leader fox

Mnenje o kolesu Leader fox

SORTIRAJ PO:
jure_2 31.10.2008 17:48
Zanima me mnenje za kolo Leader fox CARBTEC:
Oprema zajema:
Sp. amortizer: Reba
Menjalnika in prestavne ročice: XT
Zavore: Avid Juicy - five
Prednja gonilka: SLX
Platišče: Remerx DHS
Plašči: Schwalbe furious fred
Veriga: KMC Z9200

Cena ~ 1.600 ?

Hvala za mnenja.
hugo 04.11.2008 20:44
Pri nas ni bajka s tk dobro opremo,sploh model 09, in za jurja šesto ,je to zelo dobra izbira ....LP
big.G 28.07.2017 19:56

Bump! 

No, da razčlenimo. :) Danes sem si šel ogledat eno hardtail kolo zame, potem pa je punca našla še nekaj zase. Ni strasten kolesar, na sezono bi naredila nekje cca 1000km, zato za kolo tudi ni pripravljena odšteti veliko denarja. V trgovini, so ji ponudili tole kolo: ....

link: e-shop.leaderfox.com/detailsk lk.aspx?sklk_id=SB93000101

....za 320€. Znamke ne poznam, ampak koliko sem googlal načeloma ni napačna. Velika je okoli 170cm, prodajalec pa ji je priporočal kolo v velikosti 17". Bo to držalo? Kolo ki ga imajo na zalogi je moško in modro/črne barve, barve ženskega modela koles ji niso všeč? Bi znal bit problem, če bi vozila moško kolo? Jaz ga načeloma ne vidim..? Kako je z opremo? Sicer je vse shimano, ampak ta rang opreme mi ni toliko poznan? Kolo se bi uporabljalo večinoma za vožnjo po cesti mogoče kakšen mali del urejene makedamske poti, to pa je načeloma to. Prosim za informacije/pomoč. Hvala, Lp

BANANI 28.07.2017 22:20

Ni ne vem kaj, malo denarja malo muzike... Do trgovine ali pa bifeja na morju bo že zdržal.kul Navedel si neto ceno?

ckr.si. 28.07.2017 22:49
@BANANI:

Ni ne vem kaj, malo denarja malo muzike... Do trgovine ali pa bifeja na morju bo že zdržal.kul Navedel si neto ceno?

Vsaj 6000km bo zdržal. Preračunajte koliko centov je to na kilometer.presenečen

big.G 29.07.2017 09:12
To je bruto cena. Na 320€ imajo znižanega trenutno.
pero-si 29.07.2017 09:33

A to kolo je mogoče 26' ??

malo poglej po kakšnih Giant kolesih, npr. Giant XTC Advanced 29 2 LTD

@jure_2: Zanima me mnenje za kolo Leader fox CARBTEC:
Oprema zajema:
Sp. amortizer: Reba
Menjalnika in prestavne ročice: XT
Zavore: Avid Juicy - five
Prednja gonilka: SLX
Platišče: Remerx DHS
Plašči: Schwalbe furious fred
Veriga: KMC Z9200

Cena ~ 1.600 ?

Hvala za mnenja.

 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI