Intervju s triatlonci in še marsikaj...

Domov > Forum > Intervju s triatlonci in še marsikaj...

Intervju s triatlonci in še marsikaj...

SORTIRAJ PO:
triatlon 01.12.2008 18:19
Preberite si zanimiva intervjuja s triatloncema in še nekaj ostalih zanimivih zadev...

http://www.sr k-celje.si/
josko 01.12.2008 21:55
fantje....kva ste vi za eni kljukci? se nikoli nisem slisal za vas, vi pa boste dirkali na HAWAIIH V KAT. ELITE??? sej se ni 1.4.
to tudi ercu ni ratal, pa je uveljavljen triatlet.

Se opravicujem za smetenje....
Šani 02.12.2008 14:26
josko je napisal:
fantje....kva ste vi za eni kljukci? se nikoli nisem slisal za vas, vi pa boste dirkali na HAWAIIH V KAT. ELITE??? sej se ni 1.4.
to tudi ercu ni ratal, pa je uveljavljen triatlet.

Se opravicujem za smetenje....


Mislim, da še za marsikoga drugega nisi slišal pa je kot amater boljši od erča(ki ga da ne bo pomote nadvse cenim), zato ne vem zakaj tudi ostali ne bi mogli biti boljši.

Samo za zanimivost: Če bi erč odtekel maraton na ironmanu 3.00h in ne 3.30 bi se že velikokrat uvrstil na Havaje med profesionalci. Ker pa vem, da sta oba naša triatlonca to sposobna narediti v naslednjih letih ne vem zakaj nekdo ki ju ne pozna lahko tako negativno piše o njunih sposobnostih.

lp,ŠRK Celje
josko 07.01.2009 13:42
A si sploh kdaj šel ironmana do kraja, da sploh veš , o čem sanjaš Jz nism našu nobenga tvojga časa od ironmana, tko, da verjetn ga sploh nisi štartuPol me pa zanima, boš kr šartu ene kvalifikacije in se kvalificiraumed profiji za Havaje?V zadnjih petih letih al pa še več ni ratal nobenemu slovenskemu uveljavljenem triatloncu, tebi ''rookiju' 9; pa bo?!?!?!? :lol:
Če ti rata, SVAKA TI ČAST.Bomo pa že oktobra al pa prej vidl, kolk je v tvojih izjavah nakladanja in kakšna je realnost.
maticek 07.01.2009 14:28
Josko, a za tale odgovor si rabu cel mesec gruntat?! :mrgreen: Kva bi ti delal na triatlonu, štartal kot Amater, končal kot Master...E, moj Josko, Josko...
kawasaki7030 07.01.2009 16:38
Ha, ha, same rakete.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI