Barjanski krog 2009

Domov > Forum > Barjanski krog 2009

Barjanski krog 2009

SORTIRAJ PO:
armstrong_rules 25.12.2008 18:52
Vsem dosedanjim in bodočim udeleženkam in udeležencem "Barjanke" želim

Mad_one 27.12.2008 12:56
Kdaj štartamo ???? 8) :twisted: :mrgreen: ;)
armstrong_rules 27.12.2008 16:19
Mad_one_ je napisal:
Kdaj štartamo ???? 8) :twisted: :mrgreen: ;)

Čimprej :lol:
puhek 29.12.2008 16:10
js sm že :lol:

drgač vas lovim ob nedelah na Krim.. -->
rešilko1 31.12.2008 18:00
Prjatli iz Barjanke jaz vam bom kar sedaj zaželel
smeha polno v novem letu ki prihaja ker saj veste
kako pravijo smeh je pol zdravja

Sploh ne dvomim da bo v letu ki prihaja naša
runda še kvalitetnejša.

SREČNO
maratonc 10.01.2009 20:06

evo še moje fotke 31,12,2008 ob cca 11h z krima ,mal mrzlo ampak se je splačal :D :arrow:
drugač pa skor redno ,sobota nedelja peš na krim :arrow:
renee 10.01.2009 20:45
neučakanci :evil: :mrgreen: :D

jaz zaenkrat še bolj peš hodim, eventuelno na smučkah ... kolo pa na polno počiva. 8)
puhek 12.01.2009 21:31
vikend bo spet topleji ne bo pod -8 u gorah pomoje :D gremo gremo na gorca pa na krim :D :mrgreen:
maratonc 14.01.2009 20:39
puhek je napisal:
vikend bo spet topleji ne bo pod -8 u gorah pomoje :D gremo gremo na gorca pa na krim :D :mrgreen:

je čist možno da se srečava ;) jest bom šel v nedeljo gor,zjutraj :arrow:
puhek 16.01.2009 15:40
ja no ne bom lih zjutrej gor, ker grem čez pokojišče, rakitna pa pol na krim recmo okol 12:00 če nam predolg spal :P
maratonc 16.01.2009 20:34
puhek je napisal:
ja no ne bom lih zjutrej gor, ker grem čez pokojišče, rakitna pa pol na krim recmo okol 12:00 če nam predolg spal :P

TOLE JE PA LEPA TURCA POZNAM JO SAM JEST GREM GLIH KONTRA ,UČASIH :arrow:
je pa tale klanc iz borovnice na pokojišče za ubit,to mor askor vsak probat da vidš kašn je :evil: ,že dol je problem kaj šele gor :D
puhek 16.01.2009 20:54
a ne ne ... ne grem js iz pokojiša dol na borovnico ... ampak naprej prot cerknici pa pol levo dol u sotesko pa pol tm čez gozd in pridem vn na cesto makedam Cerknica-Rakitna :)
zmaj24 14.02.2009 17:07
Danes sem v grobem prevozil traso Barjanskega kroga - izpustil sem res da glavni del, vzpon na Šentjošt, ampak dobro, ni še čas za to :D . Skratka moj namen v tem postu je bil malo opisati stanje na cesti za tiste, ki se po teh "cestah" še niste letos nič vozili.
Zakaj ceste v narekovaju? Enostavno zato, ker nekaterim delom enostavno ne gre več reči cesta, ampak recimo... ne vem če sploh obstaja izraz za tako stanje :roll: ? No dejasnko je letos zima pustila velik pečat za sabo, tako da bo treba na nekaterih delih mogoče malo pustit zaveterje in se znajti vsak po svoje.
Te poškodbe so najbolj napredovale v prvem delu kroga, se pravi od Podpeči pa do Vrhnike.
Najhuje je ponekod kjer so nastale do 15cm globoke luknje (in ne pretiravam), pa potem razpoke, ki so bile že prej, ampak sedaj so dejansko čez celo cesto, le na sredini je za odtenek bolje. Robovi cest (v širini dobrega metra) so živa katastrofa in še in še.
Od Horjula naprej pa stanje ostaja približno tako kot je bilo - znosno :lol: .
Sicer pa se vseeno mogoče kaj vidimo letos na Barjanski rundi, če bo le čas!

PS: Bom kar tule izkoristil ker je v neposredni bližini Barjanke. Nekako tako stanje pa recimo pomnoženo z dva, je na relaciji Tomišelj - Jezero, samo s to razliko od lani, da so postavili tablo, ki opozarja na slabo cesto :lol: . Pa se v to smer še da, v nasprotni pa je vožnja odsvetovana, če vam kolo vsaj kaj pomeni! :|
one too many 14.02.2009 17:20
Sam sem ta teden isto vozu po Barju (bi lah šla skupi pa ni klepetalnice!).
Dodal bi še odsek Iška vas - Tomišelj. Tud grozna cesta.
Jah, sej če si sam še gre. Kaj bo pa pomladi na rundi bomo pa takrat vidl.
Joc 14.02.2009 17:23
Tudi jaz sem bil danes na barjanki, v kontra smeri. Ceste so take kot po vsaki zimi luknjaste. Ker ni veliko prometa, se pač vozi bolj po sredini. Od Ljubljane pa do Borovnice je cesta dokaj v redu. Cesta na relaciji Borovnica - Podpeč je slaba oziroma še slabša kot lani. Relacija Jezero - Tomišelj je enaka kot lani. Na nekaterih odsekih je treba bolj po sredini pa gre (možen je obvoz čez Podkraj). Je pa res, da bi se cestarji lahko bolj potrudili in vsaj za silo zakrpali luknje, ki niso od letošnje zime, že prejšnje leto.
zmaj24 14.02.2009 18:49
Ah vsako tako krpanje lukenj zadevo samo še poslabša. Dokler se zadeva v celoti ne preplasti, bo tako kot je ali pa še slabše, namreč nekatere poškodbe bodo šele dobro nastale z malo močnejšo otoplitvijo. Še tist preostanek asfalta bo popokal, tako da dejansko v poštev pride samo v celoti na novo preplastit, ampak tega ne bomo dočakal še ohoho let. Bo treba malo na teh občinah povprašat kako in kaj mislijo s takimi cestami. Najbrž nič!
armstrong_rules 14.02.2009 20:43
Kakšen interesent za jutri, na primer ob 14.00 v Podpeči na standardnem mestu pred Merkatorjem? Tam bom samo v primeru, da se zmenimo tu na forumu, sicer grem takoj v hribe.

LP,
Dušan
armstrong_rules 15.02.2009 09:20
armstrong_rules je napisal:
Kakšen interesent za jutri, na primer ob 14.00 v Podpeči na standardnem mestu pred Merkatorjem? Tam bom samo v primeru, da se zmenimo tu na forumu, sicer grem takoj v hribe.

LP,
Dušan

:arrow:
puhek 15.02.2009 11:33
pridem : ) nimam nič za delat :) daj javi na 040 646 188

LP Miha
armstrong_rules 15.02.2009 12:08
Izgleda, da sva s Puhkom edina kandidata, zato greva že malo prej in sicer štartava ob 13.05 ispred Mantove na Vrhniki v smeri proti Podpeči na Rakitno.

Krziski, sva se midva danes dopoldne okrog 11.00 ure srečala blizu Horjula?
krziski 15.02.2009 18:45
U škoda da nisem prej videl tega...
Ja sem bil jaz pa vas nisem prepoznal... Sem jo šibal čez Smrečje v Žiri pa čez Lučine nazaj... Pa drugič...
armstrong_rules 15.02.2009 19:09
krziski je napisal:
U škoda da nisem prej videl tega...
Ja sem bil jaz pa vas nisem prepoznal... Sem jo šibal čez Smrečje v Žiri pa čez Lučine nazaj... Pa drugič...

Ja, v faco smo v teh zimskih razmerah praktično neprepoznavni; jaz sem te prepoznal po biciklu ;) .

Drugače pa sva s Puhkom prevozila skoraj celotno kontra-Barjanko, izpustila sva le Šentjošt. Rakitna in še dober kilometer naprej do prelaza pa tudi nekaj šteje 8) ;) .

Martin, kdaj boste na vašem koncu asvaltirali še tiste 3-4 km makadama proti Cerknici? Potem lahko takoj začnemo še z novo rundo, katere se je že v naprej prijelo ime "MEDVEDOVA RUNDA" ;) .
maratonc 19.02.2009 20:27
no armstrong rules ;) --- dons je blo uredu nisva mela gužve na cesti,kr urdu sicer okrog nule ampaakkkk :arrow: gremo naprej,
armstrong_rules 19.02.2009 20:30
maratonc je napisal:
no armstrong rules ;) --- dons je blo uredu nisva mela gužve na cesti,kr urdu sicer okrog nule ampaakkkk :arrow: gremo naprej,

Se mi je zdel, da si bil ti ;) . Ja, gremo naprej :D .
JakaKk6933 28.02.2009 19:41
Sem danes prevozil večino barjanke, tudi zato, da vidim če je cesta Podpeč-Borovnica-Vrhnika (v tej smeri) res tako zelo uničena. Kontra smer me niti ne zanima. :D Pa se mi ni zdelo nič posebnega (sem pričakoval preveč), takšna kot lansko leto, mogoče kakšna luknja in razpoka več na predelih, ki so že bili v slabšem stanju. Tako da barjanska runda ni ogrožena.

Lahko, da so jih v dveh tednih že popravili, samo kakšnih popravil niti nisem zasledil.

Kdaj letos torej začnemo? :twisted:
Foxy lady 01.03.2009 13:31
Hundey je napisal:
Kdaj letos torej začnemo? :twisted:

Letos smo vas pa punce prehitele. 8) :twisted:
Mad_one 02.03.2009 08:09
Hundey je napisal:
Lahko, da so jih v dveh tednih že popravili, samo kakšnih popravil niti nisem zasledil.

V soboto sem se s počasnejšim tempom peljal do Borovnice in nazaj .... na par mestih so prav hinavske luknje z ostrimi robovi ... če bo kdo zavozil v kako takšno, je (vsaj) defekt neizbežen ... :evil:
Se bo treba malček raztegnit in ful kazat ... :!:
JakaKk6933 02.03.2009 21:39
A je samo nekaj mest, pa še ta so že od prej problematična. Pač so sedaj še malo več. Glede na napisano sem pričakoval razrito cesto, ne le za odtenek bolj poškodovano, kot je bila. :D
Bo pa leva kolona še bolj popularna kot je že bila...

Foxy lady: Tudi ve morate biti enkrat prve. 8)
zmaj24 02.03.2009 21:52
No sej pojem razrit si lahko vsak po svoje intepretira, tako da zame je taka cesta kar solidno razrita ja! :lol: Tako to pride, če maš malo bolj švoh kolo, ki spušča čudne glasove ob stiku s to čudovito podlago. :mrgreen:
Drugače pa ni bil moj namen zadnjič nikogar prestrašit, samo opozorit na mogoče malo slabše stanje ceste. In še manj zaradi tega koga odvrnit od udejstvovanja na Barjanki! Navali narode! :D
one too many 02.03.2009 22:50
Kdaj bomo začel?
1 2 3 ... 34
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI