lep dan :P

Domov > Forum > lep dan :P

lep dan :P

SORTIRAJ PO:
porto 09.02.2009 14:17
no danes je pa res lep dan, in sem ga seveda izkoristil za kolesarjenje.. Kako pa vi prezivljate ta soncen dan ... Sel sem od ljubljane do šinkovga turna- vodice- zavrh- pa nazaj v lj :P
se ena slikca :P:P

slavko 09.02.2009 14:19
Rvno zdejle grem na bicikel. :mrgreen: Dopoldan pač služba. :ups: Tole traso pa poznam.
Denny 09.02.2009 14:57
porto je napisal:
.... Kako pa vi prezivljate ta soncen dan ... ..

kako eni uzivajo...In je prav je tako. Eni pa delamo, jaz še ene 3-4 ure pa finito in gas domov :)
tomy 09.02.2009 15:29
slavko je napisal:
Rvno zdejle grem na bicikel. :mrgreen: Dopoldan pač služba

A taki šihti do 14 sploh še obstajajo?? :mrgreen: Al kako?
scottscale 09.02.2009 15:48
jebeš lepo vreme.... ko je lepo moraš preveč trenirat :ups:
mirsika 09.02.2009 16:02
Tudi sem jaz izkoristil tako lep dan za kolesarjenje sem naredil 30 km celje arja vas -pirešica- grmovje
lopata ostrožno celje teharje -celje :D :D :D
porto 09.02.2009 16:27
scottscale je napisal:
jebeš lepo vreme.... ko je lepo moraš preveč trenirat :ups:

heh treniras pac kolkr ti pase :P
jutri bo baje spet sneg. upam da se vremenarji motijo
one too many 09.02.2009 17:43
Sam sem dons podobno naredu. Lj-Podpeč-Vrhnika-Bevke-Lj. Me je pa presenetil, da je Barje poplavljeno. Pravzaprav sem ga prvič videl takega.
slavko 09.02.2009 18:19
tomy je napisal:
slavko je napisal:
Rvno zdejle grem na bicikel. :mrgreen: Dopoldan pač služba

A taki šihti do 14 sploh še obstajajo?? :mrgreen: Al kako?
Obstajajio obstajajo, pa še dlje tut. :ups: Kolk pa ti na dan delaš? :lol:
KAVITATOR+ 09.02.2009 18:43
UČER ŠEFU REKU DA ME NE BO IN DONS JE BLO SONČNIH 4H ,102KM,1250VIŠINCU
puhek 09.02.2009 19:25
supr dan : )
Dons je bla fantastika ja... :D
tomy 09.02.2009 20:55
slavko je napisal:
Kolk pa ti na dan delaš? :lol:

V temi grem, v temi pridem domov! :evil:
porto 09.02.2009 22:29
jst nisem iz lj pa ne poznam dost poti , a bi mi lahk kdo povedal k da razlaga enmu madzaru kako se odpelje Lj-Podpeč-Vrhnika-Bevke-Lj?
>
tista severna mi gre mal na jetra

hvala
ZigaK 10.02.2009 07:51
Tedd kezdődik Ljubljanában a Hosszú-híd, a kivitel az autópálya-Ljubljana-Vic. (Ha hozza az elkerülő és semaforiziranem a kereszteződésnél balra a jobb oldalán az út Trieste nyilvános parkoló). Indítsa el az útját, hogy a kereszteződésekben, ahol a podvozu után megy a vasút, és néhány száz méterre csatlakozik PST. Nem ismert a homokos útját memóriák és tovarištva, amelynek teljes hossza mintegy 33 km-re a 60. év. Határos a zöld fa, memória ital, padok, kosarak gyűjtésére, jelölés és más berendezések. A templom Sv. Simon és Júdás temető Highlights és fordulj balra. A mintegy 1200 m után nadvozu több az autópálya. A nadvoza van egy szép Tekintettel a Graščino Bokalci. Dobrova módja, ha a körforgalom útkereszteződés az egész bal Horjul. Jobb az emelkedő uralkodik Nővérek Mária kolostor és templom zarándoklat a Nagyboldogasszony Mária. Miután a völgyben Horjulščica elhalad aszfaltúton elmúlt Brezij, Podolnica és Zaklanca a Horjul. A kereszteződésnél balra át a Nagy Ligojna és Vrhnika. Van egy csomó kisebb az emelkedés és süllyedés elleni Ligojno Vrhnika. Miután a gépet, mint a laktanyában, és egy új általános iskola a központja Vrhnika. Cankarjeva kívül az emlékmű és a műemlék házak ebben a falu tőkehal több érdekes történelmi épületek és műemlékek.
porto 10.02.2009 07:53
ZigaK je napisal:
Tedd kezdődik Ljubljanában a Hosszú-híd, a kivitel az autópálya-Ljubljana-Vic. (Ha hozza az elkerülő és semaforiziranem a kereszteződésnél balra a jobb oldalán az út Trieste nyilvános parkoló). Indítsa el az útját, hogy a kereszteződésekben, ahol a podvozu után megy a vasút, és néhány száz méterre csatlakozik PST. Nem ismert a homokos útját memóriák és tovarištva, amelynek teljes hossza mintegy 33 km-re a 60. év. Határos a zöld fa, memória ital, padok, kosarak gyűjtésére, jelölés és más berendezések. A templom Sv. Simon és Júdás temető Highlights és fordulj balra. A mintegy 1200 m után nadvozu több az autópálya. A nadvoza van egy szép Tekintettel a Graščino Bokalci. Dobrova módja, ha a körforgalom útkereszteződés az egész bal Horjul. Jobb az emelkedő uralkodik Nővérek Mária kolostor és templom zarándoklat a Nagyboldogasszony Mária. Miután a völgyben Horjulščica elhalad aszfaltúton elmúlt Brezij, Podolnica és Zaklanca a Horjul. A kereszteződésnél balra át a Nagy Ligojna és Vrhnika. Van egy csomó kisebb az emelkedés és süllyedés elleni Ligojno Vrhnika. Miután a gépet, mint a laktanyában, és egy új általános iskola a központja Vrhnika. Cankarjeva kívül az emlékmű és a műemlék házak ebben a falu tőkehal több érdekes történelmi épületek és műemlékek.

rofl omfg nism mislu dobesedno :P zdej ne stekam pa res nic :P hehehehe
DusanK 10.02.2009 09:00
Lep opis, ZigaK !
@porto, za začetek uporabi guglov translate.
Jezik zaštekaj sam.
ZigaK 10.02.2009 09:05
Poizkusi s temle: http://geopedia.si/
Mad_one 10.02.2009 12:31
DusanK je napisal:
Lep opis, ZigaK !
@porto, za začetek uporabi guglov translate.
Jezik zaštekaj sam.

Bravo, Žiga .... fora tedna ... 8) me pa prav zanima, kaj bi guglov translator iz tega nazaj v slovenštino prevedu ... :roll: 8O :mrgreen:
jo-jo 10.02.2009 14:07
:lol: :lol: :lol:
To je bilo dobro ! Res ste zanimivi :mrgreen: Nem tudum .... Lahko bi pa Truplek kaj pomagal pri prevodu .... :?
porto 10.02.2009 17:17
ah nebom se s tem matral ker mi jezik ni niti malo blizu, ne stekam ama nista...
Skalaš 10.02.2009 17:30
tomy je napisal:
slavko je napisal:
Kolk pa ti na dan delaš? :lol:

V temi grem, v temi pridem domov! :evil:

Dokler še imamo kej za delat... ;) jap :mrgreen:
Lp
slavko 10.02.2009 17:59
Če bo šlo takole naprej (recesija), bomo kmal lahko samo še kolesarili, kajti časa bo res veliko. :lol: :lol:
DANGER WOLF 10.02.2009 18:20
slavko je napisal:
Če bo šlo takole naprej (recesija), bomo kmal lahko samo še kolesarili, kajti časa bo res veliko. :lol: :lol:

Slavko, se strinjam
slavko 14.02.2009 15:07
Kolesarski potep pod Lubnikom

>Danes sem prevozil delček trase, po kateri sem hodil v janurju. Tu čez sem šel takrat, ko sem se iz Lubnika spustil v Škofjo Loko. Današnja smer: Škofja Loka-Vincarje-Pod Starim Gradom-Gabrovo-Lovrenška gora-Zminec-Škofja Loka-Kranj. Trasa je bil dolga 37km, in vmes je bilo nekaj hoje, pa tudi teka. Na vrh gore sem kar tekel, saj sem bicikel pustil pri cerkvici. Moram pa reči da je bil moj namen tudi znova obiskati Stari grad, toda kot sem kaj kmalu ugotovil sem ga zgrešil. Kajti takrat ko sem imel pohod na Lubnik, je vse izgledalo drugače, saj je bilo dosti snega. Danes mi je vse delovalo drugače, tako da bom grad naslednjič s kolesom, osvojil, kar iz Podlubnika. Tam natančno vem kako se pride iz tiste asfaltne ceste na grad, in ga ni mogoče zgrešiti. :P Torej tale turca je bila kar dobra, pa še vreme je bilo prekrasno. Veliko je bilo tudi blata, pa tudi pomrznjenega snega. Še nekaj fotk. :P

1.Takole izgleda kolovoz iz Vincarji proti vrhu. Tukaj sem velik del moral prehoditi. 2.Pogled proti Škofji Loki. 3. Pogled proti Šmarni gori.
>
> >
I n končno moj cilj, Lovrenška gora.

Omarca za katero sem sprva mislil da je električna. :oops: :lol: :lol: Notri nas čaka celo ( štampalne ). :lol: In še prijazna škotska ovčarka ki se mi je pustila malo pocrkljati. No tista na dveh nogah se ni vdala mojim čarom. :twisted: :lol: :lol: :lol:
>
I n tokrat sem ugotovil, da znajo biti tudi živali, izjemno fotogenične. Z tem plazilcom, sem se ukvarjal nekje petnajst minut. Kar naprej se mi je skrival po prag pred vhodom v cerkvijo, in se zopet nastavljal sončnim žarkom. Skratka bilo je zelo težko narediti solidno fotografijo, saj je žival zelo radovedna pa tudi plašljiva.
>
>Škoda ker mi na zadnji fotografiji ni uspelo ujeti tudi celoten rep, ker potem bi bila fotka sijajna. :D Aja pa tole je bila najverjetneje zadnja vožnja po makedamu, vsaj takšnem kot je bil danes, s tem kolesom. Torej še zadnjič sem z njim užival v divjem spustu. Kajti na spustu do Zminca, sem ga dobesedno spustil iz vajeti. :P :lol:
porto 15.02.2009 20:33
nice opis... jst grem ju3 mal na bike.. upam da bo toplo.. kaj kej pravijo vremenarji??
ima kdo kak predlog kam bi se lahko slo.. sem pa iz ljubljane(siska) pa tam do 100km?

bi pa se nekaj vprasal.. moje kolo je velikosti L a mi lahko kdo pove katera stevilka je to ? moja velikost je 184cm..
slavko 16.02.2009 12:09
Kar se tiče kolesarskih turc, jih je kar nekaj tudi tukaj na mojem forumu. Tako da ziher se bo kaj našlo zate. Sicer grem pa v soboto v Polhograjsko hribovje, in se mi lahk pridružiš. Seveda me pa zanima če imaš gorca, čeprav je veliko tudi asfaltnih poti. To je zelo blizu Ljubljane, in možnosti je cel kup. :D

http://www.slavko.moj forum.si/slavko-about92.html
porto 16.02.2009 13:37
slavko hvala za povabilo samo zal cez vikende delam ker sem student pa grem domou v koper med vikendi tko da ni casa za kolo. bolj med tednom... mam tut gorca.. ce zelis se lahko kdaj zmeniva za kako furco tle okol lj do 100km
slavko 16.02.2009 13:44
Ja pol bo pa res težka. Jest pa med tednom nimam ravno velik očasa, razen kakšno krajšo. Bomo pa potem ko bo topleje, in ko bom kresnil kakšen dopusta, usekal kakšno turco med tednom. Se bomo že kaj zmenili za bližnjo okolico Ljubljane.

No kraqsna turca ki ti jo priporočam je vsekakor Medvode-Katarina-Dobrova- Ljubljana. :P Vseskozi je asfalt.
http://www.slavko.mojfo rum.si/slavko-about92-0-asc-14 4.html

Vidim da si iz Kopra. 8) :P
http://www.slavko.mojfo rum.si/slavko-about423.html >
porto 16.02.2009 14:08
no k bos prsu kej na obalo pa te jst pelem eno tako gozdno :P koper-dragonija - portoroz- pa nazaj cez izolo...
al pa do hrpelj.. tut lepa..
drugace bi pa pohvalu tvoje opise ! zelo lepo opisano, slike in skratka vse kar rabis :P
1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI