Poletovi kolesarski treningi

Domov > Forum > Poletovi kolesarski treningi

Poletovi kolesarski treningi

SORTIRAJ PO:
Caty 06.05.2009 06:51
Zanima me, ali se kdo od vas udeležuje teh četrtkovih treningov? Kako zgledajo? Kakšne so trase?
Že vnaprej vsem hvala za odgovore in lep dan...
peloton 06.05.2009 07:38
Da.Zgledajo dobr, trase odlične.
mito1 06.05.2009 13:54
Gremo ju3 pogledat :D
Caty 06.05.2009 14:27
Daj, prosim, potem malo napiši, kako je bilo.
iverson23 06.05.2009 16:49
Kdaj so? Kje je štart?
andro1 06.05.2009 17:14
Zbor bo vsak četrtek ob 17. uri na parkirišču gostišča Pecelj pri Zalogu (začetek doline Besnice).
Ta podatek še drži kokr vem.
Cowboy 06.05.2009 17:45
Citat:

Poleto vi kolesarski treningi ob četrtkih
Polet (oziroma bolje Poletov neutrudni kolesarski guru Gorazd Penko) v sodelovanju s kolesarskim društvom RADENSKA KD Finančna točka vabi vse Ljubljančane in okoličane, ki bi radi kolesarili pod strokovnim vodstvom, da se vsak četrtek udeležijo skupinskih voženj. Udeležence bodo strokovnjaki iz RADENSKA KD Finančna točka razdelili v različne kakovostne skupine, tako da bo vožnja vsake skupine prilagojena večini sodelujočih. Vsaka skupina bo imela tudi prilagojeno traso glede težavnosti, pa tudi dolžina voženj bo prilagojena glede na telesno pripravljenost udeležencev.

Zbor bo vsak četrtek ob 17. uri na parkirišču gostišča Pecelj pri Zalogu (začetek doline Besnice). Pokrovitelji četrtkovih kolesarskih srečanj so BUTANPLIN, BTC CITY, GARMIN in DM, ki so namenili vsakemu udeležencu tudi izotoničen napitek.

Kolesarjenje je namenjeno odraslim, vendar klub temu: kdor bo brez zaščitne kolesarske čelade, ne bo smel zraven.

Torej: ob četrtkih izide Polet in ob četrtkih boste z njim lahko tudi poganjali pedale!

http://w ww.klubpolet.si/index.php?opti on=com_content&task=view&a mp;id=1275&Itemid=10
mito1 07.05.2009 19:32
Prav prijetno je bilo.Sicer sem malo zamudil,zato sem se pridružil skupini ki je ravno startala.Šlo se je čez Trebeljevo,potem pa proti Šmartnem do konca klanca,potem pa še nazaj.Na klancu se počaka,ta počasne pa Angelčki spodbujajo do vrha.Če koga kaj zanima ,naj pa vpraša :D :D
Rumbler 07.05.2009 20:01
A zato je bilo potem danes toliko kolesarjev v tem koncu...mi lahko potem kdo pove kakšne je tempo, za kakšne vrste kolesarjev je to mišljeno, itd?

Lp
mito1 07.05.2009 20:14
Po ravnem zmeren tempo,povdarek na občutku za vožnjo v skupini z menjavami.Vozi se dva in dva,v klanec pa kuker gre,ta počasne se čaka,vabljeni!!
gruppeto 07.05.2009 20:31
A ni blo lani tudi na gorenjskem neki podobnega.
A so letos že začel?
Caty 07.05.2009 21:12
Jest bi šla še dol, proti Šmartnu, sem pol tik tak doma :D
Sam pol bi morala še nazaj do avta pridet.
Nazaj leti, kaj?
@Mito, hvala, ker si javil, kako je bilo.
Legis 07.05.2009 22:37
Bi lahko kdo označil na zemljevidu kej se nahaja ta gostilna...nikakor je ne najdem.
Caty 08.05.2009 06:33
Legis je napisal:
Bi lahko kdo označil na zemljevidu kej se nahaja ta gostilna...nikakor je ne najdem.

Gostilna Pri peclju je v Podgradu. To je, če greš iz Zaloga proti Lazam po tej ta stari cesti. Je pa točno tam, ko zaviješ pod mostiček proti Besnici in od tam na Trebeljevo.
heni 08.05.2009 07:09
Legis je napisal:

PR PECLJU
mito1 08.05.2009 14:23
Caty je napisal:
Jest bi šla še dol, proti Šmartnu, sem pol tik tak doma :D
Sam pol bi morala še nazaj do avta pridet.
Nazaj leti, kaj?
@Mito, hvala, ker si javil, kako je bilo.
Nazaj kar leti,ja :) :)aja ,pa deklet je bilo precej,zato kar pogumno
drobtinica 22.05.2009 09:47
Živjo! Včeraj sem šla na to rundo, sem prav navdušena, nisem pričakovala toliko kolesarjev, predvsem pa ne toliko žensk kar okrog 15, pa tudi zelo različno pripravljeni, so organizirali 7 skupin in smo vozili res vsak po svojih zmožnostih, nam počasnelam se je pomagalo in čakali so nas na vrhu tako da ne ostaneš sam nekje na koncu, super, priporočam vsem ki najdete čas ob četrtkih in radi vozite v skupinah, pa še naučimo se marsikaj, ker nam Penko in njegovi povejo kaj delamo narobe, oziroma kako voziti da gre lažje :P
LP
drobtinica 22.05.2009 09:49
Živjo! Včeraj sem šla na to rundo, sem prav navdušena, nisem pričakovala toliko kolesarjev, predvsem pa ne toliko žensk kar okrog 15, pa tudi zelo različno pripravljeni, so organizirali 7 skupin in smo vozili res vsak po svojih zmožnostih, nam počasnelam se je pomagalo in čakali so nas na vrhu tako da ne ostaneš sam nekje na koncu, super, priporočam vsem ki najdete čas ob četrtkih in radi vozite v skupinah, pa še naučimo se marsikaj, ker nam Penko in njegovi povejo kaj delamo narobe, oziroma kako voziti da gre lažje :P
LP
drobtinica 22.05.2009 09:49
LP
mravla 22.05.2009 09:50
a lahko še tle poveste kako vozit ,da gre lažje? ;)
1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI