13. Kolesarski maraton občine Tišina - 24.5.2009

Domov > Forum > 13. Kolesarski maraton občine Tišina - 24.5.2009

13. Kolesarski maraton občine Tišina - 24.5.2009

SORTIRAJ PO:
casagrande 10.05.2009 14:43
Letos bo maraton v nedeljo, 24.5.2009.

Zgibanka in spletna prijava sta dosegljivi tukaj:

http://www.kktropovci.com
april 11.05.2009 18:12
Pridem, kot skoraj vedno zadnja leta :lol:
migaj 11.05.2009 19:47
tudi jaz
mark69 11.05.2009 20:26
Se vidmo
MajklNajt 12.05.2009 09:44
Jaz tud pridem, pa šuci-muci tud :D
Truplo 12.05.2009 09:52
Upam, da se s kom dobim na koncu na kakšnem pivu. Na tem čudovitem maratonu sicer ne bom sodeloval (pač moja odločitev, da praktično maratonov več ne vozim), bom pa še v temi krenil na en dolgi trening in pozneje prišel okrog enih malce v Tropovce. Tako tudi letos verjetno mojih slik ne bo!

Lepo vozite, varno, pametno in se živi in zdravi vrnite v domače kraje!
porto 12.05.2009 09:55
ta maraton je tko dobro opisan da jst se zdej nevem ne kje je to ne nc.. tam na uni strani je za se usrat narejeno.. al sm jst tolk blesav al je stran cudna.. ne najdem nc o maratonu... sam prijave..

PS: najdu.. sm jst blesav.
Truplo 12.05.2009 09:58
porto je napisal:
ta maraton je tko dobro opisan da jst se zdej nevem ne kje je to ne nc.. tam na uni strani je za se usrat narejeno.. al sm jst tolk blesav al je stran cudna.. ne najdem nc o maratonu... sam prijave..

Klikni razpis, je gor zgibanka, čeprav se strinjam, da bi bilo bolje, da jo kdo prepiše.
porto 12.05.2009 09:59
Truplek je napisal:
porto je napisal:

Klikni razpis, je gor zgibanka, čeprav se strinjam, da bi bilo bolje, da jo kdo prepiše.

sm najdu :P je cudno k je zgibanka komaj vidna ko kliknes na prijavo... amm bi sel samo je predalec zame iz ljubljane do murske sobote....
Truplo 12.05.2009 10:02
porto je napisal:
Truplek je napisal:
porto je napisal:

sm najdu :P je cudno k je zgibanka komaj vidna ko kliknes na prijavo... amm bi sel samo je predalec zame iz ljubljane do murske sobote....

Glede razdalje se strinjam, vendar tudi upoštevaj, da je to lep maraton, dobro organiziran, trasa ni težka in da boš našel prijetno družbo, kar tudi šteje. Če prideš, me pocukaj in greva na pivo. Več ne bom, ker bom še kriv, da delam reklamo.

Aja, pa avtocesto tudi imamo! :mrgreen:
_darko_ 12.05.2009 19:13
Kolk je iz Ljubljane do Tišine?
2 uri vožnje?
Truplo 12.05.2009 19:20
_darko_ je napisal:
Kolk je iz Ljubljane do Tišine?
2 uri vožnje?

Po avtocesti je iz Ljubljane do Sobote reci, piši enih 180 km... Zdaj, koliko divjaš, je tvoj problem.

Jaz bi se peljal po avtocesti do Sobote in nato cca. 7 km nazaj do Petanjec. Lahko se gre tudi dol pri Vučji vasi, do Radenec je eno 5, 6 km in nato preko Mure do Petanjec cca. 3 km...
_darko_ 12.05.2009 19:29
Ja recimo grem do radencev po pa s kolesom do Tišine,da mal podalšam .
Torej je to nekako pod uco pa pol vožnje.Ni hudega:),čr praviš da je lep maratonček.
morison 12.05.2009 19:41
Truplek je napisal:
Upam, da se s kom dobim na koncu na kakšnem pivu. Na tem čudovitem maratonu sicer ne bom sodeloval (pač moja odločitev, da praktično maratonov več ne vozim), bom pa še v temi krenil na en dolgi trening in pozneje prišel okrog enih malce v Tropovce. Tako tudi letos verjetno mojih slik ne bo!

Lepo vozite, varno, pametno in se živi in zdravi vrnite v domače kraje!

Če se še spomniš sva lani še fajn potegnila po maratonu z kolesi domov in vmes še na pivo. :lol:
Če se strinjaš lahko letos ponoviva vajo. ;)
Truplo 12.05.2009 19:42
_darko_ je napisal:
Torej je to nekako pod uco pa pol vožnje.Ni hudega:),čr praviš da je lep maratonček.

Nisem ravno čisto razumel, kaj si napisal, vendar mislim, da je takole: se boš peljal (oz. si se že kaj vozil) do Radencev in nato samo podaljšaš do Tišine (3 km). Maratonček je dokaj lep, potrudijo se pri organizaciji, v začetku je trasa smrtno ubitačna, slaba cesta, vendar te tam vodilno vozilo itak drži na vajetih... In tako, in tako....
faza 12.05.2009 19:55
Sem že pocahnil datum na kalendarju :mrgreen:
TRUPLEK, še vreme naroči, pa se ziher vidimo ;) :P
_darko_ 12.05.2009 19:55
Truplek je napisal:
_darko_ je napisal:

Nisem ravno čisto razumel, kaj si napisal, vendar mislim, da je takole: se boš peljal (oz. si se že kaj vozil) do Radencev in nato samo podaljšaš do Tišine (3 km). Maratonček je dokaj lep, potrudijo se pri organizaciji, v začetku je trasa smrtno ubitačna, slaba cesta, vendar te tam vodilno vozilo itak drži na vajetih... In tako, in tako....

Hvala!
Mal nerazumlivo se napisal res.
Truplo 12.05.2009 20:24
Ker sem bil lani fotograf, bom začel malce lepiti slike od lani. Upam, da organizator ne bo jezen zaradi tega.

Za začetek stari znanec s foruma:

Truplo 12.05.2009 20:26
In takole štartajo, vizuelno izgeda, da je kolesarjev malo zaradi kota snemanja, vendar verjemite, jih je dosti več, kakor izgleda:

franklin 13.05.2009 12:21
V Tropovcih vedno naredijo lep in dobro organiziran maraton. Pridemo letos spet. :D
se vidimo..
_darko_ 13.05.2009 12:25
Truplek je napisal:
In takole štartajo, vizuelno izgeda, da je kolesarjev malo zaradi kota snemanja, vendar verjemite, jih je dosti več, kakor izgleda:

Z animivo!
Slovenska zastava na avtu!
Res lepa gesta vredna spoštovanja :D
Truplo 13.05.2009 13:03
No, tudi v Prekmurju vemo, kakšna je naša zastava in jo temu primerno spoštujemo.

Še slikice: delala se je tudi reklama oz. obesil plakat za maraton v Kamniku, delile so se zloženke:

Mrtvo hladno resni Merlin z družico in v bicikel.com dresu:

"Osa ma" je stari znanec maratov ob obeh bregovih Mure:

_darko_ 13.05.2009 13:08
Tega, da ne veste kakšna je zastava nisem napisu oziroma mislu.
Sam tako malkrat se izobesi to našo zastavo,žal :D

Lepa slika!
Bravo organizatorji!
Truplo 13.05.2009 14:16
Če ti je tako všeč, evo še:

>
pingwin 13.05.2009 14:59
a kdo ve višince prog (rabim za TB)?

a se splača iz Kamnika vozit tja za 56km maratona?
faza 13.05.2009 15:26
PingWin je napisal:
a kdo ve višince prog (rabim za TB)?

a se splača iz Kamnika vozit tja za 56km maratona?

SE :P :P
Pol se pa greš še mal namočit ;)
Aja, pa Trupleku boš lahko roko stisnil :P
galoper 13.05.2009 15:29
PingWin<--- Relativni odnos tvojih vrednot ti pove kaj se splača. Lahko pelješ tudi dva kroga ali več, odvisno koga boš srečal. Meni srečanje pomeni več kot vožnja iz LJ.
Truplo 13.05.2009 16:46
galoper je napisal:
PingWin<-- - Relativni odnos tvojih vrednot ti pove kaj se splača. Lahko pelješ tudi dva kroga ali več, odvisno koga boš srečal. Meni srečanje pomeni več kot vožnja iz LJ.

Glede druženja: malce se posedi, kakor vsepovsod:

Ogled maratona se omogoči tudi naslednikom, a:

Pa tudi "press" je prisoten, he, he:

jo-jo 13.05.2009 17:05
Bom še jaz enega iz 2006 prilimal ... ;)
http://video.google.co. uk/videoplay?docid=-1255435206 69622713
CAMPY 13.05.2009 17:22
jo-jo je napisal:
Bom še jaz enega iz 2006 prilimal ... ;)
http://video.google.co. uk/videoplay?docid=-1255435206 69622713

Ta je pa že izpred 100 let hehe ;) Kaj je JOjo kdaj gremo na kakšnega bolj umirjenega? :roll:
1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI