CRAFT

CRAFT

SORTIRAJ PO:
jernejjernej 25.07.2009 17:21
lp

Mogoče kdo ve kateri model CRAFT-a( hlače in majica) uporablja ekipa Saxo Bank-a in ali je to top model crafta ali ne. Nikjer ne najdem podatka.

Hvala
wawer 25.07.2009 17:24
Mogoče bo tule kej za tebe. Maš dres spodaj pa so še hlače. Cena je kar žepu prijazna si bom še sam šel tole pogledat. Lp

http://www.promonta na.si/spletna-trgovina/izdelek /2821/saxo_bank_bike_majica_kr _rokav/
jernejjernej 25.07.2009 17:34
LP.

Pogledal hvala.

Zanima pa me katere model craftovih hlač je to.

J.
lukapet 03.08.2010 18:43
Zanima me mnenje za kolesarske hlače od Craft: http://www.promontana.si/ spletna-trgovina/izdelek/4465/ elite_bike_attack_bib_hlace_kr atke/

Prvotna cena je bila kar visoka, znižana pa je bolj dostopna, zanima me, če ima kdo kaj izkušnje z njihovimi izdelki ali se splača nabavit.
IZO 03.08.2010 19:18
Craftovi izdelki so v slo načeloma cenejši, kot v tujini! Roba je izjemno kvalitetna, je pa rangirana, kot vsaka druga...
Imam kar nekaj Craftovih izdelkov in sem z vsem zelo zadovoljen. Razprodaje so me obogatile še za par kosov... :mrgreen:
Yure 03.08.2010 20:40
Jast mam tole majco:

http://www.prom ontana.si/spletna-trgovina/izd elek/6033/performance_tour_bik e_majica_kr_rokav/
Pa tele hlače:

http://www.pro montana.si/spletna-trgovina/iz delek/6035/performance_logo_bi ke_bib_hlace_kratke/
Pred vsem vložek se mi zdi zlo kvaliteten.
Rezultati pa žal isti kot s tastarimi Nalini :lol:
MITO8 28.05.2013 12:43

Bom uporabil kar tole temo. Kupil sem si jakno Sportful Anakonda. 

www.extremevital.com/bikes/ko lesarska-vetrovka-sportful-ana konda-p-11110.html

Preskusil sem jo in nisem popolnoma zadovoljen. Očitno tole ni windstopper, kot piše. Je pa to moja prva jakna tega tipa, tako da nimam nobenih izkušenj.

Prodajalec mi je svetoval tole:

www.extremevital.com/bikes/ko lesarska-vetrovka-craft-perfor mance-bike-featherlight-p-8868 .html 

Razlika je le 15€. Kdo pozna to Craftovo jakno, je to res windstopper in softshell? Se mi splača?

fuego 28.05.2013 13:26

Zdaj ne razumem.... Ankondo si si kupil, zdaj pa bi si kupil še Craftovo ali kaj? Anakonda je jakna, tale za 75 pa je res samo vetrovka, se pravi čisto tanka, ki si jo sklačiš zadaj v žep. Primerna pa je predvsem za spuste, kadar je malce hladneje, da se ne spuščaš moker. Po ravnem pa v tem ni za gonit, ker ne diha in se preveč potiš.

Zavesa 28.05.2013 13:33

Softshell to sigurno ni, to je anorak (tudi tisti Sportful, ki si ga kupil) in ne jakna.

Glede na navedbe s Craftove strani ima "wind protective" material spredaj, kar pa po moje ni cisto vetru neprepustno (za to bi moralo potem pisat "wind resistant"):

www.craft.se/products.html?tx _mdb_pi1[view]=viewLVL3 &tx_mdb_pi1[lvl1]=Craft &tx_mdb_pi1[lvl2]=Layer%2 5 203 &tx_mdb_pi1[pageid]=161 249 &tx_mdb_pi1[lvl3]=Bike

Tapravi windstopperji in jakne so ponavadi se nekaj drazji kot tale dva navedena in so bolj za hladne oz. zimske razmere. Ne vem pa, kaj hoces od vetrovke.

Sam imam Craftov Performace Rain Jacket (ki pa ga mislim da letos ni vec) in ta ne prepiha in ne premoci.

www.alwaysriding.co.uk/craft- performance-rain-jacket-2012- 9 08.html

www.wiggle.co.uk/craft-perfor mance-rain-jacket/

MITO8 28.05.2013 14:26

Nisem hotel kupiti še ene, temveč (glede na to, da sem jo kupil včeraj) nesti nazaj ter doplačati 10€ za to Craftovo (oz. vzeti denar). Ampak se mi očitno ne splača?

Vidim, da bi bilo potrebno za boljšo jakno (vetrovko) dati več denarja.

Kaj pa recimo tale, ki jo prodaja Valy Žagar za 70€?

www.scott-sports.com/global/e n/products/2281000001006/jacke t-windstopper-scott-helium-bla ck-s/ 

fuego 28.05.2013 15:18

Sam sem letos kupil zimski zgornji del od Campagnolo-e. To je oprijet dres, pod katerim imaš oblečeno švic majco in se kamot voziš pri temperaturi med 12 - 15 stopinj. Ima tudi windstoper membrano. Za malo bolj hladne dni pa imam windstopper od Biemme. To je zelo tanka jakna, vendar vseeno preveč debela, da bi si jo lahko dal v žep. Spodaj se pač oblečeš po sistemu čebule. To jakno uporabljam za vožnje pod 10 stopinj. Seveda se spodaj dovolj oblečem. V debeli jakni boš samo švical. Bistvo je, da imaš spodaj oblačila, ki zadržujejo toploto in obenem odvajajo švic od telesa. Windstopper pa se doda samo zato, da te ne prepiha. Se pravi, ko boš kupoval windstopper, glej da diha. Tak, ki ne premoči zelo slabo diha.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI