Hujšanje v reviji Lisa

Domov > Forum > Hujšanje v reviji Lisa

Hujšanje v reviji Lisa

SORTIRAJ PO:
mojca81 15.02.2010 20:48
Če koga zanima hujšanje, se bo v reviji Lisa, v mesecu marcu začela shujševalna akcija, za moške in za ženske. Za gibanje kandidatov bo skrbel Anže Avbelj, za prehrano pa jaz (Mojca Cepuš, Befit). Kandidate bomo hujšali tri mesece. Pričakovani rezultati so od -10, do -15 kg.
Se vam zdi to izvedljiv cilj?

:D
FAUSTO 15.02.2010 21:00
To je pa zame! Rabm -10kg!! :?
brankos 15.02.2010 21:21
FAUSTO je napisal:

Fausto pol pa kar 2 Lisi nabavit naenkrat, ker Alpe so že julija
DusanK 15.02.2010 21:23
To je zame prehitro. Raje se lotim po receptu "kuhanja žabe" čez celo leto. :mrgreen:
Žaba 15.02.2010 22:27
DusanK je napisal:
To je zame prehitro. Raje se lotim po receptu "kuhanja žabe" čez celo leto. :mrgreen:

:(
pingwin 15.02.2010 22:40
FAUSTO je napisal:

A bi rad tud franjo zmagal poleg alp?
Ich 15.02.2010 23:04
Kaj bo tudi kakšna akcija za tiste, ki bi se radi zredili???:mrgreen:
Vprašam resno! :)
mojca81 15.02.2010 23:18
hihi, srečnež!
me zanima koliko bi se prodajala revije, če bi bili notri napotki za rejenje :lol: če imaš težavo, pa na dan z besedo, sem prepričana, da bomo skupaj našli rešitev ;)
-BLAŽ- 15.02.2010 23:24
Običajno so v tovrstnih revijah recepti za vitko telo, naslednja stran pa kako pripraviti sladko presenečenje :D
mojca81 15.02.2010 23:31
To so male skrivnosti velikih mojstrov, kako obdržati stranke za zmeraj ;) :D
Ich 15.02.2010 23:43
mojca81 je napisal:
hihi, srečnež!
me zanima koliko bi se prodajala revije, če bi bili notri napotki za rejenje :lol: če imaš težavo, pa na dan z besedo, sem prepričana, da bomo skupaj našli rešitev ;)

srečnež? ne bi rekel :roll:
situacija je enaka kot pri debelejših ljudeh, vendar glih obratna.
Pojem veliko in vse, gibam se dokaj redno(ok, priznam da med izpitnim obdobjem nisem "priden";), teh 55 kil in dobrih 170cm pa s sabo vlačim že nakaj let. Za nasvete sem že spraševal, vendar je bil najpogostejši odgovor: "počakaj nekaj let, kile bodo že same prišle" :lol:
lp
mojca81 15.02.2010 23:50
to je res, težava lahko nastopi, če se v mladih letih naučiš jesti prevelike porcije z visoko kalorično vrednostjo, ker se boš, ko boš starejši tega težko odvadil. Še vedno pa si lahko sestaviš jedilnik s 4000kcal/dan :arrow: srečnež :P
simeon 16.02.2010 01:00
Ich je napisal:

Vidim, da nisem osamljen primer. Enako tudi meni govorijo, da se bo z leti spremenilo. A do sedaj se ni nič.
Tudi med študijskim časom, ko sem veliko jedel visoko kalorično hrano ni bilo nič bolje.
Sedaj sem se sprijaznil. Tak sem in tak bom ostal. Včasih moraš bit tudi izjema. ;)
Mad_one 16.02.2010 08:42
Ich je napisal:

Počakaj, da boš par 10 let starejši ... ne bo treba nič strokovnega pristopa ... :mrgreen:
Tudi jaz sem se še pri 30h smejal zdravniku, ko je rekel, da bo treba začeti paziti pri prehrani .... :roll: :? 8O :ups:
StaraKost 16.02.2010 08:44
Ich je napisal:
mojca81 je napisal:
hihi, srečnež!

Pojem veliko in vse, gibam se dokaj redno(ok, priznam da med izpitnim obdobjem nisem "priden";), teh 55 kil in dobrih 170cm pa s sabo vlačim že nakaj let. Za nasvete sem že spraševal, vendar je bil najpogostejši odgovor: "počakaj nekaj let, kile bodo že same prišle" :lol:
lp

Tudi sam spadam v to kategorijo. Pojem kolikor hočem in kaj hočem(vsaj jaz tako mislim), pa mi teža, že 40 let niha samo za +/-2 kg.

Če pa boljše razmislim kaj jedo drugi, vseeno ugotovim, da kljub temu, da že celo življenje jem vsaj 5 obrokov na dan ne pojem toliko koliko pojedo eni v dva ali tri obroka. Ali drugače povedano ne pojem vsega tistega kar pojedo tisti, ki se "lahko" redijo.

Zato mislim, da vsi ki mislijo, da se ne morejo zrediti(vključno z menoj) se ne zredijo, ker pojedo manj kot je dovolj, da bi zredili ali jedo drugačen tip hrane :D .

Matematika je zelo enostavna, razlika med tistim kar si pojedel in porabil se "vskladišči". Izgovori na metabolizem so pravljica za male otroke. Razlika med počasnim in hitrim metabolizmom ni tako velika, da bi lahko pokurila toliko kcal kolikor bi lahko vnesel s povečano količino ali sestavo hrane.
Boštjan. 16.02.2010 08:56
FAUSTO je napisal:

ti jest dam, samo povej :? danes sem na tvojem koncu in bom imel s seboj.
pingwin 16.02.2010 10:03
Boštjan. je napisal:
FAUSTO je napisal:

ti jest dam, samo povej :? danes sem na tvojem koncu in bom imel s seboj.

Fausto, a se dons zvečer dobiva na pir? :twisted:
StaraKost 16.02.2010 11:09
mojca81 je napisal:
Če koga zanima hujšanje, se bo v reviji Lisa, v mesecu marcu začela shujševalna akcija, za moške in za ženske. Za gibanje kandidatov bo skrbel Anže Avbelj, za prehrano pa jaz (Mojca Cepuš, Befit). Kandidate bomo hujšali tri mesece. Pričakovani rezultati so od -10, do -15 kg.

Na kakšnem drugem forumu je to najbrž izvedljiv cilj. Na tem forumu vsaj predvidevam, da je večina itak že dokaj aktivna in je ta naloga dosti, dosti težja. Mislim, da so tudi želje dosti bolj skromne :D .
Zajebanec 16.02.2010 11:27
mojca81 je napisal:

Seveda je to vse brezplačno. :roll:
mojca81 16.02.2010 11:34
jp, je brezplačno, v tem je štos :)
Cena takega paketa za tri mesece pride okoli 1700?.
Za izbrance, ki bodo hujšali v reviji Lisa pa zastonj :D
Tux 16.02.2010 13:35
PingWin je napisal:
FAUSTO je napisal:

A bi rad tud franjo zmagal poleg alp?

Za Franjo ne rabiš -10kg ampak samo enega, da te poriva čez Kladje. ;)
Atorz 16.02.2010 13:42
Kako pa potem tako darilo pred davčno skriješ? :twisted:
tigeer 16.02.2010 15:29
mojca81 je napisal:
jp, je brezplačno, v tem je štos :)
Cena takega paketa za tri mesece pride okoli 1700?.
Za izbrance, ki bodo hujšali v reviji Lisa pa zastonj :D
mislim da si na napačnem forumu pristala ker tu ne hujšamo ampak vozimo bicikle ki je pa bolj zdravo in lepše kot pa ti medijski baubau ,pa verjetno se jih malo obremenjuje z težo tukaj.smo kakšni smo če se vredu počutimo je videz da smo vitki odveč ker najbrž zdrav človek tudi zdravo razmišlja.Tisti obešalniki za cunje na modnih pistah pa še zdaleč niso ravn kaj lepega.
FAUSTO 16.02.2010 15:54
Mojca85, povej kdaj izide prva Lisa s to vsebino. Jaz se lotim projekta -10kg! Samo, če izgubim pridobljeno moč čez zimo ti bom je*** vse po spisku :D :mrgreen:
Medoo 16.02.2010 16:09
FAUSTO je napisal:
Mojca85, povej kdaj izide prva Lisa s to vsebino. Jaz se lotim projekta -10kg! Samo, če izgubim pridobljeno moč čez zimo ti bom je*** vse po spisku :D :mrgreen:

tisti na spisku ne bodo nič krivi, dej tistga ki bo kriv... :)
FAUSTO 16.02.2010 16:17
Hecal sem se! Se bom lotil in vodil dnevnik...da boste vidli ali mi je uspelo :)
april 16.02.2010 17:17
FAUSTO je napisal:

Malo si jo pomladil, ti falot tiii......... ;)
Kekec_ 16.02.2010 18:11
StaraKost je napisal:
Ich je napisal:
mojca81 je napisal:
hihi, srečnež!

lp

Tudi sam spadam v to kategorijo. Pojem kolikor hočem in kaj hočem(vsaj jaz tako mislim), pa mi teža, že 40 let niha samo za +/-2 kg.

Če pa boljše razmislim kaj jedo drugi, vseeno ugotovim, da kljub temu, da že celo življenje jem vsaj 5 obrokov na dan ne pojem toliko koliko pojedo eni v dva ali tri obroka. Ali drugače povedano ne pojem vsega tistega kar pojedo tisti, ki se "lahko" redijo.

Zato mislim, da vsi ki mislijo, da se ne morejo zrediti(vključno z menoj) se ne zredijo, ker pojedo manj kot je dovolj, da bi zredili ali jedo drugačen tip hrane :D .

Matematika je zelo enostavna, razlika med tistim kar si pojedel in porabil se "vskladišči". Izgovori na metabolizem so pravljica za male otroke. Razlika med počasnim in hitrim metabolizmom ni tako velika, da bi lahko pokurila toliko kcal kolikor bi lahko vnesel s povečano količino ali sestavo hrane.

jaz imam pri 170 cm sedaj 63 kg, kar je normalno. poleti ko pa je sezona pa teža pade za 8 kg, velikokrat pa imam tudi pod 55 kg, moj jedilnik pa je poln mesa na 101 način, mleka in mlečnih izdelkov(polnomastno vse), imam pa zelo raztegnjen želodec, za malico ponavadi pojem recimo 15 dag suhe salame, 400g kruha(pol mercatorjeve štruce) nekaj sira in pol litra navadnega jogurta, ene 3x na dan se pošteno najem
FAUSTO 16.02.2010 18:12
A to se morš prijavit? Sem misll, da kupiš Liso, bereš in se prehranjuješ itd kot pišejo...
Grampiću, to je za naju, ti rečem!!
palcica 16.02.2010 19:24
To se prjavs, pol te izberejo, pol te pa mojca 24/7 nadzoruje pa te hujsa ;)
1 2 3
Zadnji komentarji v kategoriji "ZDRAVJE IN TRENINGI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI