Pohvala

Domov > Forum > Pohvala

Pohvala

SORTIRAJ PO:
mito1 31.03.2010 10:19
Rad bi pohvalu podjetje Proloco trade ,ker mi je popolnoma brez stroškov poslalo pokrovček za Sigmo.Hvala g.Andrej.
Lp Tomaž
JamesQ 24.05.2013 18:04

Lepo pozdravljeni.

Rad bi se zahvalil servisu Kolesa Smole v Novem mestu za hiter, strokoven in ugoden servis kolesa.

LDŽ

andrej74. 24.05.2013 18:10

Jaz se zahvaljujem temu gospodu. Well done!

uploaded

Gregaria 24.05.2013 18:36
@mito1: Rad bi pohvalu podjetje Proloco trade ,ker mi je popolnoma brez stroškov poslalo pokrovček za Sigmo.Hvala g.Andrej.
Lp Tomaž

Saj nič nočem, lepo, da se danes še sliši kakšna pohvala, ampak najmanj kar Proloco lahko naredi za stranko je, da ji pošlje zastonj pokrovček. 

nemelk 24.05.2013 18:38

Jaz bi pa pohvalil uporabnika GREGARIA, ker je svoje mnenje delil z nami!

mc 24.05.2013 18:41
Pozdravljam odprtje teme in pa pozivam raznorazne kritike, da se tega zdržijo. Kdo se bo komu zahvaljeval je izključno posameznikova izbira.
Sam se zahvaljujem Poloni iz Banem-a za njeno prijaznost inizkljucno njena zasluga je da sem se odločil za njih, kljub ostlim ponudnikom storitev.
LukecKukec 24.05.2013 19:37

Polono iz Banem-a tudi jaz pohvalim. Super odnos, super izdelek (če ravno se je malo zavleklo), super cena. I'll be back;)

maratonc 24.05.2013 20:13
@mc: Pozdravljam odprtje teme in pa pozivam raznorazne kritike, da se tega zdržijo. Kdo se bo komu zahvaljeval je izključno posameznikova izbira.
Sam se zahvaljujem Poloni iz Banem-a za njeno prijaznost inizkljucno njena zasluga je da sem se odločil za njih, kljub ostlim ponudnikom storitev.

tudi jaz in ostali udeleženci BARJANSKE RUNDE 2013,se zahvaljujemo ZA HITRO IN KVALITETNO IZDELAVO DRESOV,jaz bom še nadalje naročeval izključno pri baneM,saj sem z g.Polono in šefom Branetom Miloševič zelo zadovoljen,tako z skupnim načrtovanjem dresov kot korektnim odnosom,predusem to da se držijo dogovorjenega
lp.Jože 

maratonc 24.05.2013 20:16

POHVALIL IN ZAHVALIL SE BI ŠE g.Gorazd Penko kul
lp.jože

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI