14. kolesarski maraton občine Tišina

Domov > Forum > 14. kolesarski maraton občine Tišina

14. kolesarski maraton občine Tišina

SORTIRAJ PO:
casagrande 27.04.2010 16:20
Razpis in predprijave so tukaj.
Truplo 03.05.2010 14:51
Zadeva obupno predstavljena, pa brez zamere.

Trase: po toliko in toliko km, kaj pa opis - kam se gre, koliko je višincev.. ?

Novitete: jih ni? So? Nekdo mi je namignil, da bo letos potekala trasa tudi po Avstriji! Je res, ali ni? Naj se nekdo izjasni.

Imate še kakšno zanimivost? Na plano z njo!

Tako, da praktično nič ne napišete in ne prilepite nobene slike (samo od mene jih imate za leto 2008 vsaj 250), boste težko privabili večje število kolesarjev od drugod. Pa jih je bilo vedno kar precej, saj ima ta maraton IME. Ne zapravite ga.

To, da imate samo link je premalo. Direktna beseda, npr. preko tega foruma dosti bolj zaleže, kot, da po vsej sili predstavljate svojo spletno stran. Saj je zanimiva, vendar dajte možnost, da si jo pogleda tisti, kateri to hoče in ne pod mus vsi.

Lep podzrav in še enkrat, brez zamere.
Truplo 05.05.2010 14:15
:arrow:
migaj 05.05.2010 14:20
BIgD je papisal:

Kolesarski klub Tropovci prireja
v nedeljo, 23. maja 2010 že 14. kolesarski maraton občine Tišinav sklopu prireditev ob prazniku občine Tišina

ŠTART IN CILJ
Ob 10. uri pred prostori osnovne šole Tišina, Tišina 5

TRASE PROG:
veliki maraton 55,7 km
mali maraton 39,5 km
rekreativna družinska vožnja 10 km

PRIJAVE
Na dan prireditve od 8.00 ure do 9.30 ure na startno ciljnem prostoru
Predprijave preko spleta: tukaj
ŠTARTNINA
Polna cena: 15 EUR
Predprijave do četrtka 20. maja, imetniki Olimpijske kartice, skupine (10 in več) in občani občine Tišina: 12 EUR

TOKRAT PRVIČ MARATON PELJE PREKO AVSTRIJE !!!
morison 05.05.2010 15:46
Pišete tokrat prvič preko Avstrije, pa tudi štart in cilj sta drugje pa vseeno bi bilo lepo, če bi kdo napisal kje točno gre trasa.
Štart in cilj sta sigurno prestavljena zaradi del na cestah, ki ne bodo končana do štarta, tu seveda nimate vpliva, toda traso čez Avstrijo pa lahko predstavite pa ne zaradi nas domačinov, ker mi te kraje poznamo, predvsem zaradi drugih, ki pridejo od drugje. ;) :arrow:
casagrande 05.05.2010 20:27
Nekaj slik, kjer poteka trasa.





>





>

Truplo 05.05.2010 21:34
Po slikah se mi sicer dobro sanja, kje je to, ampak tule ni nikjer Avstrija. Če dobro vidim, poteka trasa malce kontra, kakor nekoč veliki, torej vzpon proti Gerlincem, dalje do Fikšnicev in po tistem hribu dol do Svetega Jurija, ane?

Ajd fantje, zdaj pa še napišite potek trase in kaj zraven, da ne bo ravno velike dileme!
faza 05.05.2010 21:54
morison je napisal:
Pišete tokrat prvič preko Avstrije, pa tudi štart in cilj sta drugje pa vseeno bi bilo lepo, če bi kdo napisal kje točno gre trasa.
Štart in cilj sta sigurno prestavljena zaradi del na cestah, ki ne bodo končana do štarta, tu seveda nimate vpliva, toda traso čez Avstrijo pa lahko predstavite pa ne zaradi nas domačinov, ker mi te kraje poznamo, predvsem zaradi drugih, ki pridejo od drugje. ;) :arrow:

Res lahko traso napišete. Tokrat na maraton zaradi družinsko cerkvenih obveznosti na žalost ne moreva priti.
Bi jo pa rada jeseni prevozila.

:P
morison 05.05.2010 22:15
Truplek je napisal:
Po slikah se mi sicer dobro sanja, kje je to, ampak tule ni nikjer Avstrija. Če dobro vidim, poteka trasa malce kontra, kakor nekoč veliki, torej vzpon proti Gerlincem, dalje do Fikšnicev in po tistem hribu dol do Svetega Jurija, ane?

Ajd fantje, zdaj pa še napišite potek trase in kaj zraven, da ne bo ravno velike dileme!


Truplek po slikah sodeč je prva slika v Avstriji Zelting, če se ne motim, druga slika je pa , ko prideš iz Avstrije v Korovce.
No lepo bi bilo res napisat potek trase. :arrow: ;)
casagrande 05.05.2010 22:45
Veliki maraton

START - OŠ Tišina-Petanjci-M. Petrovci-Sodišinci-Gederovci -Sicheldorf-Dedenitz-Zelting-K orovci-Gerlinci gas. dom levo-Fikšinci-pred Kramarovci desno Rogašovci-Sv. Jurij pri pokopališču desno-Fikšinci-Gerlinci-G. Črnci-Cankova-Skakovci-Krajn a-Gederovci-Rankovci-Vanča vas-OŠ Tišina - CILJ

Mali maraton
START OŠ Tišina - do Gerlinec gas. dom desno-OŠ Tišina - CILJ

Družinska vožnja
START OŠ Tišina-Gederovci - Rankovci-OŠ Tišina - CILJ
Šejk 08.05.2010 18:57
Včeraj prevozil med drugim tudi novi del tišinske trase. Grobi opis:
- od Tišine do rondoja v Gederovcih je "stari del"
- od rondoja čez Avstrijo (kot je že opisano) do prvega vzpona v Gerilnce je cca. 11 km
- potem 1200 m rahlega naklona (za ogrevanje) potem pa 800 m klanca -9% (na pol klanca kratka "ravnica";). Na vrhu odcep levo veliki ali desno kratki (3. slika)
- za velikega: cca. 5 km malo gor, malo dol, potem pa daljši spust (prvo skozi gozd, kjer me je hotel prehiteti divji zajec, potem najmanj dva ostra-nevarna ovinka - prvi je na 7. sliki) do Rogaševec
- kmalu z glavne ceste (pri pokopališču) v drugi klanec
- 800 m rahlega vzpona in 1200 m klanca - 12% in nato še 800 m malo dol, malo gor do ceste, kjer smo se prej začeli spuščati (kjer me je spremljal zajec)
- nato cca 5 km kontra po isti trasi do gasilskega doma, kjer je bil odcep za kratkega in samo ravno
- kmalu sledi dolgi spust (dobre 4 km - ne nevarno) do Cankove.
- do cilja pa znana ravnica iz prejšnih maratonov (mislim, da cca. 15 km - nisem meril, ker sem zavil nazaj v Avstrijo)
- cesta je v glavnem lepa ( na vrhu Gerlinec en del z malo več luknjami); najslabši (krajši) del pa je v Avstriji in sicer del med Sicheldorfom in Dedenitzem
- kilometri so približni; mogoče pa bo kdo natančneje izmeril in priložil tudi diagram višincev
USPostal 12.05.2010 12:58
Na željo organizatorja profil maratona

Večja slika
zeko 12.05.2010 15:16
če še kdo rabi informacije:
Roman Činč: 040 553 164
Dalivoj Titan: 041 747 473
:D
zeko 17.05.2010 20:58
vljudno vabljeni 8)
migaj 23.05.2010 21:23
Fajn je blo ;)
Truplo 23.05.2010 21:28
Ob pol enih malce zavil na prireditveni prostor, saj se maratona nisem udeležil... Je meni že bolje samotarsko po Goričkem... Nekako sem mnenja, da je bilo manj udeležencev, glede na prejšnja leta...

Pa še dež me je malo opral, ko sem krenil domov. Kot, da na DOS-u ni bilo dovolj :evil: !
Mr.Samuell 23.05.2010 21:51
Maraton Super,lepo vreme.
Drugo leto gremo spet.
MajklNajt 23.05.2010 22:06
Na 2. vzponu ni blo fajn..... ;)
morison 23.05.2010 22:15
Lepa trasa, lep maraton, se vidimo spet naslednje leto. :D
migaj 24.05.2010 09:27
Bravo TREK-BC. ;) za albumček:
http://www.mo jalbum.com/trek-bc/maraton-tro povci-23-05-2010
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI