TRIATLON čevlji...

Domov > Forum > TRIATLON čevlji...

TRIATLON čevlji...

SORTIRAJ PO:
endorphin 29.04.2010 09:38
lp
zanima me kako se obnesejo čevlji za triatlon, pri vsakdanji, daljši vožnji?
je še kakšna razlika v primerjavi s klasičnimi šprintarcami, ali je samo način zapenjanja?

hvala... :D
Mitja1977 29.04.2010 10:42
Jaz jih uporabljam tudi pri daljših vožnjah in se prav tako dobro obnesejo. Zapenjanje je pa tako ali tako enostavneje. Če kupiš dobre triatlonske čevlje, ne boš občutil bistvene razlike.
kawasaki7030 29.04.2010 11:26
Za poletni čas-špica.
endorphin 29.04.2010 16:45
... pa kot sem opazil so še bolj zračni kot nekatere šprintarce.
ima kdo kakšen predlog za triatlon čevlje?
nekako sem se zagledal v Vittorio in Garneau...?!
baktiv 13.07.2014 14:33

živjo,

odločam se za nakup triatlon kolesarskih čevljev, pa me zanima kaj bi mi predlagali?

- SIDI T-3

- BONTRAGER Hilo RXL

- PEARL IZUMI TRI FLY IV CARBON

- Specialized Trivent Sport

lp

Azurenko 14.07.2014 11:49

Model Specialized, katerega link si prilepil je za rang nižji od ostalih treh. Bontragerjevega načeloma ne poznam, sta pa menda SIDIjev model ter PI, dobra čevlja, bolj je stvar kako bi se ti prilegala na nogo. SIDIjevi modeli so načeloma znani po tem da so ožji od večine ostalih in s tem primerni za ožjo nogo. Sam nosim: www.wiggle.co.uk/northwave-tr ibute-triathlon-shoes/, meni čevelj zelo ustreza, ustrezal bi ti tudi če imaš nekoliko širšo nogo. Je v istem rangu čevlja kot so omenjeni trije pa še cenejši je, sam sem ga sicer nekaj mesecev nazaj kupil še po ugodnejši ceni zaradi akcije. Sicer je tudi Specialized dober čevelj, odločitev pa je tvoja, odvisno je od tega kaj vse od čevlja želiš.

baktiv 14.07.2014 14:24

uuu hvala ti za dober odgovor in pomoč....najbolj se odločam za PI, vendar pa berem tudi neka od BONT-ovih čeljev

Uglavnem, nekaj bo treba nabaut :))

Azurenko 14.07.2014 14:58

BONT je super ja. :)

baktiv 14.07.2014 15:52

Evo odločitev je padla, naročil pearl izumi tri fly IV carbon...:)
Komej čakam test...Lp

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI