Spinning kolo

Domov > Forum > Spinning kolo

Spinning kolo

SORTIRAJ PO:
pial 20.05.2010 21:58
Pozdavljeni.
Prosim vse za nasvet pri nakupu spinning kolesa. Rad bi kupil zelo kvalitetno kolo, najraje z watt-metrom. Gledam po netu, pa razen Kettlerja nihče nima takih boljših modelov.
Ali imate kake uporabne informacije?
pial 20.05.2010 23:29
Ja, ta Kettler mi je všeč, samo se splača malo naštudirat, pa še kak nasvet dobit od koga, ki ima kaj prakse s temi kolesi.
shark1 20.05.2010 23:55
pial je napisal:
Ja, ta Kettler mi je všeč, samo se splača malo naštudirat, pa še kak nasvet dobit od koga, ki ima kaj prakse s temi kolesi.


Kettler ErgoRace je odličen! Ga nabavim drugo leto! Preveril sem vse možne teste in ga šel sprobat v trgovino.
Zelo dobra ergonimija,nastavitev sedeža,krmila,itd...
Poleg tega pa praktično popolnoma tih,ne povzroča nobenih vibracij ali hrupa.
Največja prednost je to,da ima eden izmed redkih na trgu elektro-indukcijski sistem zaviranja,ki je praktično brezstopenjski (stopnje po 5 watov).To je pomembna prednost pred magnetnim zaviranjem,kjer mehansko pomikaš magnet proti kolutu,in imaš samo 10 stopenj (model Race,ki je sicer cenejši).
Če se ne motim,tudi najboljši modeli od firme Spinner nimajo indukcijskege zaviranja.
Edina,recimo temu slabost,je,da ni tako težak,masiven in robusten kot Spinnerji in deluje malo bolj nežno.
Moje mnenje: za domačo uporabo vsekakor Kettler,za v kak fitnes studio pa mogoče raje bolj robustnega Spinnerja 8)
pial 20.05.2010 23:59
To je prava pomoč! Hvala

Kje si ga pa sprobal?
shark1 21.05.2010 00:13
Šel sem v Maribor,edino uvoznik ga je imel razstavljenega takrat v celi sloveniji.
Sicer je v Ljubljani tudi Bauer zastopnik za prodajo,ampak sem imel slabo izkušnjo.Prodajalec mi ni znal razložiti niti razlike med Ergoracem in Racem (mogoče naletel na napačnega prodajalca?),niti ni imel razstavljanega modela,ker kao zdaj ni sezona za sobna kolesa (??!). Šalabajzar,ne zaveda se da kupci tako dragih in dobrih spining koles ne kupujemo zaradi tega,ker bi bila sezona ali nesezona! Obravnaval me je kot neko žensko,ki kupuje v hervisu sobno kolo za 120 eurov,ker bi rada mal shujšala :evil:
No pri uvozniku v Mb čisto drugačna zgodba,se je posvetil,vse razložil,tudi točno razložil razliko med enim in drugim.
Če boš nabavil sporoči kako si kej zadovoljen z njim.
perro 01.10.2010 13:41
Živjo..

Da ne odpiram nove teme:

http://www.e-kon ik.si/index.php?page=shop.prod uct_details&flypage=flypag e.tpl&product_id=2314& category_id=210&option=com _virtuemart&Itemid=1&v mcchk=1&Itemid=1

http://www.e-konik.si/index. php?page=shop.product_details& amp;flypage=flypage.tpl&pr oduct_id=2316&category_id= 210&keyword=spinning&o ption=com_virtuemart&Itemi d=1

http://www.e-ko nik.si/index.php?page=shop.pro duct_details&flypage=flypa ge.tpl&product_id=2315& ;category_id=210&keyword=s pinning&option=com_virtuem art&Itemid=1

Zakaj te? Hja, cene so zanimive. :D

Ne rabim neke hude software podpore, torej preprost spinner zadostuje.
Srednji izmed gor naštetih ma za razliko od ostalih, magnetno zavoro... Kaj to prinaša?

Kaj je sploh treba pazit pri nakupu (za manj zahtevno, recimo dvakrat tedensko uporabo)?
Ima kdo kako alternativo? Komentarji in nasveti prav tako zaželjeni.

Hvala,
Peter
Nofrus 23.01.2018 08:01
Kettler Racer S
si kdo lasti ta kolo? Rabil bi malo več info. pa če bi kdo delil izkušnjo iz prve roke, bi bil hvaležen.

Kot drugo me zanima, katero kolo (izjema je cestno (lastno) na trenazerju bi predlagali, kateri nima nič elektronike (zgolj vstrajnik).
Gledal sem tega Schwinn IC3? Je komu kaj znano, in bi delil izkušnje?

Thx
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI