z Robičem na Pokljuko

Domov > Forum > z Robičem na Pokljuko

z Robičem na Pokljuko

SORTIRAJ PO:
bodoča 21.06.2010 14:31
Jure še dobro ni sestopil iz letala, ko nam je že rekel, da z veseljem pride v soboto kolesarit na Pokljuko... Se veselimo!

Vreme bo.

Kolesarskega vzpona na Pokljuko, ki bo 26. 6. 2010, se bo v trojki Trije Primoži udeležil tudi zlati metalec kladiva. Z njim bosta kolesarila Poletov urednik Primož Kališnik in naš nekdanji profesionalni kolesar Primož Čerin. Izzvala jih bo Scottova trojka in trojka enega naših najuspešnejših kolesarjev vseh časov Andreja Hauptmana. Jih boste tudi vi?Na Pokljuki bo kolesaril tudi letošnji zmagovalec velike Franje

Predprijava na spletni strani http://www.olimpik.si/pok ljuka .

Predvsem želimo spodbujati timski duh in tovarištvo. Kot rezultat trojke se bo upošteval čas zadnjega člana kolesarske trojice, kar pomeni, da morata ostala dva kolesarja spodbujati in pomagati najšibkejšemu členu. Skupinski start bo ob 11. uri na blejski promenadi, cilj pa dobrih 850 m višje, na Rudnem polju. Na svoj račun boste prišli tako kolesarji, ki so vam pri srcu vzponi, kot tisti, ki vam bolj odgovarja ravnina, saj boste zadnjih 5 km kolesarili praktično po ravnem, tako da lahko pričakujemo zanimiv ciljni šprint. Seveda pa se lahko prijavite in prireditve udeležite tudi posamezniki.

Nagrade za udeležence in žrebanje kolesa Scott .
Koncert slovenskega Joe Cockerja vam podarja Športni center Pokljuka
Truplo 21.06.2010 14:39
Bolje bi bilo, da bi trojke izžrebali, če se že povdarja tovarištvo! ;)

Tako pa boste imeli spet eno dirko, kjer nekega tovarištva in zdravega rivalstva ne bo niti za vzorec! Moje mnenje!
Grande Dixence 21.06.2010 14:42
Kakšna pa je sestava Scottove trojke?
FAUSTO 21.06.2010 14:45
Koga pa pol ne bo na Pokljuko?
A SAM MENE? :mrgreen:
bodoča 21.06.2010 14:50
Truplek je napisal:
Bolje bi bilo, da bi trojke izžrebali, če se že povdarja tovarištvo! ;)

Tako pa boste imeli spet eno dirko, kjer nekega tovarištva in zdravega rivalstva ne bo niti za vzorec! Moje mnenje!

mogoče maš prav..bom predlagala...
sam če že zdej "godrnjate", kok šele bi, če bi te izžrebali v trojko z Robičem in Čerinom. do konc življenja bi mi J*** m****;) ;) ;)
Truplo 21.06.2010 14:53
Saj bi po zakonu verjetnosti tudi drugi dobili vmes kakšnega reparja... oz. date v boben Robiču podobne, pa Čerinu podobne, v tretjega pa meni podobne in problema ni!
bodoča 21.06.2010 14:54

Truplek je napisal:
Saj bi po zakonu verjetnosti tudi drugi dobili vmes kakšnega reparja... oz. date v boben Robiču podobne, pa Čerinu podobne, v tretjega pa meni podobne in problema ni!

pa ti si genij.
naslednje leto, če želiš, si član organizacije. Letos vidmo če je interes, drugo leto pa na tvoj način.

bodoča 21.06.2010 15:05
FAUSTO je napisal:

Ti si dal opravičilo, tko da lahko manjkaš..
Kar pa ne pomeni, da te ne bomo pogrešal!
Stelvio 21.06.2010 15:07
kaj je pa potem s tistim, da zmaga trojka, ki bo imela čas, najbližji povprečnemu času vseh?
bodoča 21.06.2010 15:10
Stelvio je napisal:
kaj je pa potem s tistim, da zmaga trojka, ki bo imela čas, najbližji povprečnemu času vseh?

Vprašam Timing če lahk zanesljivo in hitro izračuna na kraju samem. Če se da, tej trojki obljubljam posebno nagrado! Bom na podelitvi izrecno navedla, da je to tvoja ideja, sploh če boš tam. Lahko pa tudi ti podeliš nagrado...Mogoče bodo pa punce v trojki ;)
champion 21.06.2010 15:34
zanima me če se dirka tudi posamezno?
Truplo 21.06.2010 15:57
bodoča je napisal:
<p>Trup lek je napisal:<br/>
Saj bi po zakonu verjetnosti tudi drugi dobili vmes kakšnega reparja... oz. date v boben Robiču podobne, pa Čerinu podobne, v tretjega pa meni podobne in problema ni!</p>
<p><b r/>
pa ti si genij.<br/>
naslednje leto, če želiš, si član organizacije. Letos vidmo če je interes, drugo leto pa na tvoj način.</p>

Ti si verjetno baba, katera ne trpi ugovorov! :evil:
stena 21.06.2010 16:15
Ideja o žrebu drugače res ni slaba. Naredi se bobne z nosilci in potem ostalimi. Tako dosežeš, da lahko praktično vsak tekmuje za visoka mesta. Tako se recimo odvijajo kakšni turnirji odbojke na mivki in verjetno še česa. Preprečiš pač prevlado kakšnih bivših profijev, ki si ga hodijo skupaj d?=)(& na rekreativne prireditve. Za letos verjetno že prepozno, ideja za naprej pa je?
crntulipan 21.06.2010 16:22
Ma ste smešni! Žrebanje pa nevem kaj še.
Raje tekmujte sami s seboj, in če daš vse od sebe si lahko zadovoljen.
Ali tekmujete za prva tri mesta in nagrade...?

Če je komu pač bolj do "rekreativnega" tekomovanja in pustolovščin pa priporočam http://ma.adventurerace.s i/

Pravi test telesa in duha in pameti :mrgreen:
pene 21.06.2010 16:32
dajte jureta, če pride, za foro še na doping-test :twisted:
stena 21.06.2010 16:39
crntulipan je napisal:
Ma ste smešni! Žrebanje pa nevem kaj še.
Raje tekmujte sami s seboj, in če daš vse od sebe si lahko zadovoljen.
Ali tekmujete za prva tri mesta in nagrade...?

Če je komu pač bolj do "rekreativnega" tekomovanja in pustolovščin pa priporočam http://ma.adventurerace.s i/

Pravi test telesa in duha in pameti :mrgreen:

Ne dojameš pointa. Glej širše ;)
bodoča 21.06.2010 17:14
champion je napisal:
zanima me če se dirka tudi posamezno?

tudi!
bodoča 21.06.2010 17:15
Truplek je napisal:
bodoča je napisal:
<p>Trup lek je napisal:<br/>
Saj bi po zakonu verjetnosti tudi drugi dobili vmes kakšnega reparja... oz. date v boben Robiču podobne, pa Čerinu podobne, v tretjega pa meni podobne in problema ni!</p>
<p><b r/>
pa ti si genij.<br/>
naslednje leto, če želiš, si član organizacije. Letos vidmo če je interes, drugo leto pa na tvoj način.</p>

Ti si verjetno baba, katera ne trpi ugovorov! :evil:

zanikam.
če bi me poznal, bi vedel da sem iskreno napisala in te iskreno povabila.
Lahko G in Fausto jamčita zame! pa DusanK pa Chef, pa....
bodoča 21.06.2010 17:16
stena je napisal:
Ideja o žrebu drugače res ni slaba. Naredi se bobne z nosilci in potem ostalimi. Tako dosežeš, da lahko praktično vsak tekmuje za visoka mesta. Tako se recimo odvijajo kakšni turnirji odbojke na mivki in verjetno še česa. Preprečiš pač prevlado kakšnih bivših profijev, ki si ga hodijo skupaj d?=)(& na rekreativne prireditve. Za letos verjetno že prepozno, ideja za naprej pa je?

vsekakor ideja za naprej!
bodoča 21.06.2010 17:21
Lac Dix je napisal:
Kakšna pa je sestava Scottove trojke?

Pozabla povedat:
TINE ZUPAN (Eden boljših gorskih kolesarjev med mastersih zadnja leta)
ZDRAVKO MITRIČ (zmagovalec zadnjih Triatlonov jeklenih v Bohinju)
IGOR ROPIČ

bodo premagali Primože in Hempije? ;)
alesb 21.06.2010 17:40
Na kakšen način se to vozi. Ali trije skupaj vozijo kot skupisnki kronometer. Ali je štart vseh in se potem časi seštevajo?
bodoča 21.06.2010 17:53
alesb je napisal:
Na kakšen način se to vozi. Ali trije skupaj vozijo kot skupisnki kronometer. Ali je štart vseh in se potem časi seštevajo?

Start vzpona trojk in posameznikov na Pokljuko s skupno dolžino 20,5 km bo na promenadi pod Festivalno dvorano na Bledu na nadmorski višini 479 metrov. Štarta se istočasno! Skozi vasi Rečica, Spodnje in Zgornje Gornje bo zaprta vožnja (5,25 km). V Krnici (pri avtobusni postaji) bo leteči start. Proga se nadaljuje skozi Zatrnik (880 metrov n. v.), Mrzli Studenec (1.210 metrov n. v.) do cilja pri vojašnici na Rudnem polju (1.333 metrov n. v .). Udeleženci bodo premagali 854 metrov višinske razlike. Cesta je v celoti asfaltirana.

ni pa nujno da sodelujejo samo trojke..,.tudi posamezniki lepo vabljeni!
gruppeto 21.06.2010 18:12
alesb je napisal:

Lahko vozijo kot TTT al pa ne, šteje se samo čas zadnjega.
bodoča 21.06.2010 18:15
Tako je...tebe bodo bolje razumeli kot mene...
hvala;)
gruppeto 21.06.2010 18:24
FAUSTO je napisal:

Nekam velik mankaš. Ni te na Krvavcu, na trojkah, na Franji voziš pussico ..... nešto si podbacio. :mrgreen:
bodoča 22.06.2010 08:03
Sej ni fora če je vozu Pussy. Fora je kok je vozu :P ..in si hkrati priboril naziv "prvega porivača"! ;)
Rainbow 22.06.2010 10:30
Mene pa zanima, kolk km je na celotni trasi 20km dejansko klanca in kolk je zahteven (največji % naklona).

....da vem, če obupat že pred štartom :lol:
KriziT 22.06.2010 11:02
Rainbow je napisal:
Mene pa zanima, kolk km je na celotni trasi 20km dejansko klanca in kolk je zahteven (največji % naklona).

....da vem, če obupat že pred štartom :lol:

Tuki si poglej traso:

Naj večji naklon 19% je pa skozi Zatrnik... :mrgreen:
bodoča 22.06.2010 11:28
hvala za pomoč z grafom.

Ma kje obupat..če sem jst prlezla tak klanc, ga boste vi vsi tuki gor zanesljivo!!!!!
;)
Riki_ 22.06.2010 11:57
A ni bolje iti na Pokljuko z biciklom kot pa z Robičem?
1 2 3 ... 6
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI