Ljubljana - Ribnica

Domov > Forum > Ljubljana - Ribnica

Ljubljana - Ribnica

SORTIRAJ PO:
nadiža 21.06.2010 22:00
Imate kakšen predlog za turo iz Ljubljane do Ribnice. Odpravljam se s specijalko, katera cesta je najmanj prometna?
lp
doron 21.06.2010 22:15
V Ljubljani greš za Sostro, čez Pance, Mali Lipoglav, se spustiš v Grosuplje, in nadaljuješ proti Dobrepolju (glej table Videm), iz Dobrepolja nadaljuješ proti Rašici, od tam naprej pa po 'kočevarki' oziroma, obstaja še en obvoz in sicer čez sveti Gregor, kar pa dvomim da ti je v interesu.
Sem s teh krajev in poznam promet in ohranjenost cest, torej je vse na nivoju.
LP, Doron !
blum 21.06.2010 22:16
Kolk so ljudje komot ratal, da tud na karto ne znajo več pogledat glede cest.... :mrgreen:
Urky 21.06.2010 22:36
al pa uporabit iskanje po forumu, ta tema je že bila odprta in je še nekaj drugih odgovorov oziroma tras.... :twisted: :twisted:
Ibaraki 21.06.2010 22:36
Ena lepših tur zame: Lj - (Podpeč) - Ig - Golo - Zapotok - Rob - Knej (zaviješ desno) - Karlovica (zaviješ levo) - Mala Slevica (zaviješ desno) - Sv. Gregor - Sodražica. Od tam do Ribnice pa ne poznam druge variante kot po glavni cesti. Celo pot asfalt in kar precej klancev.

Na Sv. Gregorju se da tudi levo in s tem si malo skrajšaš pot proti Ribnici, tako da se izogneš Sodražici. Če je tukaj vse asfaltirano pa ne vem.
Urky 21.06.2010 22:42
evo tukaj je ta tema že odprta, ki sem jo jaz odpru

http://www.bicik el.com/sl/forum/?thread_id=318 78

:o

nisem še šel nobene od teh tras bom pa šel v kratkem :)
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI