Lisca

Lisca

SORTIRAJ PO:
areh 10.06.2014 06:58
@fuego:
....Ka sta šla čez Vrh nad Laškim al čez Marof? Ta ribnik je tut lep. Če boš še kdaj šel kako tako čez vikend mi dej na zs.


Po glavni na Rimske, Jurklošter, nazaj pa na Marof, Dobje. Jap seveda, javim če bo še kaj v planu.
lpa

MP 10.06.2014 07:53

Na kaj takšnega bi čez vikend šel tudi jaz ;)

DMJE35 10.06.2014 08:44
@fuego:
@areh:

Večina na Franji, jz pa po dveh letih zopet gor..s starim borcem Joaotom..čez Jurklošter...mir, senca, prazna cesta, super razgled in hladno pivo. To je Lisca!
lpA

Uf na Lisci je res lepo. Sem tudi bil včeraj, sma šla z mojo mal na luft sam ne s peciklom. Sam raje grem z gorcem, zato, ker se s temi plesnimi čeveljci ne da hodit, najlepši razgled je pa ravno z vrha hriba. Se vidi vse... Kum, Tovsti Vrh, Šmohor, Mrzlica.... Ka sta šla čez Vrh nad Laškim al čez Marof? Ta ribnik je tut lep. Če boš še kdaj šel kako tako čez vikend mi dej na zs.

... z mtb-jem je lepše pridet na Lisco, potem se lahko spustiš dol po planinski poti, nihče od planincev ne teži (samo v LJ), vendar treba bit uvideven in pazljiv - veliko se jih tu spušča.

...razgled je pa itak kul.

Nejc1986 08.12.2019 11:15

Malo obujam staro temo..



Hodite kaj na Lisco? Jaz bil vceraj. Kdor ne pozna; priporocam, res lepi razgledi, tista tabla o 24% la definitivno laze.

Ban 08.12.2019 16:22

Letos bil prvič in je res lep in kar zahteven vzpon. In ja, tista tabla za 24% laže :)

Nejc1986 08.12.2019 16:47

Iz katere smeri pa je bolje? Jaz sem se vzpenjal iz Brega ter se iz Lisce potem spustil preko Jurkloštra do Planine. 


Na Lisci sem videl povezavo do Bohorja; kakšna je ta pot? Je za nekega solidnega HT? Je potrebna nošnja oziroma je tehnično zahtevna ?

wavemaker 09.12.2019 08:24

Si šel bolj popoldne? Ker sem bil sam dopoldne z avtom in je bila na vec krajih slana po cesti. Si ne predstavljam s cestnim v takem

Nejc1986 09.12.2019 08:50

Ob 10h sem štartal iz Brega (kazalo 1stopinjo),na Lisci sonce in 7stopinj. Potem sem se spustil preko Jurkloštra v Planino in preko Bohorja v Senovo in čez Sevnico nazaj v Breg.


Nisem iz teh koncev , pa sem probal na max izkoristiti sončen dan.

Sem šel z mtb; s specialko se izogibam takim nizkim temperaturam in cest, ko jih ne poznam ravno zaradi slane,peska.

rs1975 10.12.2019 07:07
@Nejc1986

Ob 10h sem štartal iz Brega (kazalo 1stopinjo),na Lisci sonce in 7stopinj. Potem sem se spustil preko Jurkloštra v Planino in preko Bohorja v Senovo in čez Sevnico nazaj v Breg.


Nisem iz teh koncev , pa sem probal na max izkoristiti sončen dan.

Sem šel z mtb; s specialko se izogibam takim nizkim temperaturam in cest, ko jih ne poznam ravno zaradi slane,peska.


Iz Planine preko Bohorja v Senovo - a to je asfalt?
Nejc1986 10.12.2019 07:46

Vzpon na Bohor iz planine  je makadam (6km), spust v Senovo pa asfalt.

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI