Kolesarski dresi in ostala oblačila?

Domov > Forum > Kolesarski dresi in ostala oblačila?

Kolesarski dresi in ostala oblačila?

SORTIRAJ PO:
k0viac 28.07.2010 22:01
pozdravljeni!

Zanima me, če kdo pozna kakšno dobro založeno trgovino s kolesarskimi dresi (da bi po možnosti imeli dobro izbiro kolesarskih jakn/vetrovk in opremo za hladnejše čase).

Sem iz Celja in poznam maxi rossi sport v planetu tuš, kjer me z izbiro vedno znova razočarajo :lol: no ja.. pa še bikeshop v savinjski itd.. nikjer pa še nisem opazil večje izbire dresov ipd.

Če veste za trgovin ,kjer bi se lahko kolesar res dobro oblekel prosim na dan z besedo. Ni nujno da je iz celjske regije ;)

Hvala
Lp
uros 28.07.2010 22:09
BL šport, celje in žalec ma verjetno boljšo ponudbo..
bpesan 28.07.2010 22:13
BL Šport (v Celju in Žalcu), Bike Center Štore, Bike Shop Šempeter,...
pa še bi se kaj našlo.

Kaj pa preko neta, doma ali iz tujine (npr. Extreme vital, Ritoša, ..., v tujini npr. http://www.radsportbeklei dung.com).
k0viac 28.07.2010 22:17
BL Šport še nisem bil, drugače pa bikeshop pa bikecenter poznam in nisem zase našel kar bi rad :)
čez internet je pa malo problem za oblačila..vsaj iz mojega stališča.. moraš prej probat itd da vidiš če je res vse OK in prav.. ker se številke M L itd razlikujejo od proizvajalca do proizvajalca in se lahko hitro ''naserješ'&# 039; :P
bpesan 28.07.2010 22:32
Lahko poskusiš tudi v Žolna šport v Lj.

V Lj je še precej primernih trgovin (Google ;) ), nekaj jih je tudi v okolici BTC.
ur 30.07.2010 08:23
tut to maš...;)

sicer ponudba ni njbolj polna, vendar lahko glih dobip kar iščeš..

www.probike -wear.com
Simply 02.08.2010 08:20
Če ti ni odveč se zapelji do Celovca ... trgovini Sport expert ali pa Giga sport te ne bosta razočarali. Mogoče združeno s kakšnim izletom ...
mitraljezac 01.09.2010 19:06
Da ne odpiram nove teme bom kar em napisal.Tukaj sem videl tudi
ponudbo dresov Bicikel.com.Zanima me kake kvalitete so ti dresi?Lp
porto 01.09.2010 19:09
sam oblacila kupujem v maxi sport cerin .. je mogoce malenkost drazja zadeva ampak kvalitetno
Cowboy 01.09.2010 19:12
Simply je napisal:
Če ti ni odveč se zapelji do Celovca ... trgovini Sport expert ali pa Giga sport te ne bosta razočarali. Mogoče združeno s kakšnim izletom ...


čist nič bolša ponudba kot pri nas!
cestni_dirkač 01.09.2010 19:24
Nabavljam v tujini in to v Palmalovi Vilage Outletu... trgovina Ascis.
Pa če imaš srečo, dobiš robo tudi DO 70% CENEJE!
In dobiš res full kvalitetno robo (vsaj tako je moje mnenje) za res ugodno ceno.
Je pa res da kakšnih rokavčnikov ali hlačnikov ne moreš dobiti :(
Dejansko je dokaj malo izbire, ampak se najde, če se hoče :)

V Sloveniji pa je dober Cerin, ampak tako kot je rekel Porto, drag a kvaliteten.
mitraljezac 02.09.2010 09:41
Mene zanimajo dresi ki imajo sponzorja bicikel.com ki je tukaj ponudba,če ga ima kdo?In kaka je kvaliteta?
Birkoff 02.09.2010 09:54
mitraljezac je napisal:
Mene zanimajo dresi ki imajo sponzorja bicikel.com ki je tukaj ponudba,če ga ima kdo?In kaka je kvaliteta?


Za te drese ne vem, ampak jaz kupujem drese na www.probike-wear.com/ kjer so od procontinental in protour ekip. Si lahko ziher da so ful kvalitetni. So od proizvajalca Santinija in za kratek komplet zgornji, spodnji del + rokavice plačaš manj kot 100€.

Jaz jih nosim to sezono in so napram Giordane, ki je itak dobra firma po mojem občutku vsaj še enkrat bolj kvalitetni, tako da kakor vidiš dobiš res top of the top kvaliteto za manj denarja, kakor v večini kolesarskih štacunah po Sloveniji.

Edino kar mi ni dobro je, da imaj zgornji dres kratko zadrgo in čez cel sprednji del, sam če lahko to premostiš, dobiš res hudo kvalitat :D Sploh od Lampreja dresi so mi čist neki posebnega na otip.
Pinty 03.09.2010 19:01
Odločil sem se za nakup dresa in hlač z dolgimi rokavi...
Vendar ne vem če naj kupim samo dolge rokave in hlače ali mora biti thermal ki je prav za zimo? in kakšna je razlika (naveden dres z dolgimi rokavi je enak material ali je vseeno nekoliko debelejši?)? ker vozim sam tam do 10-12 stopinj, ko je hladneje ne.

hvala
mitraljezac 04.09.2010 12:25
Jaz bi ti predlagal rokavčke in nogavčke ter seveda galoše
stalker 16.06.2011 21:26
da ne odpiram nove teme... zanima me če ima kdo izkušnje s kolesarskimi dresi čarman iz škofje loke??sicer mam ene 5let star njihov zgornji del pa je še zmeri ok. zanimajo me predvsem hlače?
young 28.08.2012 18:47

Naročil sem 3 obleke, zdaj ponuja popust kode za vsakogar, 5% popust, brezplačna dostava.
5% code :ZM201203234


www.zorromall.com/Bicycle-Mor e/View-all-products.html

LeQuack 31.03.2021 20:36

Če je kdo fan Rogliča imajo v Hervis (vsaj na Viču) sedaj repliko Jumbo Visma dresa, se pravi kolesarke hlače, potem pa ali standard rumeni dres ali pa ta njegov modro-rumeni dres državnega prvaka. Mislim da je 60€ majica, in 70€ hlače, je pa oboje firma Agu (to je Jumbo Visma supplier) Made in Poland.

piki7 01.04.2021 08:42

Ja, sem videl.

Načeloma so mi ti Jambo Visma dresi tako grdi, ta rumena barva ne gre skupaj z nobeno barvo kolesa...

Ampak na cesti pa jih vidim kar nekaj, in vsi me bodejo v oči z barvno neusklajenostjo, pa nisem noben fashion freak :) :) :)

aljo00 02.04.2021 22:19

Jaz sem narocil z Aliexpress-a. Mislim, da so popolnoma enaki kot te v Hervis. Komplet za cca. 25€ Dobil v 20 dneh.


Drugace imam opremo od Ole, pa ne morem reci, da je bolj (ali dosti) kvalitetnejsa, razlika v ceni pa skoraj 10x....



@LeQuack

Če je kdo fan Rogliča imajo v Hervis (vsaj na Viču) sedaj repliko Jumbo Visma dresa, se pravi kolesarke hlače, potem pa ali standard rumeni dres ali pa ta njegov modro-rumeni dres državnega prvaka. Mislim da je 60€ majica, in 70€ hlače, je pa oboje firma Agu (to je Jumbo Visma supplier) Made in Poland.



Ban 30.07.2021 10:38

A je kdo v zadnejm času naročal kaj iz anglije, konkretno wiggle? Kako je sedaj z carino?

kamencek 30.07.2021 10:43

Iz Wigglea nisem, sem pa spraševal v SportShoes in pojasnili so mi, da je carina že všteta v ceno. Plačaš jo ob nakupu in stvar je zate zaključena.

majkl_t 30.07.2021 12:03

@Ban

A je kdo v zadnejm času naročal kaj iz anglije, konkretno wiggle? Kako je sedaj z carino?


Nobenih dodatnih stroškov ni, govorim iz izkušenj.

Sicer ti pa lepo piše na njihovi strani...

rs1975 31.07.2021 05:00
@Ban

A je kdo v zadnejm času naročal kaj iz anglije, konkretno wiggle? Kako je sedaj z carino?


Nobenih dodatnih strošov ni, edino dostava je sedaj malo daljša. Sam sem dobil paket preko Slovaške, trajalo 10 dni.
Ban 31.07.2021 12:05

OK hvala, sem že nekaj naročil.

aljoman 04.08.2021 09:26

Iščem kolesarski brezrokavnik, ki ima dvojno zadrgo. Mi lahko kdo priporoči še kaj poleg Luxa

fuego 05.08.2021 08:55
@aljoman

Iščem kolesarski brezrokavnik, ki ima dvojno zadrgo. Mi lahko kdo priporoči še kaj poleg Luxa


zakaj pa rabiš dvojno zadrgo? Če se kdaj preveč naješ? :)
aljoman 05.08.2021 09:13

@fuego
@aljoman

Iščem kolesarski brezrokavnik, ki ima dvojno zadrgo. Mi lahko kdo priporoči še kaj poleg Luxa


zakaj pa rabiš dvojno zadrgo? Če se kdaj preveč naješ? :)
Tako ja, ko nimaš tekmovalnih ambicij, se pa rad ustaviš v kakšni gostilni spotoma :)

Se mi zdi uporabno pri gravlanju, ko so stalno vzponi-spusti in se mi zdi nadležno slačiti brezrokavnik pri vzponih in obratno.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI