Kronometer Marostar

Domov > Forum > Kronometer Marostar

Kronometer Marostar

SORTIRAJ PO:
maj 15.05.2004 23:00
A so rezultati veljavni ali ne :č:
Urednik 16.05.2004 00:51
Nimam pojma baje bo možnost za pritožbo dva dni jutri zjutraj bodo na biciklu objavljeni.

Sedaj pa čestitke LEA-ji za zmago!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CHEF860 16.05.2004 04:13
Bravo Lea!!!

Zakaj pa rezultati neb velalč A so ga spet kej sralč
batman 16.05.2004 06:11
Rezultate so merilci po dolgotrajnih mukah le spravili v red, tako da smo ob 18:00 dočakali razglasitev.
Pri meni boste dobili nagrade in pokale: Otto za 2 mesto, Slonček za 3. mesto, mai za 6. mesto, mesec za 5.mesto, Hribar za 4 mesto, Car za 4. mesto in še in še. Nagrade vam prinesem v Kamniško Bistrico.

LP Batman and Robin
Urednik 16.05.2004 08:06
Rezultati objavljeni. :)

Še enkrat čestitke LEA-ji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
slow 16.05.2004 08:12
Lea kr tku naprej :D Čestitam!!!!!!!
oTTo 16.05.2004 08:24
batman je napisal:
Rezultate so merilci po dolgotrajnih mukah le spravili v red, tako da smo ob 18:00 dočakali razglasitev.
Pri meni boste dobili nagrade in pokale: Nagrade vam prinesem v Kamniško Bistrico.


Thx, Batman.
Zgleda da so čase res pošlihtali, ker po prvi varianti je bil moj čas čist mimo (skoraj 15 min), po drugi pa po primerjavi s Polarjem grafom do sekunde točno.

lp,oTTo

p.s. upam, da bodo rezultati veljali.

Aja, Lea bravo - sm bil mal skeptičen v začetku zarad frizure, sam zgleda, da si jo uspela skrit pod čelado. :D
sloncek 16.05.2004 09:40
Ja Batman ti si pa skor k dedek mraz, razveseljuješ poštene ljudi z sicer prigaranimi nagradami!!!Hvala!!!

Za Leo sem pa jaz itak vedu da bo zmagala če ma pa take HUDE FELTNE!!!! :P :P

Sej men se tud čas ujema z Polarjevim tko da je vse OK!!!

Sam kolkr sem uspel slišat je bil to isti sodnik kot lani na krasu k je bla podobna štala!!!Tak nebi smel NIKOLI več sodit če NI SPOSOBEN!!!!!
uros 16.05.2004 11:27
ma res ma lep bicikl :)

sam punce tam okrog so ble pa dobre:)

aja cajti pr men je biu prvotni čas 21min:)
Uporabnik ne obstaja. 16.05.2004 13:50
mojga rezultata pa sploh niso objavli...kašni nesposobneži!
maj 16.05.2004 15:28
Moj rezultat tudi zelo natančno štima, edino kar ne štima ampak je super je pa to, da so me pomladili za celih pet let.

Upam, da ne bo "pritožb" saj kategorija štima - amater C - le letnica rojstva je za pet (5) let previsoka. Ni kaj, ko si enkrat čez 30 se mi to zdi zelo fajn, da bi bil šele 25.

:wink:
Lea 16.05.2004 16:14
Hvala fantje za vse čestitke :) :P
Lapaja ( :D ) pa Otto tud vama čestitke! (a sta mi slučajn rekla da če ne zmagam dam za pjačoč 8) :wink: ) Ja Otto, gumica dela pa čudeže :lol:

O organizaciji pa škoda besed...

Aja, Boss, kje se da pa slike vidtč
laufar 16.05.2004 16:42
A je bla Uršič Vida izven konkurenceč :č
sloncek 16.05.2004 18:31
Lea kaj se zdej neki vn vlečš,lih zato k si zmagala morš dat za pjačo!!
A si jo orng zapila, a si sploh že pr sebi čččč
cudo_ 16.05.2004 18:34
Sej dobr da je šla tekma sploh skos k so že pr štartu zamudl eno uro....ojojoj pol pa še razglasitev :č
popolna polomija
uros 16.05.2004 18:56
lea tista gumica je u žepu je zgledala pa čist isto ko kondom:)
se je blo treba prepričat kaj je:)
cudo_ 16.05.2004 19:01
:D

skor bi tut jest pozabu leji čestitat za zmago:

Iskrene čestitke lea pa še tko naprej :wink:
Lea 16.05.2004 19:21
Slonček, ful doug nism sploh dojela, sam vežde sm pr seb :)
Uroš, kaj maš pa ti za gledat kaj mam js u žepu na riti, aaač :twisted: :lol:
laufar 16.05.2004 19:23
Po rezultatih je zmagala pri ženskah Vida Uršič, letnik 53! Bravo generacija, no ja let gor al pa dol! Ta mlad, ne se slepit! 8)
oTTo 16.05.2004 19:58
[quote="sloncek"]Lea kaj se zdej neki vn vlečš,lih zato k si zmagala morš dat za pjačo!!
[quote]

Točn tko! Kdaj se zmenmoč Men že cel dan misli uhajajo k enmu Unionu!

lp,oTTo
laufar 16.05.2004 20:08
Dobr k ste trdi! Med prvih deset generalno so 4(štirje) starejši od 40(štirideset) let! 8)
BorutV 16.05.2004 20:26
laufar je napisal:
Dobr k ste trdi! Med prvih deset generalno so 4(štirje) starejši od 40(štirideset) let! 8)


Laufar, to jim mal pustimo. Mene je za 10 sekund prehitel eden star 64 let. Če jim nebi pustil, ta stari nebi hotel več hodit na tekme. Pa sej ja veš, kakšni ste.
laufar 16.05.2004 20:37
Aja, to je to, ja kva pa nis koj povedov! Se mn kr zdi ja, b raj fajfo pregriznu! 8)
Lea 16.05.2004 20:55
[quote="oTTo"][quote="sloncek"]Lea kaj se zdej neki vn vlečš,lih zato k si zmagala morš dat za pjačo!!
Citat:


Točn tko! Kdaj se zmenmoč Men že cel dan misli uhajajo k enmu Unionu!

lp,oTTo


Men pa h tisti vroči čokoladi s češnjam...
gregario_ 16.05.2004 22:35
vsekakor tut jz čestitam Lei...
lapaja (tko ti rečem ker ti tut rudl tko reče) :):k pridm po šprintarce (probi zrihtat še uno drugo plutasto podložko za blokej) v začetku junija gremo na 17 vročih čokolad okč
sam enkrat morš pa ti tut u lj pridt pa te bomo mi nekam pelal..en tak sladoled k dobiš še smartis bombone (sicr so fejk ampak kojihjebe, važn da so dobri):)

lp jaka
Uporabnik ne obstaja. 16.05.2004 23:23
ejga gregario kok si se že zredu :č: :lol: vidm da ti grejo fajn stvari po glau :lol:
Carrera 17.05.2004 05:31
Ola Gregario, sem tvoj kolo mislm da vidu na kronometru, saj je bil kaj ne.... Sam to je mal cudn, kolo tam tebe pa nikjer :) Zredu si pa se mal, vsaj zanc v Sencurju k sva se srecala se mi je zdel.... In kaj se ti pol zdi.... Olmo od Zokija vreden nakupa čččč Ce gres se kej na bicikl lohk enkat mem Grosuplga uletim pa greva na per !!

Se slismo !!

LP Babnik
GT dancer 17.05.2004 07:07
No jest nebi hvalu vse povprek Leje, ker ne verjamem vsem tem rezultatom, men so namrec po rezultatih pripisali okroglo minuto in upam da bo to organizator to uspel se pravocasno popraviti, ker zgubim kar 5 mest. :evil:

Leja mora vsaj se enkrat ponoviti uspeh, recimo v Kamniski, pol dam pa kapo dol.

Tole z rezuiltati in prestavljenim startom za dobro uro je velika crna pika za organizatorje.

Pa se neki, sem priča vsaj za dva modela, ki sta bila zelo dobra med Amaterji B, da sta se slepala, pa me zanima kolk je se takih.

Tale rekreacija in tile kronometri so vcasih prav en shit, kar se tice organizacije, rezultatov in tut raznih slepanj.

Mislim, da bi se tile fantje, ki organizirajo rekreativne dirke, lahko mal ozirali na organizacijo CC dirk, ki je vsaj za 1 rang visja.

LP
gregario_ 17.05.2004 07:20
hehe vs skrbi za mojo kilažo-tkole stojijo zadeve:
-shujšu sm za tri kile (iz 67 na 64kgjev), ampak to sm zgubu tri kile mišic sigurn (k sm jh med zimo pridobil v upanju da bom kej močnejši)..je pa res da se mi je začela opazno mast naberat na trebuhu-ampak usen se mi še vedno žile vidjo tut tm kjer se mast nabera:)
carrera: olmota vsaj letos sigurn ne bom kupu k mami ne dovol da `mečem` dnar stran za kolesa in to sranje:); a boš pršu na maraton u grosupleč

lp jaka
gregario_ 17.05.2004 07:24
aja carrera sm čist spregledu da si napisu da greva lahko na per...ubistvu boš ti per piu, jz bom kšno kavico ruknu k alko jz čist nč..že 20 let in pou:)
če mi kdo ne vrjame tut prou ampak zase vem kaj delam:)
če bo lep vreme u sredo mogoče na rundo pridm kr direkt iz službe-upam da ne boste (bomo) spet padl...

lp jaka
1 2 3 4
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI