Rokometna liga prvakov 2010/2011

Domov > Forum > Rokometna liga prvakov 2010/2011

Rokometna liga prvakov 2010/2011

SORTIRAJ PO:
areh 13.08.2010 07:27
Skoraj ne morem verjet..
http://www.juta rnji.hr/-ponuda-iz-celja-mi-je -najprihvatljivija--/876778/
8O
lpA
jeti 13.08.2010 07:56
pare rade sve.
a pomembno je kje je srce!
boriszoher 13.08.2010 22:57
Če me spomin ne vara je bil Metličič omenjan že v prejšnih sezonah. Očitno si želi vrnitve v bližino doma (podobno kot Balič), kjer bo lahko mirneje zaključil kariero, hkrati pa je v teh varčevalnih časih bila ponudba dovolj mamljiva.
Čeprav so njegovi najboljši dnevi že zdavnaj mimo, CPL pa nujno rabi še enega levičarja, je njegov prihod upoštevajoč bogate izkušnje vsekakor dobrodošel.
areh 16.08.2010 09:09
http://www.jutarnji.hr/met licic--drago-mi-je-sto--dolazi m-u-klub-s-visokim-ambicijama/ 877876/

Letos bo pa res zvezndniška zasedba..sicer veteranska :lol: ampak vseeno...
LPA
Truplo 16.08.2010 10:33
Ne spremljam ravno podrobno teme, niti rokometa.

Vendar Metlićić, pa tisti golman in še kdo. A bo denar?
areh 16.08.2010 10:38
Cene so padle na tržišču, najbrž Aliloviču in Metličiču paše Celje tudi zaradi bližine doma. No tu je še pivot Prieto. Siguno bodo če drugega ne nafilali celo dvorano za evropske tekme. Če pa je Zlatorog poln, je težko premagljiv :D
Komaj čakam...
lPA
Truplo 16.08.2010 10:49
areh je napisal:
Cene so padle na tržišču, najbrž Aliloviču in Metličiču paše Celje tudi zaradi bližine doma. No tu je še pivot Prieto. Siguno bodo če drugega ne nafilali celo dvorano za evropske tekme. Če pa je Zlatorog poln, je težko premagljiv :D
Komaj čakam...
lPA


Če me bo kaj "piknilo", da bi videl kakšno dobro tekmo, si sedaj ti pravi, da tudi meni kakšno kupiš, da ne lečem zaradi tega po Celju!
areh 16.08.2010 11:20
Ni problema... itak sem ti dolžen uslugo ;)
lpA
areh 25.09.2010 20:03
Ne vem al se celjani ne spoznajo na dvd-je al jih poljaki za....vajo...
http://www .siol.net/sportal/rokomet/poka li_ehf_m/novice/2010/09/puscic e_letijo_iz_kielc.aspx
ka korkoli jutri se za Celje začne nova sezona v tako težki skupini, ki je do sedaj še ni bilo...
http://www.siol. net/sportal/rokomet/pokali_ehf _m/novice/2010/09/bliza_se_prv a_tekma_celja_pl_v_ligi_prvako v.aspx
Gremo Cjele!
lpa
fopa 25.09.2010 20:42
@ areh - točno tako

Če bom uspel kako karto letos dobit bo pa treba it pogledat kako tekmo.
fopa 26.09.2010 15:37
Celjani v prvem polčasu super igrajo.
areh 26.09.2010 16:20
Kar dobro stojijo na igrišču. Ne poznam pa prave moči Kielc, tako, da bo na realno oceno treba počakat do naslednjega tedna ko v soboto v Zlatorog prihaja bogati Rhein Neckar Löwen, ki so v prvem kolu v gosteh premagali Barco(Čupić 10 golov!).
lpA
boriszoher 26.09.2010 20:07
Dejansko z današnjo tekmo ne vemo ali so CPL res ponovno zelo močni ali pa so Kilece imele slab dan. Ker glede na omenjani proračun Poljakov (in tudi nekatere posameznike) nikakor ne morejo biti povprečni (namenoma ne rečem slabi). Realno sliko je še posebej zameglil Alilovič s 17 obrambami in številnimi obranjenimi zicerji.
Posebej so me presenetili z zelo taktično igro v drugem polčasu, ko so nad pivotom igrali zelo previdno in mu sicer dovolili lep strelski dosežek vendar se povsem izognili nepotrebnim izključitvam, ki bi edine lahko prinesle preobrat.
jeti 26.09.2010 21:45
no sedaj si bodo tako sledile tekme in samo upam da smo spet v igri za odmeven rezultat
presna 26.09.2010 22:10
Nekaj mi ni jasno , zakaj ni dal Kokšarova nič v igro . Baje je že v Trebnjem celo tekmo sedel , pa poškodovan tudi ni .
FMA21 27.09.2010 00:44
Najbrž je žvižej trenutno boljši tako v napadu kot v obrambi. Kokšarov pa je tudi že kar v letih in ne more več tolk laufat gor pa dol. Verjetno bo s svojimi bogatimi izkušnjami prav prišel v kakšnih napetih končnicah.
RF 27.09.2010 10:01
Zelo pozitivno sem bil presenečen nad predstavo Celjanov na Poljskem. Rekel bi da so Poljaki igrali pod pričakovanji, hkrati pa tudi njihova igralska zasedba ni najboljša (še najboljši je bil krožni Srb, ki pa je glede na leta tudi že malo "porejen" in me je glede na fizični izgled kar malo presenetil z gibljivostjo in kondicijo).

Sicer pa so bili naši včeraj najboljši v obrambi v prvem polčasu, kar je omogočilo nekaj lahkih konter, na postavljeno obrambo Kielc pa je po moje daleč najboljšo tekmo v zadnjem obdobju odigral Zorman, ki je spet spominjal na svoje prodore kot puščica v šampionskem letu 2004.

Vendar še zdaleč Celjani niso pokazali vsega kar znajo, proti Rhein Neckarju bo zunanjo linijo moral pomagati sprostit tudi Metličić, mogoče z Vugrinčevo pomočjo (če bo že zdrav).
CELE MELE VSE NEDELE, AMPAK V SOBOTO BODO TUD! ;)
areh 02.10.2010 20:50
Zaenkrat je napeto.... :? bo pa težka danes...
lpA
areh 04.10.2010 06:22
RNL bili boljši, nimaš kaj, zmaga čista ko suza..
Kielce izgubile tudi v Franciji, tako da izgleda da niso tako močne...naslednji teden je na vrsti Barcelona v gosteh, ki je zadnje kolo remizirala z Kielom 8O . Spet bo težka, sicer pa letošnja skupina je itak cela za.....a.
lPA
http://ww w.siol.net/sportal/rokomet/pok ali_ehf_m/novice/2010/10/izjav e_po_tekmi_celje_pl_rhein-neck ar_lowen.aspx
boriszoher 04.10.2010 20:49
Ogledal sem si včerajšni prenos med Barco in Kielom. Izvrstna predstava, ki mi vliva le malo upanja v morebiten uspeh CPL. Omeyer je v prvem polčasu zbral neverjetnih 19 obramb ! Na drugi strani Rutenka pa tudi Nagy povsem razorožena...
Skratka, trenutno sem precej skeptičen še posebej zaradi nepojasnjene Nokine taktike z minimalnimi rotacijami.
areh 06.10.2010 06:17
Realen je boj v skupini za 4 mesto s Kielcami in Chamberyjem.Vsako mesto višje bi bil velikanski uspeh.
Moja napoved vrstnega reda v skupini:

Kiel
RNL
Barcel ona
Celje
Chambery
Kielce

lpa
jeti 06.10.2010 09:42
torej iz vsake skupine se uvrstijo 4 moštva. zanima me ali je potem kaj dirigiran žreb ali so vsi v istem bobnu? se mogoče križajo določene skupine?
boriszoher 07.10.2010 15:09
Sam bi postavil Barco malce više, ker imajo zame individualno najmočnejšo ekipo. Prednost nemcev je v izredni uigranosti kar se bo pri Barci zagotovo še popravilo.
Realno kaj več od 4.mesta ni dosegljivo se bo pa tudi zanj potrebno zelo potrudit.

By the way: če je verjeti čvekam je Edijev odhod samo še vprašanje časa saj bi naj celo že imel podpisano pogodbo v žepu.
ole 07.10.2010 21:49
boriszoher je napisal:
By the way: če je verjeti čvekam je Edijev odhod samo še vprašanje časa saj bi naj celo že imel podpisano pogodbo v žepu.


:cry:
Ma sej nevem, mende sem nekje bral al kaj jst vem... a sta res v sporu z Noko?
Kar se mene tiče, Noka Ediju ne seže niti do gležnjev, kar se deleža v Celju tiče.. pa tudi, če bodo prvaki letos...

Klinc, Edi zasluži spomenik v Celju...
areh 08.10.2010 06:42
jeti je napisal:
torej iz vsake skupine se uvrstijo 4 moštva. zanima me ali je potem kaj dirigiran žreb ali so vsi v istem bobnu? se mogoče križajo določene skupine?

Delno dirigiran žreb. Torej, če bo Celje 4 v skupini bo njegov tekmec eden izmed prvih v skupinah(razen tisti iz njegove skupine). Tretji iz naše skupine bo igral z enim izmed drugih v ostalih skupinah in tako dalje...
Ole, po tem takem bi potrebovali v Celju že veliko spomenikov..tako pač je, Edi je dal veliko Celju(Celje tudi njemu :D )vendar še tako veliki igralci se enkrat poslovijo od kluba.Dolgo je bil prva violina ekipe, sedaj pa je prva violina trener Noka. Mislim pa da nič ne moremo očitati Žvižeju kako ga je "nadomestil".
lPA
boriszoher 08.10.2010 09:39
Žvižej je dejansko bil dober (po vrhu še domač !) nakup. Vendar sezona se je šele začela in če bo prva ekipa še naprej nosila levji delež minutaže, je to zelo tvegano tudi zaradi morebitnih poškodb za katere pa ne bo prave razigrane zamenjave. Da ne omenjamo, da danes enostavno nihče ne zmore več igrati celih 60 minut, še zlasti ne v ligi prvakov.
Saj vem, da se Noka tega zaveda, me pa vseeno čudi to vztrajanje. Zdaj, če je spet verjeti govoricam branjevk, nam Noka s tem nakazuje močno spremenjeno postavo v naslednji sezoni.

Hkrati, da ne pozabimo na morebitne zaplete ob nenadnem odhodu kakšnega člana prve ekipe. Namreč po dobrih predstavah nekaterih so se takoj pojavili menedžerji še vedno bogatih nemcev.
areh 08.10.2010 10:28
Mogoče je malo kriv tudi Edi sam, ker noč sprejeti "le" deleža polne minutaže in se ne sprijazni da ne more več sam zdržati 60 min....
lPA
jeti 08.10.2010 10:58
pa sej ni samo edi na udaru, tu je še vugi, pa kmal še kdo. tko mislim da je ekipa v globalu prestara.
lancearmstrong 08.10.2010 11:04
glede na sodobni rokomet,ni več igralcev,ki bi igrali vseh 60 min,ker glede na tempo ter količino tekem,bi se tak igralec iztrošil nekje na sredini oziroma v drugi polovici sezone...dejstvo je ,da močne velike ekipe imajo vsaj 2 igralca enakih kvalitet na enem igralnem mestu...torej ni več igre 60min ampak mogoče 30 min pa takrat mora dat igralec vse od sebe...mi je pa dejansko malo nerazumljivo,da Noka tako malo menja,saj imamo dost kvalitete tudi na klopi(edi,vugi,marguč,kozlin a....edino kjer smo trenutno tanki smo na mestu vratarja,Alilovič je odličen vratar ampak,ko mu ne gre menjava bi morala biti!!
1 2 3 ... 9
Zadnji komentarji v kategoriji "DRUGI ŠPORTI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI