Pomoč družini Lindič

Domov > Forum > Pomoč družini Lindič

Pomoč družini Lindič

SORTIRAJ PO:
alesb 17.08.2010 12:12
Kot je že na prvi strani opisano si lahko tukaj preberete več o pomoči družini Lindič.
http://www.bici kel.com/sl/novice/4419/kolesar ji_za_kolesarja.html
Vsak naj prispeva kakšen delež.
NezaP 17.08.2010 13:03
slavko1 17.08.2010 13:21
Kakšen je pa bil ta človek kaj po športni plati? Recimo kaj je veliko dirkal, hodil na runde, je bil še prej v rosnih letih tekmovalec...Sicer pa čimprejšnje ukrevanje. :D
alesb 17.08.2010 13:37
Lindič je en najboljših amaterskih kolesarjev v Sloveniji in tudi širše.
Truplo 17.08.2010 13:38
Odprl sem tudi temo na Pomurskem forumu.

Andreja sem tako bežno poznal, prav tako tudi Majo že vrsto let. Smo se navadno srečali na Rogli, ko je bil tisti vzpon. Maja me je eno leto celo čakala, da sem prisopihal gor, da me je pozdravila, mislim da tudi slikala.

Upam, da ozdravi, podrobnosti ne vem, kaj je bilo. Moralo pa je biti hudo. :?

Še bližnjica na forumu v Pomurju:

http://panoni a.mojforum.si/panonia-post-263 81.html#26381
alesb 17.08.2010 18:45
:arrow:
NezaP 17.08.2010 21:47
Evo družinico Lindič...

Merlin 17.08.2010 22:45
Večino družin ima dva ali en finančni vir. Zamislite si da eden ali pa edini vir usahne, potem ne bo potrebno zastavljati takšnih vprašanj. Sam sem pred leti izkusil veliko lažjo obliko takšne situacije.
Za Andreja držim pesti, da čimprej okreva in da se vrne v družinski krog. Pomagal pa bom kolikor zmorem!
Medoo 17.08.2010 22:50
Naj nekdo ki pozna Andreja oz.njegovo ženo javi stevilko racuna, da bo kdor bo hotel lahko kaj nakazal, brez nepotrebnega komentarja. Jaz sem pripravljen pomagati.
lp
erre 17.08.2010 22:52
rešilko1 je napisal:
pietro je napisal:
Zavedam se neprimernosti sledecega vprasanja - ravno zato mu ze sedaj zelim cimprejsnje okrevanje, vendar zelim odgovore poznati, preden karkoli prispevam.

A je druzina v financno tezki situaciji? In ce ja, zakaj?


BOSS ta in prejšni post prosim zbriši mislm ej poba.


Vprašanje je popolnoma korektno.
Foxy lady 17.08.2010 22:55
Nekateri bi se res lahko vsaj enkrat vzdržali neprimernih komentarjev.

Medo, na koncu članka so podatki, kamor se lahko nakaže prostovoljne prispevke. ;)
http://www.bicikel.co m/sl/novice/4419/kolesarji_za_ kolesarja.html
KAVITATOR+ 17.08.2010 23:37
Kdor pozna Andreja sploh pa še njegovo družino bi pomojem brez oklevanja dal še kaj več kot samo denar
rešilko1 17.08.2010 23:54
KAVITATOR+ je napisal:
Kdor pozna Andreja sploh pa še njegovo družino bi pomojem brez oklevanja dal še kaj več kot samo denar


Točn to Kavi.
cestni_dirkač 18.08.2010 00:04
Ker sem trenutno z denarjem ZELO na tesnem, vam pošiljam le želje po čimprejšnem okrevanju!!!
programer 18.08.2010 04:14
Andrej, želim ti čimprejšnje okrevanje.
alesb 18.08.2010 07:30
Tukaj se lahko nakaže.

Prejemnik:
MAJA LINDIČ
PRETNERJEVA 2
6230 POSTOJNA

Namen:
Pomoč družini Lindič

Transkacijski račun:
SI56 0231 0155 4131 779
Truplo 18.08.2010 07:50
Jaz bom po svojih skromnih zmožnosti prispeval nekaj evrov, jih bom dal kar v nedeljo eni izmed Bcbejb, če katera pride na radenski maraton oz. Maraton Treh src. :P

Se pa tudi že organizirajo na Pomurskem forumu, tako, da bo verjetno tudi od tam nekaj!
Mad_one 18.08.2010 07:53
Sem raje kar nakazal (zihr je zihr) ... nikoli ne veš, kdaj udari neudeležba na planirani rundi :|
Andrej, čimprej in čimbolje se pozdravi :!: 8)
TomazK 18.08.2010 08:06
Včasih res ne veš kaj bi si mislil o izjavah. Družina z dvema majhnima otrokoma verjetno ravno ne sedi na kupu denarja. Kako veliki so bili oz. še bodo stroški povezani z zdravljenjem v tujini pa si sploh ne upam pomisliti :?. Če si pripravljen pomagaj, drugače pa je bolje, da se vzdržite komentarjev.Lp
TomazK 18.08.2010 08:07
Včasih res ne veš kaj bi si mislil o izjavah. Družina z dvema majhnima otrokoma verjetno ravno ne sedi na kupu denarja. Kako veliki so bili oz. še bodo stroški povezani z zdravljenjem v tujini pa si sploh ne upam pomisliti :?. Če si pripravljen pomagaj, drugače pa je bolje, da se vzdržite komentarjev.Lp
Roko460 18.08.2010 08:09
Sam ga osebno ne poznam Andreja, ampak vem, kako je če si v stiski in kljub moji suši na računu (zahvala gre policistom) bom prispeval!

Močno želim Andreju čim prejšnje okrevanje in, da bo družinica lahko živela mirno življenje naprej!

Kolesar za kolesarja ;)
alesb 18.08.2010 09:05
Če koga morda zanima, je samo helikopterski prevoz iz Italije v Slovenijo bilo potrebno plačati 5000,00€. In še to v naprej. Če se bodo pa Italijani spomnili, da bi še kaj zaračunali, ko si ga imeli v svoji oskrbi, bo pa še dodaten strošek. Pa , če bi si tisti, ki sprašujejo neumnosti prebrali članek , bi vse izvedeli in tudi to, da je prispevek prostovoljni in če ga nočeš nakazati ga pač ne nakažeš, ni potrebno postavljati še čudnih vprašanj glede na resnost dogodka.
Truplo 18.08.2010 09:12
alesb je napisal:
Če koga morda zanima, je samo helikopterski prevoz iz Italije v Slovenijo bilo potrebno plačati 5000,00€. In še to v naprej. Če se bodo pa Italijani spomnili, da bi še kaj zaračunali, ko si ga imeli v svoji oskrbi, bo pa še dodaten strošek. Pa , če bi si tisti, ki sprašujejo neumnosti prebrali članek , bi vse izvedeli in tudi to, da je prispevek prostovoljni in če ga nočeš nakazati ga pač ne nakažeš, ni potrebno postavljati še čudnih vprašanj glede na resnost dogodka.


Me pa drugače zanima, verjetno tudi druge, to nima nobene zveze s tem, da bomo pomagali, ampak v primeru podobnega dogodka: a take dirke niso zavarovane oz. se en predvideva, da se lahko kdo poškoduje?

Mislim na vse, na prevoz, zdravljenje v bolnišnici, tudi prevoz v Ljubljano. Kaj pa naše zavarovanje. To, da je bilo potrebno takoj plačati še razumem, čeprav vemo, da tako naenkrat nekje najti 5.000 evrov ni lahko oz. morda celo nemogoče. A bi ga pustili umreti, če se denar ne bi našel?
Truplo 18.08.2010 09:15
Tole je lahko tudi malce smetenje, vendar:

Dandanes se npr. na naših maratonih dobesedno dirka, čeprav to uradno ni dirka. Na Franji, v Kamniku in še kje pa je, ker so čipi in tu se organizator ne more izgovarjati na določilo, da vsak odgovarja... vsaj po mojem.

Torej bistvo: kako smo zavarovani, če sploh smo, na naših maratonih. Vemo, da policija kar napiše položnico, če se dva zaletita, saj domnevajo, da je bila varnostna razdalja prekratka (po zakonu bi morala biti baje tri dolžnine kolesa in če to drži, potem bo kolona na maratonu maltene nekaj deset kilometrov), kaj pa ostalo. Zdravljenje, prevoz? Ko sem jaz telebnil v Radencih pred petimi leti sicer nisem plačal nič, vendar je morda dandanes že drugače?
laufar 18.08.2010 09:16
TomazK je napisal:
Včasih res ne veš kaj bi si mislil o izjavah. Družina z dvema majhnima otrokoma verjetno ravno ne sedi na kupu denarja. Kako veliki so bili oz. še bodo stroški povezani z zdravljenjem v tujini pa si sploh ne upam pomisliti :?. Če si pripravljen pomagaj, drugače pa je bolje, da se vzdržite komentarjev.Lp


Točn o tako! Prispevek je prostovoljen, najbrž bi bili Andrej in družina najsrečnejši, če ne bi bil potreben.
Je pa tole, vsaj zame, ena najlepših potez tega foruma......
BlackOrange 18.08.2010 09:29
Se pridružujem mnenju Laufarja, res lepa poteza!
StaraKost 18.08.2010 09:34
@truplek,

Vprašanja so zanimiva, samo so za v drugo ali svojo temo.
Truplo 18.08.2010 09:36
StaraKost je napisal:
@truplek,

Vprašanja so zanimiva, samo so za v drugo ali svojo temo.


Da in ne! Kakor gledaš na to zadevo. Po mojem marsikaterega zanima, kako je s tem. Da bom vedeli. Na žalost se je Andreju zgodilo to, kar se je in mene je strah, pa nisem registrirani tekmovalec, kaj bo z mano, če kje solidno telebnem. Za vsako debato odpirati temo zame ni primerno, če pa drugi mislite drugače...?
palcica 18.08.2010 09:44
Ja jst kadar grem v tujino se glih zaradi takih moznih nesrec ponavadi zavarujem sportno coris, katero krije take stroske... Res je sicer da moras ti vnaprej placat, vendar ti Coris povrne. To pa vem ker je imel moj kolega probleme zaradi podobne nesrece v Berlinu. Vse od bolnice oskrbe in prevoza v Slovenijo je kril oz. povrnil Coris. Pac je za take stvari se mal pomujat pa se individualno oz. skupinsko kadar nas gre vec zavarovat. Kaj je to 20€ napram par tisoc?!?
Torej v organiziranih skupinah bi lahko za to poskrbel klub (vsaj ponavadi je tako) drugace pa pac sam.
Truplo 18.08.2010 09:49
palcica je napisal:
Ja jst kadar grem v tujino se glih zaradi takih moznih nesrec ponavadi zavarujem sportno coris, katero krije take stroske... Res je sicer da moras ti vnaprej placat, vendar ti Coris povrne. To pa vem ker je imel moj kolega probleme zaradi podobne nesrece v Berlinu. Vse od bolnice oskrbe in prevoza v Slovenijo je kril oz. povrnil Coris. Pac je za take stvari se mal pomujat pa se individualno oz. skupinsko kadar nas gre vec zavarovat. Kaj je to 20€ napram par tisoc?!?
Torej v organiziranih skupinah bi lahko za to poskrbel klub (vsaj ponavadi je tako) drugace pa pac sam.


Oups, lepo napisano in kar solidna rešitev. Vendar, vseeno, tam telebneš, kje takoj najti pettisoč?

Kako je pri nas oz. na naših maratonih. Čedalje več maratonov ima čipe, kar pomeni, da organizator dobesedno vzpodbuja dirkanje, kaj pa njegova odgovornost. V neki kritični situaciji ne moreš predvideti, kako boš padel, kakor modruje en forumaš na eni drugi temi.

A odpremo novo temo npr. z naslovom: Zavarovanja in stroški v primeru poškodb?
1 2 3 ... 10
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI