15. Vzpon na Mirno goro

Domov > Forum > 15. Vzpon na Mirno goro

15. Vzpon na Mirno goro

SORTIRAJ PO:
Ruzanc 07.09.2010 08:25
Nedelja, 12. September 2010, 10:00

Športno rekreativno društvo Črnomelj organizira že 15. VZPON Z BICIKLI NA MIRNO GORO, ki bo v nedeljo, 12. septembra 2010, z startom ob 10.00 uri pred podjetjem Danfoss Compressors Črnomelj.

PREDPRIJAVE:

>v trgovini L-Šport Črnomelj od 6.9. do 11.9. do 12.00 ure ali na tel. številki: 07/3052 481.

PRIJAVE:

na startu od 8.00 do 9.45 ure.

STARTNINA: 15,00 € v predprijavi 12,00 €.

Ob prijavi obeh staršev otroci do 15. let ne plačajo startnine!

Več informacij najdete v priponki.

Vabljeni!

>http://www.crnomelj.si/katego rije.asp?nmpro_tbl_cate.id=11& amp;nmpro_tbl_news.id=260
Martasan 07.09.2010 08:59
Pridemo :D
Ruzanc 07.09.2010 09:02
Obvezno! V vsakem vremenu! :D
Meli223 07.09.2010 11:34
Tudi jaz pridem 8)
simessio 07.09.2010 11:48
Se vidimo, :P , sončno vreme je naročeno,... :mrgreen:
Martasan 07.09.2010 15:43
Vreme, vreme....vreme ni problem, tudi po dežju gre, ste slišali, kaj so s cesto gozdarji nardili!!!!! Katastrofa, to bo še zanimivo
Tik-tak 07.09.2010 16:14
Martasan je napisal:
Vreme, vreme....vreme ni problem, tudi po dežju gre, ste slišali, kaj so s cesto gozdarji nardili!!!!! Katastrofa, to bo še zanimivo


Kaj pa lahko naredijo?!? Ni panike, z gorskim gre (skoraj) vse povsod!
Ruzanc 07.09.2010 16:34
Smrekice so posadili po poti...
eRLy 07.09.2010 16:46
Martasan je napisal:
Vreme, vreme....vreme ni problem, tudi po dežju gre, ste slišali, kaj so s cesto gozdarji nardili!!!!! Katastrofa, to bo še zanimivo


A ni vsako leto "točno enaka" debata? Sploh ne vem kaj bi letos lahko še slabšega naredili :)

ps: čez tisto razmočeno vgrezanje leta 2008 (?) pa ga mislim, da ni bilo velikokrat.
tynle 07.09.2010 19:17
v kakšnem stanju je (bo) cesta? - se da normalno peljat s specjalko al je mtb boljša izbira?
eRLy 08.09.2010 09:15
tynle je napisal:
v kakšnem stanju je (bo) cesta? - se da normalno peljat s specjalko al je mtb boljša izbira?


Ponavadi je tako ,da se pač odločiš al ti gre za čas al za sodelovanje. Pri sodelovanju je MTB boljša izbira. S specijalko boš pa 5-8 minut ziher prej gor pa naj je še tako slaba cesta.
Martasan 08.09.2010 09:46
Hja, menda so 2km ceste gozdarji razrili z vleko drv, ampak se cesta počasi utrjuje (kar naj še dežuje do sobote). Ostala cesta je dobra, utrjena. Da ne omenim, da je organizacija vzpona zelo dobra...
tynle 10.09.2010 18:30
Martasan je napisal:
Hja, menda so 2km ceste gozdarji razrili z vleko drv, ampak se cesta počasi utrjuje (kar naj še dežuje do sobote). Ostala cesta je dobra, utrjena. Da ne omenim, da je organizacija vzpona zelo dobra...


ali ima kdo že bolj sveže informacije o stanju makedama oz. ceste od konca asfalta naprej (ugrezanje, luknje, blato itd)?
SIKO 10.09.2010 19:08
tynle je napisal:
Martasa n je napisal:
Hja, menda so 2km ceste gozdarji razrili z vleko drv, ampak se cesta počasi utrjuje (kar naj še dežuje do sobote). Ostala cesta je dobra, utrjena. Da ne omenim, da je organizacija vzpona zelo dobra...


ali ima kdo že bolj sveže informacije o stanju makedama oz. ceste od konca asfalta naprej (ugrezanje, luknje, blato itd)?


Če imaš kej rad svojo specialko vzemi gorca :) sem bil danes gor in je preveč mehkega makedama malo pa tudi blata od gozdarjev! problem znajo bit ostri kamni ki so jih nekaj na novo vozili, pa še spust je presenetljivo dolg in kr nevaren za specialko!
Adi 10.09.2010 20:37
Jaz bi ful šel samo nimam prevoza, z mojega konca pa tudi ne vem če gre kdo da bi me lahko poleg vzel.
Ruzanc 11.09.2010 12:22
Vreme bo idealno... 8)
felix56 11.09.2010 19:40
Pravkar prišel iz Mirne gore.Cesta idealna.Primerna za specialko.
MADONE 11.09.2010 21:34
Upajmo da jutri ne bo več letečih mravelj.. :mrgreen:
felix56 11.09.2010 21:59
Na trasi na Mirno goro jih danes ni blo.
jusk 11.09.2010 22:47
dajte se že odločit; specijalka ali gorski bicikel?
Da ne bo na koncu kakšen nateg in bo kakšen s specijalko na ramenih tekel v hrib :D
Martasan 12.09.2010 07:17
Ja grem s specialko in kar nekaj nas bo takih, menda je cesta zdej ok, je dež pomagal :D
jakaa 12.09.2010 14:45
Vzpon na Mirno goro uspel, vreme OK saj ni bilo prevroče.
Zelo lepo je šlo tudi s specialkami.
So se pa najhitrejši izgubili na poti kar je res škoda saj bi lahko zabeležili dobre rezultate.
Jaz vsem skupaj čestitam, organizatorjem pa tudi pohvala (tud borovničke so bile).
trmasti 12.09.2010 16:17
jakaa je napisal:
Vzpon na Mirno goro uspel, vreme OK saj ni bilo prevroče.
Zelo lepo je šlo tudi s specialkami.
So se pa najhitrejši izgubili na poti kar je res škoda saj bi lahko zabeležili dobre rezultate.
Jaz vsem skupaj čestitam, organizatorjem pa tudi pohvala (tud borovničke so bile).
:( :( :( :?: :?: :?:

Odlično ja. Še en dokaz, da se v BK brez alkohola ne da nič.
ALKOHOL IN ŠPORT NE GRESTA SKUPAJ. Mar bi dali kake energijske napitke, samo kaj ko je šnopca kot vode.
Martasan 12.09.2010 16:18
Fajn je blo, cesta je bila odlična, tudi za specialko, organizacija fajn, družba je bila fajn :D

kaj je blo pa z zgubljenci, pa ne vem, kk so lahko zavili na tisto pot :) , se zgodi :ups:
Nile 12.09.2010 18:09
super je blo, čeprav nisem vajen makadama in sem zato malo cvikal na spustu. Se definitivno vidimo drugo leto.

p.s. kje lahko pričakujem rezultate, tukaj na forumu ali imajo organizatorji kakšno stran za to?
simessio 12.09.2010 20:19
Tudi jubilejni 15. vzpon je bil lep, še posebno če dosežeš dobro uvrstitev, dober čas ali se preprosto dobro imaš med vožnjo ali na vrhu na lepi Mirni gori :lol: . Osebno zelo zadovoljen z rezultatom še posebno glede na mojo udeležbo na sobotnem triatlonu. Kljub naporu, ki je bil potreben na današnjem vzponu, sem se med vožnjo počutil odlično in tudi spregovoril par vzpodbudnih besed s sotrpini ;) .Glede tistih, ki so zašli na trasi: proga je bila označena ali neoznačena za vse tekmovalce enako, vsi so imeli enake pogoje, res je eni lahko progo odpeljemo miže, drugi pač ne, zato so tu table in pelje se od ene do druge, če ni označeno se tam pač ne pelješ- skratka pogoji so bili za vse enaki.
Z moje strani - se vidimo naslednje leto- letos je manjkalo le še sonce na vrhu in z njim razgled po naši deželi- Beli krajini Lp :mrgreen:
SIKO 12.09.2010 21:24
simessio je napisal:
Tudi jubilejni 15. vzpon je bil lep, še posebno če dosežeš dobro uvrstitev, dober čas ali se preprosto dobro imaš med vožnjo ali na vrhu na lepi Mirni gori :lol: . Osebno zelo zadovoljen z rezultatom še posebno glede na mojo udeležbo na sobotnem triatlonu. Kljub naporu, ki je bil potreben na današnjem vzponu, sem se med vožnjo počutil odlično in tudi spregovoril par vzpodbudnih besed s sotrpini ;) .Glede tistih, ki so zašli na trasi: proga je bila označena ali neoznačena za vse tekmovalce enako, vsi so imeli enake pogoje, res je eni lahko progo odpeljemo miže, drugi pač ne, zato so tu table in pelje se od ene do druge, če ni označeno se tam pač ne pelješ- skratka pogoji so bili za vse enaki.
Z moje strani - se vidimo naslednje leto- letos je manjkalo le še sonce na vrhu in z njim razgled po naši deželi- Beli krajini Lp :mrgreen:


si se vprašal zakaj ni blo sonca? zato k ste bli taki vsevedi gor! pa kaj te tolk motjo tisti k so zašli! drugo leto počivej en teden prej da ne bo izgovor sem prejšni dan to in ono!
tomaz81 13.09.2010 08:20
Če ne bi poznal proge skoraj na pamet, bi verjetno tudi sam lahko kaj hitro zgrešil odcep, glede na to, da letos tam ni bilo posebnih označb oz. nikogar, ki bi tekmovalce usmerjal, kot je bilo to navada prejšnja leta...za tiste, ki ste pa letos zašli pa vseeno upam, da se vidimo naslednjo leto.
Generalno gledano je pa vzpon zelo dobro uspel, organizator je tudi poskrbel, da se je proga uredila oz. utrdila, glede na to v kakšnem stanju je bila 2 tedna nazaj.
ruzanc-st 13.09.2010 20:21
tomaz81 je napisal:
Če ne bi poznal proge skoraj na pamet, bi verjetno tudi sam lahko kaj hitro zgrešil odcep, glede na to, da letos tam ni bilo posebnih označb oz. nikogar, ki bi tekmovalce usmerjal, kot je bilo to navada prejšnja leta...za tiste, ki ste pa letos zašli pa vseeno upam, da se vidimo naslednjo leto.
Generalno gledano je pa vzpon zelo dobro uspel, organizator je tudi poskrbel, da se je proga uredila oz. utrdila, glede na to v kakšnem stanju je bila 2 tedna nazaj.


Se popolnoma strinjam z vsem kar si napisal. Za utrditev ceste in organizacijo zaključka čestitke organizatorju tudi z moje strani.
ruzanc-st 13.09.2010 20:36
Usmerjanje na progi pa je bilo definitivno pomanjkljivo. Sam sem šel pred štartom na cilj z avtom in sem bil dvakrat v dvomih, če grem po pravi poti (šel sem prvič gor). Če si pa na biciklu je vse še toliko težje. To je eden od vzrokov, da je ena skupina zavila narobe. Oznake ali usmerjevalci niso tako dragi, da si jih ne bi organizator v naslednjih letih omislil nekaj več.
Prilagam povezavo, kjer si lahko ogledate nekaj slik iz letošnjega vzpona.
http://picasaweb.google.s i/borut.brinc/MIRNAGORA2010#
1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI