blokiranje avatarja

Domov > Forum > blokiranje avatarja

blokiranje avatarja

SORTIRAJ PO:
peciklist 26.09.2010 18:41
mene pa zanima, če se da blokirat od nekoga avatar tak da ga potem ne vidiš. hvala
popay 26.09.2010 18:45
Od katerega ti gre na živce? Ne da se, vsaj slišal še nisem za takšno željo :lol:
Truplo 26.09.2010 18:46
popay je napisal:
Od katerega ti gre na živce? Ne da se, vsaj slišal še nisem za takšno željo :lol:


Jaz nikakor ne morem gledati takih, ki se večkrat prijavijo pod drugimi imeni in avatarji ... pa žal ni pomoči....
Jastreb 26.09.2010 18:53
mislim, da sem že slišal za to funkcijo na nekaterih novejših forumuh, da lahko označiš uporabnika, ki ti ni všeč in ti njegovih postov avtomatsko ne prikazuje v nobeni temi. kot da jih ne bi bilo.
Zajebanec 26.09.2010 19:14
Truplo je napisal:


Jaz nikakor ne morem gledati takih, ki se večkrat prijavijo pod drugimi imeni in avatarji ... pa žal ni pomoči....

Truplo,kaj pa,ko gledaš mojega,ki je stalno isti. :P
programer 26.09.2010 20:25
peciklist je napisal:
mene pa zanima, če se da blokirat od nekoga avatar tak da ga potem ne vidiš. hvala

Če uporabljaš Mozilla Firefox, potem si namesti dodatek "Adblock Plus". V tem dodatku izbereš avatar (pot do http povezave) in ga daš na block. Potem ne bo več viden avatar.
Urednik 26.09.2010 20:38
Jastreb je napisal:
mislim, da sem že slišal za to funkcijo na nekaterih novejših forumuh, da lahko označiš uporabnika, ki ti ni všeč in ti njegovih postov avtomatsko ne prikazuje v nobeni temi. kot da jih ne bi bilo.


Vzeto na znanje, verjetno je mišljeno, da se potem tudi njegovih objav ne vidi ne samo avatarja.
uros 26.09.2010 20:54
Boss je napisal:
Jastreb je napisal:
mislim, da sem že slišal za to funkcijo na nekaterih novejših forumuh, da lahko označiš uporabnika, ki ti ni všeč in ti njegovih postov avtomatsko ne prikazuje v nobeni temi. kot da jih ne bi bilo.


Vzeto na znanje, verjetno je mišljeno, da se potem tudi njegovih objav ne vidi ne samo avatarja.

če bi pa tole zrihtal bi pa res forum pridobil na kvaliteti!
Truplo 26.09.2010 21:40
Zajebanec je napisal:
Truplo je napisal:


Jaz nikakor ne morem gledati takih, ki se večkrat prijavijo pod drugimi imeni in avatarji ... pa žal ni pomoči....

Truplo,kaj pa,ko gledaš mojega,ki je stalno isti. :P


Tebe človek nekako mora prenašati, ne glede na to, kako je težko, he, he, he, he.... :mrgreen: No, mislil sem na take, ki imajo različne nicke... hmmmmmmmmmm, morda tudi jaz... kaj pa vem... vsaj na Pomurskem forumu sem imel še nick Nikita, čeprav so za to vedeli dve uri po registraciji itak že vsi... :mrgreen:
Jastreb 26.09.2010 22:09
Boss je napisal:
Jastreb je napisal:
mislim, da sem že slišal za to funkcijo na nekaterih novejših forumuh, da lahko označiš uporabnika, ki ti ni všeč in ti njegovih postov avtomatsko ne prikazuje v nobeni temi. kot da jih ne bi bilo.


Vzeto na znanje, verjetno je mišljeno, da se potem tudi njegovih objav ne vidi ne samo avatarja.


da, nevidne so vse objave tistega uporabnika, kot da ga sploh ne bi billo :mrgreen:
tedi 26.09.2010 23:08
To bi bilo super! V bistvu bi označil določenega uporabnika in se njegovi posti ter avatar ne bi več videli/brali. Kot, da ne obstaja, čeprav bi gosti in tisti, ki ne bi imeli blokade videli normalno njegove objave, kot je to sedaj. Vsak uporabnik bi bil lahko sam svoj moderator vendar ne bi čisto nič vplival na ostale uporabnike.
Dobra reč bi bila, če seveda obstaja ta možnost, da bi imel registriran uporabnik možnost zaklenitve določenih rubrik, ki ga ne bi zanimale in se posledično nove objave ne bi prikazovale na desni strani.
LosBlancos 26.09.2010 23:24
tedi je napisal:
To bi bilo super! V bistvu bi označil določenega uporabnika in se njegovi posti ter avatar ne bi več videli/brali. Kot, da ne obstaja, čeprav bi gosti in tisti, ki ne bi imeli blokade videli normalno njegove objave, kot je to sedaj. Vsak uporabnik bi bil lahko sam svoj moderator vendar ne bi čisto nič vplival na ostale uporabnike.
Dobra reč bi bila, če seveda obstaja ta možnost, da bi imel registriran uporabnik možnost zaklenitve določenih rubrik, ki ga ne bi zanimale in se posledično nove objave ne bi prikazovale na desni strani.

pol pa nekdo ponudi miljonček tako iz fore, ti pa neboš nič vedel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Maratonac 05.01.2011 04:46
Boss je napisal:
Jastreb je napisal:
mislim, da sem že slišal za to funkcijo na nekaterih novejših forumuh, da lahko označiš uporabnika, ki ti ni všeč in ti njegovih postov avtomatsko ne prikazuje v nobeni temi. kot da jih ne bi bilo.


Vzeto na znanje, verjetno je mišljeno, da se potem tudi njegovih objav ne vidi ne samo avatarja.



Ja zakaj pa BOSS u klanc voz, a ne blo laži dol?
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI