Contador pozitiven

Domov > Forum > Contador pozitiven

Contador pozitiven

SORTIRAJ PO:
Lumen 30.09.2010 06:47
Zato se pa vsi zmagovalci držijo tako kislo, ker vedo na kak način zmagajo. Tudi Lance, ki mu nikoli niso nič dokazali, se je na zmagovalnem odru držal malo kislo :cry:
kovit 30.09.2010 07:15
v bistvu so fantje reveži, žrejo vse mogoče za kruh in slavo, ne zavedajo se posledic... kako je že rekel; bili smo mladi, mislili smo da smo nesmrtni...zato osebno ne občudujem nobenega od profijev... :(
CHEF860 30.09.2010 07:29
Za razliko od rezultatov, ki jih dobijo na podlagi biološkega potnega lista (primer Valjavec) bodo očitno tokrat k testom pristopili bolj znanstveno, tako da ni še nič rešeno.
trmasti 30.09.2010 07:30
Sem vam že pred dirko napisal, zakaj je kao ˝zbolel˝ kak teden prej.
apotekar 30.09.2010 07:46
Kaj mi lahko kdo pojasni, kako je možno, da so zaznali 400X nižjo koncentracijo clenbuterola kot je meja detekcije pri akreditiranih laboratorijih? Ja kje so pa te testirali, če ne v akreditiranem laboratoriju?

lpA
zalar1 30.09.2010 08:00
A se sploh lahko še našteje 5 zares vrhunskih kolesarjev, ki so trenutno v karavani in še niso bili dopingirani ali pa še nikoli osumljeni(sicer brez dokazov), da so kaj jemali?

Zgleda prav vsi kaj prepovedanega vase mečejo, stvar je očitno samo v tem, da se strogo pazi, da se ne preseže mejna vrednost, pol jih pa takole dobivajo...

Brezveze...
mitjap 30.09.2010 08:11
S hrano se je zastrupil... :roll:
ogi 30.09.2010 08:15
No pa saj je cisto jasno... kitajskega piscanca je jedel. In na Kitajskem so stvari drugacne, ter normalni zakoni ne veljajo zato jih filajo tudi z, na zahodu prepovedanim, clenbuterolom (ok ta del je na zalost celo resen... na zalost pa zato, ker zares te stvari pridejo tudi k nam). Eto to je to, problem zakljucen, Contador cist vsi ostali pa veseli. :mrgreen:
DusanK 30.09.2010 08:17
Mogoče ga je pa kitajska osa pičla.
_BraneK 30.09.2010 08:18
Lumen, bc.com standard odpiranja taksnih tem je, da se navede kak verodostojen link, po moznosti z uradno objavljenimi podatki pristojnih institucij.

Debato je treba zaceti na nepristranskih virih in izjavah. In ne na privoscljivih in zlobnih komentarjih milijon let stare tiskovne agencije EBP (Ena Baba Pravi).
;)
lancearmstrong 30.09.2010 08:23
ok povejte sedaj ali mu bodo vzeli letošnji Tour the FRance?
ogi 30.09.2010 08:24
apotekar je napisal:
Kaj mi lahko kdo pojasni, kako je možno, da so zaznali 400X nižjo koncentracijo clenbuterola kot je meja detekcije pri akreditiranih laboratorijih? Ja kje so pa te testirali, če ne v akreditiranem laboratoriju?

Anglescina je tezka ja ;)
The governing body highlighted that the amount of clenbuterol was 400 times less than the amount World Anti-Doping Agency accredited labs must be able to detect. (iz http://tinyurl.com/34422n r)
To pomeni, da obstaja minimalna kolicina, ki jo akreditirani laboratoriji MORAJO zaznati. In to je krepko drugacen podatek, kot minimalne kolicine, ki jo LAHKO zaznajo.
Zajebanec 30.09.2010 08:25
Nič novega,že avstrijec Kohl je izjavil,ko so ga dobili,da je prvih sto profijev na poživilih. 8)

P.S.migaj,evo ti tvojega Conadorja,toliko si sral po Armstrongu,zdaj pa imaš. :mrgreen:
Armstronga niso nikoli dobili,čeprav so mu naredil milijon kontrol,samo zato,ker je edini,ki je vse dosegel s trdim delom. :P
mc 30.09.2010 08:31
Bogi, pa tako se je trudu skrit..
AndrejZ 30.09.2010 09:08
Bemo mast, a ne jemlje on SISa? Matr, če bom jst to zdj uzemu, kva mi ga bo letel... :D
Lumen 30.09.2010 09:36
_BraneK je napisal:
Lumen, bc.com standard odpiranja taksnih tem je, da se navede kak verodostojen link, po moznosti z uradno objavljenimi podatki pristojnih institucij.

Debato je treba zaceti na nepristranskih virih in izjavah. In ne na privoscljivih in zlobnih komentarjih milijon let stare tiskovne agencije EBP (Ena Baba Pravi).
;)


Temo sem odprl danes zjutraj, ko je bicikel.com že imel napisan članek o tem, na radiju pa poslušam to že od 5 zjutraj. Kaj si se šele ob 8h zbudil? Moja tema ne sloni na nepristanskih virih, lahko pa da je moj sarkazem privoščljiv (ker sem pač Lanca zraven omenil - pa sem vseeno za njega navijal na letošnjem TdF). Nekdo pač mora temo odpreti, da lahko depatiramo o temu :lol:
lancearmstrong 30.09.2010 09:45
ali to pomeni,da mu bodo vzeli letošnji Otur the France in bo dobil suspenz 2 leti?
mc 30.09.2010 09:51
Mislim da bi blo vsaj delno pravici zadoščeno. Nimam nič proti njemu, ampak njegova letošnja zmaga je bla "grda"... Vsaj zame
Il Pirata 30.09.2010 09:57
Tud Lancea so dobili na kortizonu, pa se je baje z neko kremo mazal ;)
Contador je zdaj za vse totalno kriv. Ko so pa Valjavca suspendiral je bil za vse nedolžen... Kako mamo ljudje lahko dvojna merila. Sej vem da ni vse za v en koš metat ampak vseeno...
Skyman 30.09.2010 10:10
Il Pirata je napisal:
Tud Lancea so dobili na kortizonu, pa se je baje z neko kremo mazal ;)
Contador je zdaj za vse totalno kriv. Ko so pa Valjavca suspendiral je bil za vse nedolžen... Kako mamo ljudje lahko dvojna merila. Sej vem da ni vse za v en koš metat ampak vseeno...
Pa kolikokrat ti bo treba povedati, da Valjavcu niso ničesar našli ali mu dokazali (do danes) in da on ni bil ulovljen pri jemanju nedovoljenih poživil. Joj, eni prav res iščete vse možne načine, da dvomite v dosežke vseh, še posebej če so slovenski :evil:
dvince 30.09.2010 10:22
ma bogi si je malo privošču na dan počitka kontaminirane klobase neznanega (kitajskega) porekla,.kaj je tu tako čudnega.. sami vegetarjanci tu,.ajej 8O
Lucy 30.09.2010 10:35
hili 30.09.2010 10:39
Il Pirata je napisal:
Tud Lancea so dobili na kortizonu, pa se je baje z neko kremo mazal ;)
Contador je zdaj za vse totalno kriv. Ko so pa Valjavca suspendiral je bil za vse nedolžen... Kako mamo ljudje lahko dvojna merila. Sej vem da ni vse za v en koš metat ampak vseeno...


pa ja ne misliš, da je nedolžen..
trmasti 30.09.2010 10:48
mc je napisal:
Mislim da bi blo vsaj delno pravici zadoščeno. Nimam nič proti njemu, ampak njegova letošnja zmaga je bla "grda"... Vsaj zame


Meni tudi, sedaj pa je še bolj grda, če to sploh zmaga je. So mu premalo encimov vbrizgali, ki to razgradijo, pa so ga zadnji trenutek dobil. :(
don Antonio 30.09.2010 10:52
The concentration found by the laboratory was estimated at 50 picograms (or 0,000 000 000 05 grams per ml) 8O
SODROVC 30.09.2010 11:19
mc je napisal:
Mislim da bi blo vsaj delno pravici zadoščeno. Nimam nič proti njemu, ampak njegova letošnja zmaga je bla "grda"... Vsaj zame


Pravici bi bilo zadoščeno samo tako, da prej preverijo še vzorce naslednjih možnih kondidatov za naslov. Drugače bi bila to samo farsa.
Cowboy 30.09.2010 11:57
spet afera ravno med velikom dogodkom za kolesarstvo...
zanimivo da je ravno med takim časom zmeraj kakšna afera (giro, tour, sp,...)
dvince 30.09.2010 12:56
mosquera in garcia sta tudi pozitivca +
1 2 3 ... 14
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI