Ali se kaj vozi tudi v LJ?

Domov > Forum > Ali se kaj vozi tudi v LJ?

Ali se kaj vozi tudi v LJ?

SORTIRAJ PO:
BioMiha 28.03.2011 09:54
Pozdrav vsem.
Ko malo pogledujem tale forum, vidim, da se v drugih slovenskih krajih precej vozi kake runde ob določenih terminih, ne vidim pa nobenega v Ljubljani. Ni interesa ali samo ni objav?
Miha
mito1 28.03.2011 10:05
Običajno se ture vozijo v okolici Ljubljane,na starte mislim,kot tudi na cilje,po centru ti odsvetujem vožnjo s specialko!!
ANQUETIL 28.03.2011 10:08
Lahk bi eno dobro krožno v Tomačevem naredili. ;)
zmaj24 28.03.2011 10:09
Barjanska osmica
Barjanski krog
Medvedova
Kljub vsemu pa tudi:
Dol ob sredah :twisted:

Jaz bi prej rekel, da si slabo pregledal forum. :lol:
galoper 28.03.2011 10:41
@BioMiha: Preveč gum sem precviku na malomarno posnetih robnikih in MOL ne vrne stroškov zamenjave gum in obročev, čeprav se po mestu vozim z "mestnim" kolesom. Proti Štajerski imam 21km mestne vožnje, kar je preveč za vpeljevanje ali ogrevanje in za razpeljevanje na koncu. Na raznih rundah okoli LJ se vozimo tudi prebivalci ožje LJ. Nikar ne dirkaj po mestu.
Bullis 28.03.2011 11:05
galoper je napisal:
@BioMiha: Preveč gum sem precviku na malomarno posnetih robnikih in MOL ne vrne stroškov zamenjave gum in obročev, čeprav se po mestu vozim z "mestnim" kolesom. Proti Štajerski imam 21km mestne vožnje, kar je preveč za vpeljevanje ali ogrevanje in za razpeljevanje na koncu. Na raznih rundah okoli LJ se vozimo tudi prebivalci ožje LJ. Nikar ne dirkaj po mestu.


Se strinjam z napisanim!
Sam se raje odpravim okrog LJ da pridem na kako lokacijo pa še manj nevarno je kot skozi LJ.

LP
shark1 28.03.2011 11:30
Po ljubljani se velikokrat peljem,včasih še kak krog skozi center,da se malo razpeljem. Precej nevarni so pešci,ki jim prideš nasproti in te vidijo,ker začnejo skakat levo-desno kot muhe.
Najbolj pa so nori vozniki avtobusov! To ne upoštevajo 5% nobenega,niti sekunde ne bo počakal da greš mimo njega,ampak ti mirno zapelje ven.
Da ne govorim o zavijanju desno na semaforjih,kjer te večina voznikov gladko spregleda,še posebno če si hitrejši in jih presenetiš (recimo da dohitiš po kolesarski stezi počasno kolono vozil,ki zavija desno)
Za vožnjo po Lj. rabiš imeti razvito posebno intuicijo in sposobnost predvidevanja,sicer hitro pristaneš v KC ali žalah :|
Bullis 28.03.2011 11:54
shark1 je napisal:

Najbolj pa so nori vozniki avtobusov! To ne upoštevajo 5% nobenega,niti sekunde ne bo počakal da greš mimo njega,ampak ti mirno zapelje ven.
:|


Kolega, ne meči vseh v isti koš :x

Veliko "busarjev" je kolesarjev in smo zeloooo uvidevni do kolesarjev kot tudi do motoristov ;)

Kar se zavijanja tiče pa ti moram priznati da mnogokrat "ne vidimo" kolesarja pri zavijanju zaradi: gneče potnikov , mrtvega kota ali pa reklam ki so polimane na straneh ob busa :|
BioMiha 28.03.2011 19:58
Živjo vsem,

najprej hvala za komentarje. Nisem se sicer mislil vozit po mestu, bolj me zanima, če gre klapa iz mesta kam na kako rundo. Videl sem, da ima 3K klub petkove ture, kjer štartajo iz viškega britofa in grejo proti polhograjskim dolomitom. Ni čist res, da nisem pregledal foruma, ampak Barje se mi ni zdelo nekako del Ljubljane. To sem bolj štel med une "drugi kraji jih imajo", ampak recimo, da je... kot tudi Dol.
stalker 28.03.2011 20:19
jaz sem iz ljubljane in ko se usedem na specialko komaj čakam, da se odpeljem iz lj.... :D
Denny 28.03.2011 21:54
stalker je napisal:
jaz sem iz ljubljane in ko se usedem na specialko komaj čakam, da se odpeljem iz lj.... :D


hehe :) tudi sam sem živel nekaj časa v LJ...če je le bila možnost sem pobegnil ven iz LJ
Maratonac 04.04.2011 18:52
Jaz sem iz Ljubljane ! Zelo točen podatek . A ne blo bolš da v profilu napišeš od kje si , potem pa v bližini iščeš kamerade. Jaz sem iz Spodnje Šiške in meni je najbljižje Gunclje ali Tacen/ po Vodnikovi/ in tu naredim največ voženj. Naslednja tura je Zalog -Litija -Dolsko. / Tomaćevo- Savski prod/ Do štartnih pozicij vozim po ulicah, ki nimajo posebej kolesarskih, da ne bubam v denivelacije.
V Lj deluje ena hurčevska Kolesarska mreža , ki ni vredna pol mrzle vode. A ne morjo enga dobit , k bi požagu zajebane robnike
V Kranju so vsi požagani.
galoper 04.04.2011 19:41
@Maratonac
Po Vodnikovi in levo po Bitenčevi ulici se pripelješ čez Prelaz in naprej v različne smeri.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI