Garmin conect

Domov > Forum > Garmin conect

Garmin conect

SORTIRAJ PO:
nadiža 30.03.2011 21:46
Danes probavam prenesti in analizirati turo, vendar mi G. conect ne dela. Ali ima še kdo takšne probleme?
Marko430 30.03.2011 21:53
Ob 17h je delalo kot mora.
zmaj24 30.03.2011 21:58
Sama stran dela. Sem imel pa tudi jaz par dni nazaj probleme s prenosom ture z garmina na računalnik. Mi ni delalo ne direktno, ne ročno. Potem sem vse skupaj pustil in naslednji dan je delalo.
nadiža 30.03.2011 22:00
Noče mi prikazat zemljevida in grafov
prada 30.03.2011 22:05
Pošlji nazaj naj ti jo pogledajo in menjajo če je potrebno
nadiža 30.03.2011 22:08
Ne, po prenosu podatkov na računalnik (edge500) ne vidim zemljevida proge in grafov za utrip,... . Včeraj sem videl še vse. Danes pa samo podatke.
zmaj24 30.03.2011 22:14
Takoj na začetku vrstice, kjer piše Zemljevid, je spredaj en trikotniček, ali "puščica". Če kaže v desno, potem je zemljevid "zaprt". Klikneš na tisto puščico in odpre se zadeva. Podobno za ostale grafikone.
Upam, da se razume, ker je tole precej po domače napisano. :lol:
nadiža 30.03.2011 22:20
Našel trikotnik, je obrnjen navzdol, ko kliknem ne trza.
zmaj24 30.03.2011 22:33
Sem še malo pregledal "pogosta vprašanja" in edino, kar sem našel je:
Zakaj z nekaterimi dejavnostmi nista povezana zemljevid in načrtovana pot?
Lastnik dejavnosti je iz naprave morda prenesel obsežno zgodovino. V tem primeru so bile starejše dejavnosti v naprave stisnjene brez podatkov GPS.

Sam se ne spomnim nič pametnega.
CAMPY 30.03.2011 22:44
Potrpi malo, včasih posodabljajo strežnike pa morda malo šteka! Lahko pa je vzrok tudi dokaj poln pomnilnik na tvoji napravici. Jaz sem imel zgodovino skoraj polno pa sem čakal vsaj 5 min da je vse skupaj zagnalo, ko sem jo počistil je potrebovalo le 2 ali 3 sekunde!
trco 30.03.2011 22:52
zmaj24 je napisal:
Sama stran dela. Sem imel pa tudi jaz par dni nazaj probleme s prenosom ture z garmina na računalnik. Mi ni delalo ne direktno, ne ročno. Potem sem vse skupaj pustil in naslednji dan je delalo.

Enaka finta - samo počakat je treba kak dan.
androfrw 30.03.2011 23:35
zemljevidi in grafi so pri connectu narejeni v (adobe) flashu. poglej, če imaš zadnji up-date, ker z novo ff 4 in ie9 so izdali precej popravkov za flash. če ne delujejo samo grafi ali samo zemljevidi, je problem (zelo verjetno) nekje na tvoji strani...
Marko430 24.04.2011 12:31
meni pa zadn tedn javlja na vrhu nek čudn spam, COUPONS AVAILABLE for Garmin US... View Coupons

torej:
- sploh nevem kak se to ''sranje'' ; izklopi, da mi neha spammat
- ne morem uploadat novih aktivnosti..mi kr prazno vse pokaže ko hočem
- na dashboardu mi ne dela nič XD, skoz kr loading piše..

še ma kdo tak problem..ali pa ga je imel in ma kakšno primerno rešitev?
hvala lp
VILI63 24.04.2011 12:40
Jest sem mel enkrat problem, ko sem imel preveč poti že v spominu GARMINA. Sem spraznil v eno mapo na računalniku, pa na GARMINU zbrisal poti, potem pa sem lahko prenašal na GC.
Poskusi, mogoče bo pomagalo - čeprav na GARMINU ko sem spraševal, mi ni znal tega nihče povedat.
april 23.08.2014 20:24

Garmin je dal v uporabo novo verzijo SW. Kakšni so vtisi?

Maj_ex 23.08.2014 21:27
@april:

Uporabljam staro, se mi zdi boljša ... Al pa mogoče samo navada. :)
april 24.08.2014 10:03
@Maj_ex:
@april:

Uporabljam staro, se mi zdi boljša ... Al pa mogoče samo navada. :)

Ja res je, nova je od začetka malo tečna. Na novo moraš instalirati program z povezavo z napravo. Kreiraš lahko segmente kot v Stravi. Prednost je razvrstitev po starosti (važno za old timere), teži in stopnji telesne pripravljenosti. To pri Stravi ni đabe.

No bomo videli, kako se bo prijelo. Ker je novost, še ni prave konkurence v segmentih in tako sem kar prvi na enih dveh he, he.........

picek.petelin 24.08.2014 11:13

tole tanou je fantastičnu če bi prej vedu b 3intaliral ze prej.

drgače je pa za pusrat

demogesuta 24.08.2014 18:18

Pozdravljeni

Mi lahko kdo pomaga:
Prenesel sem Garmin Express za povezavo a Conect mi tega ne zazna, prijavljen sem na stari verziji pa mi dela vse ok.

Hvala za odgovore in lep pozdrav Vsem  :) 

april 24.08.2014 20:34
@demogesuta:

Pozdravljeni

Mi lahko kdo pomaga:
Prenesel sem Garmin Express za povezavo a Conect mi tega ne zazna, prijavljen sem na stari verziji pa mi dela vse ok.

Hvala za odgovore in lep pozdrav Vsem  :) 

če si samo prenesel je premalo. Moraš ga pognati, Run. Potem zaženi novi pogled

demogesuta 24.08.2014 22:13

no hvala April...    ok moj Express je zaznal moj Garmin...  a na Conectu pa ne.. pod naprave mi piše dodaj napravo z Expressom... pa če jo že imam...  ne vem...

hvala v naprej za odgovore....    

Alcomp176 25.08.2014 10:50

Zgleda, da imajo s tem probleme, ker tudi meni connect ne zazna garmina.

Dave 25.08.2014 11:23

Nekak se ne morem navadit na novo, čeprav je vmesnik zelo enostaven in pregleden. Edina stvar, ki je moteča je to, da nikakor mi ne gre upload na novejši veziji. Zato uporabljam še zmeraj preklopim na klasični pogled, ki ima gumb za upload.  
Ima kdo kakšno idejo za ta upolad aktivnosti na novejšem vmesniku?

kenz76 25.08.2014 11:26

a ne gre upload kar avtomatsko z Expressom? meni se 500-ka sinhronizira sama, ko jo priklopim na USB za polnjenje... 

KriziT 25.08.2014 11:31
@Dave:

Nekak se ne morem navadit na novo, čeprav je vmesnik zelo enostaven in pregleden. Edina stvar, ki je moteča je to, da nikakor mi ne gre upload na novejši veziji. Zato uporabljam še zmeraj preklopim na klasični pogled, ki ima gumb za upload.  

Instalirej Garmin Express
software.garmin.com/sl-SI/exp ress.html

Alcomp176 25.08.2014 12:09

inštaliral vse, sam ne gre, na starem vmesniku gre pa brez problema

felx 25.08.2014 12:10

Men se tudi zdaj 800-ka sama sinhronizira - to je res ornk plus napram prej. Še vseeno je pa preveč okoren in neodziven, skoraj kot telekomove spletne strani :/

Dave 25.08.2014 12:21
@kenz76:

a ne gre upload kar avtomatsko z Expressom? meni se 500-ka sinhronizira sama, ko jo priklopim na USB za polnjenje... 

Ne, pri meni ne gre avtomatsko. Ko priklopim Dakoto na USB se express naloži in to je to. V expressu vidim napravo in morebitne updajte zanjo. Ko grem potem v connect ni nobenih novih aktivnosti...
Bom poskusil še enkrat instalirat express in pa mogoče narest hard reset naprave, ker edino tega še nisem. Bom poročal...

@KriziT:
@Dave:

Instalirej Garmin Express
software.garmin.com/sl-SI/exp ress.html

Imam, imam , pa ni nič od njega nasmeh

demogesuta 26.08.2014 12:36

No jaz imam bazicni Etrex 10 in kakor Dave pravi mi Expres zazna da sem gor Conect pa ne...

ok potem grem na staro verzijo in vse dela...

ko sem gledal pa verjetno ta Modern Conect je samo za sportne izdeleke Garmina saj sem tako nekako razumel na neki povezavi z Ameriskem Garminom...

No lahko tudi kaki usluzbenec Slovenskega uvoznika bi v to diskusijo vskocil...  saj teh garminov kolesarji jih imamo kar precej...

Lep pozdrav Vsem  M. 

Dave 26.08.2014 13:56

Nobena stvar pri meni ni pomagala (ne hard reset, ne ponovna istalacija), zato sem šel malo raziskovat in na njihovem uradnem forumu sem našel razlago s strani podpore zaenkrat za Dakoto 20. Bojim se, da bo tole zadelo vse uporabnike njihove serije on the trail.

Razlaga je, da bodo podpore deležne samo naprave s fitness podatki (torej osebni trenerji). Tisti, ki nima te opcije, se bo moral posluževati ročnega nalaganja v GC.

Upam, da je to napaka ali šala s strani Garmina, ker v tem primeru enostavno prikrajša in nemarno odreže ostale uporabnike njihovih naprav do avtomatske sinhronizacije.  To se mi zdi skrajno neprimerno in neresno od njih.

Lahko bi se malo bolj zavedali, da sta za gorske kolesarje Dakota ali Oregon daleč bolj primerna kot katera koli druga serija oziroma osebni trener.

Lp D

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI