3. kolesarski vzpon na Jošt

Domov > Forum > 3. kolesarski vzpon na Jošt

3. kolesarski vzpon na Jošt

SORTIRAJ PO:
Jaka_ 05.04.2011 15:14
Živjo, dragi biciklisti!

Letos bomo na Klubu študentov Kranj spet poskrbeli, da boste zašvicali fuŁ na Jošt, simbol Kranja. Kdor kaj da nase (in na kolo), mora gor, ni izgovora. A kdaj bo dogodek? V soboto, 28. maja, začnemo pa ob 10.00 na parkirišču KK Sava Kranj. Pa spet Oranžna pikčasta majica (čakala Faustota), morda še kakšna druga majica, žrebanje praktičnih nagrad ...

Pridte pa se prepričejte, da študenti ne mečemo le granitnih kock v šipe. Več o vzponu pa na http://www.ksk.si/jost >
zec21 05.04.2011 16:02
Nekateri smo naredili celo korak dalje in odšli trenirat za vzpon na granitne kocke... :D
alesko05 05.04.2011 16:15
Pridem
Jaka_ 05.04.2011 20:20
zec21 je napisal:
Nekateri smo naredili celo korak dalje in odšli trenirat za vzpon na granitne kocke... :D

Zec, trenutno na vzponu (še) ni granitnih kock.
Jaka_ 14.04.2011 17:15
A kdo kej trenira, letos je baje vzpon malo položnejši, so glihali?
maticek 14.04.2011 18:37
Ja, po tistmu na Japonskm! 8O
Jaka_ 03.05.2011 02:53
A je šel letos že kdo gor pod 18 min? Pa z avtom ne šteje.
mattoo 03.05.2011 07:35
Jaka_ je napisal:
A je šel letos že kdo gor pod 18 min? Pa z avtom ne šteje.
jest sm šel 22min, ampak lagano sportski, ko bo pa tekma bo pa pod 19min 100% :twisted:
FAUSTO 03.05.2011 08:34
Upam, da bo deževalo!
zec21 03.05.2011 08:46
FAUSTO je napisal:
Upam, da bo deževalo!

Braco na vrhu te bomo posvetil(upam da se reče tko) v mučenika :D
Jaka_ 04.05.2011 10:11
Letos omogočamo tudi skupinsko prijavo za društva oz. skupine, ki velja do ponedeljka, 16. maja:
- skupina pet do vključno devet udeležencev: 9 €/osebo,
- skupina 10 do 15 udeležencev: 8 €/osebo,
- skupina 16 udeležencev ali več: 6 €/osebo.

Plačilo se izvede preko nakazila na TRR: 02068-0012972135, odprt pri NLB (namen: prijavnina za vzpon na Jost). Vse dodatne informacije pa na <a href="mailto:jost@ksk.si ">jost@ksk.si</a> ;
FAUSTO 04.05.2011 11:23
Tripla??!!
zec21 04.05.2011 17:15
Nekoga je zelo zmotil transparent pod začetkom vzpona in nam ga je zrezal, ampak 28. 5. 2011 bomo vseeno veselo napadli klanec.
Prepričan pa sem da to ni bil Fausto :)
Jaka_ 06.05.2011 10:44
V našem laboratoriju že iščemo sumljive DNK vzorce ...
mpm 06.05.2011 12:08
Letos po vsej verjetnosti žal ne bom mogel priti braniti lanske zmage v svoji kategoriji, ker je na isti dan tudi tekma za Sovenski pokal v gorskih tekih. :x
Razen, če ne bom sposoben teči, kolesaril pa bom lahko. To se mi je primerilo, ko je bila tekma na Sv. primoža.
Odločitev bo padla v zadnjem hipu.
dumr 07.05.2011 22:05
fausto, ti posodm moj sidro s triplo? če ti men tvojga :mrgreen:

aja ne bom uspel pridt mam takt druge obveznosti
FAUSTO 23.05.2011 11:19
Buuuuuuu....bliža se Jošt!!!

Lejte kva je napisala deklica, ki se stika z javnostjo!!!!:

Do vznožja vzpona bo vožnja v skupini (mobilna zapora), nato sledi 5-kilometrski vzpon na 847 metrov visok Jošt, ki že vrsto let velja za eno najpriljubljenejših kolesarskih destinacij, tako med mlajšimi kot starejšimi kolesarji. Vzpon je primeren skoraj za vsakega rekreativca, saj ni prezahteven, vmesni deli vzpona se namreč občasno zravnajo, kar je dobrodošlo za kratek »počitek«. Povprečni naklon je 9 %.

Tolk marketinških laži pa svoj dan nisem še prebral :mrgreen:

Študentki, študentki....cccccc....

>Rodila se mi je ideja:
Jošt bi lahko bil prva dirka z električnimi kolesi!!??
zec21 23.05.2011 11:36
FAUSTO je napisal:
Buuuuuuu....b liža se Jošt!!!

Do vznožja vzpona bo vožnja v skupini (mobilna zapora), nato sledi 5-kilometrski vzpon na 847 metrov visok Jošt, ki že vrsto let velja za eno najpriljubljenejših kolesarskih destinacij, tako med mlajšimi kot starejšimi kolesarji. Vzpon je primeren skoraj za vsakega rekreativca, saj ni prezahteven, vmesni deli vzpona se namreč občasno zravnajo, kar je dobrodošlo za kratek »počitek«. Povprečni naklon je 9 %.

& lt;br />Rodila se mi je ideja:

To je tko kot s kozarcem piva- lahko je napol prazn al pa napol povhn...je pa definitivno vse res kar je napisano :)
slavko1 23.05.2011 11:41
Tista deklica ki ima čez marketing, pa bolje da se začne s čim drugim ukvarjati. :mrgreen:
scott-kropa 23.05.2011 11:48
Jo je treba naterat, da ga bo sama sprobala !
slavko1 23.05.2011 11:53
Sam s specialko, gre res težko. Jest sem ga lani prvič zvozil s specialko, in sem že nad Javornikom mislil, da je vsega konec. Toda potem sem nekako stisnil zober, in je kar šlo.8) Niti sestopiti ni bilo treba. Hitrost v najbolj strmi del tam 5 ali 6kmh. Bi bilo že skoraj bolje, da bi šel peš. :lol: Ti pa kolk vi letite, tam nad Javornikom, tisti prvi strmi predel?
škorpijon 23.05.2011 12:07
Ja kaj pa študent ve kaj je klanec - pride in odpelje .
Kasneje pa pogleda zakaj je tako izmučen in ugotovi da je v povprečju morda res 9% klanec , ampak treba je premagati zadjih 1,5 km - ki pa je naklon nekje okoli 15% do 20% - tukaj si pa že " pečenka "
tischler 23.05.2011 12:30
Ni druge v soboto. Če je vojna, je vojna za vse.

Pa KŠK - jevci so za stvar - TAPRAVI!

joj mene, joj mene,...
simmi 23.05.2011 12:35
slavko1 je napisal:
Sam s specialko, gre res težko. Jest sem ga lani prvič zvozil s specialko, in sem že nad Javornikom mislil, da je vsega konec.

Slavko, pa ti si car...jest ga s specialko sploh ne zvozim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slavko1 23.05.2011 12:43
Ja vem, ti ga s specialko ne zvoziš, ti ga preletiš. :mrgreen: Upam da ne verjameš temu, da sem ti nasedel. :twisted:
Jaka_ 23.05.2011 13:28
Fantje in punce, ena sprememba: na današnji ustni obravnavi so s strani policije "zahtevali", da kolesarjev ne vozimo v spremstvu od startnega prostora do vznožja (ker je vmes krožišče in lahko vanj zapelje vozilo in se vrine med kolono), temveč se v lastni režiji pripeljejo do vznožja, kjer bo potem start s spodnjega makadamskega parkirišča. Prijave pa ostajajo na parkirišču KK Sava Kranj.

PS: meni Jošt ni panike, imam triplo :P
FAUSTO 23.05.2011 14:09
Bravo policaji!!
tischler 23.05.2011 15:13
FAUSTO je napisal:
Bravo policaji!!

Tipično za našo policijo, ki nas varuje pred vsem hudim. Pomagajo naj, saj imajo plače iz davkoplačevalskega denarja, se razume brezplačno.

Prepričan sem, da bo organizator to nagradil z pozitivno gesto.
Yah0da 23.05.2011 16:21
FAUSTO je napisal:
Buuuuuuu....b liža se Jošt!!!

& lt;br />Rodila se mi je ideja:

Laži? Kaj od tega pa ne drži?

Sicer pa sem sama (deklica iz marketinga, ki se na kolo usede vsake toliko) omenjeni vzpon premagala že parkrat. Je pa dejstvo, da jaz nisem tekmovala s časom, ampak le s sabo. :) Verjetno ne bi bilo preveč privlačno za običajnega rekreativca (kakršna sem sama), če bi napisala: vabljeni na hudičev vzpon na Jošt; če ne boste v zadnjem kilometru spustili duše, vas na koncu čaka jota! 8)
mandatar 23.05.2011 18:25
@ Yah0da: točn tko, kot je v zadnjem stavku, s tem da če zraven napišeš še PIR je rekordna udeležba zagotovljena :roll: ;)
1 2 3 ... 6
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI